Keresés

Részletes keresés

fecskea1 Creative Commons License 2015.10.05 0 0 344

Hölgyek és Urak!

 

Keresek Minolta digitális fénymérőkhöz (Autometer III, IV, Flashmeter IV)

visszavert fény mérésére alkalmas feltétet.

Akinek van,de nincs rá szüksége, az kérem jelentkezzen, szívesen megvenném tőle.

Köszönöm.

Email nyilvános.

 

nemethla Creative Commons License 2015.08.26 0 0 343

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9220565  Lámpák-vakuk adok-veszek

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9034190  Fotós adok/veszek

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9002034 Fotózás, kellékek

 

Ez három adok-veszek topik, hirtelen, amikben elférnek az itt megjelent eladó és dolgok.

ítélőszék Creative Commons License 2015.08.26 0 0 342

Ez nem adok-veszek topik, a kereskedőket kitiltom egy hétre.

dusanyi Creative Commons License 2015.06.23 0 0 338

Sziasztok!

Fénymérőt szeretnék vásárolni, az anyagi korlát a Seconic vagy a Polaris alapmodellét engedi...

Tudom hogy naggyából egyforma a kettő, de mégis melyik használhatóbb a kettő közül? Köszönöm!

BNSfoto Creative Commons License 2015.06.08 0 0 337

ASAHI SPOTMETER a képeken látható állapotban 20e. 

Serial nincs.

 

érdeklődés email-ben

 

 

 

https://youtu.be/6hsKcx7boE4

doktor.ur Creative Commons License 2015.06.02 0 0 336

Írtam emailt a Minolta fénymérővel kapcsolatban.

Előzmény: groznij (333)
Fahrenheit.451 Creative Commons License 2015.05.07 0 0 335

Szia!

Mind a kétféle mérést el kell végezned!

A világítási arányt csak a külön-külön méréssel tudod beállítani, az éppen mért vaku irányába fordított vakufénymérővel, majd a tárgy felől a gép felé fordított fénymérővel összegző mérést végzel.

Legalábbis ez az egyik, legegyszerűbb sablon.

Majd jönnek itt okosok, bővebben kifejtik.

Előzmény: Kákettődéemdé (334)
Kákettődéemdé Creative Commons License 2015.05.06 0 0 334

Üdv mindenkinek!

 

Egy kezdő kérdésem lenne, sajnos szakkönyv hiányában és internetes nyomozás után sem találtam rá választ:

 

Ha több vakuval különböző irányokból akarok témát megvilágítani (szinkronzsinórral vannak összekötve, de manuális állásban), akkor hogyan kell használnom a vakufénymérőt?

 

- külön-külön kell bemérnem a vakuk villanását

- vagy egyszerre kell elvillantani a méréshez az összes vakut és a fénymérőt szenzorát a gép felé fordítva kell mérni a vakuk összesített fényét?

 

Előre is köszönöm a válasz(oka)t!

groznij Creative Commons License 2015.04.26 0 0 333

ELADÓ Minolta Auto Meter III. fénymérő (szám: 348326) + Spot meter (wiewfinder) 10 fok II., tasakjában) kiváló állapotúak. Ár együtt – 29.000,-Ft.

Mr.Frenky Creative Commons License 2015.04.19 0 0 332

Sziasztok!

 

 

Mikrosat Digital 3R stúdióvaku még 4 év garanciával eladó.

Ára 115.000 Ft

papírokkal, dobozával.

 

érdeklődni O6 7O 6O7 6O64 vagy publik mail

(Budapest)

 

 

 

 

 

fecskea1 Creative Commons License 2015.04.03 0 0 331

A fénymérő elkelt. Köszönöm az érdeklődést mindenkinek.

Előzmény: fecskea1 (320)
Music Pix Creative Commons License 2015.04.02 0 0 330

Elkelt.

Előzmény: Music Pix (310)
derült ég Creative Commons License 2015.04.01 0 0 329

Tessék helyesen  értelmezni a topik címét.  A fotós adok veszekbe való a ketyere. :DDD

Előzmény: BUSZNYI (328)
BUSZNYI Creative Commons License 2015.04.01 0 0 328

Eladó

- GOSSEN LUNASIX fénymérő (58603.)

- Profi Tele előtét

- Profi mikroszkóp előtét

Egyben iá 20.000,- Ft.

mrrr74 Creative Commons License 2015.04.01 0 0 327

nézd...

többet erről nem szeretnék vitázni Veled, de ilyenkor azért sajnálom, hogy vannak/lehetnek ilyen "segítő szándékú" hozzászólások bármelyik topikban.

Előzmény: derült ég (326)
derült ég Creative Commons License 2015.04.01 0 0 326

Oda írták, hogy bowens bajonettja van? Nem! Akkor meg?...

Ja, hogy hasonló?

