Keresés

Részletes keresés

k_peti Creative Commons License 2013.10.01 0 0 215

Sziasztok!

Eladnám Sekonic Flashmate L-308B fénymérőmet.

Vaku és normál fénymérést tud. Kifogástalan, hibátlan állapot.

 

Ára 45.000 Ft

 

Tel: 06-30-222-39-64

Drenalin Creative Commons License 2013.09.17 0 0 214

Sziasztok!

 

Eladó egy vadiúj Mikrosat basic boom állvány + kerékszett

 

 

a kettő együtt 35.000 Ft

 

érdeklődni: O6 7O 6O7 6O64

Budapest VII. ker.

+

Majki2006 Creative Commons License 2013.08.14 0 0 213

Üdv!

Vennék

Yongnuo YN-622N

Vakukioldót Nikon-hoz.  majki2006@citromail.hu

1robertg Creative Commons License 2013.08.12 0 0 212

ELADó:

 

SB-26 megkímélt állapotban. Digiten M és A mód!

 

ár: 19.900 ft.

 

 

Budapesten lehet megtekinteni.

 

Tel: 0620/négy68587négy

fvcc Creative Commons License 2013.08.12 0 0 211

használt holmit nem árulok

Előzmény: haaar (210)
haaar Creative Commons License 2013.08.11 0 0 210

Én is keresek fénymérőt. Viszont valami olcsobb digitális fajtát. :( Minolta AutoMeter, stb...

Előzmény: fvcc (209)
fvcc Creative Commons License 2013.08.11 0 0 209

akad eladóm

Előzmény: Amarton (208)
Amarton Creative Commons License 2013.08.11 0 0 208

Keresek vakufénymérőt megvételre.

fvcc Creative Commons License 2013.08.06 0 0 207

keres a rossebb!

ha akarod, elolvasod itt: van 3,15 széles és 2,6 magas.

(ha a modelljeid kosárlabdázók, akkor vágj le kicsit a lábukból :D)

Előzmény: Konstansvalue (206)
Konstansvalue Creative Commons License 2013.08.05 0 0 206

....keresek háttértartó álványszettet 270-300 cm széles, és 300cm  magasat, ha van egy jó állapotú ilyened és már "unod" keress meg :)

Drenalin Creative Commons License 2013.08.02 0 0 205

Sziasztok!

 

A 2db Hensel Integra Mini 300 stúdióvaku továbbra is eladó!

Kompakt méret, minőségi darabok, ideális mobil stúdiókhoz.

adok hozzá tartalék 1db Osram 300W beállítóizzót, és egy üveg védőbúrát a vakucsőhöz.

 

együttes fix ára: 200.000 Ft

SB900, vagy SB910-et beszámítok! 

 

érdeklődni: O6 7O 6O7 6O64

(Budapest)

 

 

Nikons Creative Commons License 2013.07.25 0 0 204

Keresek 55cm-es beauty disht bowens csatlakozással

3fakkos falra szerelhető háttértartót

2-3db masszív lámpaállványt

Ajánlatokat a publikus mélcímemre várom!

kevin_b Creative Commons License 2013.07.09 0 0 203

Pixel King vagy Pocketwizard vakukioldót vennék, a lényeg, hogy TTL-es legyen és Nikon kompatibilis !

 

Köszi!

 

e-mail: bzs1988(kukac)gmail(pont)com 

kevin_b Creative Commons License 2013.07.06 0 0 202

Hunbright Oktobox - Octagon Softbox 150 cm ELADÓ!

 

"Az Oktagon szoftbox egyenletes és lágy fényének köszönhetően ideális választás portré és divatfényképezéshez. Speciális formája miatt sokkal természetesebb szemfényt ad mint a hagyományos szögletes boxok. Termékfotózásra is kiválóan alkalmas. A tépőzár segítségével könnyedén levehető a frontdiffúzor. A még lágyabb fény eléréséhez egy köztes szűrőt is behelyezhet a boxba.
Hunbright , Walimex és Ds vakukhoz.
A Hunbright szoftbox az SR softbox speedring segítségével könnyedénilleszthető Hensel,, Elinchrom, Broncolor, Multiblitz P vagy Muliblitz Vbajonettes stúdióvaku –hoz."

 

Ár.: 30eFt

 

Érdeklődni privátban vagy e-mailben: bzs1988(kukac)gmail(pont)com

 

ui.: !!!posta megoldható!!!

 

Fahrenheit.451 Creative Commons License 2013.06.07 0 0 201

Üdv mindenkinek!

 

Eladó a képeken látható 2 db 1 db Mikrosat Profi 400W (Leánykori nevén: Aurora G-400) stúdióvaku!

