Keresés

Részletes keresés

BéRita Creative Commons License 2011.06.15 0 0 8544

Namit megtaláltam,hisz eddig is ott volt az orrom előtt pont oda költözött innen ahova én is,és gondolom a többiek is

 

Előzmény: nyalkimedes (8543)
nyalkimedes Creative Commons License 2011.06.13 0 0 8543

Ha már lekapcsoltam a hibernátort erről a nickről, akkor már itt eszi a fene folyton.

Arra valóban nem gondoltam, hogy csak nemrég váltottál leszbiből heteróra.

A másik tipp közelebb jár a valósághoz, de nem nemet cseréltem, hanem igent. Nemre.

Namiról viszont semmit nem tudok, és pótolni sem tudom.

Konkrétan szeretésből tudnám, de beszélésből aligha.

Előzmény: BéRita (8542)
BéRita Creative Commons License 2011.06.13 0 0 8542

Akkor tehát,ha velem ellentétes,és nem klimax és nem uncsi,akkor talán heteróból leszbi váltott,vagy nemet cserélt esetleg???   :o)))

Bocsi de ezt nem hagyhattam ki.

Amúgy meg pont senki sincs erre,nem szeret engem már senki ...csak tudnám miért

pedig nekem kell beszélnem a Namival,pl konkrétan.

 

Előzmény: nyalkimedes (8541)


nyalkimedes Creative Commons License 2011.06.12 0 0 8541

Az elmúlt időszak nálam is a változás kora volt. Nem a klimaxra gondolok és nem volt uncsi. Igaz veled nem voltunk olyan közel egymáshoz, hogy tudjad mihez képest. Viszont ha jól gondolom, akkor a te változásaidhoz képest pont az ellenkező irányba mutatóan. Amiről most gondolhatod, hogy ha a tieid pozitívak voltak, akkor ezek csak negatívok lehettek, de nem. Matekos barátaim véleményével ellentétben van koordinátarendszer jobbra-balra pozitív koordináátákkal. Például, hogy testileg-lelkileg föl vagyok mentve csadorviselésből. Mondjuk, az egy kicsit csökkent a dolog élvezeti értékén, hogy de már minek. Aminek viszint megintcsak megvan az az előnye, hogy nem kell attól tartanom, hogy arcmemória-fogytékosságom folytán valamely intim kapcsolatban kevernék össze egymással kedves arcokat. Akik ehhez nyilván mérsékelt kedvességgel viszonyulnának.
Amúgy bizonyára a fentieknél érdekesebb és uncsibb dolgok is történtek a világban, de egyrészt itt nem politizálunk, másrészt nem szeretném elszívni a levegőt mások visszafoghatatlan mesélőkedve elől, úgyhogy egyelőre ittavége, fusselvéle.

Előzmény: BéRita (8539)
BéRita Creative Commons License 2011.06.12 0 0 8540

Óhhh most olvastam ezt bakker tényleg !!!!!!!!!!!!!

Rohadt fapados!!!!!! 40 perccel előbb kell kint lenni és becsekkolni,én 5 percet késtem ebből a 40 ből,és ezért kinn is alhattam a reptéren,mert a reggelire meg már nem értem volna vissza Lutonba.

Viszont nagyon is jól működött a kártyám sana,mert arról vettem a reggeli jegyem is,és egész éjjel vásárolgattam.... :o)))

Előzmény: vitéz Matschkássy Izidor (8523)
BéRita Creative Commons License 2011.06.12 0 0 8539

Tessék nekem mesélni valamit!!

Bármit,milyen dolgok történtek mostanság amik érdekesek voltak Önnek?

Akármit uncsi is jó nem csak érdekes

 

Előzmény: nyalkimedes (8535)
BéRita Creative Commons License 2011.06.12 0 0 8538

Szinten vannak tartva,de mivel az elmúlt évek nagy változásokat hoztak az életembe,már nem publikusak....

Pedig én mindig azt vallottam,hogy persze első sorban magamnak,de azután közvetlenül másod sorban exibicionizmusból készíttet az ember tetkót,és nekem sem akkora öröm már,ha nem mutogathatom...

 

Arcmemóriámról pedig baráti körben köztudott,hogy kb azért nem nézek filmeket,mert ha kimegy a főszereplő,átöltözik,összekócolódik,bármi történik vele,elmegy a megszokott közegéből--mert ugyebár erről szólnak a filmek---vagy csak új szereplővel beszélget,már nem ismerem fel....

