Keresés

Részletes keresés

Tikos Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1174
Nálam nem,így lehet benne valami..
Bár éjjek zártan vannak az állatok..
De a tojás eltűnt..
De már érthető az ok..
Előzmény: G.Zoli (1173)
G.Zoli Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1173
Nálad nem vadászott a csirkékre?
Halottam olyat hogy ahol tanyázik ott nem garázdálkodik. Vajon van benne valami?
Előzmény: Tikos (1172)
Tikos Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1172
Szia!
Ezért nem hagytam,hogy ott nevelkedjenek,ahol születtek..
Én is tyúkokkal foglalkozom,már 13 éve..
Az állataim tetőburkolatába születtek.. :S
Előzmény: G.Zoli (1170)
Tikos Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1171
Ha a nicknevem alapján utánam nézel egy kicsit,megkapod a választ..
Már etetem őket és kezdenek egész jól eszegetni..
Először nehezen sikerült pár cseppet is megetetni velük,de most már jobb..
Ezután már csak jobb lehet..
Remélem..
Előzmény: zsuzsu27 (1169)
G.Zoli Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1170
Ha sikerül felnevelned vigyázz vele mert a csirkegyilkolás a vérében van. Az egyik ismerősöm is felnevelt egyet 2 éve. Nagyon szelíd volt édesen játszott a két pitbullal. A srác az egyik éjjel elfelejtette bezárni másnap 3 tyúkot kellett kifizetnie a szomszédnak. Következő csatangolásán a saját csirkéit intézte el! A végén a budakeszi vadasparkba vitte. Ő volt az.
Előzmény: Tikos (1167)
zsuzsu27 Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1169
Hol laksz?
A tehén tej általában meghajtja a kis állatokat.
Már más is írta a macska tej pótlót,amit biztos tudsz venni és legalább 4-5 óránként meg kellene etetni cumisüvegből őket.
Előzmény: Tikos (1160)
Tikos Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1168
Köszönöm Neked is!
Előzmény: MadKat (1165)
Tikos Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1167
Köszönöm szépen!
Előzmény: G.Zoli (1164)
Tikos Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1166
Köszi
Előzmény: ez-Ben (1163)
MadKat Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1165
Tehéntejet nem szabad adni nekik!
Előzmény: Tikos (1162)
G.Zoli Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1164
Macskatejpótló, állatpatikában lehet kapni.
Előzmény: Tikos (1158)
ez-Ben Creative Commons License 2010.04.20 0 0 1163

 

 :) Ne is add oda őket- ha már Csaby dr.-nak igérted az egyiket- csak kérdezd meg a felnevelés "technológiáját" ! Ha már megszeliditetted őket... ( Üdv. és győzelem !:)

Előzmény: Tikos (1162)
Tikos Creative Commons License 2010.04.20 0 0 1162
Már megetettem őket langyos tejjel..
Eszegettek is..
De azért érdeklődök még,hátha lesz valami okos megoldás..
Nem akarom odaadni másoknak,mert itt a közelben nincs is ilyen állatmenhely..
Csak kutya és macska..
:S
Előzmény: ez-Ben (1161)
ez-Ben Creative Commons License 2010.04.20 0 0 1161

 

  Az idő sürget, valamit csak kell enniük,akármilyen langyos tejet csak tudsz szerezni.

 Aztán hátha van szoptatós macska- ha jószivű- elvállalja őket. Legalábbis vidra kölyköket már nevelt fel. Holnap meg hívj fel valami állat menhelyet, akiknek gyakorlata van a kidobott kiskutyák, kismacskák felnevelésében. Sikerülni fog !

Előzmény: Tikos (1160)
Tikos Creative Commons License 2010.04.20 0 0 1160
Köszi,de ha nincs kecske a közelben?
Előzmény: zsuzsu27 (1159)
zsuzsu27 Creative Commons License 2010.04.20 0 0 1159
Gondolom a kecske tej náluk is beválik:)
Előzmény: Tikos (1158)
Tikos Creative Commons License 2010.04.20 0 0 1158
Sziasztok!
Ma találtam őket,és szertném felnevelni..
Tud valaki segíteni,hogyan csináljam?
Előre is köszönöm!
prophet1 Creative Commons License 2010.03.01 0 0 1157

Kedves Emberek!

