Keresés

Részletes keresés

személyzetis Creative Commons License 2003.10.17 0 0 25
Egyedül jött rá, hogy hol van a közép?
Képtelenség.
Előzmény: Indián (-)
Indián Creative Commons License 2003.10.17 0 0 24
Nekem igazam? Lekötelező a hozzászólásod, de lássuk be: nem így van. Messze nem mindenkit láttok szívesen - érthetően. Basszameg, innentől nehéz lesz komilfómód fogalmazni - nagyon nem is törexem rá, de talán világos lesz...

Alig-alig engedhettyük meg magunknak az úgymond: átjárást, mert sokaknak nehéz nem fekete-fehér módra gondolkozni, akiknek meg ez természetes, ők meg valamelyest elkötelezték magukat egyik vagy másik oldalon, és valamiért árulásnak tekintik, hogy az ellenkező oldallal is szóbaállnak, mi több együtt röhögnek, esetleg közös korcsmalátogatást is eszközölnek.

Szóval ehhez több kell annál, hogy ezzel a vén Kéxakállúval bármikor elvegyülhetünk bárhol, hogy nálunk a haciendán mindenki szívesen látott vendég bográcsolásilag, mert nézd csak meg: KBS már munkásőrnek lett aposztrofálva, mert valami jobbikos faszság ellen szót emelt, engem PuPu lejobbosozott, mert nem teccett nekem a kádári puhadiktatúra, meg ilyesmik.

A magam részéről örülök és megtisztelő, hogy az Index Kommunistáinak topicjába bejárhatok, de tartok tőle, hogy a bárki - azért nem feltétlenül igaz. Ez a szomorú... Külön-külön kell röhögnünk az egyetemes hülyeségeken.

Előzmény: gegenseegross (22)
Indián Creative Commons License 2003.10.16 0 0 23
Gazduram, ha már ennek sincs, akkor minek van? Miért ne lehetne röhögni ezeken a balfaszokon is? Egyik hülyébb, mint a másik, szerintem az az igazi, ha két valóban sűrű lilaköd csap össze... Abból már olykor maga Kazohinia is előgyün - a kés üdve által.
Előzmény: pindiy (13)
gegenseegross Creative Commons License 2003.10.16 0 0 22
Annyira igazad van, hogy ..
Mennyire is? Annyira, hogy mindenki szívesen látott az árok túloldalán.
Előzmény: Indián (-)
pindiy Creative Commons License 2003.10.16 0 0 21
Egy frászt, ma 16 van, ami ottan van az 15
Előzmény: kiski (19)
Derek Creative Commons License 2003.10.16 0 0 20
Ercsuk mi a viccet elvtarsak,csak nem szeressuk.
kiski Creative Commons License 2003.10.16 0 0 19
ré gottvan
Előzmény: pindiy (18)
pindiy Creative Commons License 2003.10.16 0 0 18
Mán megent lusta vagy, hol a mai?
Előzmény: kiski (17)
kiski Creative Commons License 2003.10.16 0 0 17
Publikálnám én az értékes ellenzéki humort, ha a szerzőtársam hajlandó lenne néha befejezni egy-egy megkezdett művét.
Előzmény: Indián (4)
elemes Creative Commons License 2003.10.16 0 0 16
Dagotta, ellentetes nyomasu kozeg nincs :-)
Negativ legnyomas csak a rendorviccekben van.
Előzmény: Indián (11)
elemes Creative Commons License 2003.10.16 0 0 15
Öööö...
Előzmény: pindiy (13)
D2003-as szt tiszt. Creative Commons License 2003.10.16 0 0 14
Pici indiánom...vagy inkább pigmeusom...ha értenéd a viccemet,ugye azért irtam, hogy hahó...hahó..(:-))
Mami..segits...mami...bööööööööö...
Előzmény: Indián (11)
pindiy Creative Commons License 2003.10.16 0 0 13
Figy'ó Indilyány, nincs heje a politikai humnornak, a kormány siralmas, az ellenzék meg detto.
Marad, hogy Kohn és Grün utazik a vonaton...
Azt meg kimoderálják.
Marad a moderátor, akin röhögni lehet, azon meg nem érdemes::)))
Előzmény: Indián (-)
elemes Creative Commons License 2003.10.16 0 0 12
Két ellentétes nyomású közeg között (középen) van a vákum

:-)

remelem, hogy ez vicc volt.
mert ha nem akkor nagyon durva...

***

a humorerzeket onnan lehet megismerni, hogy az ember akkor is kepes nevetni, ha veletlenul o maga all a celtabla kozepen. aki csak masokon (adott esetben politikai ellenfeleken) tud nevetni, annak nincs humora, sot: valojaban nem is nevet.

hu de filozofikas voltam.

