Keresés

Részletes keresés

BUSZNYI Creative Commons License 2015.04.01 0 0 328

Eladó

- GOSSEN LUNASIX fénymérő (58603.)

- Profi Tele előtét

- Profi mikroszkóp előtét

Egyben iá 20.000,- Ft.

mrrr74 Creative Commons License 2015.04.01 0 0 327

nézd...

többet erről nem szeretnék vitázni Veled, de ilyenkor azért sajnálom, hogy vannak/lehetnek ilyen "segítő szándékú" hozzászólások bármelyik topikban.

Előzmény: derült ég (326)
derült ég Creative Commons License 2015.04.01 0 0 326

Oda írták, hogy bowens bajonettja van? Nem! Akkor meg?...

Ja, hogy hasonló?

 

Megoldást szeretnél? Vegyél valami mást (vagy ne siránkozz)

Előzmény: mrrr74 (325)
mrrr74 Creative Commons License 2015.04.01 0 0 325

Ezt nem igazán értem. Azt akarja jelenteni, hogy 1 centis eltérés van a szabványhoz képest, mert ennyit enged a tűrésük? Mert ezt nem hinném.

Vagy azt, hogy ha ilyet vettem 5 évvel ezelőtt és azóta megelégedetten használom akkor ne panaszkodjak a minőség miatt?

Mert nem igazán értem mit akartál ezzel jelezni, nem vittél közelebb a probléma megoldáshoz.

Köszi

Előzmény: derült ég (324)
derült ég Creative Commons License 2015.04.01 0 0 324

A Blazzeo meg a Fighter "csúcsminőség". Mi mást  vártál?

Előzmény: mrrr74 (323)
mrrr74 Creative Commons License 2015.04.01 0 0 323

Sziasztok,

 

Kis segítséget kérnék.  Van egy blazzeo pro gene 300-as vakum, Bowens adapterrel. Vagyis eddfi azt hittem, hogy azzal, mert kinézetre olyan. A softboxon univerzális felgogatás van, nem tűnt fel. 

Viszont vettem egy octoboxot Bowens S bajonettel és azt tapaszatltam, hogy nem tudom feltenni a vakura, mert nagyobb.

Ahogy nézem a normál Bowens bajonetthez 10 centi átmérő tartozik, ez pedig 9. Ez (nem) szabvány, létezik valamiféle átalakító, találkoztatok-e már ilyennel?

Szerencsére a kisebb vakukra pont ráhúzható, az octabox, de jó lenne ha a nagyobb vakunk is tudnám használni.

 

Köszönöm,

 

Alex

fecskea1 Creative Commons License 2015.03.24 0 0 322

Szevasztok!

 

Nem tudom van-e a hölgyek és urak között, aki ismeri a Soligor Spot Sensor-II analóg spotmérőt? Netán van akinek tapasztalata is van vele?

Mivel nem találtam a neten hozzá anyagot, csak a digitális változatához, elsősorban az érdekelne, hogy CDS avagy SBC cellával műkszik-e?

A válasz(oka)t köszönöm.

Komrol Creative Commons License 2015.03.11 0 0 321

Eladó FalconEyes RF 604, 4-csatornás rádiós vakukioldó szett AC (220V) (adó+vevő) dobozában.

(szériaszámot nem találtam.)

 

Ár: 12 eFt

 

Győrben átvehető, de postázom is ha kell. 

 

komrol82kukacgmail.com

 

 

fecskea1 Creative Commons License 2015.03.11 0 0 320

Hátha valakit érdekel:

 

Eladó

 - GOSSEN PROFISIX fénymérő (9A49590)

- Profi Lux előtét (szférikus diffuzor)

- Profi COlor előtét (9B51440)

- Profi Flash előtét (1D24726)

- Profi Tele előtét

- Profi Labor előtét

frissen szervizelve, kalibráltatva.

Egyben 30.000,- Ft.

V431167 Creative Commons License 2015.03.07 0 0 319

Szia zolddiszno1, megvannak még a lámpák? Érdekelnének. Köszi a választ előre is.

Előzmény: Zolddiszno1 (316)
nemethla Creative Commons License 2015.02.22 0 0 318
Előzmény: Zolddiszno1 (316)
Amarton Creative Commons License 2015.02.22 0 0 317
Zolddiszno1 Creative Commons License 2015.02.08 0 0 316

Eladó 2db Multiblitz DigiX folyamatos fényű halogénlámpa állvánnyal.

 

250W-os izzókkal szerelték gyárilag, de túl sok volt a fény ezért most 150W-os Osram izzók vannak bennük.

 

Ár: 40000Ft (két lámpa, 150W-os izzók, két állvány)

 

Tel: +3670 371 049négy

 

    

 

    

 

Amarton Creative Commons License 2015.02.08 0 0 315

Eladó Polaris fénymérő.

Gyári állapotban.

Adok hozzá 1 tokot + 1db flat diffúzort, amit egyébként külön lehet hozzá megvásárolni.

Így már lehet mérni kontraszt különbséget is.

Előre utalás esetén ingyen posta.

Ár: 35000 Ft.

romerj Creative Commons License 2015.01.30 0 0 314

Köszönöm mindenkinek, megtaláltam a fénymérőt amit kerestem!

Előzmény: romerj (313)
romerj Creative Commons License 2015.01.28 0 0 313

Sziasztok!

Eladó fénymérőt keresek, amivel vakufényt is lehet mérni, elsősorban Sekonic L308S, vagy Sekonic L358-at keresnék, de természetesen meghallgatok más ajánlatot is.

Árak tekintetében valahol a bolti nettó árak alatt keresem a megoldást, tekintve, hogy költségként el tudom számolni.

