Keresés

Részletes keresés

Egyszerencsetlenember Creative Commons License 2024.04.08 0 0 2062

Sziasztok!

 

Amiota nem játszom rengeteg csodában volt részem. Lehet játék nélkül egy jobb életet élni és fejlődni . Amióta járok újra rendszeresen a GA közösségbe teljesen más életet élek. Tudok boldog lenni tudok szeretetet adni és kapni . Már nem kell hazudnom sem magamnak sem a családomnak. Jó érzés hogy ennyi ideig kitartottak mellettem . Az igazi jóvátétel egyelőre , hogy nem csinálom azt amit eddig csináltam. Remélem egyszer sikerül meglépni az igazi jóvátételéket mások felé is . 

Boldog játékmentes 24 órát kívánok mindenkinek !

Egyszerencsetlenember Creative Commons License 2024.02.26 0 0 2060

Sziasztok! 

Vannak még itt akik a játékfüggőségtől szenvednek vagy mindenki meggyógyult . Én újra kezdtem a felépülést , mert soha sem tartottam be a GA által ajánlottakat , úgyhogy arra gondoltam mi lenne , ha végre úgy igazából komolyan venném a felépülést. Hosszú idő telt el amióta a GA ba kerültem és soha sem sikerült igazából a felépülés. Most élvezem a gyűléseket és csinálom újra a lépéseket. Most vannak céljaik rövid távúak egyelőre. Ha valaki szeretne beszélgetni szívesen hallgatom nyugodtan írjatok mert úgy lehet épülni .

Rulett0 Creative Commons License 2023.07.27 0 0 2059

Kedves tagok! 

Én is leírnám a történetem.

 

Családom körében is jelen volt a szerencsejátékozás, de nem problémás szinten.

Szüleim rendszeres lottózók, de soha nem nyernek vele, max pár ezer forint nyereség néha.

16 évesen aztán egyszer rákérdeztem, hisz spórolós/sóher típus voltam, hogy mi a fenének játszanak ha úgyse nyernek sose? 

Ekkor jött a meglepetés: a 6os lottón egyszer volt egy 5találatosuk.

Azta, hát hogy történt?

Te mondtad a számokat.

Én?

Igen, mikor kicsi voltál mondtuk neked hogy írj fel pár számot, és 5találatos szelvényt hoztál össze.

Nem nyertek óriási pénzt, de az akkori kissebb adósságok, és egy két apróság vásárlására elég volt.

 

Ezután elgondolkodtam ugyan a szerencsejátékon, de úgy voltam vele h kiskorú vagyok, nem nekem való.

 

Nemsokkal ezután viszont a magymamám a krzembe nyomott egy 5000forint nyereményű kaparóst. Tessék, a tiéd. Váltsd be vagy cseréld be.

 

Innen jött az, hogy középiskolásként minden zsebpénzem kaparósra költöttem.2 év alatt vagy 1500 darab kaparóst vettem, holott a a legnagyobb nyereményem 3000 forint volt. Szánalmas.

Ezenkívül lottóztam is, 100körös statisztikát vezettem, meg voltam győződve hogy én bizony nyerni fogok.

 

18évesen aztán 2 barátmmal bementünk rulettezni.

Minimumtét 2000 forint volt, 5000et csináltam belőle.

Katt. Többet nyertem mint bármikor kaparóssal vagy lottóval.

 

Rendszeres lett a rulett, utolsó éves középiskolásként a heti zsebpénzem 70% hétfőn el lett játszva, és már csak uzsipénz maradt.

 

Iskola befejeztével munkába álltam, lekötött az, néhanapján játszottam, de inkább a kaparósozásra szoktam vissza.

 

Másfél éve azonban egy haverommal bementünk kaszinózni.

5000 forintból 15perc alatt 50ezret csináltam.

Örültem neki nagyon.

Visszagondolva, bárcsak ne nyertem volna aznap.

 

Folytatás következik. 

WederNo1 Creative Commons License 2023.07.08 0 0 2058

Melyik kaszinóba szoktál járni?

Előzmény: NoWay10 (2057)
NoWay10 Creative Commons License 2023.07.08 0 1 2057

Én tegnap tiltattam ki!  Sikerült megint visszaesnem de ez kb természetes nálam . Egy igazi bohóc vagyok egy nagy nulla.

