Keresés

Részletes keresés

tamáspapa Creative Commons License 2021.01.16 0 0 73

Ide is beírom, mert nem vettem észre, hogy a témába vágóan külön topic van.

 

Van egy SONY DCR-DVD105 tipusú mini dvd-s kamerám. A kamera maga valszín tökéletesen működne, egy baj van, az érintő képernyő nem működik. A kamerát már nem használnám, mert fényképzővel vagy telefonnal videózom full-ban, viszont maradt néhány lezáratlan lemezem, amit így nem tudok megnézni, feldolgozni.

Van-e ez a tipus valakinek? Próbáltam Panával, nem kompatibilis (hogy miért, nem értem...)

 

Szóval, olyan valakit keresek, akinek vagy ez a tipus, vagy SZONY-n belül valamelyik másik, mini dvd-vl működő tipusú gépe van. Ha van valakinek, akkor elküldeném azt a néhály lemezt és megkérném, hgy lezárva küldje vissza,utnvéttel fizetem a postát.

 

Köszi :

Fviktor1976 Creative Commons License 2017.02.17 0 0 71

Üdv Mindenkinek!

 

Új notebook vásárlása előtt állok.

A problémám, hogy az új gépek esetében nem találom megoldhatónak a miniDV kamerám csatlakoztatását. (Nincs Express Card foglalat az új gépeken)

 

Kérdésem, hogy az interneten található átalakítókról van-e valami tapasztalat? Nincs kedvem majdnem egy számítógép árát kiadni egy működőképes videókamera lecserélésére, amikor a tized árából megoldható lehet a dolog... 

ROB64 Creative Commons License 2016.10.22 0 0 70

Üdv!

Régi topic, régi téma, és még aktuális.

Tud valaki olyan ingyenes, nem bonyolult videoszerkesztőt, amelyik forrásként felismeri a mini DV kamerát, és tömörítve HDD-re pakolja?

Most kellene ezt megoldanom, de rengeteg félét kipróbáltam és egy se működik.

Windows Movie Makert nem tudom telepíteni Win 7 re, Pinacle, Nero, nincs kamera, mint jelforrás.

Egyedül az Ulead Video Studion van, az látja, kezelhető vele, de kimenetként csak DVD író létezik rajta, a kimeneti formátumot sem lehet változtatni csak 1:1 másolás (1óra 7 13GB! méretű lenne) vagy DVD író. Ez nekem nem jó, kisebbre kellene, és gépen tárolható formában.

VirtualDub ban látszik a kamera, de nem tudok vele konvertálni. Már nagyon sokat próbáltam.

 

A csatlakozás FireWire kártyával és kábellel megoldott.

 

Ha valaki tud ilyen programot, legyen szíves jelezni, mert nagyon kellene!

 

Kösz! 

Georgia 1 Creative Commons License 2015.11.19 0 0 69

Keresek megvételre  CANON MVX 3i  kamerát

 

 

 

 

ajánlatokat a gesztenye@upcmail.hu ra vagy a + 36 20 2586154 telefonra kérnék!!

bikfic1 Creative Commons License 2015.10.08 0 0 68

Eladó egy Sony HDR-FX1e típusú kamera.
Apró használati nyomokkal, amúgy tökéletesen működik.

Kábellel, hama kameratáskával, 7db akkumlátorral, aksitöltővel.
plusz
Opteka Titanium Series 0.3x HD Super Fisheye lencse, bőrtökban, hibátlan karc nélküli állapotban.

Kipróbálható, átvehető a 11. kerületben.

Ár: 210 000 Ft

Érdeklődni : vodafone414kilencvennégy71

vagy

harminc289kilencvennyolc92

sn: hamarosan pótolom

 

vvvvvvvvvvvv Creative Commons License 2015.03.28 0 0 67

lemaradtak

vvvvvvvvvvvv Creative Commons License 2015.03.28 0 0 66

nekem van egy uj sony 2gb os elemes hangfelvevö diktafonom ELADÓ uj nem használt mert ajándékba kaptam de nekem nem volt rá szükségem ha valakit érdekellne

vvvvvvvvvvvv Creative Commons License 2015.03.28 0 0 65

nekem az lenne a gondom ha tudnának segiteni megköszöném Hogy vannekem egy mini dv kamera ha usb vel csatlakoztatom a számitogéphez müködik De ha kihuzom és pl képet akarok késziteni akkor nem müködik vagyis pár másodpercig villog piros kék és elalszik pedig egész nap töltöm a számitogépen 4gbos kártya van benne és ha csatlakozvavan a géphez kábelall akkor vesz fel képet de ha kihuzom kiviszem az udvarra nem csinál semmit csak piros kék villogás pár másodpercig és annyi milehet a baja kérem segitsen köszönöm válaszát

Truth444 Creative Commons License 2015.03.26 -5 0 64

Mini DV kameráknak a múzeumban a helye.

sipos.janos84 Creative Commons License 2015.02.21 0 0 63

Hello. eladó egy sony dcr vx2100 kamera. nagy aksival és hálózati töltőtvel + egy gyári sony nagylátó lencsével. serial: 874552145

saxorally Creative Commons License 2015.02.03 0 0 62

Canon LEGRIA HV40 videokamera eladó

 

A fotók lemaradtak!

