Keresés

Részletes keresés

EronarDiaras Creative Commons License 2020.10.05 0 0 25811

Milyen szőlőket ajánlotok lugas számára illetve étkezési célra?

 

- Nem vagyunk nagy szőlőevők, nem is ismerjük a fajtákat

- Inkább klasszikusabb fajatákat szeretnénk, extrémebb kúpalakú, rózsaszín, stb gyümölcsű szőlőket nem

- Arra gondoltam, hogy több különböző fajta kellene, ha nem gond, hogy egymás mellett vannak, hogy ha valakinek nem ízlik az egyik, ott a másik...

- 6 tőre gondoltam kb 1.5 méterenként egymástól

- Mivel nem vagyunk nagy szőlő fogyasztók, a termés nem baj, ha kevés, csak legyen valami...

- Lugas: egyik oldala 2 méter, árnyékos-reggel kap fényt, másik oldala 2.5 méter magas, kevésbé árnyékos, lugas tetejét télen is éri a nap szinte egész nap.

- Lugas: cél, hogy a lugas tetejét mindenképpen beterítse (kb 6x3méter), oldalak másodlagosak, de azonknak is örülnék, ha sűrűn fedné

- Jó lenne, ha az összes fajtát meg tudnám rendelni a csodakertesz.hu -tól

 

Alábbi képen a célterület (a műanyag hullámpala 1 éven belül le lesz szedve, oldalra mennifog valami rács, vagy akármi, amire kapaszkodhatnak majd a szőlők).

 

whiskey98 Creative Commons License 2020.10.05 0 0 25810

Köszi, rájuk kèrdezek

Előzmény: van_Persil (25804)
GENOM_66 Creative Commons License 2020.10.04 0 0 25809

Annyit én még kiegészítenék, hogy a szőlőfajta kérdését elsősorban ízlés, illetve saját elképzelés, cél alapján kellene eldönteni. Nyilván olyan fajtát kell keresni, ami a legtöbb borvidéken és azokon kívül is szép bort képes adni. Amit fontosnak tartanék megemlíteni, az az alanyválasztás, ezzel lehetne némileg kompenzálni a kevésbé előnyös talajadottságokat. Ilyen lehet esetleg az  S.O. 4, Fercal vagy 125 A, de biztosan kevéssé javallott a szokásosan használt 5C, 5BB. Ehhez valamelyik szőlészeti kutató véleményét is ki lehetne kérni, pl. a kecskeméti kutató oltványt is elkészíti, lehet tőlük rendelni.

Előzmény: Alföldi László (25806)
Falusi1 Creative Commons License 2020.10.04 0 0 25808

A Shiraz ( Shirah) illetve a Merlot szőlővel kapcsolatos termelői tapasztalatok iránt érdeklődnék.

A szakirodalomban hozzáférhető általános jellemzőkön túl érdekelne a művelésmód; terméshozam; a tényleges érési idő Magyarországon; betegségekre való érzékenység különös tekintettel a szürkerothadásra (a Shiraz állítólag érzékeny rá, a Merlot pedig a peronoszpórára).

 

Elnézést, hogy szüret idején ilyennel terhellek benneteket, de ültetés előtt ezeket nem ártana tudni. A különböző források nem egyszer egymásnak ellentmondó infókat is tartalmaznak.

van_Persil Creative Commons License 2020.10.04 0 0 25807

A szölö kifejezetten nem szereti a magas talajvizet és a pangó vizeket (agyag és láptalaj...), a folyóparti környezet (berettyó- Körös vidéke...) pedig segíti a gombás betegségeket (lisztharmat, peronoszpóra, fekete-, szürkerothadás).

Fajtaválasztás: annyi rengeteg fajta van, ami az eltérö igényekhez (ki milyen bort szeret) idomítható, hogy így távolból lehetetlenség megmondani, hogy neked mi lenne a jó.

