Keresés

Részletes keresés

asdf_ Creative Commons License 2003.09.14 0 0 18
Valahogy nem birom elkepzelni, hogy mi jarhat azon emberek fejeben, akik elkuldenek egy 06 90-es SMS-t. Eloveszel egy negyzetracsos lapot, szamozol 1-tol 55-ig, es irod a valaszokat. A vegen meg ellenorzod. Bizonyara mondtak, hogy melyik az 1 pontos, es melyik a 3 pontos valasz. Ez ingyen van, az SMS meg 900 penz. Vagy ti az auto remenyeben kuldtetek???
Katamarán Creative Commons License 2003.09.14 0 0 17
Mocskos tahó rtl!Ismét bizonyitották bunkóságukat!
csipi_ke Creative Commons License 2003.09.14 0 0 16
hehe, én is küldözgettem sms-eket, az egyiknél azt írta, hogy sikertelen, küldtem még egyszer, erre utána mind a kettőről küldött visszajelzést, hogy elment. Igenám, de mind a kettőt figyelembe vehette náluk a technika, mert a végén megkaptam, hogy 24 pontot értem el. Az ellenőrzés során viszont kiderült, hogy 69-t. Valószínű a két egyforma választ is besorolta, és ott csúszott el az egész. Szóval akkor meg minek van ez az sms-es izé? Naná, a pénzért.
Előzmény: orKán (11)
Katamarán Creative Commons License 2003.09.14 0 0 15
Ez hihetetlen,az ember beüzemeli a tv-t és az rtlk-re kapcsol mindig magamutogató kreténeket lát. Kérdem én:Kinek van erre igénye? Egy erkölcsi elfekvő az egész műsor:élvhajhász, alulművelt kretének mindenhol. A gyerekek meg, akik ébredeznének, hogy kik is ők, meg, milyen is a világ ezt látják. Tíz év múlva pedig, majd csodálkozunk, honnan ez a sok lelkibeteg ember.
orKán Creative Commons License 2003.09.14 0 0 14
Akkor most a westelt vagy az rtl-t pereljem be?
Előzmény: Nick_Rivers (13)
Nick_Rivers Creative Commons License 2003.09.14 0 0 13
nekem gond nélkül átment mind a 6 (Pannon). Viszont sokakhoz hasonlóan én is megbuktam, 12 hibapontal :-)) A Lákátos meg lenyulta az Alfámat :-DD
Előzmény: orKán (11)
FFeri Creative Commons License 2003.09.14 0 0 12
Én is erre gondoltam (de még a Vágónak sem esett ez le???), viszont ott sántít a dolog, hogy a szakoktatónak 1 hibapontja sem lehet. Gondold el! Ő tanít!!!
Előzmény: asdf_ (8)
orKán Creative Commons License 2003.09.14 0 0 11
Aligha hiszem, hogy megérne egy külön topicot a dolog, ezért ideírom:

nem tudom, milyen indittatásból (talán unalmamban) gondoltam, játszok sms-en
nem mintha az alfában hittem volna, inkább az eredményért

namost az első elküldött üzenetről kaptam visszajelzést, a következők át sem mentek egy darabig, majd
2X
"szolgáltatói torlódás"
2X
"a szolgáltatás jelenleg nem működik"

választ

egy dolog, hogy kodobtam 6x 120+áfát, de inkább az érdekelne, hogy az én statisztikai adataim alapján hogyan lehetett bárkinek esélye mind a 6 üzenetét gond nélkül célbajuttatnia???

vagy ez költői kérdés?

a Q anyjukat!

asdf_ Creative Commons License 2003.09.13 0 0 10
Mert hulyek a musorban ;) Azt hiszem 75-ot lehet elerni, es 65-el meg megvan a jogsi. Masik kezbol, es ezt is hasznaljak, 10 hibapontig jo az ember, felette bukta. Es azt hiszem az utolsokbol, a kepeskekbol nem lehet 3-at rontani, mert az automatikusan bukta.
whoa Creative Commons License 2003.09.13 0 0 9
ja, de a műsorban meg teljesen megkavarták az egészet, akkor én így 13 hibával buktam meg :))
asszem holnap veszek 1 busz bérletet! :))))
Előzmény: asdf_ (8)
asdf_ Creative Commons License 2003.09.13 0 0 8
Van egy olyan sanda gyanum, hogy a szakoktato /mint ahogy a szokas tartja/ hibapontban ertette azt a 11 pontot... Az meg csak 1 pont a buktatol.
whoa Creative Commons License 2003.09.13 0 0 7
elcsesztem a kártyámról egy csomó lóvét és 62 ponttal megbuktam! :))))
viszont jó volt a szakoktató aki megnyerte az Alfát, 11 pontja lett :)
whoa Creative Commons License 2003.09.13 0 0 6
:D
Előzmény: Anonymus User (4)
Mareka Creative Commons License 2003.09.13 0 0 5
:-)
Előzmény: Anonymus User (4)
Anonymus User Creative Commons License 2003.09.13 0 0 4
Sok nekem egyszerre Csicsolina, meg Marsi Anikó.
Németh Ádám Creative Commons License 2003.09.13 0 0 3
A jelszó: JOGSI
whoa Creative Commons License 2003.09.13 0 0 2
regisztrációnál minek ez a kérdés : "Hord kalapot vezetés közben"???? mi vagyok én Abraham Lincoln?? :D
Előzmény: asdf_ (-)
whoa Creative Commons License 2003.09.13 0 0 1
RTL Klub = 0

0+1 :)

Előzmény: asdf_ (-)
tomajer Creative Commons License 2003.09.13 0 0 0
0 ötletem van
Előzmény: asdf_ (-)
asdf_ Creative Commons License 2003.09.12 0 0 topiknyitó
Eloszor is a rak egye meg, aki kitalalta azt a kibanagy logot, amit most egy napig nezhetunk.

De amin filoztam, hogy mi lehet a jelszava a netes jateknak? Talaljuk mar meg :))) A multkori iq-snal "okoska" volt. Imho mindenkepp egy nem tul hosszu szo, meg talan teljesen ekezetmentes is, es ertelemszeruen osszefuggesben van a kresszel, autoval, kozlekedessel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!