Keresés

Részletes keresés

waxxablaze Creative Commons License 2003.12.05 0 0 70
qncogi Creative Commons License 2003.09.25 0 0 69
A szokásos hiba. Zeley után még egy nagyot akartak rúgni a NSZba. (Mindig ez van, MB, MP, stb.) Megint nem jött be. Ez a "kijelentették" pedig ködbe vész, ki is hallotta, mondta? Előretolták S"független"Palikát, ő meg szépen bele is sétált a csapdába.
És. A fagylalt visszanyal. Bolgár, Kondor, Schmitt.
Előzmény: waxxablaze (68)
waxxablaze Creative Commons License 2003.09.25 0 0 68
Palika lyukra futott...megérdemli. Ellenőrizni az infot

EZT:
"..az eddig svájci tulajdonban lévő Ringier Kiadó sajnálta a történteket, de elhatárolta magát az ügytől.

Kijelentették: a Népszabadság tulajdonosa már többségben egy orosz cég."

Kijelentették....akkor hazudtak, vagyis csőbe húztak Pali!

Előzmény: qncogi (67)
qncogi Creative Commons License 2003.09.24 0 0 67
Mit habogsz itt már megint?:D Schmitt "független" Palokátok orosz (többségi?) tulajdonos cégről hadovált. Hol van?
Előzmény: Elbai Péter (65)
boá Creative Commons License 2003.09.24 0 0 66
Orosz cég a Népszabadság tulajdonosa?
Schmitt Pál az ál-Teller levéről
2003. szeptember 24. 6:01

MNO
Schmitt Pál, a Fidesz alelnöke különös információ birtokába jutott, amikor tiltakozni kívánt a Népszabadság tulajdonosánál a hamis Teller-levél miatt - derül ki a hirtv.hu közléséből.

Schmitt Pál, a FIDESZ alelnöke a Hír Televízió szerda esti adásában elmondta: amikor tiltakozni akart a Népszabadságban megjelent erkölcstelen, Teller Ede nevével visszaélt levél miatt, megtudta, hogy az eddig svájci tulajdonban lévő Ringier Kiadó sajnálta a történteket, de elhatárolta magát az ügytől.

Kijelentették: a Népszabadság tulajdonosa már többségben egy orosz cég. A FIDESZ alelnöke felháborítonak tartja, hogy ez következmények nélkül megtörténhet Magyarországon.

A Hír Televízió szerette volna megkérdezni a Népszabadság elnök-főszerkesztőjétől, Eötvös Páltól, hogy mikor és miért lett a lap fő tulajdonosa egy orosz kiadó. A főszerkesztő nem kívánt reagálni.
http://www.mno.hu/index.mno?cikk=173134&rvt=2

A Népszabadság cáfolja az orosz tulajdonszerzést

Bohus Péter
2003. szeptember 24., szerda 13:14

Kacsának tartja Eötvös Pál, a Népszabadság főszerkesztője Schmitt Pál azon híresztelését, hogy a lap tulajdonosai között megjelent egy orosz cég. Mindezt a versenyhivatal csütörtöki döntése előtt jelentette be a Fidesz alelnöke a Hír tv-ben. Az eljárást a Népszabadságban döntő tulajdonrészhez jutó Tabora miatt indította a versenytanács.

Előzmény: waxxablaze (42)
Elbai Péter Creative Commons License 2003.09.24 0 0 65
A Szabad Sajtó Alapítvány elnöke Földes György, az MSZP politikusa. (
Kicsi MSZP-s....hihihihi..
Előzmény: qncogi (64)
qncogi Creative Commons License 2003.09.24 0 0 64
Hol az orosz cég?

