Keresés

Részletes keresés

Óz, a nagy varázsló Creative Commons License 4 napja 0 0 4086

vissza kell térni a természetbe

Onnan jövök épp, a természetből, szóval én már visszatértem ODA, most pedig IDE kell visszatérjek.

Az is kérdés, hogy mennyire számit elmebetegnek a természetben való létezés, én elég mélyen voltam, és nagyrészt nem magamtól, külső hatásra kerültem oda, - egyrészt; másrészt besegitett a kulturális punk hippie vonulat "vissza a szabadba", ami leginkább abban segitett hogy megmaradjak ITT is, azaz a kultura világában, civilizációban. Mert ha OTT maradok, akkor most jól röhögnének azok akik elintéztek, mert ez  valahogy igy történt.Nem intéztek el mert nem tudtak elintézni, ott voltam én is, de el akartak intézni, csak úgylátszik, nem jött össze nekik..

Előzmény: Sheggemmem a szkepócska (4085)
Sheggemmem a szkepócska Creative Commons License 4 napja 0 0 4085

Igen, természeti lényekkét már nehéz elboldogulni a mai világban, főleh ha nem a természetes közegben akarunk élni hanem egy betondzsungelben. A megoldás az, hogy vissza kell térni a természetbe. Az ott eltöltött rehabilitáció visszazökkenti a bioritmust is az eredti kerékvágásba és a HKÉ is elfogadottabb lesz. 

Előzmény: Aladin és a csodalámpa (4084)
Aladin és a csodalámpa Creative Commons License 5 napja 0 0 4084

Néztem én is azokat, nem rossz a se.

Most már változott az álláspontom ezt a varázslónőt illetőleg, ja három nap alatt alklamazkodó tipus vagyok. szóval van nekem eredeti indián barátnőm több is, ez is eredeti de MÁR nem egészen az, most nem csak a smikkel bajlódok rajta, egyáltalán ez a nyugati modern top filing,smikkel együtt persze, ez visszataszitó. S főleg az ők milliőjükben, ott erős és főleg agressziv a háttér maffia.

Nálam más van, az enyémeknek még alag vannak házaik, van amelyik barakban lakik, használnak sminket festik a körmeiket, pl a csajom az állomáson a peronon festi a haját, s a körömlakk is olyan, szóval ha kopott smink az már jó, így már hasonlit a MALÁJ NATÜR ISZAP dologhoz.

Ennek a varázslónőnek kábé az anyja lehetett egy eredeti cigányné ő maga akit itt látunk az már üzletember, ezt a tipust nem lájkoljuk! az enyémek KOLDUSOK,  s lopnak is, azaz lopnának de napjainkban  ebben az ágazatban meglehetősen emelkedett a rizikó faktor. vagy csak még nem jutottunk el a digitális csorgyelésig. Perrsze, még tanulunk, fejlődünk!

Előzmény: Sheggemmem a szkepócska (4083)
Sheggemmem a szkepócska Creative Commons License 6 napja 0 0 4083

Vörös iszap natűr és organikus alapozó. A masszájok ezzel dauerolják a hajukat a legyek ellen.

Előzmény: Aladin és a csodalámpa (4082)
Aladin és a csodalámpa Creative Commons License 2021.03.30 0 0 4082

Igen, de csak a smink miatt..Elsőből, amig nem láttam a sminket is addig NAGYON megtetszett, és még most is bejön a környezete, jól fel van építve, olyan mint egy igazi...de SMINK NÉLKÜL, ebből nem engedek..Jó lenne valami natür smink, vagy mit tudom én, az afrikai törzsekdiszei jobban bejönnek, de lehetne indián, vagy ősi indiai mondjuk.

Valahova, valakiknek biztos igy is jó, a modern világba, én máshova tartózok ugylátszik, nekem ez a HALÁLOM!Tényleg...

Szóval, el lehet vele beszélgetni még igy is, ha jobban belegondolok, ha van időd rá..

Előzmény: <KRYPTO> (4081)
<KRYPTO> Creative Commons License 2021.03.30 0 0 4081

Őt láttad a HKÉd alatt?

Előzmény: Aladin és a csodalámpa (4080)
Aladin és a csodalámpa Creative Commons License 2021.03.29 0 0 4080

Aranka, ha nem lenne ez a modern smink rajta, eskű, felkeresném.

https://www.facebook.com/arankamariatarotastrologieparapsihologie/photos/1064213027412118

Aki az ő IQ szintjén van annak még hasznos is lehet, - szerintem. A haver, akivel én ott utaztam az tudható, nem volt igy kinyalva.

