Keresés

Részletes keresés

armagnac Creative Commons License 2004.08.02 0 0 48
Gyurcsány lelépett, Gál J. elküldve, lehet, hogy főhősünk annyira önállósult, hogy bankárként folytathatja ismét karrierjét?
wizes Creative Commons License 2004.07.31 0 0 47

Kezet is csókolt?

wizes.

Előzmény: ex_lx (45)
wizes Creative Commons License 2004.07.31 0 0 46

Nincs MSZP-n-l senki.

Hát hacsak nem?

Van 1 gyanúm, de fel kéne építeni mint .

wizes.

Előzmény: ex_lx (45)
ex_lx Creative Commons License 2004.07.31 0 0 45
"Hiller, Gyurcsán?
Tán csajt kéne fogniuk.
Nyernének."

Vitathatatlan. Horn Gyulát is milyen boldoggá tette a felugorva tapsoló néni. :)
Előzmény: wizes (44)
wizes Creative Commons License 2004.07.31 0 0 44

Backika!

Szociknál van karizmatikussss?

Lenyomják.

Fideszéknél több is de genyák.

Hiller, Gyurcsán?

Tán csajt kéne fogniuk.

Nyernének.

wizes.

Előzmény: Törölt nick (43)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.31 0 0 43
"Én már nem bízom Medgyessy politikai képességeiben.

És azt sem látom, hogy kivel lehetne lecserélni, annak reményében, hogy győzelemre vigye az MSZP-t 2006-ban.

Várható, hogy az elöregedett, gyűjtőpárt MSZP erősen erodálódni fog. Ez nem baj, mert itt az ideje a párt újraépítésének.

 

Ez azonban a FIDESZ lehetőségeit is jelentősen növeli. Véleményem szerint két-három ciklus az övék lesz."

 

Ezt majd az MSZP megköszönheti elsősorban Medgyessynek, másodsorban az MSZP-s mohó és kezben tartahatalan klientúrájának, harmadsorban Kovács Lászlónak aki nem vállalta fel a pártelnöki posztot Medgyessyvel szemben. Külügyminsztert hamarabb lehetett volna kiállítani az MSZP-ből mint miniszterelnököt. Várható volt, hogy kovács külügyminisztersége, aláássa az MSZP-nek mint pártnak a befolyását a kormányra.

 

Nem ilyen kormányzásban reménykedtem 2002-ben.

Előzmény: Feri 44 (25)
malaclopo Creative Commons License 2004.07.31 0 0 42
de jó vót nekünk az előzó kormány, az orbáncostorgyános; pepóstól, mikolástól, vonza, detschttompika! meg köllött ezt örökíteni azon a szép, nagy festmányen, hogy ilyen szégyennel léptünk az új évezredbe és évszázadba!
Előzmény: armagnac (29)
wizes Creative Commons License 2004.07.31 0 0 41

Labanc utcában kérdésem:

Hun düborg a szív.

Nos elgyutt.

Nevét leírom mert tudtommal sokakat segített: Vaszarics Tibor.

 

Bécsbe ment,? ...............

Piki szólt Kaliforniábúl: vagyunk.

wizes.

Előzmény: armagnac (40)
armagnac Creative Commons License 2004.07.31 0 0 40
Jobbulást.
Előzmény: wizes (38)
wizes Creative Commons License 2004.07.31 0 0 39

Köztörvényest mostanibúl?

Előzőből van pár:

Kiállmellé Oviktátor!

Nnachát!

wizes.

 

Előzmény: Feri 44 (36)
wizes Creative Commons License 2004.07.31 0 0 38

Hánnyak?

tudatlanság példáiik?

Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

wizes.

Előzmény: armagnac (37)
armagnac Creative Commons License 2004.07.31 0 0 37
Te már nem is eméxel a fideszes miniszterekre:)
Előzmény: wizes (31)
Feri 44 Creative Commons License 2004.07.31 0 0 36
Az is törvényes.

Előzmény: wizes (35)
wizes Creative Commons License 2004.07.31 0 0 35

Kezdelek unni!

wizes.

Előzmény: Feri 44 (34)
Feri 44 Creative Commons License 2004.07.31 0 0 34
Mihez?

Előzmény: wizes (33)
wizes Creative Commons License 2004.07.31 0 0 33

Feri44!

Nna ésh?

Butaságod mihez ér fel?

wizes.

 

Előzmény: Feri 44 (32)
Feri 44 Creative Commons License 2004.07.31 0 0 32
Az alkotmány biztosítja számodra ezekhez a jogot.

Én sem csorbítanám.

Előzmény: wizes (28)
wizes Creative Commons License 2004.07.31 0 0 31

Och!

Nézz az előző kúrmányra!

