Keresés

Részletes keresés

káBell Creative Commons License 2016.01.20 0 0 759

Csak miután feltöltöttem, vettem észre, hogy van némi aktualitása.

 

Ja, 300 petárda...

Idióta!

Előzmény: tápoly (758)
tápoly Creative Commons License 2016.01.19 0 0 758

24 év alatt nem csak a szurkolók de a média sem változott sokat.

Előzmény: káBell (757)
káBell Creative Commons License 2016.01.18 0 1 757

Élesszük fel!

 

1992. februári hír :-)

 

drtarr Creative Commons License 2010.08.19 0 0 756
Ha már hőskor: Éljen soká a Hosszú család!
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.16 0 0 755
Hajrá Olaj!
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.21 0 0 754

Abeljanov régen és most.

Vajon mi lehet a munkája?

 

 

CSabesz Creative Commons License 2008.04.19 0 0 753
Köszi!
Előzmény: diadal (752)
diadal Creative Commons License 2008.04.19 0 0 752
99' októberje .
Előzmény: CSabesz (750)
imyke Creative Commons License 2008.04.19 0 0 751
Igen, nekem is van olyan sálam, pontosabban egyszer valamiért odaadtam az egyik osztálytársamnak, azóta nem láttam, a srác meg időközben elköltözött Miskolcra... Na mindegy. Valamikor a 90-es évek vége fele lehetett ez a Partizános akció. Talán 98 vagy 99 ősze. Az biztos, hogy még a régi csarnokban volt.
Előzmény: CSabesz (750)
CSabesz Creative Commons License 2008.04.19 0 0 750
Melyik évben nyomta nálunk a Partizan?

Készült akkor egy közös sál is, ha jól emlékszem.
Előzmény: imyke (749)
imyke Creative Commons License 2008.04.18 0 0 749
Azok a füzetek régebbiek, ráadásul ezek a Partizan szurkolók nem Olaj meccsre jöttek...
Előzmény: toms_dinner (748)
toms_dinner Creative Commons License 2008.04.18 0 0 748
Időben mikor volt az, hátha itt van ebben a két füzetben?
Előzmény: CSabesz (747)
CSabesz Creative Commons License 2008.04.15 0 0 747
Kár, hogy arról a pár Partizan szurkerről nem lehet képet találni, akik anno végigdúlták Szolnokot amíg kiértek a vasútról a csarnokhoz...;-)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.17 0 0 746

Nnahh,végigolvastam! És csodálkozom, hogy senki sem említette a faházat, ami ugye a mostani Garden helyén állt, és a szurkolók gyülekezőhelye volt meccsek előtt és után is.

Nem igazán a hőskorhoz tartozik, de volt ugye egy meccs, talán Koracs Kupa,talán KK Zadar ellen, 101-30-as vereség...?

Na,akkor elmondom,én hogyan emlékszem. Suttyó voltam még, ezért nem igazán vagyok benne biztos, hogy jól emlékszem .Kíváncsi vagyok rá. Szóval a kecskeméti "feljutós" meccsról van szó. Én úgy emlékszem, hogy : ha mi nyerünk, feljutunk;  ha a Kecskemét nyer, akkor a Paks jut fel. A Kecskemétben viszont volt 2 lengyel, akik Paksra tartottak, tehát nekik nagyon kellett igyekezniük. Szünetben vezettek is 18cal, aztán mi nyertünk. Később meg bejelentették, hogy felemelik az A-csoport létszámát, így feljutott a Paks is.

Egy másik érdekesség: Rezák mindig levette a zakóját a meccs első perceiben. Egy kivételével. A Néplap- tévesen- egy órával későbbi kezdést írt. Éppen ezért a szokásos 3000 helyett "csak" 2400an voltak. Rezák is későbbi kezdésről tudott, amikor azonban megtudta, hogy hamarabb kezdenek, kivasalta az ingét, vagyis csak azt a részt, ami kilátszott a zakó alól...Ez tuti, hogy így volt, mert este hazaérve mondtam anyámnak, aki másnap elmondta Rezák feleségének(együtt dolgoztak), és jót nevettek rajta. Furcsamód keddre emlékszem, és indokolt lett volna a zakólevétel, mert asszem a Kaposvárral játszottunk, 83-81re emlékszem, és mintha Stan dobta volna a győztes kosarat... De nagyon csodálkoznék, ha mindenre jól emlékeznék...

Néhány hsz-szel ezelőtt volt egy cikk (MAFC ellen 63-61), 5 v. 6 évig volt bérletem, és csak erről a meccsről hiányoztam bátyám külföldi esküvője miatt. Istenem, régi szép idők...

káBell Creative Commons License 2007.07.17 0 0 745

Érjétek be a képekkel!

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: káBell (744)
káBell Creative Commons License 2007.07.17 0 0 744

És most?

 

Előzmény: káBell (743)
káBell Creative Commons License 2007.07.17 0 0 743

Berkics interjú a Képes Sportból 1991 áprilisából...

Nézzük, látszik-e belőle valami?!

murzil Creative Commons License 2007.07.02 0 0 742
Csak elindult az archiválás:

http://www.murzil.extra.hu/history
Előzmény: Oil (741)
Oil Creative Commons License 2007.06.16 0 0 741
azon a meccsen 7000-en voltunk Zegen..... mármint mi kb.200-an,mielőtt bárki félreértené szándékosan :))))
Előzmény: toms_dinner (740)
toms_dinner Creative Commons License 2007.06.15 0 0 740
Ja és a már említett ZTE-Oljbányász bajnoki döntő 4. meccsén jól látszik mennyien vannak.(nem csak az Oljbányászra volt jellemző ez a szám) A felvétel a túloldalról készült, nem a királyi oldaláról. A pálya szélétől 1-2 méterre tömött sorokban szurkolnak a népek végig az egész oldalon.
Előzmény: toms_dinner (739)
toms_dinner Creative Commons License 2007.06.15 0 0 739

Gondolom a hatalmas érdeklődésre való tekintettel előre meg lehetett venni.