Nagyanyám is Aranka de nem ilyen CSÁCSÓ

Woodoo Woodpecker Creative Commons License 2021.03.24 -1 0 4079

A  "mágikus erő"..egy buszmegállóban

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=157807382&t=9005529

Woodoo Woodpecker Creative Commons License 2021.03.24 0 0 4078

Ez lennék én... COBOT ROBOT

Tegnap mondtak be a rádióban, eddig erről se tudtam semmit.

https://youtu.be/HjAmdU26Hn8

Amolyan... PÁRT KOLLABORÁNS. Csak még nem tudni pontosan melyik párt.

+ Az angolom meglehetősen gyengusz.

Woodoo Woodpecker Creative Commons License 2021.03.23 0 0 4077

Na, megvan ..ez is:

A Chatbotok tehát, tulajdonképpen olyan fejlett szoftverek, amelyek képesek az emberihez rendkívül hasonló beszélgetésre és interaktív kommunikációra valós személy beavatkozása nélkül.

https://creativesite.hu/webdesign-blog/mi-az-a-chatbot

Woodoo Woodpecker Creative Commons License 2021.03.23 0 0 4076

LEHETETLEN..már csak azért se lehet, mert gőzöm nincs, mi az a ...CHATBOT ?

:DD

+ guglizni is próbáltam, kevés eredménnyel.

Sejtek valamit,  de hátha te jobban felhomályósítasz  ....

Előzmény: pk1 (4075)
pk1 Creative Commons License 2021.03.23 0 0 4075

Ennél a pontnál merül fel, hogy lehet, hogy chatbot vagy.   :o) 

Előzmény: Woodoo Child (4074)
Woodoo Child Creative Commons License 2021.03.23 0 0 4074

Döntsön a tapasztalat

A'lesz ám,- én döntési pozícióban vagyok/hivatalosan csak leszek, ha...igaz lesz,- politikusnak készülök, de valamennyire máris az vagyok, csak még nem egészen hivatalos.

Ja, más kollegák is hozzád hasonlóan pont igy tiltakoznak...............ELLENEM!

Előzmény: pk1 (4069)
Hoaxvadász Creative Commons License 2021.03.23 0 0 4073

What Near-Death Experiences Reveal about the Brain

A close brush can leave a lasting mental legacy—and may tell us about how the mind functions under extreme conditions

• Near-death experiences are triggered during singular life-threatening episodes when the body is injured by a heart attack, shock, or blunt trauma such as an explosion or a fall.
  • These events share broad commonalities: becoming pain-free, seeing a bright light at the end of a tunnel, or detaching from one's body and floating above it and even flying off into space.
  • Why the mind should experience the struggle to sustain its operations in the face of a loss of blood flow and oxygen as positive and blissful rather than as panic-inducing remains a mystery.
Woodoo Woodpecker Creative Commons License 2021.03.23 0 0 4072

TÜRELEM

...rózsát terem

És nem nyitott cseppet se, mér nem költözöl be 1 kovid kórházba ? ha annyira nyitott vagy ...

Vagy - feltéve, hogy Pest- Budán laksz- költözz a Hős utcába!

Ezek  lennének az első lépések, a nyitás a nyitottság felé..ja, majd, ha fagy, ugye...

Ha nyitott  lennél tényleg mesélnél valamilyen kalandot, de honnan...UGYE,  de bent irodában, házban is utolér, ne mondjad, hogy nem szenvedsz semmilyen betegségben, na, szóval..(?) szóval ..mégis nyitott vagy- CONGRATT!

Előzmény: pk1 (4071)
pk1 Creative Commons License 2021.03.23 0 0 4071

Még mindig nem távvágott engem földhöz semmi, pedig nyitott vagyok rá.

Előzmény: Woodoo Woodpecker (4070)
Woodoo Woodpecker Creative Commons License 2021.03.23 0 0 4070

Döntsön a tapasztalat

Az nincs, és nem is lesz, ha nem gyüjtöd(a tapasztalatot). Mint a hangya...

Előzmény: pk1 (4069)
pk1 Creative Commons License 2021.03.23 0 0 4069

"én itt nagyban osztom az észt"

Igen, ezen kell túllépnünk. Döntsön a tapasztalat.

Előzmény: Woodoo Woodpecker (4067)
Woodoo Woodpecker Creative Commons License 2021.03.23 0 0 4068

Más tennivalóm nincs

Ezeket az erőket mi, érzékenyebb idegrendszerű egyedek, mind akaratunk ellenére MEGSZENVEDJÜK.

Nekem volt szerencsém beesni a kráter közepébe, örülök mert valamenyire megtanultam kezelni a jelenséget. És nem egy ingerszegény környezet, a topikba illően: halálközeli....

Előzmény: pk1 (4066)
Woodoo Woodpecker Creative Commons License 2021.03.23 0 0 4067

IGEN, a te jössz = te következel.

Elsőből azt hittem, csak én nem értelek de látom, kölcsönös..

