Keresés

Részletes keresés

Égető1 Creative Commons License 2019.01.09 0 0 855

 Milyen asztalos szerszám a latop ???

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.08 -1 0 854

Sziasztok!
Bútorasztalos vagyok, és IKEA konyhákat szerelek össze, tervezek meg akár a helyszínen is latoppal.
ha nem akarsz az üzletben sorban állni, esetleg jobb lenne ,ha valaki a helyszínt ahova kell, azt is felmérné..sőt megtervezi, és még össze is rakja...MEGTALÁLTAD!!

hívjatok bizalommal!
Gergely 06204654070

Előzmény: jana1971 (849)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.08 -1 0 853

Sziasztok!
Bútorasztalos vagyok, és IKEA konyhákat szerelek össze, tervezek meg akár a helyszínen is latoppal.
ha nem akarsz az üzletben sorban állni, esetleg jobb lenne ,ha valaki a helyszínt ahova kell, azt is felmérné..sőt megtervezi, és még össze is rakja...MEGTALÁLTAD!!szerelés több mint fél áron..

hívjatok bizalommal!
Gergely 06204654070

ixub Creative Commons License 2018.11.28 0 0 852

Sziasztok!

 

Tudom, hogy ez nem az adok veszek, de hátha itt valakinek van maradék munkalapja. 

Szükségem lenne egy olyan 70cm széles Karlby tölgy konyhai munkalapra.

 

Köszönöm,

x.

 

gufy78 Creative Commons License 2018.10.16 0 0 851

Sziasztok!

 

Problémába ütköztem, pedig a konyhát egyeztettem az IKEA-sokkal előzetesen.

 

IKEA Skilande mosogatógépet szeretnék beszerelni a METOD konyhapult szélére úgy, hogy a mosogató tálca csepegtető része van felette (oldalt csak egy takarólap lesz).

A mosogató tálca már be van építve, viszont most, hogy a mosogatógép lábait olyan szintre emelném, hogy rásimuljon a konyhapult aljára, azt tapasztalom, hogy nem tud rásimulni, a mosogató tálcát a konyhapulthoz rögzítő kapocs miatt.

 

Mi a megoldás? Szedjem ki azt az egy kapcsot? Félek, hogy akkor a mosogató tálca azon a részen elemelkedik a konyhapulttól. Egyéb ötletem nincs, csak fűrészelősek, de nem szívesen vágnám szét. Gondolom nem én vagyok az első, aki mosogatógépet tenne csepegtető alá.

Zöldár Creative Commons License 2018.07.13 0 0 850

 Az Ikeának van  jól kiépített szerelői hálózata. Persze nem az ikea alkalmazásában, de a címet általában a bútor kiadók tudják.

 

 Ezek az un. összeszerelő asztalosok.

 

 

 Azért egyre vigyázz !

 

 Ezek az összeszerelő asztalosok mazsoláznak… tehát elvégzik a munka  90 - 95  % -át a maradék pepecsmunkát pedig ilyen olyan ürüggyel   elszabotálják.

 

 Áraikat mindig az ikea  bútorok árához igazítják.

Előzmény: jana1971 (849)
jana1971 Creative Commons License 2018.07.12 0 0 849

sziasztok valaki tudna ikeás konyha butor összeszerelőt?elöre is köszönet

Zoldzivatar Creative Commons License 2015.11.23 0 0 848

Segítséget szeretnék kérni! Konyhai felsőszekrény harmonikás felnyíló rendszerével van problémám. Ez egy Huwil Senso alumínium vasalat, aminek a rugója valószínűleg megadta magát, mert nem lehet nyitott állapotban rögzíteni, egy kézzel mindig tartani kell. Az egész szerelvényt cserélnem kell (20ezer körüli összeg), vagy lehet valahogy a rugót cserélni? Mit tanácsoltok? köszönöm

aGinger Creative Commons License 2013.04.02 0 0 847

Engem érdekelne, meg van még?