Vaagy az történik,mint tegnap,néztem egy filmet amiben szerintem a Jennifer Aniston szerepelt,de mivel nem voltam benne biztos,így kb nem tudtam követni a filmet,mert csak azt néztem ez ő vagy nem...vmi kutyás egyszeű film volt 3 gyerek 1 kutya

Szóval e téren fogyatékos vagyok,kell mellém egy segítő,aki szól,hogy ez még mindig az ...stb

 

Előzmény: nyalkimedes (8537)
nyalkimedes Creative Commons License 2011.06.12 0 0 8537

Arcmemóriahiányban ne érezd magadat magányosnak, én néha magamról is megfeledkezem. Vagy az nem ugyanaz? Mindenesetre jó nem szokott belőle kisülni.

Tetkóidat csak szintentartottad, vagy hagytad elburjánzani őket?

Előzmény: BéRita (8536)
BéRita Creative Commons License 2011.06.12 0 0 8536

:o)))

Nem tudom,mert híres vagyok a feledékenységemről,rossz memóriámról--köztudottan nem született belém arcmemória--,de magamat még tényleg,én sem tudtam elfelejteni.

Kérdés,hogy ez jó,vagy rossz?

Előzmény: nyalkimedes (8535)
nyalkimedes Creative Commons License 2011.06.12 0 0 8535

Lehet téged elfelejteni?

Előzmény: BéRita (8534)
BéRita Creative Commons License 2011.06.12 0 0 8534

na írtam,lássuk emlékszik-e még rám valaki,és ha igen akar-e beszélgetni velem.

BéRita Creative Commons License 2011.06.12 0 0 8533

köszönöm megfogadom

Előzmény: tékozló (8532)
tékozló Creative Commons License 2011.06.12 0 0 8532

Köszönöm én itthon vagyok azóta is. Hellyel közzel jelen vagyok itt különböző fórumokon.

Ami azt illet én is elég sokszor vagyok vidám, vicces is, boldog? hmm néna  nagyon néha. De ez nem is baj mert ha igen akkor nagyon igen. Persze ez nem jelenti azt, hogy boldogtalan lennék.:)

Kedveském magának írnia kénea szigtitkosba , hogy újra itt van, ugyanis ez atopik ugye már elég régen elsűlydt így én is azért vettem észre legnagyobb örömömre, mert nekem a akedvenceim közé volt elmentve, így az írása utáni első bejelentkezésemkor már láttam is.

 

Csókolom és szép napot itthonlétet meg mindent ami ezzel jár

tékozló

Előzmény: BéRita (8531)
BéRita Creative Commons License 2011.06.11 0 0 8531

Csókolom!

Nem számítottam nagy tolongásra,csak kíváncsi voltam kivel mizu?

Jelenleg Angliában élek Londonban,de most épp hazalátogattam,nosztalgikus ez is,mint ahogy a visszaolvasás is az volt.

Amúgy pedig hamarosan költözünk Alexandriába.

Nem sokat változtam,vidám vagyok és boldog,és nagyon vicces.

Ez van velem nagyon röviden.
Magácskával?..........?

Előzmény: tékozló (8530)
tékozló Creative Commons License 2011.06.11 0 0 8530

Szia vagyis csókolom! Hogy tetszik lenni? Hmm nem nagyon tolonganak. Így az én egy hsz ellenére csak beköszönök:)

Előzmény: BéRita (8529)
BéRita Creative Commons License 2011.06.09 0 0 8529

Atyaúristen,de régen jártam erre!

Elkallódott képeket kerstem és beleolvasgattam a topicomba..

Régi szép idők!!!!!

Elveszett és meglévő barátok,ismerősök!!!

Vajon mi lehet veletek???

Ha meg van még a régi nicketek, vagy van kedvetek írni nekem,beszélgetni arról,kivel mizu,mi a szitu,annak nagyon örülnék!!!

 

jedi1 Creative Commons License 2009.02.27 0 0 8528
Remélem azóta renben van a dolog, ne lehet kellemes ilyen hirtelen elszegényedni.
Előzmény: BéRita (8527)
BéRita Creative Commons License 2009.02.27 0 0 8527

Nem zárolták,de vazz olyan érdekes dolgokat csinált a kártyám,hogy nem is értem.

