Keresés

Részletes keresés

>Ligetkör< Creative Commons License 2010.04.29 0 0 20
tapsztalat?
praclee Creative Commons License 2006.07.11 0 0 18

Már meséltem,hogy független telomon nem jó a wap.

Mindent elkövettem,mentem vodához,stb,de mondták hogy nem tudnak mit tenni mivel független,így már...szval tudjátok.Még telefonáltam is,ott mondták hogy látják a hibát,beállítják,de nem tudtak mit tenni,vagy nem akartak.

Ez volt több mint fél éve.

kb.1 hete kaptam egy sms-t melyben közlik,hogy beállították a wap-omat,és használhatom juli.21-ig díjmentesen.

Ezzel nem is törödtem hisz tudtam hogy rosz a wap.

Minap kaptam egy MMS-t a vodától.Rákattintok bejön.A Foci VB-ről van info,és elkezdtem böngészni.Játékok,csengőhangok miegyéb,és megy!!!!!Ha az MMS-ről lépek a vodára,elböüngészek mindenfelé nem dob le,tudok játékot letölteni.

Megpróbáltam simán a telómon a gyorslink gombbal hogy ugy felmegy e a vodára.Hát nem....PEdig minden jól be van rajta állítva.Szval elég érdekes.Tudom is használni,meg nem is.

De most örülök:))

 

AMugy ismeri vki az ICE AGE2 játákot?Én letöltöttem 7. pályánál kiírta hogy this is the final.Aztán meg hogy vége.

A voda oldalán meg ír 14 pályát meg különböző helyszíneket,meg mutat videot,hát nekem olyanok nem voltak...valyon mi lehet?Pedig minden pályát tulteljesítettem.

derek56 Creative Commons License 2006.07.08 0 0 17
hali!
ha én a sharp gx-20as telefonomat laptoppal szeretném hogy kommunikáljon infrán (a laptopnak beépítet infrája van) akkor sikerülni fog vagy a laptopok is levannak korlátozva?
praclee Creative Commons License 2006.04.20 0 0 16
passz
Előzmény: E00yn (15)
E00yn Creative Commons License 2006.03.22 0 0 15
Nem tudja valaki, honnan tudnék sürgősen letölteni egy emulator progit a számítógépemre ehhez a típushoz. Java alkalmazást tesztelek és jóval könyebben menne egy ilyen emulatorral, mint a telefonnnal, mert el kell kapnom a hibaüzeneteket. Előre is köszi.
praclee Creative Commons License 2006.02.18 0 0 14
függetlenül használtan,28-ért szokták adni....
Előzmény: XGeryX (13)
XGeryX Creative Commons License 2004.11.16 0 0 13
Sziasztok! Én használtan szeretnék GX20-ast venni, függetlent vagy Vodásat. Szerintetek milyen árban tudok találni? A segítséget előre is köszi, Gery
praclee Creative Commons License 2004.08.15 0 0 12
Igen tudom hogy a samsung kétkijelzős,stb.viszont asszem a motorola nagyob felbontású és igaz hogy 10 sms megy bele,viszont MP3 csengőhangos ami azért már nem annyira rossz!Még kézbe nem néztem de üvegen keresztül láttam motorolát.Szerintem nagy.Viszont E310-et se láttam de X450-et már fogtam és az meg kicsi:Pont a kettő között kéne.hmm....nem tudoim.Mindent tudok róluk mégse vagyok okosabb,egyikbe ez a jó másikba az.....a franc se tudja.Szerrintem az lesz hogy megnézem kezembe fogom kicsit bizgerélem aztán aszimpátia alapján döntök.
Előzmény: marusz77 (11)
marusz77 Creative Commons License 2004.08.14 0 0 11

Azért rossznak nem rossz, de esetleg kis segítség a döntéshez:

 

A három közűl a sharpnak van messze a legjobb kijelzője,

Motorolának NINCS SMS MEMÓRIÁJA, tehát max 10-et tudsz fogadni, utána törölni kell (ami ugye giga-ciki)

S asszem samsung az arany közép, megfejelve azzal, hogy sokkal kompaktabb méretű mint a másik 2,

 

ui: éredemes elolvasni a telecom magazin vonatkozó tesztjeit, vagy nézd meg itt:

http://www.ppcom.hu/index.php?

