A 9.sem jött be,de nem baj.Kezd alakulni a dolog
hála főleg neked.Van már jó pár kép amit tudok használni.Honan veszed ezeket a címeket?Én már
annyit keresgéltem,de nagyrészt csak szöveges
lapokat találtam.Persze így már tudok párat, a képeidről lekérve.Kösz
Byly full
A 8 es a 9 ugyan az a kep, csak a 8-at az eredeti oldalrol linkeltem be, de azt letiltottak, ugyhogy visszamentem, letoltottem a kepet, beraktam a taromba es a 9-es hozzaszolasba ujbol belinkeltem...(vagy az sem jon ne? De mint emlitettem nem valami jo minosegu)
Elnézést kérek mindenkitől,hogy ilyen soká válaszolok.Elutazva voltam.Köszönöm a fotókat.
A munkáról:Festményt kell készitenem a kárpáti
barna medvéről.Állatkerti medvéket nem nagyon akarok.Rosszul tartják őket és ezért csunyák,nem
természetesek.
byly full
Kósa korábban valóban a veresi menhelyen dolgozott (hivatalosan asszem gondnokként, valójában gondozóként), de a menhely mostani vezetőjével fasírtban van, ki is van tiltva a telepről. Amúgy a telep mellett lakik egy házban. A veresegyházi önkormányzatot kéne felhívni, mert ők üzemeltetik a menhelyet.
A másik verzió, hogy megkeresed Horkai Zolit Gödöllőn.
Nem tudom, segítség-e neked Kósa József ("A" medvés) neve. Én régen jártam nála, akkor 2-3 medvéje volt, de ha jól tudom, valamiféle medvemenhelybe fogott bele (már nem tudom, sikerült-e). Veresegyházán kell keresni őt, és vidéki állatkertekben is érdeklődhetsz medveügyben.
Sok sikert!
Rendes gyerek, nosza ilyet sem hallottam meg :-)
Amugy mi dolgod az europai barnamedvekkel?
Azon kivul, hogy az Ursus arctos arctos alfajhoz tartoznak tudsz roluk valamit? Pl. ha meg tudnal adni mas latin elnevezeseket (gondolok itt a Karpati barnamedvere, vagy az Abruzzi medvekre).
No addig is ha esetleg hasznat veszed, itt egy elterjedesi terkep, Europaban manapsag nagyjabol ez a helyzet, sajnos nem valami rozsas.....
chetarunner kösz a topikot.Köszöntök mindenkit.A
munkámhoz lenne szükségem európai barna medve képekre.Sajnos a netten szinte kizárólag csak grizli képek vannak s a könyvtárakban is csak a grizliről találtam könyveket,pedig elég sok időt töltöttem el bányászással.Kérem a segitségeteket.byly full