A Népszabadság tulajdonosai a honlapon lévő adatok szerint, kerekítve: B.V. Tabora, amely a Ringier Hollandiában bejegyzett leányvállalata 49,9 százalék (a Ringier honlapján ugyanakkor 49,6 százaléknyi üzletrészről tesznek említést), a Szabad Sajtó Alapítvány 26,5 százalék, Bertelsmann Aktiengesellschaft 17,7 százalék, a Népszabadság Rt. Dolgozóinak Egyesülete 5,4 százalék és 0,4 százaléknyi a Dolgozói közös tulajdonú részvény.

Cáfolat

Előzmény: bikaborja pácban (57)
qncogi Creative Commons License 2003.09.24 0 0 63
Hol az orsoz cég?

A Népszabadság tulajdonosai a honlapon lévő adatok szerint, kerekítve: B.V. Tabora, amely a Ringier Hollandiában bejegyzett leányvállalata 49,9 százalék (a Ringier honlapján ugyanakkor 49,6 százaléknyi üzletrészről tesznek említést), a Szabad Sajtó Alapítvány 26,5 százalék, Bertelsmann Aktiengesellschaft 17,7 százalék, a Népszabadság Rt. Dolgozóinak Egyesülete 5,4 százalék és 0,4 százaléknyi a Dolgozói közös tulajdonú részvény.

Cáfolat

Előzmény: bikaborja pácban (57)
boá Creative Commons License 2003.09.24 0 0 62
Az kiderült már, hogy a NSZ hogyan gyártotta a Teller levelet?
Fotosoppal, ahogy az MN szokta, vagy más programmal?
boá Creative Commons License 2003.09.24 0 0 61
MNO
Schmitt Pál, a Fidesz alelnöke különös ... - derül ki a hirtv.hu közléséből. ...

Ezt a hiteles társoságot!
Előzmény: waxxablaze (42)
boá Creative Commons License 2003.09.24 0 0 60
ORBÁNBÁNYÁK!

GÁZÁREMELÉS!

Ui. Végre egy tartalmas hozzászólás!

Előzmény: c45 (24)
bikaborja pácban Creative Commons License 2003.09.24 0 0 59
:))
Előzmény: Törölt nick (58)
bikaborja pácban Creative Commons License 2003.09.24 0 0 57
mind1.
ha a Németh L. dolgot el se olvasod.
egyébként szerintem az számit hogy találó-e ott ahol használjuk.

viszont nem válaszoltál arra amit szm kérdezett a népszabo tulajváltásáról.

Előzmény: figyelő (56)
figyelő Creative Commons License 2003.09.24 0 0 56
Már megint ez a süket duma...

Semmi olyasmit nem írtatok jelen témában, ami cáfolná állításomat. Én nem akartam Ádám-Éváig visszamenni, csak arra utaltam, hogy az utóbbi időben (kb. 90 óta) ez a kútmérgezéses duma... hát, talán pontatlan voltam. Annyiban "nemzeti-keresztény" ökörség, amennyiben pl. az újnyilas Magyar Fórum vagy a szn. Demo nemzeti-keresztény.
Az ő köreikben zagyválnak állandóan kútmérgezésről.
A kútmérgezők!
Ahogy pl. Fradi-pálya csőcseléke hirdeti transzparensén: Elég volt! (Belőlük volt elég, qrvára.)
Ahogy megveszekedett újnyilasok ájtatoskodnak szeretetről, s marasztalják el gyűlölködésben a - demokratákat...

Előzmény: bikaborja pácban (55)
bikaborja pácban Creative Commons License 2003.09.24 0 0 55
tehát ha figyelo állit valamit akkor másnak nár nem lehet igaza.

megértettük.