Előzmény: praclee (10)
praclee Creative Commons License 2004.08.14 0 0 10

Sziasztok:én is gondolkodom telóvásárláson.remélem tudtok segíteni.BVár már régen jártak itt emberek.NA de mind1.Én motorola V525 Samsung E310 és shapr GX20-on gondolkodom.

Azt mondjátok ropssz ez a teló.De hát ez nem a GX10 továbbfejlesztése?HA azt a világ legjobb telefonjának tituláltájk és ennek most jobbnak kell lenni,akkor hogy lehet hogy ezt mondjátok?Vagy a GX10 jobb?Szerintetek melyiket vegyem?

marusz77 Creative Commons License 2004.07.15 0 0 9

...azóta megoldódott infrán keresztül az áttöltés?

 

Ha igen, akkor kérlek jelezd, s veszek egy infrát a pc-hez.

 

Köszi: M

Előzmény: TakedaHU (6)
sihuhu Creative Commons License 2004.06.02 0 0 8
Már úgy értem, ha becsukom a telefont.
sihuhu Creative Commons License 2004.06.02 0 0 7
A Sharp gx-10i - n hogy lehet úgy billentyűzárat kapcsolni, hogy kóddal lehessen feloldani ?
TakedaHU Creative Commons License 2004.05.26 0 0 6
Halihó!

Van egy sharpo gx-20asom. Adatkábel , szoftverek meg minden.
Ennek ellenére sem infrán, sem adatkábellel nem bírom kinyerni a képeket a telcsiből.

Mi lehet a baj?

Simmedlin Creative Commons License 2004.05.25 0 0 5
figyelmetekbe ajánlom:

GX 30-al készített képek

Előzmény: Bosco (4)
Bosco Creative Commons License 2004.05.22 0 0 4
És nem bántad meg? Én tegnap láttam egyet, és nem volt rám vmi nagy hatással... :(

(ps: nekem GX10i van ;-) )

Előzmény: tigger6 (3)
tigger6 Creative Commons License 2003.09.15 0 0 3
Közben a Sony-Ericsson T610 mellett döntöttem...
Azt hiszem ez a topic a Sharp GX20 hiányosságairól fog inkább szólni, nem a dícséretéről :)
tigger6 Creative Commons License 2003.09.10 0 0 2
A kijelzője képminőségét és élességét viszont nagyon dícsérik.
Az újabb Kodak digitfényképezőkbe is a Sharp készít kijelzőt ha minden igaz. Ezekhez már volt szerencsém és egy rossz szót nem szólhatok a képélességre, színekre, kontrasztarányra...
A Sony-Ericsson esetében kicsit tartok, hogy nem lesz szép a kijelzője...
tigger6 Creative Commons License 2003.09.09 0 0 1
Ettől félek én is... :)
Előzmény: bakibaby (0)
bakibaby Creative Commons License 2003.09.09 0 0 0
0 hangjelzéses emlékeztető van benne es
0-t tud a naptarja is.
Maga a telefon egy nagy NULLA.

bb

tigger6 Creative Commons License 2003.09.09 0 0 topiknyitó
Üdv!

Szeretnék minél többet megtudni a telefonról, mert a jövőben szeretnék venni egy új mobilt és a Sharp GX20 és a Sony-Ericsson T610-es között vacilálok.

Sok kérdésem van, de egyszerre nem teszem fle mindet :) Elsőként:
Mit tud a naptárja? Tényleg nincs benne hangjelzéses emlékeztető?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!