A mai napot nem is tudom hogy hogy kell írni 0 nak vagy 1 nek….

WederNo1 Creative Commons License 2023.07.04 0 1 2056

Helyes,én ma tiltattam ki magam fél évre!

Előzmény: NoWay10 (2055)
NoWay10 Creative Commons License 2023.07.02 0 1 2055

17

NoWay10 Creative Commons License 2023.06.22 0 0 2054

8 és nagyon sok teher amit nehéz cipelni

NoWay10 Creative Commons License 2023.06.21 0 0 2053

7 és nem létezik 

NoWay10 Creative Commons License 2023.06.20 0 0 2052

6

és minden rossz! Isten csak büntet azért amit tettem…. Nem szeret ha egyáltalán létezik

NoWay10 Creative Commons License 2023.06.14 0 0 2051

Egy nagy 0

NoWay10 Creative Commons License 2023.06.11 0 0 2050

3 nap

NoWay10 Creative Commons License 2023.06.09 0 0 2049

1 nap

NoWay10 Creative Commons License 2023.06.09 0 0 2048

0,5 akaratgyenge 

NoWay10 Creative Commons License 2023.06.08 0 0 2047

Egy nagy 0

prikézsia Creative Commons License 2022.12.14 0 0 2045

évekig küzdöttem ugyanezzel és évekig tartott az alkudozás szakasza, amíg vissza akartam nyerni amit elvesztettem és majd utána abbahagyom. Végül nem így alakult, hanem úgy hogy az életem mélypontjára értem anyagi és erkölcsi értelemben story

 

Ezt követően találtam meg az Anonim Szerencsejátékosok közösségét Budapesten és végül abba tudtam hagyni a játékot, néhány dolgon tudtam változtatni. Tégy egy próbát, sokkal jobb az élet szerencsejáték nélkül. ;)

Előzmény: egyvagyokasokkozul (2044)
egyvagyokasokkozul Creative Commons License 2022.12.02 0 0 2044

Sziasztok.

4 éve szenvedek online szerencsejatek fuggosegben, es most tapasztalatokat, segito szavakat szeretnek kerni a leszokas utjan. Korabban kordaban tudtam tartani, napi limitekkel, onkizarassal, de minsdig talalok kiskaput, egy uj oldalt ahol meg nem jartam, vegtelenseg tarhaza ami az interneten elerheto egy fuggo szamara. Ma mar ott tartok, hogy a fizetesem ket nap alatt eljatszom, ha nyerek, akkor is mindig a nagyobb nyereseg hajt, igy rengeteget bukok. Csak online jatekgepeken jatszom, es tobbszazezres vesztesegrol beszelek per ho. Probalkoztam mar mindennek hogy meggatoljam szamomra a hozzaferest, nem tartok a szamlamon penzt, de akkor is megtalalom a modjat, kp befizeto atmmel, es elkezdek ujra jatszani. A honapot vegigkuszkodom parezer fttal, ho elejen amint megerkezik a fizetes, jatszom. Eleinte azert jatszom sokat mert van mibol, egy ido utan azert hogy visszamyerjem, a vegen meg panik miatt hogy ennyibol mar nem jovok ki a honapban ami maradt. Mi a gyogyulas elso fazisa a beismeres utan? Hogy tudom magam taboltartani egy olyan elerheto rendszertol ami egy kattintasra van? Az alkoholista is hozzafer az italhoz, de nekem tenyleg egy kattintas. Igy egy egy napot sem huzok ki jatek nelkul, kiveve ha nincs penzem mar. Nagyon szeretnek valtozni, a keresetembol nagyon jol elhetnek, es igy megis kuszkodnom kell :( Van hogy egy egesz napot vegighatszok, es mar alig birok elaludni aa nap vegen. Csak akkor erzek nyugalmat ha nagy osszeget nyerek, vagy ha tudom hogy masnap fizetes jon. Ez az erzes is csak egy napig tart. Aki jart hasonlo cipoben batorito szavakra nagy szuksegem lenne most! 

Koszonom ha vegigolvastad. 

