fecskea1
2014.11.07
0 0
306
Hölgyek és Urak!
Továbbra is eladó egy Profisix fénymérő tokkal. (gy.sz.: 9A49590) Pontos.
Ára: 15.000,- HUF.
Eladó egy hozzávaló Profi Color előtét tokkal, használatival.(gy.sz.: 9B51440)
Ára: 5.000,- HUF.
Ezeken kívül egy szintén Profisixhez való vakuelőtét (1D24726)+tele előtét+labor előtét
Ára egyben: 10.000.- HUF
Az egész ára 30 ezer HUF, gyakorlatilag egy fénymérő ára.
nemethla
2014.10.30
0 0
305
T. urak, hölgyek!
Nyitotttam egy adásvételes topikot, ahol az index ilyen értelmű szabályai a mérvadóak: gyári szám, irányár, stb. Lámpák, vakuk adok - veszek
Ha gondoljátok, érdemes használni, itt pedig a tanács és tippadás, megbeszélde maradhat.
tb.photo
2014.10.30
0 0
304
Eladó 4db Pocket Wizard Plus X kioldó - makulátlan állapotban, dobozában, minden tartozékával.
Ha unod már, hogy a gagyi kínai kioldók gyakran nem sülnek ki, hamar lemerülnek vagy összetörnek, akkor ideje beruháznod egy Pocketwizardba! Nem kell szerintem bemutatnom, USA minőség, 100% megbízhatóság. A használatukkal tudod vegyíteni pl. Canon vakukkal is a Nikonokat, vagy stúdióvakukkal.
Sn: PXC1002210, PXC1002212, PXC1002213, PXC1002214
Megtekinthető és kipróbálható Budapesten a Móricz körtér környékén.
A szett ára jutányosan: 75.000 Ft
deeejay1965
2014.10.30
0 0
303
Egy nagyobb felszerelés megvásárlásakor a szett része volt egy stúdió vaku kit, amit most eladásra kínálok-
Tartalma:
- 3 db Lencarta Flash 200 fej (200 W)
- 3 db Lencarta légpárnás állvány (a rögzítőcsavarok kilazításakor az oszlopok nem esnek össze)
- 2 db Lencarta softbox
- 1 db méhsejt+fényterelő
- 2 db hálózati kábel
- 3 db szinkronkábel
- 2 db fehér ernyő
- 2 db ezüst ernyő
- 1 db arany ernyő
A kit megkímélt állapotban van, csak a fejeken látszik a softboxok felrögzítésének nyoma, a peremeken a festék lekopott.
Modellfény, folyamatosan szabályozható villanóteljesítmény, a fejek hátulján szenzor (vagyis vezeték nélkül, a vaku fényével is elvillanthatóak).
Sorozatszámokat nem találtam az eszközökön.
A kit egyben elvihető, az ára 80 000 Ft .
Érdeklődni e-mailben.
bancaja
2014.09.30
0 0
302
Sziasztok. Van másik vakus topik?
Ha nincs akkor.. Lenne valakinek Yongnuo 568Ex-e? ITTL (nikon)-es? Befektetnék egybe! :)
bancaja
2014.09.26
0 0
298
Sziasztok. Külső vakum valószínűleg kondi vagy villanócső cserés lesz. ha esetleg tudtok valakit aki javít. akkor üzenjetek már légyszíves
palyov.zoltan@freemail.hu
fecskea1
2014.09.23
0 0
296
Kedves topiktársak!
Lejjebb vittem az árakat.
Eladó egy Profisix fénymérő tokkal. (gy.sz.: 9A49590) Pontos. Ára: 15.000,- HUF.
Eladó egy hozzávaló Profi Color előtét tokkal, használatival.(gy.sz.: 9B51440)
Ára: 10.000,- HUF.
Együtt a kettő 20.000 HUF.
Ezeken kívül egy szintén Profisixhez való vakuelőtét+tele előtét+labor előtét
csak egyben 15.000.- HUF-ért
4557
2014.07.26
0 0
294
Sziasztok, bekrepált a fénymérőm. MINOLTA FLASHMETER IV
Tudtok valami megbízható szervizt? Ja, 3 blendével többet mér, vakunál is és folyamatosnál is.
Előre is Köszi!
berci1919
2014.07.11
0 0
293
Keresek villanj körtét és villanj körte szettet.
berci792146@gmail.com
MaAtE33
2014.07.10
0 0
292
Sziasztok! Eladnám alig használt Sekonic fénymérőmet, teljesen karcmentes, újszerű állapotban.
Sekonic L-308S Flashmate (Serial: 27498*) Ár: 45000 Ft
Nyakpánttal, elemmel és a bőrtokkal adom.
Garancia már nincs rá.
E-mailben várnám az érdeklődést: maate33(kukac)gmail(pont)com
Amarton
2014.07.06
0 0
291
Üdv,
ART-2G stúdióvaku kioldó eladó.
1db adó
1db vevő
Állapot: Használt (szép állapotban)
Az adó részében benne van a 12V-os ellem.
Ár: 5000 Ft
amarton79 at gmail.com
fecskea1
2014.07.04
0 0
290
Hölgyek és Urak!
Még mindig eladó egy Profisix fénymérő tokkal. (gy.sz.: 9A49590) Pontos.
Ára: 20.000,- HUF.
Eladó egy hozzávaló Profi Color előtét tokkal, használatival.(gy.sz.: 9B51440)
Ára: 10.000,- HUF.
Ezeken kívül egy szintén Profisixhez való vakuelőtét+tele előtét+labor előtét
Ára egyben: 15.000.- HUF
Sail_D
2014.06.25
0 0
284
Kérdésem van:
Van egy Gossen Mastersix fénymérőm, s gondoltam elkezdem használni vaku fénymérésre, mivel ilyet is tud. Szépen elolvastam a használatiját, és bekapcsoltam a stúdió vakut, a fehér félgömböt az érzékelő elé húztam, a fényképezendő tárgy mellé tettem a fénymérőt, a fényképező irányába, és megnyomtam a mérés gombot, elvillantottam a vakut. Ki is írta, hogy F11-et használjak a 1/125-ödhöz. Ezzel fényképeztem és alulexponált lett a felvétel jó 1 FE értékkel. Tehát F8-al kb jó.
Mi lehet a gond?
Előre is köszi
Nikon D200 a gép
sucum
2014.06.11
0 0
283
Budapest X. ker. eladó:
50x70 mikrosat univerzális softbox 2db 3000ft/db
77mm hama UV szűrő 1000ft
67mm hama UV szűrő 1000ft
67mm phottix ultra slim UV szűrő 1000ft
zoli0207@gmail.com 06202621289 (16:00 után)
Zoli
Előzmény: sucum (282)
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!