 

Megoldást szeretnél? Vegyél valami mást (vagy ne siránkozz)

Előzmény: mrrr74 (325)
mrrr74 Creative Commons License 2015.04.01 0 0 325

Ezt nem igazán értem. Azt akarja jelenteni, hogy 1 centis eltérés van a szabványhoz képest, mert ennyit enged a tűrésük? Mert ezt nem hinném.

Vagy azt, hogy ha ilyet vettem 5 évvel ezelőtt és azóta megelégedetten használom akkor ne panaszkodjak a minőség miatt?

Mert nem igazán értem mit akartál ezzel jelezni, nem vittél közelebb a probléma megoldáshoz.

Köszi

Előzmény: derült ég (324)
derült ég Creative Commons License 2015.04.01 0 0 324

A Blazzeo meg a Fighter "csúcsminőség". Mi mást  vártál?

Előzmény: mrrr74 (323)
mrrr74 Creative Commons License 2015.04.01 0 0 323

Sziasztok,

 

Kis segítséget kérnék.  Van egy blazzeo pro gene 300-as vakum, Bowens adapterrel. Vagyis eddfi azt hittem, hogy azzal, mert kinézetre olyan. A softboxon univerzális felgogatás van, nem tűnt fel. 

Viszont vettem egy octoboxot Bowens S bajonettel és azt tapaszatltam, hogy nem tudom feltenni a vakura, mert nagyobb.

Ahogy nézem a normál Bowens bajonetthez 10 centi átmérő tartozik, ez pedig 9. Ez (nem) szabvány, létezik valamiféle átalakító, találkoztatok-e már ilyennel?

Szerencsére a kisebb vakukra pont ráhúzható, az octabox, de jó lenne ha a nagyobb vakunk is tudnám használni.

 

Köszönöm,

 

Alex

fecskea1 Creative Commons License 2015.03.24 0 0 322

Szevasztok!

 

Nem tudom van-e a hölgyek és urak között, aki ismeri a Soligor Spot Sensor-II analóg spotmérőt? Netán van akinek tapasztalata is van vele?

Mivel nem találtam a neten hozzá anyagot, csak a digitális változatához, elsősorban az érdekelne, hogy CDS avagy SBC cellával műkszik-e?

A válasz(oka)t köszönöm.

Komrol Creative Commons License 2015.03.11 0 0 321

Eladó FalconEyes RF 604, 4-csatornás rádiós vakukioldó szett AC (220V) (adó+vevő) dobozában.

(szériaszámot nem találtam.)

 

Ár: 12 eFt

 

Győrben átvehető, de postázom is ha kell. 

 

komrol82kukacgmail.com

 

 

fecskea1 Creative Commons License 2015.03.11 0 0 320

Hátha valakit érdekel:

 

Eladó

 - GOSSEN PROFISIX fénymérő (9A49590)

- Profi Lux előtét (szférikus diffuzor)

- Profi COlor előtét (9B51440)

- Profi Flash előtét (1D24726)

- Profi Tele előtét

- Profi Labor előtét

frissen szervizelve, kalibráltatva.

Egyben 30.000,- Ft.

V431167 Creative Commons License 2015.03.07 0 0 319

Szia zolddiszno1, megvannak még a lámpák? Érdekelnének. Köszi a választ előre is.

Előzmény: Zolddiszno1 (316)
nemethla Creative Commons License 2015.02.22 0 0 318
Előzmény: Zolddiszno1 (316)
Amarton Creative Commons License 2015.02.22 0 0 317
Zolddiszno1 Creative Commons License 2015.02.08 0 0 316

Eladó 2db Multiblitz DigiX folyamatos fényű halogénlámpa állvánnyal.

 

250W-os izzókkal szerelték gyárilag, de túl sok volt a fény ezért most 150W-os Osram izzók vannak bennük.

 

Ár: 40000Ft (két lámpa, 150W-os izzók, két állvány)

 

Tel: +3670 371 049négy

 

    

 

    

 

Amarton Creative Commons License 2015.02.08 0 0 315

Eladó Polaris fénymérő.

Gyári állapotban.

Adok hozzá 1 tokot + 1db flat diffúzort, amit egyébként külön lehet hozzá megvásárolni.

Így már lehet mérni kontraszt különbséget is.

Előre utalás esetén ingyen posta.

Ár: 35000 Ft.

romerj Creative Commons License 2015.01.30 0 0 314

Köszönöm mindenkinek, megtaláltam a fénymérőt amit kerestem!

Előzmény: romerj (313)
romerj Creative Commons License 2015.01.28 0 0 313

Sziasztok!

Eladó fénymérőt keresek, amivel vakufényt is lehet mérni, elsősorban Sekonic L308S, vagy Sekonic L358-at keresnék, de természetesen meghallgatok más ajánlatot is.

Árak tekintetében valahol a bolti nettó árak alatt keresem a megoldást, tekintve, hogy költségként el tudom számolni.

Köszönöm a lehetőséget.

Publikus mailra írjatok

sipos.janos84 Creative Commons License 2015.01.17 0 0 312

Megoldódott a remote rendszer nem tudja kezelni és ezért nincs ilyen mód:(

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!