Ha arrafelé nem nagyon voltak/vannak szölöültetvények (nem épp borvidék...), annak jó oka van, a régi öregek csak oda ültetek szölöt, ahol biztonsággal meg is terem. Talán a solaris az, amivel nem löhetsz bakot (kifejezetten ellenálló fajta, a boráról kérdezd Maci_P-t), de ha tényleg alkalmatlan a terüet a szölömüvelésre, akkor csodát ne várj ettöl a fajtától (se).

Előzmény: Alföldi László (25806)
Alföldi László Creative Commons License 2020.10.04 0 0 25806

Üdv!

 

Segítséget szeretnék kérni, szőlő fajta választásban (főleg borszőlő).

Teljesen kezdő vagyok, és nem éppen borvidékről van szó...

Milyen szőlfajtát ajánlanátok a Berettyó- Körös vidékre. Mik a tapasztalatok, tanácsok, ezzel a vidékkel kapcsolatban?

(Éghajlat:meleg-száraz klímakörzet, csapadék: 550-570 mm/év; napfénytartalom: 2000 óra/év; fokozott aszályhajlam; uralkodó szélirány: ÉK-i.

Talajtípusai: réti agyag talajok, sztyeppesedő réti szolonyec, láptalaj (lecsapolt és telkesített síkláp talaj), öntéstalajok, réti talajok.)

 

 

 

troppek Creative Commons License 2020.10.04 0 0 25805
van_Persil Creative Commons License 2020.10.03 0 0 25804

Kérdezd meg a Teleki Kober kft-t Beledben. Gugli kiadja az elérhetőségüket.

Ha Tarcal közelében vagy, keresd Szabónét a Ripária Bt-től (a facebookon ott a telefonszáma), ők gyak. nem postáznak, viszont nekem 50-ből 50 oltványuk (kabar fajta) eredt meg, úgyhogy csak ajánlani tudom őket.

Előzmény: whiskey98 (25803)
whiskey98 Creative Commons License 2020.10.03 0 0 25803

Szükségem lenne 10-20db hárslevelű oltvànyra. Tudtok olyan oltványost aki postáz is, az abaszőlőn kívül?

Falusi1 Creative Commons License 2020.09.22 0 0 25802

Nálunk sotónak is mondják, a préselést pedig - ezek után nem meglepően- sotolásnak. Pest m.

Előzmény: bbfeco (25800)
budai2 Creative Commons License 2020.09.21 0 0 25801

Szuvenir  szőlő-- höz egy megjegyzés.

 

Nálam az első két termő évben szép és izletes fürtöket hozott. Utána fokozatosan leromlott, már a kidobásán gondolkodtam. De "szerencsére"  másnak is volt vele problémája és  megírták  a megoldásokat:

 

-lisztharmat ellen fokozott védelmet igényel ( a többi fajtához képest "fokozott"). Kén  - Thiovit. Meg bumper mint felszívódó.

 

-Magnézium igénye is nagy - Keserűsó

 

-Trágyaigényes

 

-nem túlterhelhető.

 

Ezek az intézkedések nálam beváltak.

 

 

Előzmény: TINTUS (25789)
bbfeco Creative Commons License 2020.09.21 -1 1 25800

Gondoltam, hogy az Überokos kiigazit,de van amit Ö is rosszul tudhat. Somogyban, zalában ismerik a fürtöt fejnek is, mint pl a prést sutunak heves vagy bács-kiskum m -ben...

Előzmény: gesszti (25799)
gesszti Creative Commons License 2020.09.21 0 1 25799

Rossz, nem rossz, felénk így mondják. 

Előzmény: van_Persil (25798)
van_Persil Creative Commons License 2020.09.21 0 0 25798

Rosszul mondják, vagy pedig rosszul értetted.

