Keresés

Részletes keresés

saft12 Creative Commons License 2018.07.02 0 0 10

Én ajánlom a galambok községi Panka lovardát, ahol a tulaj a csóró fekete melósokat fizetés nélkül rugdossa ki és hagyja, hogy a szemmel láthatóan mentális problémákkal küzdő neje üsse-vágja szegény lovakat. A barátként ingyen segítő kezet nyújtó embereket kihasználja, aztán kirúgja, mellesleg a szomszédok javait rendszeresen dézsmálja. 

Sisi forever Creative Commons License 2008.05.18 0 0 9

Sziasztok!

Én a XVII. kerületben lakok és másfél éve lovagolok. Az Akadémia lovardába járam eddig ám nagyon megemelték az árat és folyamatosan egyre durvában emelig, miközben semmit se kapok érte. 25 perc a lovon és annyi semmi kapcsolatom nem lehet a lovakkal. Tegnap egyik ismerősöm elvitt egy másik XVII. kerületben lévő lovardába. Airport ranchnak hívják. nagyon szép környezetben van és rendkívül olcsó. 1200 Ft/ 5 perc, 1700/55 perc és 2200/75 perc. Van 4 nagyon szép lovuk és a tanítók is kedvesek. Egy erdő mellett van és eléggé kívül esik a várostól de szerintem érdemes megnézni.

www.airportranch.hu akit érdekel írjon emailt a : linaqueen@citromail.hu -ra

patuha Creative Commons License 2003.09.30 0 0 8
Százhalombatta: Tóth Tanya!
Azt hiszem bizton javasolhatom a helyet. Valamikor dolgoztam ott hobbiból és elég komoly oktató munka is folyt ott. Nincs messze Pesttől (30km), és szép helyen van, leszámítva a hőerőművet. Nagyon jó terepeket lehet lovagolni, több egyórás terep van, különböző nehézségi fokkal.
Az árakat nem ismerem. Elég régóta nem jártam arra.
Kuksibonyok Creative Commons License 2003.09.30 0 0 7
Az alatt én sem, de sajna én már találkoztam 3000-3500/órával és csak annyit tesznek meg, hogy megmutatják, hol van az istálló. Utána nem figyelnek Rád. Az ilyeneket jó lenne elkerülni, mert egy kezdő lovassal ez életveszély!
Előzmény: Accipiter Gentilis G. (6)
Accipiter Gentilis G. Creative Commons License 2003.09.29 0 0 6
llusta által adott fórumon vannak árak, bár nem mindhez. nem tudom téged mi érdekel, de eddig tapasztalatomból kiindulva én 1000,- Ft alatti oktatási díjra / óra nem számítok.

-agg-

Előzmény: Kuksibonyok (5)
Kuksibonyok Creative Commons License 2003.09.29 0 0 5
És szerintem árak megjelölése is könnyítené a dolgokat...
Accipiter Gentilis G. Creative Commons License 2003.09.29 0 0 4
okés, köszi. először azt hittem, indexes fórum,de ahogy sejtettem... :)) minden esetre köszönöm, 3 már ki is lett copyzva. :)
Engem mondjuk az is érdekelne, hogy kinek milyen véleménye van a különböző lovardákról. Mert szerintem ez is fontos, és löketet adhat egy bizonytalankodónak. :))

PS: a linkelésnek az a formája nekem se megy. az élőbeni előadása sokkal inkább! :D

-agg-

Előzmény: Ilusta (3)
Ilusta Creative Commons License 2003.09.29 0 0 3
Megőrülök, a rohadt kettősponttól! :)))
Utóljára próbálkozom, ha nem megy, ütögesd be!:)))
ez lenne az
Előzmény: Ilusta (2)
Ilusta Creative Commons License 2003.09.29 0 0 2
na majdnem sikerült, na mégegyszer!:)))
lovasforum
Előzmény: Ilusta (1)
Ilusta Creative Commons License 2003.09.29 0 0 1
Szia!
Van itt is már 2 lovas topic. A lovaglás címűbe, lovas címeket is találsz.
De, ha annyira keresel Bp-en helyet lovaglásra, van dögivel.
II-III-VIII-XVI-XVII-XXIII. kerületekben pl.
ajánlom figyelmedbe az alábbi fórumot, ott a lovas apróban és máshol tele vannak lovardákkal:

lovasforum

Előzmény: Accipiter Gentilis G. (-)
Ilusta Creative Commons License 2003.09.29 0 0 0
Szia!
Van itt is már 2 lovas topic. A lovaglás címűbe, lovas címeket is találsz.
De, ha annyira keresel Bp-en helyet lovaglásra, van dögivel.
II-III-VIII-XVI-XVII-XXIII. kerületekben pl.
ajánlom figyelmedbe az alábbi fórumot, ott a lovas apróban és máshol tele vannak lovardákkal:

lovasforum

Előzmény: Accipiter Gentilis G. (-)
Accipiter Gentilis G. Creative Commons License 2003.09.29 0 0 topiknyitó
Mostanában elég sok újság, és műsor foglalkozik a lovas sporttal. A hazai turizmus is rengeteg lovas programmal csábítja az érdeklődőket. De mi van, ha egy pesti lány a fészkes fővárosban akar lovazni tanulni?
Gondoltam kéne egy hely, ahol összegyűlnek az élmények, és CÍMEK, amik segítségre lesznek.

A lovardákon kívül persze lovas élményeket is szívesen várok, meg mindent ami lovakkal kapcsolatos, lévén magam is lómániás vagyok.

Üdvhalom;
-agg-

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!