Előzmény: figyelő (54)
figyelő Creative Commons License 2003.09.24 0 0 54
A "hetenként" értelme akkor is hetenként, ha úgy szavaztok, hogy "háromhetenként"...
Előzmény: szarvasmarha (52)
vén csont Creative Commons License 2003.09.24 0 0 53
Nekem nagyon tetszik, hogy a Népszabi orosz tulajdon lett. Oda került ahova való. Az még jobban tetszik, hogy a ballib beírók nem regálnak a nekik kellemetlen tényekre. Valószínű az új tulajdonosoknak nem okoznak álmatlan éjszakákat a Népszabi hazudozásai. Folytathatják nyugodtan a félrevezetést. A mostani főszerkesztőt ezek után recepciósnak sem venném fel sehova, sőt újságot sem olvashatna élete végéig nemhogy írhatna.
szarvasmarha Creative Commons License 2003.09.24 0 0 52
szerintünk meg nem.

3:1

Előzmény: figyelő (51)
figyelő Creative Commons License 2003.09.24 0 0 51
Akkor ismét:
Ez a kútmérgezősdi - az Indextől függetlenül - eredetét tekintve jellegzetesen "nemzeti-keresztény" ökörség.
Előzmény: livefast (47)
livefast Creative Commons License 2003.09.24 0 0 50
;-)
Előzmény: Ballymote (49)
Ballymote Creative Commons License 2003.09.24 0 0 49
Hudegyorsvoltál.
Előzmény: livefast (47)
Ballymote Creative Commons License 2003.09.24 0 0 48
Németh Lászlóról Domokos Mátyás:

"A rendelkezésre álló dokumentumok azt valószínűsítik, hogy a suicidium kétségbeesett gondolata 1946 januárjának végén erősödött föl az íróban, amikor 23-án a Rádióban Nagypál István néven Schöpflin Gyula tartott Kútmérgezők címmel személyéről és munkásságáról előadást. Először csak hallomásból értesült erről a támadásról: „Ekkor hozzák egy nap a hírt, hogy a Rádióban valami előadás volt rólam. Ella utánajárt; beszélt olyannal, aki hallgatta, de nem volt szükség a tartalmára, elég volt a címe. Kútmérgezők címen kezdtek egy sorozatot; a Rádió új igazgatója, Schöpflin Aladár fia tartotta; s én voltam az egyes számú kútmérgező."

Ha legközelebb felfelé köpködsz, ne állj alá. Vagy időben csukd be a szád.

Előzmény: figyelő (45)
livefast Creative Commons License 2003.09.24 0 0 47
Na-na. Na-na.

Németh Lászlóra emlékszel?
Róla van itt szó.

"A rendelkezésre álló dokumentumok azt valószínűsítik, hogy a suicidium kétségbeesett gondolata 1946 januárjának végén erősödött föl az íróban, amikor 23-án a Rádióban Nagypál István néven Schöpflin Gyula tartott Kútmérgezők címmel személyéről és munkásságáról előadást. Először csak hallomásból értesült erről a támadásról:
"Ekkor hozzák egy nap a hírt, hogy a Rádióban valami előadás volt rólam. Ella utánajárt; beszélt olyannal, aki hallgatta, de nem volt szükség a tartalmára, elég volt a címe. Kútmérgezők címen kezdtek egy sorozatot; a Rádió új igazgatója, Schöpflin Aladár fia tartotta; s én voltam az egyes számú kútmérgező."

Pár nappal később, 1946. január 27-én Békésről a következőket írja levélben Kristó Nagy Istvánnak:
"Kedves Barátom, biztos hallottál a Kútmérgezés című előadásról: ezután nem lehetek többé tanár, egyáltalán semmi ebben az országban...."

Na, ennyit a jellegzetesen "nemzeti-keresztény" ökörségről...
Elfogadom a Mea Culpát.


Előzmény: figyelő (45)
szarvasmarha Creative Commons License 2003.09.24 0 0 46
az orosz tulajdon hogy tecc?
Előzmény: figyelő (45)
figyelő Creative Commons License 2003.09.24 0 0 45
Ez a kútmérgezősdi - az Indextől függetlenül - eredetét tekintve jellegzetesen "nemzeti-keresztény" ökörség.
Előzmény: szarvasmarha (44)
szarvasmarha Creative Commons License 2003.09.24 0 0 44
az elso kútmérgezosdi probatbicol nevéhez fuzodik.

o nyitott topikot kb 1éve Kútmérgezo Magyar Nemzet cimen.