 


saxorally Creative Commons License 2015.02.03 0 0 61

Canon LEGRIA HV40 videokamera eladó

Fotózásra váltás miatt eladó Canon LEGRIA HV40 videokamera.


2010-ben Magyarországon vásárolt, összes gyári tartozékkal ( dobozában), kifogástalan állapotban.


2012-től dobozában tárolom, nem használtam.


FireWire (IEEE1394) kábelt adok hozzá ajándékba.


Akkumulátorok:
1 db. gyári (BP-2L13 / ~2 óra felvételi idő) és 5 db. utángyártott (BP-2L24H / ~4 óra felvételi idő) + külső töltő.
A kamera 6 esküvőn dolgozott és néhány videoklip készült vele; összesen ~80 óra felvétel van benne.

 

 

60foto Creative Commons License 2013.05.30 0 0 60

Üdv,

 

Esküvői videózáshoz is, keresek olcsóbb vállkamerát, kedvező áron.
köszönöm..
--------------------------
email publikus

kepzavarvideo Creative Commons License 2013.05.29 0 0 59

Szia! Ez bizony fejkopás miatt is lehet, fejkosz miatt is!

 

Nézd meg hogy a felvételt másik dv magnó hibátlanul játsza-e le, (tehát a rögzités, vagy a visszajátszás közben van a hiba), illetve hogy más felvételét hogyan játsza!

 

Sajnos nem mai darab, és a digitfejek igy jelzik ha aktuális a fejcsere... ami többe kerül mint a kamera használtpiaci értéke!

 

Tisztitókazettát nem nagyon ajánlom, az a kosz egy részét leszedi, egy másik részét meg arrébbkreni, inkább egy szétszedést javaslok, és alkohol+szarvasbőr kombóval egy alapos pucolását a fejnek, illetve a szalagvezető görgőknek! Jobban jársz ha nem te csinálod, az is lehet valamelyik szalagvezetőben kell tűcsapágyat cserélni, és máris megoldódik a hiba!

 

Mennyi óra van a fejben? Általában 3000-4000 óra után adják meg magukat! Lehet hogy már itt jár? (minden óra számit amikor a kamera be van kapcsolva és akár standby ban a forgófej megy, várja az indulást, rögzit vagy épp lejátszik)

 

 

Előzmény: AttilaGSXF (58)
AttilaGSXF Creative Commons License 2013.04.05 0 0 58

Helyesbitenék ismét egy picit tehát grabbeléskor macroblock hibák jelentkeznek

AttilaGSXF Creative Commons License 2013.04.05 0 0 57

Sziasztok!

 

A segitségeteket szeretném kérni! NAGYON FONTOS! Van egy Canon XL1 videókamerám és az lenne a problémám, hogy mostanában elkezde meg kockázni a felvételt "dropuot" javítsatok ki ha rosszul irtam tehát kisebb kockák jelenek meg foltokban! MI LEHET A MEGOLDÁS? egy tisztitó kazi segithett? Lehetséges, hogy csak por miatt csinálja? MIT TEGYEK?

 

AttilaGSXF Creative Commons License 2013.04.05 0 0 56

Sziasztók!

 

A segitségeteket szeretném kérni! NAGYON FONTOS! Van egy Canon XL1 videókamerám és az lenne a problémám, hogy mostanában elkezde meg kockázni a felvételt "dropuot" javítsatok ki ha rosszul irtam tehát kisebb kockák jelenek meg foltokban! MI LEHET A MEGOLDÁS? egy tisztitó kazi segithett? Lehetséges, hogy csak por miatt csinálja? MIT TEGYEK?

Gézengúz_21 Creative Commons License 2013.02.28 0 0 55

Sziasztok!

Van 3db eladó 1x SEM HASZNÁLT Sony PDVM-40ME DVCAM Mini video kazettám ELEADÓ!

+ VAN EGY Sony PDV-124N DVCAM video kazettám eladó!

Különösebb infót nem írnék!Aki ismeri az tudja az infókat és a minőséget!

Árat nem írnék!

Ha érdekel valakit írjon!

 

üdv!

arvensis Creative Commons License 2013.02.12 0 0 54

Segítsget, tanácsot kérek.

Van egy Samsung  VP D354i mini dv kamerám. Sajnos hibajelenség lépett fel. Nem hajlandó befogadni a kazettát. Becsukom az ajtaját, elkezdi befűzni magának, majd azonnal kilöki az ajtót. Az látszik, hogy a szalaghoz nyúlt, mert mindig kicsit kilóg a felható védő alól. Mi lehet a hiba, javítható-e, mennyibe szokott kerülni? Szervíz vagy szaki javaslat?

Köszi

segfo Creative Commons License 2013.02.01 0 0 53

Canon XL1 3CCD videókamera   (gyári töltő + 3 db akkumulátor). A gép kifogástalan állapotban van (kevés üzemórával). Fotókat tudok küldeni, mail publikus.