Ezt nem értettem: "Köszönöm az őszinte elszólást" ezt azóta is rágom, hogy vajon arról van szó, hogy én itt nagyban osztom az észt és közben nem ismerek úgymond témaközeli alanyt, ha ez a kérdés, akkor ime a válasz:- ismerek, de nem kimondott Sibillát, nekem csak a leganalfabétább cigányasszonyokhoz van szerencsém, minden túlzás nélkül van kábé 5 ilyen anyósom + van 1 jogász/ügyész anyósóm is, csak hogy kerek legyen a labda, és mind jövendőbeli, még nem vok nős, még tanulok.

A kimondott Sibilla, legalábbis az én fejemben, az mondjuk épp az a mai világban a Facebook jósnő, szóval mindenesetre egy HÖLGY, még ha nem is a legszalonképesebb.. vagy,  a SIBILLA  az én fejemben CIVIL és mellesleg írástudó, mondjuk félműveltek szoktak lenni. Ilyet nem ismerek személyesen, még látásból sem! De szugessziót illetőleg, a cigánnék jóval túltesznek ezeken, csak annyi hogy egy analfabéta jós hatótávolsága olyan ..100m, - de ebben TŐR & ZÚZ!

Előzmény: pk1 (4066)
pk1 Creative Commons License 2021.03.23 0 0 4066

Rendben van. Várom, hogy földhöz vágjon egy mágikus erő. Más tennivalóm nincs. Vagy hogy kell értenem a "te jössz"-t?

Előzmény: Woodoo Woodpecker (4065)
Woodoo Woodpecker Creative Commons License 2021.03.23 0 0 4065

Oké, persze.. De velem már számtalanszór megesett, úgyhogy most: TE JÖSSZ! :-)

Előzmény: pk1 (4064)
pk1 Creative Commons License 2021.03.23 0 0 4064

"szuggesztiv erőből földhözvág egy olyat mint te vagy én"

Állok elébe. Először téged, aztán engem. OK?

Előzmény: Woodoo Woodpecker (4063)
Woodoo Woodpecker Creative Commons License 2021.03.23 0 0 4063

Speciális egységeket toboroznak - Románia  - 152 jelenkezőből 5 visszalépett, az 5 meghátráló közül 1 azért mert nem lehet mobiltelefonja, ma mondták be a Realitatea FM -be. Tehát a speciálosoknak is kábé olyan IQ szinten KELL mozogniuk mint a zsebtolvajok, betőrők..jósok. Az én cigányom is, akiről beszéltem,volt jogsija azért volt OTT, három embert gázolt el, szadista gyilkossággal űlt, és ha emlékeim nem csalnak borbély volt Szamosujáron a böriben. Mi a kurszán, a rabszállítón találkoztunk, Kolozsvár - Bukarest 3 nap az út, körbe megy a vonat ,azaz a vagon mert úgy csatolják a vagont különböző vonatokhoz útközben, mikor merre akar ő menni, mármint a rabszállító vagon. Abba találkoztam Lilivel, Lilián, temesvári volt a csávó, ez amelyik dobta a sok hat- hatot, én is dobtam, nekem húszból 1 jött be. Ez egy JÓS,  keményebb mint egy SIBILLA. legalábbis mint egy mostani, ilyen Facebook-os, vagy virtuális, útszélen ilyet már nem látni, de cigánynét se, lehet mind elmentek Svédbe vagy Spanyolba, ott jobban keresnek.

Szóval a speciális egységekről beszélünk, a speciális egység is egy JÓS, tehát tulajdonképpen ALKALMAZNAK TISZTÁNLÁTÓKAT,  vagy még tulajdonképpenebben KÉPEZIK őket, az akinek nem lehet mobilja, azért nem lehet mert a zsebtolvaj szinten kell neki mozogni agyilag is testileg is lelkileg is, és ez már egy VALÓSÁGOS TISZTÁNLÁTÓ,  már - már szemből kacsintással, szuggesztiv erőből földhözvág egy olyat mint te vagy én. S a speciális zsarú erre van, azaz ez ellen lenne kiképezve, de elméletileg a zsarú sose éri utol az igazi önképzett, vagy örökletesen képzett tolvajt, zsiványt, futásban gyorsaságban, de intelligens eszközökkel hát úgy ahogy kézrekeritik valahogy, esetleg, persze nem mindig. A tolvaj zsivány szimat mindig erősebb mint a nyomozó szimat, csak a filmekben van megforditva.

+ amilyen lopások vannak, égnek áll a hajad. Lehet hallani is leginkább festmény lopásokra emlékszem rádióból,börtönben hallasz ezt azt, közönséges de ultra szórakoztató esetek vannak..a zsarú a zsarú fizetésért, ugyebár normális, hogy nem is dob be épp mindent, a tudásának tehetségének tán még a felét se használja. Itt igen itt Romániában kihasználják a saját privát hasznukra, a zsarúk  sokszór is rablók, de ez Európa többi részén már nincs igy.

