Keresés

Részletes keresés

agrárgerilla Creative Commons License 2004.06.08 0 0 30
jártál már az orbanviktor.hu-n ?
Előzmény: Mal Voisin (-)
résen vagyunk Creative Commons License 2004.06.08 0 0 29
Elnök elvtárs visszafizette már az öt millert?
Előzmény: Mal Voisin (28)
Mal Voisin Creative Commons License 2004.06.08 0 0 28
Ebben nincs semmi változás. Továbbra sincs fórum az MTV honlapján. Fidesznáciék idején lehetett ugatni, ma, a jóléti demokráciában csak kussoljunk.
Fidél Creative Commons License 2003.12.03 0 0 27
Kb. fél évig az mtv fórumán voltam. A választások előtt működött. Az egyik legszabadabb fórum volt.
Amikor az MSZP nyert tudtam, hogy vége a demokráciának arrafelé. Egyes balosok még örültek is. Aztán nyáron egy nap már nem működött...
Előzmény: Mal Voisin (-)
devereaux Creative Commons License 2003.12.02 0 0 26
Ariel továbbra sem fékezi a habzását és fröcsög rendületlenül. A hétvégeken meg nyelveken szól a gyüliben. Lehet, hogy itt gyakorol rá?
Lenny Nero Creative Commons License 2003.12.02 0 0 25
Egyik ismerősömtől hallottam, hogy külön internetes tanácsadó cégük van (NetSolution). Nem tudom, hogy milyen tanács-osztogatás zajlik, mert a honlap tartalmában nulla, a design ezeréves, programozni ezen a pár oldalon nem kell sokat. Talán azt mondják meg, hogy Marika kedden, vagy szerdán vigye fel a jövő heti műsort?

Ezenkívül a honlapon az MTV szerződései között nem találtam meg, hogy mennyibe kerül nekünk ez a buli.

Mal Voisin Creative Commons License 2003.10.10 0 0 24
Megint megnéztem, továbbra is ott a Fórum fülecske, és továbbra sem működik. Pedig annyi mindenfélét lehetne ott kommentálni, nem?
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.02 0 0 23
Pedig kellemetes bemondóhölgyekről is voltak topicok. de hát meg kell érteni, demokrátise mittelnacionálszocializmus űber állesz! :D
Előzmény: Mal Voisin (-)
Mal Voisin Creative Commons License 2003.10.02 0 0 22
Na tessék. A D–209-nek nem teccik a műsor, erre kirúgják a Híradó főszerkesztőjét. Még szerencse, hogy Tornóczky Anita műsorai olyan jók, így ő maradhat. Ezt például meg lehetne írni a Fórumukba, ha működne.
Előzmény: Mal Voisin (21)
Mal Voisin Creative Commons License 2003.10.02 0 0 21
Ha nem akarsz meggyőzni, akkor nem akarsz érvelni. Ha nem akarsz érvelni, akkor nem akarsz vitázni. Ha nem akarsz vitázni, akkor miért jársz ide? Ennyire feldob, ha mások szüleit emlegetheted? Sajnállak.
Egyébként piszok mód árulkodó a frazeológiád. Az átnevelő tábor, ahol "meggyőzik" az embereket, meg az ifjú gárda. Vörösbegy.
Előzmény: Ariel (18)
kazohinia Creative Commons License 2003.10.02 0 0 20
Juj de érzékeny! Mucikám, az van, hogy HA ne akar a MTV fórumot, akkor fesse át fehérre a honlapon a fület. Mint régen a sajtóretusálásnál, ahogy a kellemetlen exelvtársakból deszkafalat festettek.
Előzmény: Ariel (18)
marmota Creative Commons License 2003.10.02 0 0 19
Nem semmi, amit művelsz... Csak így tovább, lazán, IQ-ból.

Előzmény: Ariel (18)
Ariel Creative Commons License 2003.10.01 0 0 18
pajtasod max. az 0rban viktor volt az ifjugardaban, en nem :D

nem akarlak meggyozni semmirol. ez vitaforum nem atnevelo tabor..ha neked p0lgari a marhazas, zakson.. tehecc egy szivesseget..