Előzmény: D2003-as szt tiszt. (10)
Indián Creative Commons License 2003.10.16 0 0 11
Vákuumban nem terjed a hang... hahóóóó....
Előzmény: D2003-as szt tiszt. (10)
D2003-as szt tiszt. Creative Commons License 2003.10.16 0 0 10
Két ellentétes nyomású közeg között (középen) van a vákum.
Te most vákumból beszélsz dakotám?
Nem hallak...hahó...ott vagy még...hahó....(:-))
Előzmény: Indián (9)
Indián Creative Commons License 2003.10.16 0 0 9
Gyöngy, drága, nem úgy van ez, hogy csak bekennyük sárral - az nem feladat, hanem ujjgyakorlat. Lehet, az én habitusommal van valami gond, de annak szokok a legjobban örülni, ha egy-egy paródiám az "ellenoldalt" is megröhögteti, és az ő csipkelődéseik, zrikálásaik is megülnek, amin meg én röhögök.

Azé' akad ilyen is...

Előzmény: Gyöngy (7)
Kajak Ibrahim Creative Commons License 2003.10.16 0 0 8
off:
Egy kis személyeskedés a szokott helyen?
Előzmény: Gyöngy (7)
Gyöngy Creative Commons License 2003.10.16 0 0 7
Ingyán, kedves, jobbközépnek éppoly nehéz lenni, mint balközépnek. Mindkét tartomány légritka tér, nem tudtad? :) A "humor" meg finomabb formájában egyik végen sem kelendő árucikk.
Előzmény: Indián (4)
D2003-as szt tiszt. Creative Commons License 2003.10.16 0 0 6
A dakota indián uffolt egyet...fing..
perlasca Creative Commons License 2003.10.16 0 0 5
Annak a poshadt, fingszagú, cinikus, felelőtlen felfuvalkodottságnak, amiben két nagy pártuk oly közös, a humor az ellentettje. Ezért viselik olyan rosszul.
Előzmény: Indián (4)
Indián Creative Commons License 2003.10.16 0 0 4
De ennyi? A Hócipőben is dünnyög Murányi Marcell a Neccketrecben, hogy mostmár kűggyenek nekije Orbán-montázsokat hegyekben, mintha nem lenne azzal is tele a Háló... Nem értem, miért baj az, ha a demagóg baromságokat, lilaködöket kifigurázzuk? Nekem nem rokonom egyik pártkorifeus sem, ha hülyeséget beszél, azt ki kell figurázni - ilyen eccerű.

Ami a porzsacskó, hogy én is morogtam rendesen, amikor Seszták Ágnes pellengérre állította az Index polfórumát, hogy Orbánt sokat basztattyuk. Most akkor ellenreakció tört ki? Kit zavar, hogy a cuclibek most a cétábla?

Előzmény: perlasca (3)
perlasca Creative Commons License 2003.10.16 0 0 3
A megoldás: ugyanolyan seggfejek vannak a maszopban, mint a fideszben.
R. Daneel Creative Commons License 2003.10.16 0 0 2
Itt van neked egy szellemes 0!
Előzmény: Indián (-)
Kajak Ibrahim Creative Commons License 2003.10.16 0 0 1
0 humorérzékem van.
Előzmény: Indián (-)
Szaladok utánad Creative Commons License 2003.10.16 0 0 0
jó, akkor kezdjük is a humorizálást:

Indián, szalad a fing után!

:-))))

Előzmény: Indián (-)
Indián Creative Commons License 2003.10.16 0 0 topiknyitó
Kedves Kartácsak!

Előrebocsátom, nem szeretnék álszenteskedni, farizeuskodni, meg ilyesmik - de úgy tűnik, a cuclib koala médiamunkásai nehezen viselik az ellenzéki humort. Az sem mondom, hogy nincs benne ótvar, ízléstelen, igénytelen szardobálás, de valahogy a feledés homályába vész, amit tőlünk kaptak Orbánék. (Ebből azért én is vastagon kivettem a részem.)

Mármost, azt nem értem, ha rajtuk csattan az ostor, mégis, mit kifogásolnak? Ez egy ilyen sportág; mondhatni: kormánypártnak lenni nem habostorta. Akkor miért nem szólaltak fel, amikor külön plakátverseny ment a Szadesz oldalán, az @®© kiállításán, a HVG címlapokon, ilyesmiken? Azok között is vótt szellemes, jópofa alkotás, meg mocsok is fölös számban.

Nem. Ne gondold azt Nyájas Olvasó, hogy jobboldali lettem, hogy átálltam, vagy ilyesmi. Amíg Orbán személyesíti meg a konzervatív oldalt, nekem ott nincs sok keresnivalóm. Mindazonáltal időnként elcsodálkozom...

10telettel:
Indián

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!