Előzmény: gesszti (25797)
gesszti Creative Commons License 2020.09.21 0 2 25797

Bocsánat, én gépész-közgazdász vagyok, és ráadásul falusi. Nálunk a fürtöt is mondják fejnek. Első évem, hogy szőlővel foglalkozom, szóval még ott tartok, hogy nem ismerem a fajtákat, szakszavakat. Jó, az otellót, a zalagyöngyét, meg az olaszrizlinget megismerem. Legalábbis tudom, hogy az ültetvényben melyik-melyik. Meg talán a szilvánit is megtalálom. 

Előzmény: van_Persil (25796)
van_Persil Creative Commons License 2020.09.21 0 0 25796

A “fej” a szőlőnél a tőke megvastagodott, valamennyire gömbölyded részét jelenti, ahonnét a hajtások hajtanak, de nem összetévesztendő a “kar”-ral, mert az a “fej”-jel szemben hosszában elnyúlt, így nehezen értelmezhető, hogy nálad rengeteg “fej” volt a tőkén. Talán ”fürt”, nem?

Amúgy a fajtát nem tudom, de elég nehéz egy (1) ilyen fotó alapján és ilyen kevés információval meghatározni.

Előzmény: gesszti (25795)
gesszti Creative Commons License 2020.09.21 0 0 25795

Meg tudnátok tippelni, hogy ez milyen fajta lehet? Érdekes szőlő. Rengeteg fej volt ezen a tőkén, és ami nap felőli oldalon volt, az nagyon finom, édes. Ami másik oldalon, az elég vacak ízű. Érdekes, hogy a szilváni javát leeték a vadak (talán őzek), de ezt nem bántották. Tegnapi fotó. 

Jani71 Creative Commons License 2020.09.20 0 0 25794

Már nem fogom megtudni, mert idén kiásom. Idén sajnos ugyanazt produkálta (nagy, erős, 'lugastőkébe' oltva is). 

Kár érte. :-(

Előzmény: Jani71 (24502)
mzdude Creative Commons License 2020.09.13 0 0 25793

Mi passzírozóval (ez a körbetekerős, amivel halat, málnát stb. is lehet) nyomtuk ki a levét, majd a többi gyümölcshöz hasonlóan dzsemet főztünk belőle.

Paradicsomdarálóval nem érdemes, azt tönkreteszi.

Előzmény: Robz (25792)
Robz Creative Commons License 2020.09.13 0 0 25792

Írtátok többen, hogy Othello-ból készítettetek lekvárt. Erről írnátok bővebben?

Ki is kell magozni? (ha igen, hogyan szoktátok?)

Esetleg mustból készül?

Ali-bá Creative Commons License 2020.09.11 0 1 25791

Ha erős a Pőlőskei tőke és nem terheled majd túl, akkor reménykedhetsz.  Célszerű májusban zöldbe-fás oltással, télen eltárolt vesszővel. (A mikéntre a Csemegeszőlő topikban keress rá.)

Előzmény: TINTUS (25789)
van_Persil Creative Commons License 2020.09.11 0 0 25790

Dehogy nincsenek. Én egész télen metszek egész rügyfakadásig, amikor süt a nap és plusz pár fok van, előbújnak, akármelyik hónapban.

 

Amúgy nem volna hátrányos dolog, ha a mások által írt szöveget valamilyen formában megkülönböztetnéd a sajátodétól, mert így, ahogy írsz, borzasztó zavaró, hogy nehéz eldönteni, mi az idézet, és mit írtál te.

Előzmény: pintjano (25788)
TINTUS Creative Commons License 2020.09.11 0 0 25789

Van s uvenir szőlőm egy tő. Elég gyenge növekedési eréjű és nem hoz szép fürtöket. Ha ráoltanám pölöskei muskotályra akkor működhetne a dolog? és mikor kellene oltani? köszönöm.

pintjano Creative Commons License 2020.09.04 0 0 25788

a legyek elöszeretettel telepszenek a frissen metszett tökék metszlapjaira, nem kizárt, hogy akár azok is terjeszthetik.