Mail publikus!

Ára: 37 500 Ft Tel.: +36 30 kilenc 527-271

 

2 db elkelt!!

Fahrenheit.451 Creative Commons License 2013.06.06 0 0 200

 

Üdv mindenkinek!

 

Eladó a képeken látható 2 db 1 db Mikrosat Profi 400W (Leánykori nevén: Aurora G-400) stúdióvaku!

Mail publikus!

Ára: 37 500 Ft Tel.: +36 30 kilenc 527-271

 

1 db elkelt!!

 

 


 

 

k_peti Creative Commons License 2013.06.03 0 0 199

Eladnám Hensel Contra E500 vakuszettemet.

Tartalma: 3 db Contra E500 fejgenerátoros vaku, gyári táskával, kábelekkel.
3 db sima fényformáló előtét ( ezüst). 1 db méhsejt rács. 2 db 60*80 cm RedWing softbox.
1 db Sekonic flashmate l-308b vaku-normál fénymérő.
A vakukat alig használtam.

 
Ára: 295.000Ft

 

Az ár, irányár.

 

Értelmes ajánlatokat szivesen fogadok. :)



Tel: 06-30-222-39-64

 

 

 

 

 

 

 

cannonball Creative Commons License 2013.06.02 0 0 198

2 db. F&W lighting könnyű, 2 méteres vakuállvány új állapotban eladó budapesten. 6000 Ft/db. 2 együtt 11 E.

T.: 0620-9273-001

Fahrenheit.451 Creative Commons License 2013.06.02 0 0 197

Üdv mindenkinek!

Eladó a képeken látható 2 db Mikrosat Profi 400W (Leánykori nevén: Aurora G-400) stúdióvaku!

Mail publikus!

Ára: 75 000 Ft Tel.: +36 30 kilenc 527-271

 

Drenalin Creative Commons License 2013.05.28 0 0 196

Sziasztok!

 

Felszámolás miatt eladó egy párszor használt Hensel Integra Mini 300 stúdióvaku.

Kompakt méret, minőségi darab, még 9 hónap garancia van rajta

adok hozzá tartalék 1db Osram 300W beállítóizzót, és egy üveg védőbúrát a vakucsőhöz.

 

ára: 125.000 Ft

(2 darab van belőle, együttes vásárlás esetén olcsóbb :)

 

 

érdeklődni: O6 7O 6O7 6O64

(Budapest)

 

 

 

fvcc Creative Commons License 2013.05.28 0 0 195

Jééééé, újfajta stúdióvaku! Még TTL-t is tud! Ez ám a nem-semmi !

Előzmény: rittyphoto (194)
rittyphoto Creative Commons License 2013.05.27 0 0 194

Sziasztok!

Eladó 1db YN-467 Canon E-TTL vaku!Hibátlan állapotban.

Ár: 25.000Ft

Szintén eladó 1db Pixel Rádiós Vaku és Fényképezőgép távkioldó C8 és C6Canon fényképezőgéphez!Hibátlan állapotban.Ár: 12.000Ft

 

Érdeklődni: rittyphoto@gmail.com e-mail címen.

 

kevin_b Creative Commons License 2013.05.09 0 0 193

Hunbright Oktobox - Octagon Softbox 150 cm ELADÓ


"Az Oktagon szoftbox egyenletes és lágy fényének köszönhetően ideális választás portré és divatfényképezéshez. Speciális formája miatt sokkal természetesebb szemfényt ad mint a hagyományos szögletes boxok. Termékfotózásra is kiválóan alkalmas. A tépőzár segítségével könnyedén levehető a frontdiffúzor. A még lágyabb fény eléréséhez egy köztes szűrőt is behelyezhet a boxba.
Hunbright , Walimex és Ds vakukhoz.

A Hunbright szoftbox az SR softbox speedring segítségével könnyedénilleszthető Hensel,, Elinchrom, Broncolor, Multiblitz P vagy Muliblitz Vbajonettes stúdióvaku –hoz."

 

Érdeklődni privátban vagy e-mailben: bzs1988(kukac)gmail(pont)com

 


 

 

ui.: !!!posta megoldható!!!

 

hebarni Creative Commons License 2013.05.08 0 0 192

Sziasztok!
Eladóvá vált Gossen Lunasix 3-as fénymérőm! Bőrtokkal!
Árajánlatokat várok:
hebarni@gmail.com
Tel.:
20/509-83-81 

k_peti Creative Commons License 2013.05.08 0 0 191
Eladnám Hensel Contra E500 vakuszettemet.