Előzmény: j_albi (846)
j_albi Creative Commons License 2013.02.13 0 0 846

Megmaradt egy IKEA 2 tálcás félkör alakú tengelyes kiforgatható sarokpolc elemem, ha valakit érdekel

satrob Creative Commons License 2013.02.13 0 0 845

Hello!

 

Ikea Pragel fekete munkalapot keresek, min. 85 cm hosszban ha maradt valakinel. Elore is koszonom, R>

 

Karabiner83 Creative Commons License 2012.09.03 0 0 844

A Barkácsolok segítséget nyújt lapraszerelt bútorok összeszerelésében

chaky18 Creative Commons License 2011.11.22 0 0 843

Sziasztok! Most készülök beszerelni a mosogatótálcát, de nem kaptam hozzá rögzitőkapcsokat! merre tudnák ieneket beszerezni?? és ha nem rakom rá akkor mivan??

 

 

Köszönöm: CHAKY18

 

exDínó Creative Commons License 2011.02.19 0 0 842

Sziasztok!

 

Ha kimaradt valakinél Perfekt Adel középbarna konyha építése után az alábbiak közül valami, kérem jelezze:

- kb. 40-45cm lekerekített dísszegély

- kb 90cm lábazati takaró (vagy egy 87x13-as szekrényváz takarólap is tökéletes lenne)

 

e-mail címem publikus...

 

Előre is köszönöm

KömKel Creative Commons License 2011.02.10 0 0 841

Egy 180-as egész táblám van még, nekem meg pont a jobbos vége kell :)

Dobj egy mailt, és megbeszéljük.

Előzmény: MazleeDSM (840)
MazleeDSM Creative Commons License 2011.02.10 0 0 840

Helló!

 

érdekelne egy 60as darab, de csak akkor ha a bal vége megvan. pont annak kéne látszódnia.

Előzmény: KömKel (839)
KömKel Creative Commons License 2011.02.02 0 0 839

Nekem van Pragel fekete.

180-asból kell olyan 65 cm, a többi sajnos hulladék. (pest megye)

Előzmény: MazleeDSM (838)
MazleeDSM Creative Commons License 2011.02.02 0 0 838

tudom ez az építős topik, de keresnék Pragel fekete munkalapot ha maradt véletlenül valakinek egy 60as darabka :)

 

amugy összeszerelni marhára nem nagy kunszt csak ha méretre kell vagdosni akkor 2x kell mérni és utána vágni :)

 

 

mugheb Creative Commons License 2011.01.26 0 0 837

Koszi, 2 nap volt. Kis hijan idegbajt kaptam, de sikerult (csak ala ne nezzen valaki).

Előzmény: Zöldár (836)
Zöldár Creative Commons License 2011.01.13 0 0 836

 Nekem második nekifutásra sikerült.

 Ráment egy félnapon, de megérte  !

Előzmény: mugheb (835)
mugheb Creative Commons License 2011.01.13 0 0 835

Sziasztok!

Sikerult mar valakinek az eletben a Lagan kerek mosogatot egy (szinten Ikea) munkalapba az utmutato szerint beszerelnie?

Masodik napja torik bele a bicskam. Ugy tunik, eze egesz egyszeruen kivitelezhetetlen. Sem poziciot, sem fogast, sem metodust nem tudok talalni, hogy mehetne at egyszerre mind a 4 felfuggesztes plusz az elore folszerelt tulfolyo (mert arrol sem beszel a leiras, hogy azt elore fol kell szerelni, kulonben nem lehet. Egy leiras a munkalaphoz, egy leiras a lavorhoz, a mezei vasarlo meg majd rajon, vagy sem).

