Keresés

Részletes keresés

Bounce Creative Commons License 2003.10.09 0 0 18
Hello
cuda Creative Commons License 2003.10.09 0 0 17
"Notting Hill Gate Music & Video Exchange"

Ja... már aszittem itthon. :)

Nem vetted meg 3 fontért? Sörre kellett a pénz? :) Én nem emlékszem mennyit fizettem, közvetlenül a Double Dragontól rendeltem.

"a két említett dal kislemez volt a lose it után"

Tudom, a képek is megvannak, csak a számok nem!

(Khm, kedves moderátorok, akkor kérem átnevezni a topikot :)

Előzmény: Szőrös (15)
Szőrös Creative Commons License 2003.10.09 0 0 16
elírtam, a lose it után tsz., micsoda hiba
Előzmény: Szőrös (15)
Szőrös Creative Commons License 2003.10.09 0 0 15
Notting Hill Gate Music & Video Exchange 7"vinyl store, 3 fontért vesztegették 2 évvel ezelőtt, 2-t adtam volna érte

a két említett dal kislemez volt a lose it előtt, az EVS négy dala is megvan letöltve
hétvégén megnézem, van-e fenn a neten album

Előzmény: cuda (11)
valleyboy Creative Commons License 2003.10.09 0 0 14
szerintem nem olyan rossz az a szóló cucc, igaz arra többnyire tucc-tucc táncizni kell.
pár szám viszont nagyon el van találva a lemezen, kiváncsi is vagyok az új anyagon melyik hangulat lesz a domináns, a slágeresebb, vagy az olyan ami a Read my lips-ből nem lett maxi és elvontabb (gyengébb is).
az új lemezben a New Radicals-os srác is közremüködött - ez jó előjel, a Ronan Keating dolgait is sikerült feldobnia egy kicsit. bár ahelyett, hogy eladja az ötleteit inkább csinálhatna egy kurva jó folytatást annak a bandának.
Előzmény: cuda (13)
cuda Creative Commons License 2003.10.09 0 0 13
"áá, ez az a topic amiről nem tudom mi"

Közben én is kíszúrtam, hogy süllyedt már el egy ilyen topik. De ezt persze csak azután néztem meg, hogy ezt megnyitottam :)

Egyébként meg keressél rá a theaudience-re, valamit biztos találsz.

Ja, és szereztem még egy számot. Már kettő van...

Előzmény: valleyboy (9)
cuda Creative Commons License 2003.10.09 0 0 12
"albumról nem hallottam"

Mostanában kellene kijönnie. Mondjuk kár, hogy Lucie Johnstont kihajították, én láttam őket élőben, szerintem jól csinálta. Na mindegy.

Ja és jut eszembe, volt egy Music Masochists című számuk, amit régen a honlapjukról lehetett ingyé' letölteni, de természetesen már nincs fönt. Ez nincs meg véletlenül?

Előzmény: Szőrös (8)
cuda Creative Commons License 2003.10.09 0 0 11
"Everybodies Cursed és Virus with Shoes dalok megvannak letöltve, albumról nem hallottam"

Izé, ezek nekem nagyon kellenének! Mi lenne, ha cserélnénk? A Lose It-ot ugyan nem tudom megoldani egyelőre, mert bakelit, a lemezjátszóm meg mostanában hol kicsit lassaban, hol gyorsabban játszik, de az Emotional Vampire Sound négy trackje megvan.

"de drága volt, nem vettem meg"

Hol láttál te iyet boltban?

Előzmény: Szőrös (8)
Szőrös Creative Commons License 2003.10.08 0 0 10
a szerelmednek volt régen egy zenekara, de aztán elkalandoztunk valami jobbra
Előzmény: valleyboy (9)
valleyboy Creative Commons License 2003.10.08 0 0 9
áá, ez az a topic amiről nem tudom mi
Szőrös Creative Commons License 2003.10.08 0 0 8
áá minek?
azt a maxi cd-t megvettem ebay-en, de sajnos valakinek megtetszhetett a postán. a lose it-ért ölni tudnék, az egy tökéletes dal, egyszer láttam boltban, de drága volt, nem vettem meg
Everybodies Cursed és Virus with Shoes dalok megvannak letöltve, albumról nem hallottam
Ash játszotta a Warmer Than Fire c. dalukat (szerintem a legjobb Ash b-oldal), együtt turnéztak 2-3 éve
Előzmény: cuda (7)
cuda Creative Commons License 2003.10.08 0 0 7
"tinglitangli indiepop"

Tudom, én is ezt mondtam :) Nem tehetek róla, szerelmes vagyok a csaj hangjába.

Little Hell, na az igen. Van egy maxim (Emotional Vampire Sound) meg egy limitált 500 darabos piros kislemezem (Lose It) amiket imádok, de nem tudok több cuccot szerezni. Meg ez itt nem is LH topik :))) Nyissak egyet?

Előzmény: Szőrös (6)
Szőrös Creative Commons License 2003.10.08 0 0 6
Little Hell kicks ass
theaudience nem véletlenül csupa kisbetű, tinglitangli indiepop
Előzmény: cuda (3)
cuda Creative Commons License 2003.10.08 0 0 5
Meglesz.
Előzmény: cartmanrulez (4)
cartmanrulez Creative Commons License 2003.10.08 0 0 4
Ha egy hét múlva sem jelentkeznék itt ezügyben, doblyámá' egy ímélt az itteni címre!
Előzmény: cuda (3)
cuda Creative Commons License 2003.10.08 0 0 3
Megköszönném. Esetleg kérdezzél már rá nála a Little Hell-re is, ami viszont hatalmas kedvencem. Hátha.
Előzmény: cartmanrulez (2)
cartmanrulez Creative Commons License 2003.10.08 0 0 2
Lya, nem Audijószlév?:o)
Mekkérdem a haveromat, ö ijen zenékbe' utazik.
Előzmény: cuda (1)
cuda Creative Commons License 2003.10.08 0 0 1
"ellenben vinemikszkazaa!"

Dehát én nem lopni akarok! :)

Egyébként nincs fönt. Illetve van, egyszer találtam, be is van állítva, de a júzer sosem onlájn...

Előzmény: cartmanrulez (0)
cartmanrulez Creative Commons License 2003.10.08 0 0 0
Nekem 0 ilyen zeném van, ellenben vinemikszkazaa!
Előzmény: cuda (-)
cuda Creative Commons License 2003.10.08 0 0 topiknyitó
A helyzet az, hogy imádom a csaj hangját, ellenben hányok attól, amit szólóban csinál. Korábban viszont volt neki egy indie zenekara amit még Angliában hallottam, és bár nem volt nagyon nagy szám, nekem azért bejött. theaudience néven futottak.

Csak éppen közben hazajöttem theaudience album nélkül, most meg csak egy számom van tőlük. Valaki esetleg nem tudna segíteni...?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!