Köszönöm a lehetőséget.

Publikus mailra írjatok

sipos.janos84 Creative Commons License 2015.01.17 0 0 312

Megoldódott a remote rendszer nem tudja kezelni és ezért nincs ilyen mód:(

 

sipos.janos84 Creative Commons License 2015.01.17 0 0 311

Hellol van egy nikon d610em és sb-800 vakum. A vaku képes valahogy mondjuk 500zárnál is világgítani nekem. nem tudok rájönni hogy hogyan kell bállítani. 

Köszönöm előre is. 

Music Pix Creative Commons License 2015.01.17 0 0 310

Eladó nagyon megkímélt, újszerű és karcolásmentes állapotú VISATEC SOLO Kit 308 műtermi vakuszett:


3 x 300 Ws, búrák, ernyők, box ... 

részletek itt: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=133355924&t=9156083 .

2rol_ler Creative Commons License 2014.11.18 0 0 309

Van eladó fénymérőm, ha még aktuális. Nem publikus az e-mail címed.

Előzmény: Lylyyyyy (307)
Lylyyyyy Creative Commons License 2014.11.10 0 0 307

Kedves bbm.75! Érdeklődnék, hogy megvan-e még a fénymérő? Ha igen, sürgősen igényt tartanék rá!

Előzmény: bbm.75 (254)
fecskea1 Creative Commons License 2014.11.07 0 0 306

Hölgyek és Urak!

Továbbra is eladó egy Profisix fénymérő tokkal. (gy.sz.: 9A49590) Pontos.

Ára: 15.000,- HUF.

Eladó egy hozzávaló Profi Color előtét  tokkal, használatival.(gy.sz.: 9B51440) 

Ára: 5.000,- HUF.

Ezeken kívül egy szintén Profisixhez való vakuelőtét (1D24726)+tele előtét+labor előtét

Ára egyben: 10.000.- HUF

Az egész ára 30 ezer HUF, gyakorlatilag egy fénymérő ára.

nemethla Creative Commons License 2014.10.30 0 0 305

T. urak, hölgyek!

Nyitotttam egy adásvételes topikot, ahol az index ilyen értelmű szabályai a mérvadóak: gyári szám, irányár, stb. Lámpák, vakuk adok - veszek

 

Ha gondoljátok, érdemes használni, itt pedig a tanács és tippadás, megbeszélde maradhat.

tb.photo Creative Commons License 2014.10.30 0 0 304

Eladó 4db Pocket Wizard Plus X kioldó - makulátlan állapotban, dobozában, minden tartozékával. 


Ha unod már, hogy a gagyi kínai kioldók gyakran nem sülnek ki, hamar lemerülnek vagy összetörnek, akkor ideje beruháznod egy Pocketwizardba! Nem kell szerintem bemutatnom, USA minőség, 100% megbízhatóság. A használatukkal tudod vegyíteni pl. Canon vakukkal is a Nikonokat, vagy stúdióvakukkal. 

 

Sn: PXC1002210, PXC1002212, PXC1002213, PXC1002214

 

Megtekinthető és kipróbálható Budapesten a Móricz körtér környékén.

 

A szett ára jutányosan: 75.000 Ft

 

deeejay1965 Creative Commons License 2014.10.30 0 0 303

Egy nagyobb  felszerelés megvásárlásakor a szett része volt egy stúdió vaku kit, amit most eladásra kínálok-

 

Tartalma:

 

- 3 db Lencarta Flash 200 fej (200 W)

- 3 db Lencarta légpárnás állvány (a rögzítőcsavarok kilazításakor az oszlopok nem esnek össze)

- 2 db Lencarta softbox

- 1 db méhsejt+fényterelő

- 2 db hálózati kábel

- 3 db szinkronkábel

- 2 db fehér ernyő

- 2 db ezüst ernyő

- 1 db arany ernyő

 

A kit megkímélt állapotban van, csak a fejeken látszik a softboxok felrögzítésének nyoma, a peremeken a festék lekopott. 

Modellfény, folyamatosan szabályozható villanóteljesítmény, a fejek hátulján szenzor (vagyis vezeték nélkül, a vaku fényével is elvillanthatóak).

 

Sorozatszámokat nem találtam az eszközökön.

 

A kit egyben elvihető, az ára 80 000 Ft.

 

Érdeklődni e-mailben.

bancaja Creative Commons License 2014.09.30 0 0 302

Sziasztok. Van másik vakus topik?

 

Ha nincs akkor.. Lenne valakinek Yongnuo 568Ex-e? ITTL (nikon)-es? Befektetnék egybe! :)

2rol_ler Creative Commons License 2014.09.30 0 0 301

Boom előnyben. Ha jó áron van, akkor nem kérek beszámítást.

Előzmény: 2rol_ler (300)
2rol_ler Creative Commons License 2014.09.30 0 0 300

1200 ws (pl.: http://mikrosat.hu/studiovaku/Digital-12R.html) vakut keresek, de csak úgy, ha a (keveset használt) Mikrosat 600ws Classicot beszámítjuk. 

Levente.hu Creative Commons License 2014.09.27 0 0 299

Keresek Hensel Integra / Expert Pro 500Ws-os stúdióvaku kitet, hordtáskával, tartozékaival, esetleg minőségi alternatívákat megfontolok.

bancaja Creative Commons License 2014.09.26 0 0 298

Sziasztok. Külső vakum valószínűleg kondi vagy villanócső cserés lesz. ha esetleg tudtok valakit aki javít. akkor üzenjetek már légyszíves

 

palyov.zoltan@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!