Lmr Creative Commons License 2010.02.11 0 0 834
mi markör fekete-barna komódokat vettünk, és az ágy is ki volt már nézve, de az előző lakó otthagyta a tömörfa ágyat..., igaz cseresznye színűre pácolva. a festőt megkértem, hogy fessék már át, adtak színkártyát, és pont volt fekete-barna nevű festék.
senki nem venné észre hogy az ágy nem ikeás, annyira el lett találva a szín.

az ikeás pácot kérdeztem az ügyfélszolgálaton, nagyon lelkiismeretesen megmondták, hogy azokkal a pácokkal sosem lesz gyári színű...

egy ügyes asztalos sztem meg tudja oldani, megfelelő páccal jó eredményt érjen el.
Előzmény: KSzasza2 (830)
Peti00077 Creative Commons License 2010.02.10 0 0 833
 

Sziasztok!

 

Amennyiben nem tudjátok egyedül összeszerelni vagy átalakítani a lapraszerelt konyhabútoraitokat keressétek fel a weboldalunkat.

 

Üdv

Bútorszerelés csapata

Sequoia Creative Commons License 2009.11.17 0 0 832
Úgy látom, ez a topik eléggé elsüllyedt... de hátha visszanéz valaki. Takta nyírfa fogantyúból keresek 2 hosszabb (talán 224 mm?) és 8 rövidebb (talán 128 mm?) változatot. Kinéztük magunknak, de mire oda jutottunk, hogy megvettük az új konyhánkat, az Ikea bevonta ezt a fogantyút - mi meg beleéltük magunkat. 1-2 darab nem érdekel, de ha valaki esetleg bespájzolt belőle (állítólag bagóért árusították ki a bevonás után a készletet), akkor szívesen átvenném akár pénzért, akár valami bartermegoldással. Budapest vonzáskörzetében tudok érte menni.
Eddy N Creative Commons License 2009.02.03 0 0 831
Asztalossal én csináltattam már hozzá bútort, és jó lett. Kell egy színminta, meg egy jó kivitelező aki megcsinálja. Ha gondolod, megadom az elérhetőségüket.
Előzmény: KSzasza2 (830)
KSzasza2 Creative Commons License 2009.02.03 0 0 830
hát azért a pácolás az nem ugyanaz.. legalábbis az Ikeában kapható antik páccal eddig nem sikerült azonos hatást elérnem a gyárihoz képest... Szemmel látható nagy a különbség sajnos...
Előzmény: Eddy N (829)
Eddy N Creative Commons License 2009.02.02 0 0 829

Ez elég gáz. Tényleg csak fehér van az alsóból is és a felsőből is.

Az osztrák ikea-oldalon is csak a fehér van fent.

Javaslat: asztalossal tudsz csináltatni, színre is lehet pácolni, hogy passzoljon a többi részhez.

Előzmény: KSzasza2 (827)
Eddy N Creative Commons License 2009.02.02 0 0 828

Lehet, hogy már késő a válasz...

Az üveget nem kell kifúrni! Az üvegajtónak saját alufogantyúja van, azt kell rátenni, ez az alukeretre rögzül, belülre kell csavarozni.

Előzmény: eger.jeno (826)
KSzasza2 Creative Commons License 2009.02.02 0 0 827
hmmm, szívás van .. az IKEA kivonta a fagerland alsó és felső sarokelemeket (polcokat) a kínálatból? honnan lesz most nekem olyan? ugyanis az az elképzelés hogy kellene még 1 alsó fagerland sarokpolc lezárni a konyhapultot...

Esetleg Bécsben kapható még? (eddig csak Budaörsön kérdeztem, ott mondták, hogy már csak fehérben forgalmazzák és nem is lesz Antik pácolt...) gáááz....
eger.jeno Creative Commons License 2009.01.03 0 0 826
Sziasztok !

Hozzáértőtől kérdezném, hogy a Rubrik fekete/alumínium üveg ajtóra hogyan kell a fogantyút felszerelni. Vagyis: hogyan kell kifúrni az üveget ?

Jenő

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!