Keresés

Részletes keresés

petter78 Creative Commons License 2005.08.24 0 0 7

Sziasztok!

 

A barátnőmnek van egy ilyen masinája és szereti is CSAK.... letört róla az elemtaró záró fülecskéje. Meg kéne javíttatni.

Sebaj, telefon az importőrnek: Hol találok hivataos szervizt?

 

Válasz: SEHOL!!!!!!!!! Most bontottuk fel a szerződést egy céggel.

Magyarországon nincs!!!! Majd jól kiküldjük Németbe, ott majd jó sok euróért megnézik és jó sok euróért megcsinálják. Kéri?

 

Kérdés: Na jó, de az a cég (ha eddig ezt csinálta) akkor biztos ért hozzá, netalántán alkatrészük is van. Meg tudná mondani, hogy melyik volt az?

 

Válasz: Sajnos ezt nem tehetem meg! (főnöki utasítás)

 

Egyébkéntis, hogy lehet az, hogy egy ilyen márkának nincs Magyarországon hivatalos szervizpartnere? Ja már értem....biztos azt UNIO miatt... Ha UNIO van, minden van (valahol az UNIO-ban)

 

Bravó Minolta! Bravó UNIO!

 

Egyszóval tudtok valakit, aki ért hozzá esetleg van aklatrésze is?

Hálás lennék érte.

Előre is kösz.

 

Mailen: peter.kakas@bmw.hu

Agent87 Creative Commons License 2005.08.18 0 0 6

Hi!

 

Nekem is ilyen gépem van! Sajnos egyik nap lemerült az elem benne és nem húzta vissza az objektívet. Kicseréltem az elemet benne de utána se huzza vissza csak system errort ír ha úgy van bekapcsolva! Lehet tenni vmit?

tioman Creative Commons License 2004.04.20 0 0 5
nekem cd-n adtak hozzá magyar nyelvű leírást.
én elég sokat használtam már, próbáltam játszani a beállításokkal is, azt hiszem kiismertem magam a működésén. jó képet tud csinálni nappal, de az esti üzemmód nem az erőssége. viszont az akku tényleg sokáig bírja...
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.15 0 0 4
Szevasz MiSa!
Tényleg nem nagyon él ez a téma.
Tegnap vettem meg a kicsikét. Kicsit megijesztettél, hogy bedöglött. Mi történt azóta?
Csak úgy magától feladta hírtelen? Nem tudsz hozzá magyarnyalvű használatit valmerre? Még nem nagyon tudom használni. Minden érdekel vele kapcsolatosan. Azt már látom, hogy sokáig bírja az elem, és hogy elég sokrétű.
Előzmény: MiSA (3)
MiSA Creative Commons License 2004.02.07 0 0 3
Nagyon halott ez a topic, próbálom feldobni kicsit. Ilyen népszerűtlen a gépünk?
Sajna behalt szegény, bekapcsolnám, kinyílik az ormánya, pár másodperc múlva kiírja hogy SYSTEM ERROR, utána már becsukni se tudta. Visszavittem szervízben, most várom hogy elkészüljön.
MiSA Creative Commons License 2004.01.01 0 0 2

Sziasztok! Három napja vagyok újdonsült tulaj, mit is mondjak: nem rossz kis masina! Nem ilyen gépet szerettem volna, de ez kompromisszumos megoldás volt (ár, adókedvezmény miatt).

Ha valakit érdekel, ezeket találtam róla:
Technikai paraméterek
Felhasználók értékelése
Teszt

SPuRT Creative Commons License 2003.12.13 0 0 1
MZperTpsz

..., hogy különleges a színkezelése???...:)
Hááát, tényleg!!!
Nagyon szépen tud ABERRRRRÁLLLLNI"...és még azt mondják, hogy az Olympusok viszek ebben a prímet...ha-ha-ha.
Egy ideig én is nézegettem, de köszi...
Bár a Te pénzed, a Te döntésed...:)

Előzmény: MZ/Y (-)
tioman Creative Commons License 2003.12.11 0 0 0
vmi tapasztalat azóta?
én is ezt a gépet néztem ki...érdekelnének a vélemények.
Előzmény: MZ/Y (-)
MZ/Y Creative Commons License 2003.10.19 0 0 topiknyitó
Hali!
Ilyen gépet vennék, van róla velekinek tapasztalata?
A 404-es Minoltáról olvastam, hogy a színkezelése különleges. Ez mit jelent? Egyáltalán, igaz ez a 323-asra is?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!