Keresés

Részletes keresés

lexikon888 Creative Commons License 2022.05.15 0 0 5

Ha van kedved! goldengate88@citromail.hu

lexikon888 Creative Commons License 2022.02.13 0 0 4

küldjetek számot ! goldengate@citromail.hu

Free Style Creative Commons License 2003.10.03 0 0 3
:)))
Előzmény: extraszex (-)

fallen_angel Creative Commons License 2003.10.03 0 0 2
Hát lehet, hogy ebből a szempontból jobb a vezetékes, mert a mobilt még be is ejtette volna a kádba :-)
Mellesleg meg a "rezgőcsörgös" telefonok lányok, nektek kedveznek :-)
fallen_angel Creative Commons License 2003.10.03 0 0 1
Hát lehet, hogy ebből a szempontból jobb a vezetékes, mert a mobilt még be is ejtette volna a kádba :-)
galagony Creative Commons License 2003.10.03 0 0 0
Egyszer szeretkeztem a telefonommal, de aztán végül is csak egy egyéjszakás kaland lett a dologból... Ő nem akart többet, én meg nem vagyok független, szóval ennyi...
extraszex Creative Commons License 2003.10.03 0 0 topiknyitó
Megszünt a veszly fiuk? Az egyik barátnőm mesélte, hogy a férje úgy bukott le, hogy a vezetékes telefont mindig maga után húzta, mint a puli a pórázt. Eggyszer megunta és elindult a vezetéken végig a fürdőszoba felé. Csendben a fülét az ajtóra tapasztotta és lám-lám, mit hall! Ritmikus locsogás a kádban és nagy sóhajok. résnyire nyitotta az ajtót és még őt is fel izgatta a látvány, ahogy a férje a füléhez szorítja a telefont a farkát meg eszelősen veri. Mgvárta míg elélvez s aztán berontott. "Mi a faszt csinálsz? " A férj szabadkozott, de a kezén és a farka fején csorgó sperma egyértelmű bizonyíték volt. Lányok most már sokkal fineszesebbnek kell lennünk, mert az ujságok tele vannak mobilról hívható telefonszexxel. Nekünk mi marad az ágyban? Ilyen és hasonló történetekre vagyok kíváncsi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!