Előzmény: figyelő (43)
figyelő Creative Commons License 2003.09.24 0 0 43
Ez a"kútmérgezősdi" unalmas állatság. De ha mégis, akkor a címbitorló napilap, gyakori széljobbos mocsokságaival.
Előzmény: waxxablaze (-)
waxxablaze Creative Commons License 2003.09.24 0 0 42
Orosz cég a Népszabadság tulajdonosa?
Schmitt Pál az ál-Teller levéről
2003. szeptember 24. 6:01

MNO
Schmitt Pál, a Fidesz alelnöke különös információ birtokába jutott, amikor tiltakozni kívánt a Népszabadság tulajdonosánál a hamis Teller-levél miatt - derül ki a hirtv.hu közléséből.

Schmitt Pál, a FIDESZ alelnöke a Hír Televízió szerda esti adásában elmondta: amikor tiltakozni akart a Népszabadságban megjelent erkölcstelen, Teller Ede nevével visszaélt levél miatt, megtudta, hogy az eddig svájci tulajdonban lévő Ringier Kiadó sajnálta a történteket, de elhatárolta magát az ügytől.

Kijelentették: a Népszabadság tulajdonosa már többségben egy orosz cég. A FIDESZ alelnöke felháborítonak tartja, hogy ez következmények nélkül megtörténhet Magyarországon.

A Hír Televízió szerette volna megkérdezni a Népszabadság elnök-főszerkesztőjétől, Eötvös Páltól, hogy mikor és miért lett a lap fő tulajdonosa egy orosz kiadó. A főszerkesztő nem kívánt reagálni.
http://www.mno.hu/index.mno?cikk=173134&rvt=2

waxxablaze Creative Commons License 2003.09.17 0 0 41
"pont_hu (18)
Olvasd el a cikket, utána kérdezz !"
olvastam
"A Gyöngyös és Füzesabony közötti szakasz kivitelezési munkálatait az M3 Konzorcium - a Betonútépítõ Nemzetközi Rt., a Strabag Hungária Rt., a Magyar Aszfalt Kft., valamint az ILBAU GmbH - "
MN:
"Mint ismert, a beruházásra a Horn-kormány alatt kapott megbízást az M Három Konzorcium. A tagok közös jellemz?je volt, hogy valamennyien külföldi multinacionális csoport irányítása alá tartoztak."
szóval?

jehu válasz erre (23)

"Jó ez a kútmérgező duma...
Amolyan újnyilas bűze van - ők hablatyoltak/hablatyolnak ilyesmit, tán, hogy eltereljék saját kútmérgezésükről a figyelmet..."

hamar sikerült a nyilasokig eljutni....

jehu (26)
Rablógyilkosok kiáltanak rendőrt...

a nyilas kevés...csapó 2. rablógyilkos...
alakul

Powersystem (33)
"Akkor Illés beszólását te minek neveznéd he nem halottgyalázásnak? "

Illés ezt nagyon el...ta, nem csoda hogy háttérbe nyomták már jó ideje. (pont az atomenergiáról alkotott véleménye miatt történt a háttérbenyomása) szerintem egy nagy ostoba, hogy ilyen szavakat a szájára vett.



soldier22 Creative Commons License 2003.09.17 0 0 40
Szép levél!
Küldd el nekik, Gézám (mindig nagy rajongód voltam, főleg aktív korodban), tuti leközlik.
Én meg a római pápa hiteles kézjegyével el (nem) látott levelét őrizgetem, a szokásos fidesz-b@sztatás, azt tartogatom ínségesebb időkre, választások környékére a főszerkesztő úrnak.
Az ember ott segít, ahol tud.
Előzmény: bagdadi kalifa (37)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!