Keresés

Részletes keresés

Tikos Creative Commons License 2010.04.23 0 0 1180
Szia!
Remélem sikerülni fog,hisz próbálok elkövetni mindent,ami Tőlem telik..
Esznek szépen,talán nem lesz gond..
Sajnos errefelé nincs kecske,így marad a tápszer..
Előzmény: Tima2 (1179)
Tima2 Creative Commons License 2010.04.23 0 0 1179
Ha sikerül felnevelni őket, mihez kezdessz velük?
Táplálásra szerintem a kecsketej a legjobb. Én kismacskát neveltem fel így, a tejpótlóból alig-alig ettek, ahogy kecsketejre váltottam, 3-4szeresét ették az addigi adagnak. Ismerősöm borzot nevelt fel vele.
Előzmény: Tikos (1158)
Tikos Creative Commons License 2010.04.22 0 0 1178
Sajnálom!
Akkor humánus voltál Vele..
Előzmény: G.Zoli (1177)
G.Zoli Creative Commons License 2010.04.22 0 0 1177
Még Monoron vettem valamelyik évben egy élve fogót. Nagyobb méretű amivel akár macskát rókát is lehet fogni. Raktam bele tojást meg egy döglött kiscsirkét. Szerencsém volt már nem is gondoltam hogy valaha meglesz, mindig csak macska ment bele. Tavaly a mocsok elvitt egy 2-3 hónapos pávát meg egy rózsástarajú bantam tyúkot az egyetlent :) azóta sem tudtam szerezni.
Előzmény: Tikos (1176)
Tikos Creative Commons License 2010.04.22 0 0 1176
Milyen csapdát használtál?
Előzmény: G.Zoli (1175)
G.Zoli Creative Commons License 2010.04.22 0 0 1175
Nálam is eltűntek a tojcik még a kotló alól is de tegnapelőtt a csapdával megfogtam a tolvajt! Egy nyest volt az. Elköltözött vagy 10 km-rel arrébb. :)
Előzmény: Tikos (1174)
Tikos Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1174
Nálam nem,így lehet benne valami..
Bár éjjek zártan vannak az állatok..
De a tojás eltűnt..
De már érthető az ok..
Előzmény: G.Zoli (1173)
G.Zoli Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1173
Nálad nem vadászott a csirkékre?
Halottam olyat hogy ahol tanyázik ott nem garázdálkodik. Vajon van benne valami?
Előzmény: Tikos (1172)
Tikos Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1172
Szia!
Ezért nem hagytam,hogy ott nevelkedjenek,ahol születtek..
Én is tyúkokkal foglalkozom,már 13 éve..
Az állataim tetőburkolatába születtek.. :S
Előzmény: G.Zoli (1170)
Tikos Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1171
Ha a nicknevem alapján utánam nézel egy kicsit,megkapod a választ..
Már etetem őket és kezdenek egész jól eszegetni..
Először nehezen sikerült pár cseppet is megetetni velük,de most már jobb..
Ezután már csak jobb lehet..
Remélem..
Előzmény: zsuzsu27 (1169)
G.Zoli Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1170
Ha sikerül felnevelned vigyázz vele mert a csirkegyilkolás a vérében van. Az egyik ismerősöm is felnevelt egyet 2 éve. Nagyon szelíd volt édesen játszott a két pitbullal. A srác az egyik éjjel elfelejtette bezárni másnap 3 tyúkot kellett kifizetnie a szomszédnak. Következő csatangolásán a saját csirkéit intézte el! A végén a budakeszi vadasparkba vitte. Ő volt az.
Előzmény: Tikos (1167)
zsuzsu27 Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1169
Hol laksz?
A tehén tej általában meghajtja a kis állatokat.
Már más is írta a macska tej pótlót,amit biztos tudsz venni és legalább 4-5 óránként meg kellene etetni cumisüvegből őket.
Előzmény: Tikos (1160)
Tikos Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1168
Köszönöm Neked is!
Előzmény: MadKat (1165)
Tikos Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1167
Köszönöm szépen!
Előzmény: G.Zoli (1164)
Tikos Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1166
Köszi
Előzmény: ez-Ben (1163)
MadKat Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1165
Tehéntejet nem szabad adni nekik!
Előzmény: Tikos (1162)
G.Zoli Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1164
Macskatejpótló, állatpatikában lehet kapni.
Előzmény: Tikos (1158)
ez-Ben Creative Commons License 2010.04.20 0 0 1163

