Keresés

Részletes keresés

drdoktor Creative Commons License 2009.05.20 0 0 406
hátha valaki délutános-estés idenéz, én most el.
Előzmény: drdoktor (405)
drdoktor Creative Commons License 2009.05.20 0 0 405
kivétel erősíti a szabályt:))

valaki betenné a "szomszéd, v. párhuzamos topik" url-jét, mert nem lelem.
Előzmény: Babco (404)
Babco Creative Commons License 2009.05.19 0 0 404
Hehe, nálunk ez pont fordítva van. Kérdezd csak meg a férjem, hogy a Springfieldben vagy a Reservedben van-e árleszállítás, felsorolja az egész árukészletet. :-) Én meg ha cipő kell, akkor berontok a boltba, gyorsan végigpásztázom a készletet, ha valami megtetszik, akkor felpróbálom, ha jó, megveszem. Vettem már cipőt 5 perc alatt is. Egyszerűen megőrjít, hogy mindent megfogdos és megnéz, akkor is ha nem akar vásárolni.
Előzmény: drdoktor (403)
drdoktor Creative Commons License 2009.05.19 0 0 403
felhozom.
majdnem kiolvastam, asszem ideillik:
ereik Creative Commons License 2006.09.05 0 0 402
Nálunk elég sokminden "asszonybeszéd, pipafüst"! Ha ezt meghallom tudom, hogy elfecsérelt energia volt az egész morgás. Úgy érzem magam, mint aki seggre ült a jégen. Egyébként a legjobb fegyverem valóban a "semmi", az jól fel tudja idegesíteni, mert nem tudja, hogy mit forgatok a fejemben.
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.04.19 0 0 401

szerintem a te asszonyodat is szentte kellene avatni velem egyutt:)))

 

Megjegyzem,az enyem embör nyaron havonta tart egy fius hetveget a haverokkal es semmi kifogasom.Gondolom iszogatnak is a tabortuz mellett,de egeszsegukre

 

legalabb ilyenkor nekem is szabad a hetvegen,mehetek pl standra,ami o ki nem allhat....

Előzmény: Törölt nick (400)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.19 0 0 400

hat es az milyen h bejelentem az asszonynak h lemek kocsmazni es csak amsnap reggel jovok?:) es nem csinal pataliat....:) egyebkent ha mar ketely felmerul benned, reg rossz....

 

H.

Előzmény: Gabiiiiii (399)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.04.19 0 0 399

akkor az en emberem valamit tud az en kezelesemrol,ha mindezt beveszem neki:))

 

Lehet jarni hozza lecket venni

Előzmény: Törölt nick (398)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.19 0 0 398

harapni a ferj mukodese topikba jarj....;> ez itt felesege kezelese topik. pont az ertelmetlen harapasok, hisztik okait/kiveedeset kutatjuk....:DDD

 

H.

Gabiiiiii Creative Commons License 2006.04.19 0 0 397

aki meg egy szot mer szolni az olyan hulye,hiszekeny felesegekrol,mint en vagyok,azt megharapom.

szerintem en vagyok az egyetlen,aki beveszi ezeket

 

"szivem,az erdo kozepen kigyulladt az aksi,mindjart hoz egy haver egy masikat"

fel ora mulva

" itt az aksi,megy az auto,csak kifogyott a benzin"

 

Tegnap.....leszakadt a tank,fel kell drotozni.

Ma............megint kifogyott a gazolaj

 

ha nem ismerenem ezt a ceges csotroganyt,meg ketsegeim is lennenek,de en marha,ezt mind beveszem

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.04.19 0 0 396

nem tom volt-e mar, de ha igen, akkor is legalabb felhozoma  topikot.

 

A Női Szavak Értelmező Szótára
(Férfiaknak, belső használatra!)

Csak!
Ezt a szót a hölgyek a viták, érvelések és egyéb kommunikációk lezárására
használják - ha elhangzik, nincs semmi teendőd, csak fogd be a szád.