Erzsébet87 Creative Commons License 2022.10.26 0 0 2043

Szia, néha fogadok a sportra, de nem találom problémának. Ha uralni tudja az izgalmait, miért ne tartana egy kis szünetet?

Bár sajnos tudok olyan eseteket is, amikor az emberek elveszítik az összes pénzüket, hitelre vesznek fel pénzt és mindent elveszítenek.

Bölcs Árnyék Creative Commons License 2022.08.14 0 0 2042

Szia ♥

A fórumozás is egy szenvedély !

 

Te lányként vagy fiúként szenvedsz ?

Előzmény: DonVinton (2041)
DonVinton Creative Commons License 2022.08.13 0 1 2041

Sziasztok.

prikézsia Creative Commons License 2022.05.31 -1 0 2040

Szeretettel invitálunk minden kedves érdeklődőt az Anonim Szerencsejátékosok 2022. június 11-én szombaton megrendezésre kerülő budapesti találkozójára, mely programja az alábbi:

 

GA 1 napos találkozó – 2022.06.11. – 1123 Budapest, Táltos utca 16. /konferencia terem/

 

09:00 – 10:00 – érkezés, regisztráció

10:00 – 11:30 – Első gyűlés – Mindannyiunknak az első nappal kezdődött

11:30 – 13:00 – ebéd, szabadidő

13:00 – 14:30 – Második gyűlés – Az egység fenntartása a felépülésben.

14:30 – 15:00 – kávészünet

15:00 – 16:00 – Harmadik gyűlés – A változás lépései

 

A regisztrációs díj 2.000,- Ft / fő, mely tartalmazza a büfé fogyasztás költségeit, az ebédet és a frissítőket, viszont nem kötelező! A GA-ban az is csodálatos, hogy nem a pénzre épül, hanem a Felépülésre!

Okos Árnyék Creative Commons License 2022.04.13 0 0 2039

Kinek játszol ?

Minek játszol ?

:)

Uciamanab Creative Commons License 2022.04.13 0 0 2038

Szia, régebben sokat játszottam kaszinókban, és szerettem sok pénzt fogadni. De most, hogy ezzel végeztem, és elkezdtem sportolni, nézni és fogadni, a mightytips nevű oldal segített a bukméker keresésben. Ez egy olyan projekt, amely a bukmékerekről készít véleményeket, valamint fogadási tippekkel és stratégiák megosztásával segít.

prikézsia Creative Commons License 2022.04.07 0 0 2037

Nem mindenki problémás játékos, de a problémás játékosok nem változnak vissza szociális játékosokká, ahogy az alkoholisták, vagy a szerfüggők sem. Éveket töltöttem azzal, hogy vissza akartam nyerni, amit elvesztettem, végül az derült ki, hogy a játék számomra a problémát és nem a megoldást jelenti. Itt egy hosszabb írás, hogy mi és hogy nem működött, illetve hogy mi és hogy működik most. Én mára inkább a leállásban és a felelősség és a következmények vállalásában hiszek inkább.

 

játékos írás

Ahinetrys Creative Commons License 2022.04.07 0 0 2036

Szia, régebben sokat játszottam kaszinókban, és szerettem sok pénzt fogadni. De most, hogy ezzel végeztem, és elkezdtem sportolni, nézni és fogadni, a mightytips nevű oldal segített a bukméker keresésben. Ez egy olyan projekt, amely a bukmékerekről készít véleményeket, valamint fogadási tippekkel és stratégiák megosztásával segít. 

prikézsia Creative Commons License 2021.10.12 0 0 2035

A szerencsejáték egy magányos ügy, a pénzen túl én is sok kapcsolatot veszítettem.

Vannak online és személyesen is működő GA gyűlések, tégy egy próbát, ott biztosan fogják érteni azt ami veled történik, illetve segítséget is kaphatsz!