 

 :) Ne is add oda őket- ha már Csaby dr.-nak igérted az egyiket- csak kérdezd meg a felnevelés "technológiáját" ! Ha már megszeliditetted őket... ( Üdv. és győzelem !:)

Előzmény: Tikos (1162)
Tikos Creative Commons License 2010.04.20 0 0 1162
Már megetettem őket langyos tejjel..
Eszegettek is..
De azért érdeklődök még,hátha lesz valami okos megoldás..
Nem akarom odaadni másoknak,mert itt a közelben nincs is ilyen állatmenhely..
Csak kutya és macska..
:S
Előzmény: ez-Ben (1161)
ez-Ben Creative Commons License 2010.04.20 0 0 1161

 

  Az idő sürget, valamit csak kell enniük,akármilyen langyos tejet csak tudsz szerezni.

 Aztán hátha van szoptatós macska- ha jószivű- elvállalja őket. Legalábbis vidra kölyköket már nevelt fel. Holnap meg hívj fel valami állat menhelyet, akiknek gyakorlata van a kidobott kiskutyák, kismacskák felnevelésében. Sikerülni fog !

Előzmény: Tikos (1160)
Tikos Creative Commons License 2010.04.20 0 0 1160
Köszi,de ha nincs kecske a közelben?
Előzmény: zsuzsu27 (1159)
zsuzsu27 Creative Commons License 2010.04.20 0 0 1159
Gondolom a kecske tej náluk is beválik:)
Előzmény: Tikos (1158)
Tikos Creative Commons License 2010.04.20 0 0 1158
Sziasztok!
Ma találtam őket,és szertném felnevelni..
Tud valaki segíteni,hogyan csináljam?
Előre is köszönöm!
prophet1 Creative Commons License 2010.03.01 0 0 1157

Kedves Emberek!

 

Van-e valakinek eladó nyestbefogó ketrece/csapdája (ami olcsóbb, mint a bolti jelenlegi)? Megvenném. ha megegyeznénk.

Gabis24 Creative Commons License 2009.09.17 0 0 1156
Már szép "nagyok". :)



Előzmény: neverhood (1154)
neverhood Creative Commons License 2009.09.03 0 0 1155
na, index. sorry a duplázásért.
Előzmény: neverhood (1154)
neverhood Creative Commons License 2009.09.03 0 0 1154
jajhátmegzabálom, mennyire édesek már???!
és hogy haladsz velük? milyen a "személyiségük"? mennyi idősek? én három hetesre tippelem őket. ha van még fotó, szerintem offolj nyugodtan. a menyét már majdnem nyerst (;
Előzmény: Gabis24 (1152)
neverhood Creative Commons License 2009.09.03 0 0 1153
jajhátmegzabálom, mennyire édesek már???!
és hogy haladsz velük? milyen a "személyiségük"? mennyi idősek? én három hetesre tippelem őket. ha van még fotó, szerintem offolj nyugodtan. a menyét már majdnem nyerst (;
Előzmény: Gabis24 (1152)
Gabis24 Creative Commons License 2009.08.24 0 0 1152
Valóban azok. :) Út mentén találták őket és rám bízták - felnevelésre (mivel ilyen helyen dolgozom).
Előzmény: karimax (1151)
karimax Creative Commons License 2009.08.22 0 0 1151
De hát ezek menyétek!!

Hogy kerültek hozzád??
Előzmény: Gabis24 (1150)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!