5 perc!
Ha már fel van öltözve, akkor fél órát jelent, ha még nincs, akkor másfelet. Az "5 perc" egy esetben jelent 3,5 percet: ha 5 perc meccsnézést kaptál, mielőtt le kellene vinned a szemetet.

Semmi!
Ez a vihar előtti csend. Igazából "valamit" jelent, amiért te vagy a hibás.
A "semmi"-vel kezdődő viták vége a "csak" szokott lenni.

Menj csak!
Ez nem engedély, ez fenyegetés. Ne menj!

Hangos sóhaj
Bár nem szó, mégis ide tartozik. Jelentése: meg van győződve arról, hogy te egy idióta vagy és csodálkozik, hogy bírta ki veled. Ha megkérdezed miért sóhajtott, akkor a válasz "Semmi!", a többit lásd ott.

Rendben!
Ez az egyik legveszélyesebb kifejezés, amit nő férfinak mondhat. Azt jelenti, hogy még alaposan meg kell fontolnia, mikor és hogyan fizetsz majd meg azért, amire áldását adta.

Köszönöm!
Valamit megköszön. Ne firtasd a dolgot, egyszerűen mondd azt, hogy "Szívesen"!

heki Creative Commons License 2006.02.22 0 0 395
Narancsos cikk többek közt a topic alapján.

Le vagyok Zsoltozva.

ez e
viccková Creative Commons License 2006.02.09 0 0 394
PMS létezik.Kinél jobban,kinél kevésbé,ki letagadja.
De ezzel nem ér visszaélni egyik oldalon sem.
"Megint pms hisztizel.""Tudod hogy pms-em van..."
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.08 0 0 393

Mit "csak"?

Előzmény: Törölt nick (392)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.08 0 0 392
?
Előzmény: Törölt nick (391)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.08 0 0 391

ismet hallhatuk a legfobb es mindenek felett allo noi ervet: "csak".

 

H.

 

 

Előzmény: Törölt nick (383)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.02.08 0 0 390
engem meg nem zavarnak ezek a beszolasok,ha ugyanugy szeretetbol fakadnak,mnt a ferjes-topikban a mieink
Előzmény: heki (389)
heki Creative Commons License 2006.02.08 0 0 389
Itt igazából beszólni sem lehet
de nagylelkűek vagyunk :)

(komolyan: ott van a férj működése topic, én azt megpróbáltam tiszteletben tartani, a párom ott dühöngi ki magát, és én nem ott vitatkozom)
Előzmény: Törölt nick (387)
l.a.c.i Creative Commons License 2006.02.08 0 0 388

Ejnyebejnye - férfitopicban menstruálgatunk?

 

A feleség működéséről van szó :-)))

Előzmény: AliceCsodaországban (385)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.08 0 0 387

Hm. Szóval itt csak beszólni lehet, de védekezni nem?

Előzmény: heki (384)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.08 0 0 386
Neeem, azért, mert a ciklusom tizenhét és feledik napjának harmadik órájában voltam, és mint tudjuk, ez szintén azon hormonális folyamatoknak a melegágya, melyek állandó hisztériát eredményeznek.
Előzmény: Gabiiiiii (382)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2006.02.08 0 0 385

Ejnyebejnye - férfitopicban menstruálgatunk?

No akkor én megszólalok: szóval nekem pl. nem volt ilyen problemám, én alapból hisztis voltam, de ezt nem befolyásolta a ciklusom (amit sose lehetett úgysem kizsámítani vagy 38 éves koromig....) , viszont a nagyobbik lányom... hajajj.