Tartalma: 3 db Contra E500 fejgenerátoros vaku, gyári táskával, kábelekkel.
3 db sima fényformáló előtét ( ezüst). 1 db méhsejt rács. 2 db 60*80 cm RedWing softbox.
1 db Sekonic flashmate l-308b vaku-normál fénymérő.
A vakukat alig használtam.
Ára: 295.000Ft

Tel: 06-30-222-39-64
hobbifotós-szolnok Creative Commons License 2013.05.05 0 0 190

Félreértesz Te is! Mozgóképben egy lámpával és lastolite-tal nem egyszer világitottam riportot, nem újdonság az egy két lámpás világitás, az Arri lámpaszett megvan még, az állandó fényű világotást gyakoroltam eleget, (na azt pénzért), nekem a villanófény ami újdonság, és nem csak egy probléma megoldása a cél, hanem a kisérletezés, a villanófényű stódióviláágitás megismerése és használata a cél! Eddig stúdiót béreltem amikor volt mit csinálni, tudok is stúdiót tényleg nem jelentős összegért, de nekem ha olyanom van, akkor nem biztos hogy szabad, ehhez keresek saját szettet, amit hozok-viszek ha olyanom van, és kreativan lehet vele gyakorolni ha rámjön az öt perc...!

 

Lehet hogy nagyok az igényeim, de nekem egy jól beállitható tehát 1/32-ig leszabályozható szett kellene, 300-400Ws között, alap tartozékokkal, softbox, snoot, ernyők... amikkel azért lehet próbálozni! Persze az is jó lenne ha a beállitóizzó arányos lenne a villanással mégha 50-70w is csak!

 

Természetesen ezért a pénzért nem ragaszkosom a digitális csilivilihez meg kijelzős, visszajelzős vakufejhez, tudom hogy ha jót akarok kicsit még bele kellene a zsebbe nyúlni, a nagyságrens adott, de ha pár ezerrel kifutok a keretből az nem gond, és úgyis visszaigénylem az áfát, tehát 120-130e plusz áfa a keret!

 

Ami azért nem reménytelen!

 

Köszönöm!

Előzmény: joskabacsi (188)
hobbifotós-szolnok Creative Commons License 2013.05.05 0 0 189

Mindig van mindenre megoldás! A kompromisszumot meg nem elfogadni kell hanem kialakitani! Mondtatok egy csomó ötletet, korlátot, ami már közelebb visz a kompromisszumhoz, de nem kapkodok, hátha kevesebb kompromisszummal is lehet valamit kihozni a dologból!  (és privátban is érkezett pár ötlet)

Köszönöm, de provokációra jönnek a legjobb ötleteitek!

Előzmény: [Goon] (187)
joskabacsi Creative Commons License 2013.05.04 0 0 188

 

Félreértettél. Semmihez sem ragaszkodom, csak adtam egy alternatívát arra hogy világíts. 

A hungarocell lap helyett természetesen létezik más, drágább eszköz is, de miután anyagi korlátról írtál, úgy véltem hogy nem feltétlen California Sunbounce- rendszerben gondolkodsz. Azt írod hogy saját stúdiót akarsz, ott nem mindegy hogy befér-e a táskába a hungarocell?

Nem feltétlenül csak az elvárásaid nagyok (az eklézsiához képest) hanem szerintem abba a hibába esel (ahova korábban vsz. már többen - köztük én - is) miszerint nem tudsz megoldani egy helyzetet és ezért a hiányzó technikát okolod ... 

 

 

 

(nem az egyetemes fotóművészet csúcsát linkeltem, hanem csk egy jóformán nyers képet amit 1 lámpával világítottam) 

 

 

 

Előzmény: hobbifotós-szolnok (185)
[Goon] Creative Commons License 2013.05.04 0 0 187

Erőszakosan kergeted az álmodat! Sajnos ebben a világban olyan nem létezik, hogy valamely műszaki termék (jelen esetben vaku) egyszerre legyen professzionális és olcsó is, ráadásul azonnal hozzáférhető legyen! Ilyen nem létezik!

Az említett 120.000,- Ft -ból max 1 db vakut veszel, ami az elvárásaidnak megfelel! Kompromissszumokat köthetnél, de te nem akarsz!

 

Előzmény: hobbifotós-szolnok (185)
fvcc Creative Commons License 2013.05.04 0 0 186

rendetlenben ebben az árfekvésben milyen van, mire kell odafigyelni,

 

Szives figyelmedbe ajánlom a Figter vakukat. Ne felejts alá ponyvát tenni, mert nemsokára jön az ősz....

Előzmény: hobbifotós-szolnok (185)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!