Óz, a nagy varázsló Creative Commons License 2021.03.06 0 0 4062

Szivesen, és én is köszönöm, hogy volt akinek elmondjam, nekem fontos, épp vizsgáztatom magam és épp írásból (is), mert valahol én is egy olyan vagyok mint azok akikről beszélek. Vagy ilyen is + olyan is..

.. Most is vannak jósnők, hivatásosak, hivatalosak minden ami kell, de gondolom nem kell külön kifejteni  hogy hát beszámíthatóak is meg nem is..S a rendőrségekkel általában ők is kapcsolatban vannak, mellesleg. De ha csak egy nyomozónak is szélesebb a látóköre, hiába lát tisztábban a jós, ez baj, ha belegondolunk kábé az a szinvonal jósnő = detektív/ Colombo, kiegészítik egymást ..Amit még feltételezni lehetne, hogy az Ókorban vagy még azelőtt jobb társadalmi státusnak örvendezhetnek mint manapság - a jósok, jósnők - akkoriban az értelmi  szinvonal, vagy az értelem társadalmi megosztottsága is, nem tudom, de más lehetett.........

Előzmény: pk1 (4061)
pk1 Creative Commons License 2021.03.05 0 1 4061

"Szibillát én még közelről nem láttam"

Köszönöm az őszinte elszólást! :o)

Előzmény: Woodoo Woodpecker (4057)
Woodoo Woodpecker Creative Commons License 2021.03.04 -1 0 4060

Végül is csak van valami oka, hogy a rendőrség nem alkalmaz "halottlátókat"

Erre még lett egy válaszom: azért mert nem alkalmaz MAJMOKAT  sem, kutyát, lovat, elefántot allkalmaznak, de tudtommal majmot még nem,  a majmot nem lehet betanítani. s az ember + állitólag affelől származik

Kérdezhetnénk, miért nem alkalmaznak, vagy miért nem szerveznek be tolvajokat ? a tolvajt ha beszervezed, adsz neki fizút lakást, na az már nem lesz tolvaj, esetleg POLITIKUS,(vagy rendőr) - de vannak besúgók beszervezett elemek is most is.  Nem is kell hivatalosan beszervezni, ezen a szinten úgy félnek a zsarúktól úgy köpnek ahogy elő van irva, tisztelik is a zsarúkat ügyvédet birákat, ezért is szinte képtelenek is a titoktartásra.S a közeget nagyjából tudnak is bánni ezzel a réteggel, kockavetőtől szibilláig- ez mind az alja bűnőző réteg- nem egészen könnyű de aránylag simán kezelhetőek.

Minden szinten köpnek, a purtisok sátorosok szórakozásból nyomják fel a tesót a nagybácsit, mert mekkora poén az, leültessem apámat úgy vagy tízhúsz évre..

Jós, tolvaj, koldus- egy lére megy, betőrnek, gyilkolnak.

Woodoo Woodpecker Creative Commons License 2021.03.04 0 0 4059

Ja, leesett a tantusz.....éspedig hogy így akarnánk kideríteni Petőfi eltünésének, halálának titkait- nem működik- szerintem - a jós oda teszi ahova akarja! Saját tapasztalatom..Tehát ha én ki akartam volna deriteni amikor a túlvilágon jártam a Nagy titkot simán betehettem volna egy történetet a törci könyvbe, de csak egy általam kitalált történetet, aminek az igazsághoz semmi köze, az igazságot nem tudom kitalálni. Viszont egy igazságot ki tudnék találni, ami ugyebár nem ér semmit, még lehet csináltam is ilyet, megmásítottam történelmi adatot..HÓKUSZ- PÓKUSZAL:D

De Bergendy esetében is lenne kideríteni való, milyen viszonya volt Dr.Erdőss Péterrel...

Előzmény: pk1 (4058)
pk1 Creative Commons License 2021.03.04 0 0 4058

"Bergendy István ?"

Az ő halála is rejtélyes? Nem tudtam...

Előzmény: Woodoo Woodpecker (4056)
Woodoo Woodpecker Creative Commons License 2021.03.04 -2 0 4057

Te hogy különböztetnéd meg egymástól a valódi szibillát a csalótól?

Szibillát én még közelről nem láttam, csak olyan cigány férfit aki egy éjszakán keresztül dobókockával annyiszor dobott nekem 6:6 -ot hogy nem győztem nézni..És elég egyértelmű, hogy csaló volt a jó negyvenes pasas, ők az ilyenek szakmailag csalók, főállálban gazemberek, ..na de engem kimentett a fiatalabb gyülőlködő cigányok karmai közül, cserében elnyert pár cuccot és pár cigarettát a kockákkal. Nagyon vékony voltam akkoriban amikor ODA kerültem közéjük..

Előzmény: pk1 (4055)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!