Előzmény: Mal Voisin (17)
Mal Voisin Creative Commons License 2003.10.01 0 0 17
Az más, pajtás. Ez komoly érv. Nos, először is: bármilyen szívszaggatóan kéred, nem fogom marházni a szüleimet. Ezt meg kell értened. Másodszor. Nem vagyok a picinyed. Tudom, hogy nagyon fáj, de ez most már így marad. Három. Nem akartalak megsérteni, megbántani. De aki ilyen párhuzamokat von, mint te, az szerintem marha. Ez van, nem tudok mit tenni. Viszont meggyőzhető vagyok. Legyél okos.
Előzmény: Ariel (15)
ex_lx Creative Commons License 2003.10.01 0 0 16
Nem valószínű, hogy minden szót el tudtál olvasni, ezért felhívom b. figyelmedet: feltételesen marházott.
Biztos vagyok benne, hogy a feltételt a szülei nem (sem) teljesítik.
Neked sem volt kötelező.
Előzmény: Ariel (15)
Ariel Creative Commons License 2003.10.01 0 0 15
a szuleidet marhazzad picinyem!!!
Előzmény: Mal Voisin (14)
Mal Voisin Creative Commons License 2003.10.01 0 0 14
Én ugyan nem kommnistáztam, de ha gondolod legyen, mert valóban erről van szó. Nem kötelező üzemeltetni? Nem bizony. De az előző ciklusban végig volt fórum, rengeteg topiccal, kritikával, anyázással. Akár te is nyilvánosan alázhattad őket, ha éppen úri kedved úgy tartotta. Most meg nincsen. Tehát nyilvános kritika sincs. Erről írok.
Hehe. Az emailcím piszok jó érv tőled. Ugye az emailt csak a címzett olvassa, ha ugyan olvassa, egy véleményfórum topicjai pedig mindenki számára elérhetőek, folyamatosan olvashatóak és kommentálhatóak, mint ez is például. Elég nagy marha vagy, ha a kettőt összehasonlítod. Szerintem.
Előzmény: Ariel (13)
Ariel Creative Commons License 2003.10.01 0 0 13
a fidesz ugy jon ide, ahogy a komenistak idejottek a negyedik hozzaszolasban...:DD

mellesleg a televizio nem internetes portal, ahol kotelezo jelleggel kell forumot uzemeltetni.
az egyes musoroknak van emilcime ahol uzenhetsz a musor keszitoinek...

Előzmény: Mal Voisin (12)
Mal Voisin Creative Commons License 2003.10.01 0 0 12
De hogy jön ide a Fidesz honlapja, urak? Az MTV Rt. elvileg nem politikai párt. Tavalyig volt fórum a honlapján, azóta nincs. Klikkelhecc reggelig, akkor sem írhatod meg a megírandódat. Mert kuss kell hogy legyen.
Előzmény: Ariel (11)
Ariel Creative Commons License 2003.10.01 0 0 11
idefigyelj te wermerjugendes! :DD

ha az a szar ami a fidesz.hu-n van neked forum, akkor neked mar annyi..
tiszta mint az 50-es evekben..megadnak hetente egy temat kotelezoen es arrol irhattok :DDDD

Előzmény: livefast (6)
Mal Voisin Creative Commons License 2003.10.01 0 0 10
A Magyar Rádió honlapján van mód véleménykattintásra. A Magyar Televízió oly ostoba, hogy a Fórum fülecske kint van, csak éppen nem lehet megnyitni. Bájos kis szimbólum. Majd ők megmondják, hogy mi az ábra, nem kell belepofázni.
Powersystem Creative Commons License 2003.10.01 0 0 9
Mit honnan gondolok elvtárs?
Előzmény: l-a (5)
topik Creative Commons License 2003.10.01 0 0 8
Az adovita kapcsan kialakulo hozzaszolosozon ota az SZDSZ honlapjanak menujerol is levettek a VELEMENY-t.
ex_lx Creative Commons License 2003.10.01 0 0 7
Ezzel azt szeretnéd sugallni, hogy a felszabadított, pártatlan közszolgálati MTV ott tart, mint általad annyira utált Fidesz?
És még örülni is tudsz neki. Hiába, boldogok a lélekben szegények.
Előzmény: Ariel (4)
livefast Creative Commons License 2003.10.01 0 0 6
Szerencsétlen fóbiás ember.
Legalább kattintanál oda, mielőtt reflexből fideszezel.

www.fidesz.hu
társalgó

Előzmény: Ariel (4)
l-a Creative Commons License 2003.10.01 0 0 5
Honnan gondolja ezt az elvtárs?
Előzmény: Powersystem (3)
Ariel Creative Commons License 2003.10.01 0 0 4
bezzeg a fidesz.hu-n, ott aztan virulnak a forumok es a vendegkonyvek.. biztos azt is a komcsik tiltottak be :DDD

Powersystem Creative Commons License 2003.10.01 0 0 3
Ezért érdemes volt nicket nyítni!
Előzmény: l-a (2)
l-a Creative Commons License 2003.10.01 0 0 2
2002. tavaszán a kommunisták helyreállították a (népi)demokráciát.
Előzmény: Mal Voisin (1)
Mal Voisin Creative Commons License 2003.10.01 0 0 1
Nem nagy ügy, tudom, mégis mintha szimbólumértékű lenne. Az Orbán-érában alatt végig működött az MTV fóruma, szabadon gyalázkodhatott mindenki, aki akart, most meg van helyette egy szép kerek kuss. Ez a trendi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!