 

Van-e valakinek eladó nyestbefogó ketrece/csapdája (ami olcsóbb, mint a bolti jelenlegi)? Megvenném. ha megegyeznénk.

Gabis24 Creative Commons License 2009.09.17 0 0 1156
Már szép "nagyok". :)



Előzmény: neverhood (1154)
neverhood Creative Commons License 2009.09.03 0 0 1155
na, index. sorry a duplázásért.
Előzmény: neverhood (1154)
neverhood Creative Commons License 2009.09.03 0 0 1154
jajhátmegzabálom, mennyire édesek már???!
és hogy haladsz velük? milyen a "személyiségük"? mennyi idősek? én három hetesre tippelem őket. ha van még fotó, szerintem offolj nyugodtan. a menyét már majdnem nyerst (;
Előzmény: Gabis24 (1152)
neverhood Creative Commons License 2009.09.03 0 0 1153
jajhátmegzabálom, mennyire édesek már???!
és hogy haladsz velük? milyen a "személyiségük"? mennyi idősek? én három hetesre tippelem őket. ha van még fotó, szerintem offolj nyugodtan. a menyét már majdnem nyerst (;
Előzmény: Gabis24 (1152)
Gabis24 Creative Commons License 2009.08.24 0 0 1152
Valóban azok. :) Út mentén találták őket és rám bízták - felnevelésre (mivel ilyen helyen dolgozom).
Előzmény: karimax (1151)
karimax Creative Commons License 2009.08.22 0 0 1151
De hát ezek menyétek!!

Hogy kerültek hozzád??
Előzmény: Gabis24 (1150)
Gabis24 Creative Commons License 2009.08.21 0 0 1150
Mivel már jó ideje áll a fórum, picit off-olok:)


























1 hét múlva:

karimax Creative Commons License 2009.06.16 0 0 1149
patkány
Előzmény: atyus (1148)
atyus Creative Commons License 2009.06.11 0 0 1148
 

Tragikus, ami nálam zajlik. Kora tavasz óta megjelent valamilyen rejtőzködő ragadozóféle. eleinte azt vettem észre, hogy a tojásokat feltöri és egy aránylag kis nyiláson keresztül jellegteleníti. Mostanában pedig a következő szörnyűségeket műveli:

1. egy fehér tyúkomat kikezdte, a szárnya alatti bőrfelületen okozva sérülést. A tyúk ebből kigyógyult.

2. a kotláson üldögélő - kint vannak tartva -, pulykának megrágta az egyik lábán az ujjakat, a pulyka abbaghagyta a kotlást és most sántikál, elég rosszul néz ki.

3. tegnap pedig a másik kotló pulykának nyúzta meg a nyakbőrét.

 

Tettünk ki eleinte patkánymérget dobozban. Nem érdekelte. Lakóhelyét nem ismerjük fel. Soha nem láttuk egy pillanatra sem. A kerítés nem akadály neki.

 

Mi lehet ez?

Segítsetek!

Atyus

Gabis24 Creative Commons License 2009.05.02 0 0 1147
Miért nem engedted szabadon? Vagy nagyon szelíd volt az emberekkel?

Egyébként nemrég jártam abban a Vadasparkban és láttam őt (ha ő volt). :)
G.Zoli Creative Commons License 2009.04.30 0 0 1146
Előtte két pit-bull játszótársa volt. Hihetetlen hogy játszottak egymással és soha nem voltak vele durvák! Bezzeg a kis nyest harapott rendesen. Sajna vadasparkba került mert rászokott a szomszéd tyúkjára!
G.Zoli Creative Commons License 2009.04.30 0 0 1145

Hozzám is jár egy nyest. Le is nyúlja a tojásokat.

Ő már a budakeszi vadasparkban él!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!