 

Képzeljetek el egy alapból galamblelkű nagy kék szemekkel megáldott szőke nőt, aki állandóan csak jótékonykodott egész életében mind anygailag mind érzelmileg... na ő konkrétan pl. közveszélyes volt a (pontosan kiszámítható) ciklusa előtt. Míg velünk élt, megszokott dolog volt, hogy havonta egy hétig a jelenlétében a szőnyeg alatt kúszva közlekedett mindenki, mert soha nem lehetett tudni, hogy düh avagy zokogóroham jön e a következő percben. A legfélelmetesebb az volt, amikor egyszer a munkából hazajőve égnek álló hajjal és kivörösödve ezt ordította, miközben lekabátozott az előszobában: "valakit meg akarok ölni!!!" - csenben kikúsztunk a fürdőszobába...

Aztán végre rászánta magát a nőgyógyászra, és az adott neki valamit, szóval mára már jobb a helyzet.

heki Creative Commons License 2006.02.08 0 0 384
Na végre
kezded kapisgálni a dolgokat
ez a topic erről szól, igen
Előzmény: Törölt nick (383)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.08 0 0 383
Hogyne. Végülis, abból eredően, hogy nőből vagyok, nem lehet igazam, tehát amit most csinálok, az is csak hiszti :) Ahogy az is, ha visszautasítok valakit, de az is, ha nem. Érveim sincsenek, csak hisztijeim.
Előzmény: heki (381)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.02.08 0 0 382
ha ezert tokonrugtad volna,akkor az is a nehez napok miatti agresszivitasodbol adodott volna termeszetesen
Előzmény: Törölt nick (379)
heki Creative Commons License 2006.02.08 0 0 381
Catkiller
te olyan típusú ember vagy, aki ha hall egy viccet, utána azt mondja, hogy én másként ismerem, és elmondja az ő változatában és csodálkozik, hogy senki nem nevet?
Előzmény: Törölt nick (379)
heki Creative Commons License 2006.02.08 0 0 380
na ugye
hát akkor meg
Előzmény: Gabiiiiii (378)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.08 0 0 379

Aha, szóval a nőnél a hisztéria konstans.

Erről egy 45-50 éves kujon jut eszembe, aki, miután - kissé idegesen - visszautasítottam, megkérdezte, hogy épp menstruálok-e. Azt válaszoltam, hogy nem, ezen már vagy két hete túlvagyok, mire ő:

"Áhááá! Akkor azért vagy hisztis, mert a cilkusod közepén vagy!"

 

Természetesen nem voltam hisztis, egyszerűen csak elküldtem melegebb éghajlatra, amikor több határozott "Nem" után nekiállt taperolni. És nem mellesleg a "közepén" sem voltam, mert az enyém nem így működik.

 

Ezzel az erővel mindent hisztinek hívhatnánk.

Előzmény: heki (377)
Gabiiiiii Creative Commons License 2006.02.08 0 0 378
heki,en pl remekul tudok az ember szerint hisztizni nehez napok nelkul is.Nem biztos,hogy van koze egymashoz a kettonek
Előzmény: heki (377)
heki Creative Commons License 2006.02.08 0 0 377
Catkiller
ha naiv és bohó ifjú lennék,
oly örömest kacagva csapnék belé kinyújtott pszeudo-baráti kezedbe.
Még talán el is hinném, amit mondasz.
Még talán el is tudnám képzelni, ahogy életed párjához odabújsz, keblére hajtod fejed és elfúló hangon elpiheged, hogy ugye nincs pm szindrómám, ugye, soha, soha, soha...
Ő rád néz, megnyugtatóan átkarol, és hajadba suttogja, nincs drágám, sose volt és nem is lesz...
És megnyugodtok és mi látjuk sziluetteteket az alkonyi napban.

De sajnos az élet nem hollywoodi film.

Sajnos a pms szindróma igazából nemcsak pre-, hanem post-, para-, stb. p-betús határozószókat jelöl.
Egy nő vagy menstruált vagy most menstruál vagy fog menstruálni, ebből fakadóan kiszámíthatatlan - mondja a sokat idézett szakirodalom (itt a topicban is) lsd. Wertheim, Bruno Hymen: The behaviour of deconstructivist woman. Oxford, University Press, 1998. 243.p-444. p.
Ez tudományos tény.
Előzmény: Törölt nick (376)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!