Én télen metszek sok sok éve lehet megoldás talán... akkor nem igazán vannak legyek, legfeljebb a meleg falon.  Igy is volt az ültetés után sok évvel később ami hirtelen kipusztult.  üdv PJ

Előzmény: van_Persil (25787)
van_Persil Creative Commons License 2020.09.04 0 0 25787

"Persze nem tudom, a két tőke mikor lett fertőzött, a játékos 1-2-3 év alatt, vagy már korábban"

Ez a legföbb gond az escával, senki nem tudja, hogy mikor fertözödhettek meg a tökék, mert akár évekig is lappanghat, mire a levélen jelentkeznek a következményei. Mindenki csak találgat, hogy ekkor meg akkor szórja a spórákat, meg igy meg úgy lehet átvinni. amit én megfigyeltem, hogy a legyek elöszeretettel telepszenek a frissen metszett tökék metszlapjaira, nem kizárt, hogy akár azok is terjeszthetik.

Előzmény: Maci_P (25786)
Maci_P Creative Commons License 2020.09.04 0 0 25786

Én is játszottam már visszavágással, úgy is, hogy teljesen a tőből jövő vesszővel indítottam utána. Aztán ki kellett vágjam végül, asszem tavaly-tavalyelőtt. Most hétvégén ki kell vágjam a kétoldalról  mellette lévő tőkéket is. Szóval szerintem sem éri meg a szórakozást. (Persze nem tudom, a két tőke mikor lett fertőzött, a játékos 1-2-3 év alatt, vagy már korábban.)

Előzmény: van_Persil (25785)
van_Persil Creative Commons License 2020.09.04 0 0 25785

A különbözö fajták különbözöképp tudnak alvórügyeket hozni, egy kadarkát, chassleast visszavághatsz kopaszra, és tutu kihajt, egy hárslevelüt már jóval kevésbé tudsz arra kényszeríteni, hogy agyból hajtson.

A gond az a visszavágott tökékkel és a nagy sebekkel, hogy nem lehet biztosan megmondani, hogy nem fertözött-e esetleg a metszlap alatt is, így esetleg a meghagyással többet ártunk, mint használunk, mert csak fertözzük az egész állományt, raadásul a nagy metszlap nagyobb spóraszórási lehetöséget is jelent.

Én egy ideig próbáltam visszavágni, de ma már nem kisérletezek, mindet kivágom, ami egyszer beteg lett.

Előzmény: granov (25784)
granov Creative Commons License 2020.09.04 0 0 25784

Van olyan tőkém ahol 5 évig vártam, hogy visszavághassam. Nem betegvolt, csak anyám zöldmunkázott: amin nincs termés azt letépte. Mondtam neki, hogyha mégegyszer hozzányúl ő fogja metszeni. Csak hozzon hozzá sámlit mert a földről nem fogja elérni.

Az a tapasztalatom, hogy a nagyobb sebzés beindítja a tőkét, elkezd mindenhonnan hajtani. Legalábbis olyan 95 százalékban. Emlékszem egy chardonney tőkére ami a nagy seb ellenére csak a 3. évben hozott alulról vesszőt.

Előzmény: laca5 (25779)
laca5 Creative Commons License 2020.09.03 0 0 25783

A fürtről is jó lenne egy közeli, mert a kocsánybénulás is esélyes befutó.

Előzmény: van_Persil (25782)
van_Persil Creative Commons License 2020.09.03 0 0 25782

Így, önmagában lehetetlen megmondani, mert több minden is okozhat hasonló tüneteket: fürtperonoszpóra, esca, fitoplazma, kocsánybotritisz, meg még a jó ég tudja, mi. Ha az egész tökéröl raknál be fényképet, azt talán (hangsúlyozom, csak talán, de nem biztosan) segíthet a diagnózisban, mindenesetre ilyenkor egyik fenti betegség ellen sem tudsz már.

Előzmény: Törölt nick (25781)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!