Keresés

Részletes keresés

harapofogo Creative Commons License 2004.10.15 0 0 59

Te meg vigyázz mert leesik a "kiskönyved".

 

Előzmény: Timna (47)
fokussz Creative Commons License 2004.10.15 0 0 58
Feri majd szépen elveszi tolük. Ne felejtsd el, hogy 1 megvilágosodott emberrel van dolgunk :)
Előzmény: Hy (57)
Hy Creative Commons License 2004.10.15 0 0 57
És a Fmszp is visszaadja a népnek 4 év elsimicskázott nemzeti jövedelmét!
Előzmény: zsenivagyok (49)
fokussz Creative Commons License 2004.10.15 0 0 56
Azért mert hiú, és mindenáron sikert akar!!!
Hy Creative Commons License 2004.10.15 0 0 55

:o)))

Ami törvényesen az üvé, asztat méé anná vissza?

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
fokussz Creative Commons License 2004.10.15 0 0 54
Én is ezt hallottam, bár nagyon nehéz elhinni.
Előzmény: zsenivagyok (49)
Bordódy Kristóf Creative Commons License 2004.10.01 0 0 53

Miért nem inkább ezt írtad: szeretlek, Feri!? :))

 

Előzmény: PROWL (31)
Bordódy Kristóf Creative Commons License 2004.10.01 0 0 52

Gázkamrába velük. :))

Vagy átnevelő táborba. :))

Előzmény: Timna (48)
Bordódy Kristóf Creative Commons License 2004.10.01 0 0 51
És akkor még nagyobb lesz a jólét.
Előzmény: zsenivagyok (49)
Vén Csataló Creative Commons License 2004.10.01 0 0 50
Gyurcsány? Vissza? Egy fenéket. A szaremberek választottak egy szarbajnokot maguknak. De nem baj, ha most rossz is, 2006-ra jó lesz ez így.
zsenivagyok Creative Commons License 2004.10.01 0 0 49
Biztos forrásból tudom, hogy Gyurcsány odaadja minden vagyonát a szegényeknek, és Kóka is követi, a többi miniszerek közül is még többen csatlakoznak hozzájuk. Karácsony elott jelentik be.
Timna Creative Commons License 2004.10.01 0 0 48

nekem pl semmi bajom a gazdagokkal.

inkább az ilyen demagóg élhetetlen faszokat utálom, akiknek van pénzük és idejük emeltdíjas sms-ben panaszkodni a reggeli tvműsorban, hogy bezzek _nekik_ 20 éves fizetésük a bkv igazgató prémiuma. véletlen sem 20 másik ember 1 éves fizetése vagy ilyesmi. véletlen sem bármi más, csak ŐK a fontosak, nem tudnak érvényesülni, tán meg se próbálják, csak a rinya megy hogy bezzeg a másiknak mennyi van, ergo csak geci és lusta, méltánytalan lehet.

Előzmény: mibi (36)
Timna Creative Commons License 2004.10.01 0 0 47
vegyél már be nyugatót, lehetőleg 2 dobozzal mindjárt.
Előzmény: harapofogo (43)
b.viridis Creative Commons License 2004.10.01 0 0 46
Itt mindenki gazdag szeretni lenni, de addig is mindneki gyuloli a gazdagokat.

Mert vagy eleve tudja, hogy tiszetsségtelen módon jutott irdatlan nagy vagyonhoz, vagy képtelen elhinni az ellenkezőjét, ami sokszor érthető is.
Azért ha jól megnézed a közszereplést vállaló gazdagok életútját egy határozott forgatókönyvet felfedezhetsz: -segg kinn a nadrágból>közszereplés>pénzszerzési tevékenység beindítása>közfunkciók betöltése>gusztustalan mértékü vagyon összeszedése.
Mindez 10-15 év alatt.
Csak annyit kellett elérni, hogy a buta nép legyen megosztva. Annyira ostoba, hogy ha az övéi híznak zsírosra a köz kárára, annak még tapsikol is.
Akkor lett volna itt jó világ, ha már az első merítésnél Gyurcsányt az MSzP, Orbánékat a Fidesz -és még sorolhatnám napestig- hajtja el egyszer és mindenkorra a vérbe a húsosfazék tájékáról is.
Előzmény: mibi (36)
harapofogo Creative Commons License 2004.10.01 0 0 45

Miért az origón?

Nem  az index az övé?

Előzmény: fokussz (44)
fokussz Creative Commons License 2004.10.01 0 0 44
Állitólag maga GYF fórumozik az Origón!! (Bár lehet, hogy kacsa.)
harapofogo Creative Commons License 2004.10.01 0 0 43

Lehet,hogy meg is teszi!!!!

A választásokon úgy nyert,hogy "bevásárolta"magát a miniszterelnöki székbe.

És ezzel olyan pozícióba hozta magát,hogy NAGYBAN IS ELJÁTSZHATJA" az öszödi villavásárlást.

Magyarán az egyébbként a zsebébe folyó és PAPÍRON tőrvényes "morálisan gusztustalan" ügyletekbő befolyó eredeti tőkefelhalmozást,nagy reklámozás közepette visszateszi az államkasszába.

Ezzel ha sikerűl "megvásárol" egy nagyszámú szavazót a 2006-os vállasztásokra!!!!!

És ha számításai bejönnek ŐT fogja ez a szerencsétlen félrevezetett nép megvállasztani.!!!!!!!!!!