Egy csomó fizetésről nem jött értesítésem,két vásárlásomról pedig olyan értesítést kaptam,hogy sikertelen,de az ottani terminál szerint létrejött a vásárlás.Az egyik percben még rengeteg pénzem volt a másikban 0 Ft.A tököm se érti ezt.

 

Előzmény: vitéz Matschkássy Izidor (8526)
vitéz Matschkássy Izidor Creative Commons License 2009.02.23 0 0 8526
Most egy darabig nem is fogja. Öt perce hívott, hogy lekéste a repülőjét Londonban. Amilyen szerencsés ember, az államcsőd (azaz a banki fizetések befagyasztása) éppen abban a pillanatban következik be, amikor a következő gépre vásárolt repülőjegyet akarja majd bankkártyáról fizetni.....
Előzmény: jedi1 (8525)
jedi1 Creative Commons License 2009.02.17 0 0 8525
Tényleg rég láttalak erre.
Előzmény: BéRita (8524)
BéRita Creative Commons License 2009.02.17 0 0 8524
Uramisten de régen jártam erre!!!
És a helyzet szinte változatlan(pozitív értelemben).
Amúgy van lego-d?
Előzmény: vitéz Matschkássy Izidor (8523)
vitéz Matschkássy Izidor Creative Commons License 2008.01.15 0 0 8523
Jöhetne majd a férje legózni. Mit mondott, össze tudja rakni?
BéRita Creative Commons License 2007.01.19 0 0 8522
na,egyszer ez itt,....
BéRita Creative Commons License 2006.10.24 0 0 8521
Köszi,tudtam,hogy örülni fogsz,és szeretlek ám! :o)

És ha én elhúztam,majd remélem meglátogatsz!
Előzmény: reamin (8520)
reamin Creative Commons License 2006.10.21 0 0 8520

Be, megkaptam, leesett az allam...

Sok boldogsagot, majd irok!

 

ja, es egyebkent hirdethetnel itt a HUSZ-on egy egyforintos akciot, mindenki bedobna a topikba par forintot, es felepitened belole a jovodet Egyiptomban.

Ha ehhez nincs kedved akkor jelentkezz az All az alkuba, eppen ilyen figurakat keresnek mint te vagy, nyersz egy par milliot aztan elhuzhatsz innen.

namitirok Creative Commons License 2006.10.05 0 0 8519
Ez ám a jó hír!:-)
Na, engem (meg) se hívott!
Na, majd én!:-)
Előzmény: BéRita (8517)
Bojlertestű nő Creative Commons License 2006.10.04 0 0 8518

 

Előzmény: BéRita (8516)
BéRita Creative Commons License 2006.10.03 0 0 8517
Nem is tudom,de pár éve amikor elkezdődött nálam ez az Egyiptom mizéria,akkor amikor rögtön az első utamon eltrveztem,hogy ott akarok élni,akkor még tényleg csak egy álom volt.
De én még mindig hiszem,hogy az álmok megvalósíthatók.
Azóta mennyi éjszakát áttanultam,hogy megtanuljak írni,olvasni,beszélni,mennyit olvastam ahhoz,hogy megértsem azt a kultúrát,hogy átlássam a politikai és gazdasági helyzetet.
És most el sem merem hinni,hogy túl vagyunk a házasságkötésen,és már tényleg komolyan nézegethetünk lakást magunknak.Alhamdulilleh.
Húúúú de jó,hogy nem voltam gyáva,hogy mertem nagyot álmodni,és meg is tudom valósítani az álmaimat!!!!!!! Insaallah.

És már nem is vagyok egyedül a világban,mert már örökre összetartozunk Ő és én már MI vagyunk! :o))
BéRita Creative Commons License 2006.10.03 0 0 8516
Megjöttem.... :o(

De boldogan ám,mert sikerült végre összeházasodnunk,és ez egy igazán naagy lépés a boldogsághoz.

Tudom,hogy maga tud ennek örülni.... :o)))
Előzmény: Bojlertestű nő (8515)
Bojlertestű nő Creative Commons License 2006.09.22 0 0 8515

Vigyázzon magára!

S itthonról kívánok boldog új esztendőt! :)

 

Üdv, Bojler

Előzmény: BéRita (8514)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!