Efurjes Creative Commons License 2013.01.27 0 0 52

Bocsánat lemaradt a Sony kamera ára 70.000.-

 

Köszönettel:

 

Eszter

Efurjes Creative Commons License 2013.01.27 0 0 51

Sziasztok,

van egy eladó Sony videókamerám, alig használt, kíváló állapotban, minden tartozékával, eredeti dobozával eladó.  Tényleg kifogástalan állapotban van!!!

Sony HDR-CX105 Full HD Videokamera

Camcorder
- HD-Video
- felbontás: 1920 x 1080 pixel
- zoom: 10x optikai, 120x digitális
- fókusztávolság: 42 mm - 497 mm
- chip: 1/5", 2.360.000 pixel 
- 2,70" LCD érintőképernyő, 211.200 pixel 
- felvételi formátum: Full-HD (1920 x 1080)
- felvétel: merevlemez
- állóképfelvétel
- effektív 4 megapixel
- képformátumok: JPEG
- beépített mikrofon
- beépített hangszóró
- memóriakártyák: MS Duo (Memorystick Duo)
- belső memória: 8 GB 
- Dolby Digital
- csatlakozók: AV kimenet, komponens kimenet, HDMI kimenet, S-video kimenet, USB 2.0
- szín: fekete
- méret (SZ x M x H): 55 x 60 x 107 mm
- tömeg: 280 g

érd.: efurjes@yahoo.com illetve 0630/2173217

Marosi Peter Creative Commons License 2012.09.06 0 0 50

Ajándékba kapott vadiúj JVC GS-TD1 3D full HD videokamera = 280e Ft-ért  ! Akit érdekel írjon!

 Info: 1080p Full HD 3D kamkorder 64 GB-os belső flash memóriával és SDXC/HC kártyafoglalattal. 3,5"-es érintőpaneles LCD F1.2 Super Bright JVC 3D TWIN HD GT objektív és a két, hátsó megvilágítású CMOS érzékelő !

 

2319 Creative Commons License 2012.04.19 0 0 49

Sziasztok!

 

Eladásra kínálom Panasonic NV-GS-400 -as SD kamerámat.

Gyári+két utángyártott akku. Ebből az egyik 100%-os.

Kameratáska, töltő, távírányító, külső mikrofon, usb-, videó kábel.

A kamera megkímélt állapotú, nagyon keveset használt készülék.

 

Ára :65.000 Ft.-

 

Köszönöm, hogy elolvastad!

Bővebb infó:

http://ihinet.hu/archiv/panasonic-nv-gs400.html

bikfic1 Creative Commons License 2012.04.19 0 0 48

Helo.

 

hdr-fx1e kamerához keresek jó minőségű sztereó mikrofont.

milyet tudtok ajánlani?

 

kösz

smucsi Creative Commons License 2012.04.15 0 0 47

sziasztok!

Canon xh a1 professzionális videokamera kihasználatlanság miatt eladó. Megkímélt, újszerű állapotban, nagyon keveset használt (néhány kazetta). Az alábbi kiegészítőkkel: - Rode NTG-2 puskamikrofon - canon VL-10 Li II vaku - Lowepro Magnum AW videós táska Ezenkívül a hozzá tartozó távirányító, kábelek, töltő, az eredeti canon akksi + 2 utángyártott akksi.

Irányár a teljes szettre: 660 000 Ft

Budapesten megtekinthető.


Törölt nick Creative Commons License 2012.03.17 0 0 46

Kicsit OFF:: Canon XL1s 3CCD videókamera + Canon 16x IS L II objektív eladó (eredeti Canon mikrofon és Canon EVF-fel, gyári töltő + 1 db akkumulátor, kábelek). A gép kifogástalan állapotban van, nem lagzizásra használt (kevés üzemórával), irányár: 189 000 Ft (igény esetén + áfa, számláva). Fotókat tudok küldeni, mail publikus.

 

Blade79 Creative Commons License 2012.03.15 0 0 45

Szia!

Nekem GS320 van, de a gyári lemezen nincs win7 driver szerintem a tieden se volt. Esetleg a Pana honlapján kell keresgélni, de nem hiszem, hogy USB-n a fotókon kívül mást le lehet szedni. Remélem valakinek több tapasztalata van és többet tud segíteni!

Üdv

Előzmény: bea600201 (44)
bea600201 Creative Commons License 2012.03.15 0 0 44

Sziasztok!

Van egy Panasonic NV-GS250-es dv camerám, de nem tudom illeszteni windows 7-hez, sajnos nincs meg a lemeze. Usb-n kéne, mert nincs firewire csatlakozom a Notebookomon Hp 6715s. Valakinek nics véletlenül driver lemeze az USB-hez? Vagy valami öttlet?

Előre is köszönöm a választ!

Űdv

Bea

Viperator Creative Commons License 2012.02.19 0 0 43
Előzmény: Törölt nick (42)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!