Nem csodálkoznék, ha így lenne hiszen ebben az időszakban 3000 volt az átlagnézőszám. Vagyis egy tűt sem lehetett leejteni.

Előzmény: káBell (738)
káBell Creative Commons License 2007.06.14 0 0 738

Két és három éves bérlet?????????????

Előzmény: toms_dinner (737)
toms_dinner Creative Commons License 2007.06.14 0 0 737

Kosárcsillagok az Olajbányász ellen

 

Igazi világsztárok lépnek parkettre ma este Szolnokon a Tiszaligeti sportcsarnokban, a Koracs Kupa újabb fordulójában ugyanis az Olajbányász férfi kosárlabda-csapata az Európa.hírű Antibes Olimpique Monaco együttesét fogadja.

A sportágban jártasabbak még emlékeznek a piros-feketék tavalyi BEK-mérkőzésére, mikor a benfica közel harminc ponttal legyőzte a Tisza-partiakat Lisszabonban. Nem sokáig meneteltek azonban a portugálok sem, mivel a következő fordulóban a Monaco gárdájával kerültek össze, s a franciák előtt nekik is fejet kellett hajtaniuk. Ebből következik, az Olajbányász csak a tisztes helytállásban reménykedhet a milliomosok csapata ellen, amely ráadásul alaposan megerősödött a nyáron.

  Hogy kiket csodálhatunk meg az este 6 órakkor kezdődő összecsapáson?

A kosárlabda szerelmeseinek nyilván ismerősen cseng Stretenovic neve, aki POP '84 BEK-győztes eggyüttesének irányítója volt, és nem kisebb sztárral játszott együtt, mint Toni Kukocs. A másik "vendégmunkás" az Egyesült Államokból érkezett, az amerikai profiligában, az NBA-ben is szerepelt. Lee Johnson 210 cm magas, korlátlan úr a palánk alatt. Rajtuk kívül hat francia válogatott és egy ifjúsági Európa-bajnok viseli az Antibes mezét. A franciák "hazai" centere, Ostrowski tavaly a Limognes gárdáját erősitette, a magyar nézők is láthatták őt a téli McDonald's torna találkozóin.

   A monacóiak anyagi helyzetét jól tükrözi, hogy saját repülőgéppel rendelkeznek-tegnap délitán érkeztek-előre megrendelték a Pelikán Szállóban a különféle menüket, ezenkívül külön forgatócsoportot hoznak magukkal. Ilyen egyesület ellen kellene a szolnokiaknak felvenni a versenyt.

   A soproni kiadós "zakó" ellenére nem elkeseredett a hangulat, bár Kis Péter súlyos sérülése-középcsonttörést szenvedett a vasárnapi edzésen-kicsit elszomorította a szakosztály tagjait, rá ebben az évben már nem számíthat Rezák edző. A két idegenlégiós, Ivkovics és Stan vírusos influenzában szenved, de mindketten ott lesznek a pályára lépők között. Más célt nem is tűzhet ki maga elé az együttes, minthogy megpróbálja megszorítani neves ellenfelét, ebbe még a kis különbségű vereség is belefér.

   A találkozón csak a két-és hároméves bérletek érvényesek, az idei szezonra szóló belépők mellé jegyet kell váltaniuk az érdeklődőknek. A visszavágóra november 4.-én kerül sor.

káBell Creative Commons License 2007.06.13 0 0 736
Ne vágj fel, olyanok nekem is vannak. Plusz 1981 Képes Sport  nagy, színes csapatképpel.
Előzmény: bck (733)
káBell Creative Commons License 2007.06.13 0 0 735
Nem mondhatom meg, mert beperel:-)) Személyiségi jogok is vannak a világon...
Előzmény: CSabesz (732)
toms_dinner Creative Commons License 2007.06.13 0 0 734

De ha ennyire sok van, könyörgöm miért nem adjátok közzé???

 

Most van ez az egy topic. Várom a továbbiakat. Nem nagy kunszt naponta mondjuk egyet begépelni. Hogy miért? Azért mert a foci méltánytalanul ki van emelve, miközben a kosárlabda sokkal nézettebb és izgalmasabb sport.

 

Arról nem is beszélve, hogy a kajak vagy kézilabda után a kosár is lehetne egy elit sport Mo-on. Na meg a hangulat. Ne legyetek már pesszimisták, nagyon sok klub van az országban aki 10-20 éves múlttal rendelkezik minimum.

 

Vagy szeretnétek ha örökre vmi semmi sport lenne a magyar kosárlabda?

bck Creative Commons License 2007.06.13 0 0 733

soha ne add fel:)

 

nekem is van kb. 86-87-től, az általad említetteken kívül talán TÉR-KÉP és Vasvármegye cikkek is, na meg talán egy-egy kuriózum (pl. Magyar Ifjúság)

Előzmény: káBell (726)
CSabesz Creative Commons License 2007.06.13 0 0 732
C.C.?
Előzmény: káBell (725)
CSabesz Creative Commons License 2007.06.13 0 0 731
Az idei évből ugyan mit archiválnál??? ;-) ( nem megsértődni)
Előzmény: saabee (723)
murzil Creative Commons License 2007.06.13 0 0 730
persze, mert ezek olyan anyagok, amiről mindenki beszél, csak senki sem látta. konkrétan 2 ember mondta, hogy küldi a cuccot, de még egyik sem tette.
Előzmény: toms_dinner (729)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!