Előzmény: DonVinton (2034)
DonVinton Creative Commons License 2021.10.09 0 0 2034

Segítséget még nem kértem,de én sem hiszem,hogy ez egyedül menni fog.Meg tudom állni a játékot voltak hosszú üresjárataim is,általában akkor volt a baj amikor veszítettem és vissza akartam nyerni(tipikus hiba).Holnap fogok elköltözni a páromtól,nagyon össze vagyok zuhanva lelkileg.Ráadásul az adóság is nagyon fáj,mert közel 90 ezret vonnak majd a fizumból,nagyon keveset fogok tudni félretenni(7 évig ez tuti nem fog menni),egyenlőre édesanyámhoz költözöm aki szintén eléggé lesujtó véleménnyel van rólam.soha sem volt semmim,házam autóm,mindíg csak túléltem az életet.Most,hogy vége a párommal és hazaköltözök(ez a második alkalom a 3 év alatt)ugy fogalmazott,hogy megint és mindíg itt állok a semmibe.félek bármerre elindulni,eltelnek az évek és lassan elsorvadok.Megpróbálok talpraállni,de most nagyon keserves ez az egész,sajnos sokszor álltam már fel a padlórol,és kezdi kezd az önuralmam leomlani.ez lessz életem legnehezebb időszaka.Talán azért is mert felismertem már mekkora a baj.a kapcsolatom alatt leépültek a barátságaim szóval valóban nagyon egyedül maradtam pároma alkoholellenes a barátaimmal iszogattunk néha tehát dönthettem,hogy vagy ők vagy ő.Az biztos,hogy meg kell próbálnom kapcsolatokat kiépíteni mert egyedül begolyózok.

Előzmény: prikézsia (2033)
prikézsia Creative Commons License 2021.10.08 0 0 2033

Milyen segítségeket próbáltál már a leállás érdekében igénybe venni? Ha fel tudod tartóztatni a játékot és kibírod a 24 órákat, azok összeadódnak és idővel - játék nélkül - még a jó dolgok is megtörténhetnek! Nem tudni, hogy van-e visszaút a kapcsolatba, de ha el tudod kezdeni rendbe rakni a dolgokat és felvállalni a felelősséget, ez is biztosan tisztul majd. Ha nem tudod abbahagyni a játékot, akkor teljesen mindegy hol élsz, mit dolgozol, ki a párod, mert az lesz, ami szokott lenni. Most tudsz változtatni! 

Előzmény: DonVinton (2031)
Zoo82 Creative Commons License 2021.10.05 0 0 2032

Mikre fogadtàl főkent? Sajnos en is fogadok, elegge beszippantja az embert

Előzmény: DonVinton (2031)
DonVinton Creative Commons License 2021.10.05 0 0 2031

Üdvözlök mindenkit.Előre is elnézést a helyesírási hibákért.Régóta olvasom a fórumot és sajnos be kell látnom,hogy sporfogadás függő vagyok.Természetesen mikor ezt írom romokban hever az életem.Sok hasonlóságot véltem felfedezni a szintén szenvedélybeteg sorstársam tulajdonságaiban,elbeszéléseiben,de én csak magamat tettem ugymond tönkre anyagilag és érzelmileg.Nagy vonalakban legalább már 20 millió személyi kölcsönt felvettem az elmult évek során de mindíg visszanyertem és visszafizettem ha nyeretem.Csakhát sajnos ez nem tart örökké és egy örökölt 3 milliós pénzösszeg,3,8 millió személyi kölcsön tartozás és ami a legfájóbb egy nagyon komoly párkapcsolat látta kárát a szenvedélyemnek.ez most történt 2 hete,ugyhogy el tudjátok képzelni milyen lelki állapotban vagyok.Legfájóbb a párom elvesztése,nem haragszik rám de így nem tud velem együttélni pedig ő csak apróságokról tud.Soha nem nyultam a pénzéhez külön kasszán voltunk a háztartást fizettük együtt.Nagyon jó volt a kapcsolatunk,nevezhetjük tökéletesnek is sok esetben.Én most nagyon kétségbe vagyok esve,de ugy döntöttem kimegyek külföldre dolgozni,hogy az adóságot mihamarabb vissza tudjam fizetni.Nagy félelem ez mert teljesen megváltozik az életritmusom ráadásul,most a magány lessz a legnagyobb ellenségem.és magányosan szerintem nagyon veszélyes vagyok(pl italozás a szabadidőmben)de nem hagytam más választást most magamnak.Nagyon összeszedetlen ez a hozzászólás most a részemről mert ez nagyon csak a lényere szorítkozik,de ha érdekel valakit kivesézem majd a történetemet.Lenne mit.Minden jót nektek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!