Egy hasonlattal élve ez olyan,mint mikor ellopják a falu magtárábol az évi gabonatermést,majd a terület tulajdonosa a saját ellopott termésüket visszADVA KISEGÍTI AZ ELKESEREDETT EMBEREKET!!!

aKIK EZÉRT AZ ÉGIG MAGASZTALJÁK "A JÓTEVŐ"TOLVAJT!!!!!!!!!!!

Igen uraim most következik a sajt kiéneklése.

És nem véletlen,hogy ferike mindjárt rendet tesz "maga körűl"!!

A régi társaságot lelöki a pincébe és rájuk zárja az ajtót.

És ezt úgy tudta megtenni,hogy LEHÍVTA ŐKET BOROZNI!!!!!!!
Mindenesetre nem semmi a csávó.

De ha ezt megteszi nem sok reggelit kellene neki már elfogyasztani!!!!

Mert nincsen az az isten aki megvédené a lincseléstől.

Törölt nick Creative Commons License 2004.10.01 0 0 42
olvastad a 39-est? ott a válasz.
Előzmény: fokussz (41)
fokussz Creative Commons License 2004.10.01 0 0 41
Szerintetek mennyi esélye van annak, hogy Gyurcsány odaadja a vagyonát a szegényeknek?
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2003.10.15 0 0 40
Ha jol papiroztak le, es nem bizonyithato a torvenysertes, akkor nem torvenytelen
Nem vagyok egy nagy jogász, de:
A http://www.apeh.hu/megyek/hajdu/ado_inf/02_2_sze_min.htm oldalon találtam.

"A Ptk 207. § (4) bekezdés szerint a színlelt szerződés semmis"

Előzmény: mibi (38)
RepElek Creative Commons License 2003.10.15 0 0 39
Ha jól emlékszem egy nagy moralista, Simicska Lajos, mondta, hogy mindenkinek állampolgári jogi hülyének lenni.
A Kaya cégek is jól le volta papírozva. :)
Előzmény: Ipari-antidepresszió (37)
mibi Creative Commons License 2003.10.15 0 0 38
Hirem van szamodra! Ha jol papiroztak le, es nem bizonyithato a torvenysertes, akkor nem torvenytelen. Ettol jogallam a jogallam. Nem kene annyi Repassy meg Rogan fele mubalhet nezned es talan megertened, hogy a torvenyesseg kerdese nem politikai kerdes.

Egyebkent meg valakinek meg kellene mar kerdeznie Boross Petert, hogy mi a velemenye az ugyrol. Vegso soron ok adtak el az udulot!

Előzmény: Ipari-antidepresszió (37)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2003.10.15 0 0 37
Kovetett el torvenysertest?
Attól hogy lepapírozzák a dolgokat, attól az még törvénytelen.
Előzmény: mibi (36)
mibi Creative Commons License 2003.10.15 0 0 36
Miert kene barmit is visszaadnia? Kovetett el torvenysertest?

Egyebkent ezert van herotom ettol az orszagtol. Itt mindenki gazdag szeretni lenni, de addig is mindneki gyuloli a gazdagokat.

rOver Creative Commons License 2003.10.15 0 0 35
Amiatt ne aggodj, hogy pont az ilyen hozzaallas miatt lehet meguszni a Gyurcsany fele, es a masik oldalon elofordulo szemetsegeket.
Előzmény: PROWL (31)
malaclopo Creative Commons License 2003.10.15 0 0 34
szerintem se adjon vissza semmit! semmi sem utal arra, hogy törvénytelenséget követett volna el, nemcsak magának ártana, hanem a pártnak is; tessék állni a sarat! ne hagyja magát kilőni!
Előzmény: PROWL (31)
PROWL Creative Commons License 2003.10.15 0 0 33
és akkor én azt gondolom, hogy még rendkívül finom úriember voltál, hogy csak egyetlen példát hoztál fel eme tűnődéseid közül.
Előzmény: RepElek (32)
RepElek Creative Commons License 2003.10.15 0 0 32
Elgondolkodtam azon, hogy Schmidt Mária férje hogy is verekedte fel magát a milliárdosok közé. Az is igen érdekes eset lehet. Bérből, fizetésből?
Előzmény: PROWL (31)
PROWL Creative Commons License 2003.10.15 0 0 31
Ha lopott, lopott. Ha csalt, csalt. Egyik sem dicséretes, de igen megszólni való.

Viszont:

Csakis a jobbos adekvát síbolások UTÁN !
Addig meg ne mozdulj Gyurcsány! Mert ha +teszed, nem a javadra írják, hanem csak még nagyobbat szidnak rajtad és pártodon, még több újjal mutogatnak rád, ők pedig megmaradnak téveszméikben (hogy t.i. ők szentek és tiszták). Téged pedig és pártodat csak még jobban támadni fognak, ez kérem halálos háború, végletes, szélsőséges és irgalmatlan.
Mondom: Ha csaltál, csaltál. Ha loptál, loptál. Nem dicséretes, de igen megszólni való.

De csak a jobbos adekvát síbolások UTÁN !

...és: álld a sarat.

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
elemes Creative Commons License 2003.10.15 0 0 30
Visszavitte már valaki azt a holmit, amit a gyárból hazavitt? /szögek, laposvasak stb./

nyilvan nem.
de miniszteri szekre is kevesen palyaztak az uzemi szarkak kozul...

Előzmény: stranger123 (26)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!