Butább  butább halmaza?

wizes.

Előzmény: armagnac (29)
armagnac Creative Commons License 2004.07.31 0 0 30
és bár gazdasági szakembernek lehet jó
De ez roppant meglepő lenne:)
Előzmény: Feri 44 (8)
armagnac Creative Commons License 2004.07.31 0 0 29
Konspirációs elméletnek ez sem rossz, de hallottam már valószerűbb történeteket:)
Pl. bármelyik MP interjúból megállapítható, hogy agresszív személyiség, aki megtanult a politika kedvéért az asszertív fordulatokkal beszélni. A lámpaláz persze rendre kihozza belőle az igazi Megyót, ilyenkor születnek a "szerintem én azt szeretném mondani" és hasonló gyöngyszemek, ahol a tanult és a természetes módi keveredik.
Pl. az MSZP félideji zakója után nem nagyon van kire hallgatni a pártból. Kovács lényegében megbukott, Gyurcsány úgy fest, hogy nem lett túl népszerű, hiába nyomatták, Hiller szvsz eleve súlytalan - a tisztújításig interregnum van.
Másfelől a kormányban se éppen kimagasló teljesítményű lángész csapat övezi emberünket, gondoljunk csak Csillag mesterre, Kovács Kálmánra, Lamperth Mónikára, Kökényre... Siralmas az egész társaság, ahogy a 2 évnyi teljesítményük is elég lehangoló.
Valószínű, hogy Megyó momentán leginkább a saját csapatával dolgozik, Gyurcsánnyal, Drazséval, stb. Elvégre mégiscsak miniszterelnök lenne, vagy mifene, vkinek vinni kell a melőt:)
Előzmény: Tájékoztató Iroda (4)
wizes Creative Commons License 2004.07.31 0 0 28

Jez polityika?

Nna elegem van Kovácsékbúl, Medgyessy-seggékből, csomó tehenekbűűűű!

wizes.

Előzmény: Feri 44 (27)
Feri 44 Creative Commons License 2004.07.31 0 0 27
Nem tudom.

Kifejtenéd? – mert nem értem a rejtvényedet.

Előzmény: wizes (26)
wizes Creative Commons License 2004.07.31 0 0 26

Ferkó!

Veszed észre?

Vannak lefele építkezők, és felfele is.

NNa kik azok?

wizes.

Előzmény: Feri 44 (25)
Feri 44 Creative Commons License 2004.07.31 0 0 25
Jókívánságaid köszönöm.

 

A FIDESZ nem azért fog konszolidálódni, hogy én ne fulladjak meg, hanem azért, mert ez az objektív érdeke.

Ha a pályáját végignézzük, a radikális liberális pozícióról indulva a szélsőjobbot érintve (és bekebelezve) a centrum felé törekszik. Erre most meg is lesz a lehetősége, mert egy gyenge MSZP-vel szemben nem lesz szüksége a szélsőjobb szavazataira.

 

Én már nem bízom Medgyessy politikai képességeiben.

És azt sem látom, hogy kivel lehetne lecserélni, annak reményében, hogy győzelemre vigye az MSZP-t 2006-ban.

Várható, hogy az elöregedett, gyűjtőpárt MSZP erősen erodálódni fog. Ez nem baj, mert itt az ideje a párt újraépítésének.

 

Ez azonban a FIDESZ lehetőségeit is jelentősen növeli. Véleményem szerint két-három ciklus az övék lesz.

Előzmény: PuPu (18)
ex_lx Creative Commons License 2004.07.30 0 0 24
Menj már...
Zenés!
Előzmény: PuPu (23)
PuPu Creative Commons License 2004.07.30 0 0 23

Azé öszintén, - ha rajtatok múlik egy kis csendes akasztgatás azért megnyugtató lett volna, - nem igaz?

:O))))

Előzmény: ex_lx (19)
ex_lx Creative Commons License 2004.07.30 0 0 22
" IRL egy csöszkunyhóban hasal Mohácsnál..."

Ha sokat koktélozgat, ez lesz az utolsó ravasz Csele, pont mint Lajosnak.
Előzmény: PuPu (20)
wizes Creative Commons License 2004.07.30 0 0 21

Nagyobb kerengőt mit afidesz csenál vezetőivel van mégh?

Spirális lesz nyugi!

wizes.

Előzmény: ex_lx (19)
PuPu Creative Commons License 2004.07.30 0 0 20

Ha tudnád...

Csak konspirációs okokból mondja, hogy Thaiföldre meg Kubába utazik, - IRL egy csöszkunyhóban hasal Mohácsnál...

Hogy te mennyire éber vagy!

Rákosi kincsként óvott volna!

:O))))

 

Előzmény: Tájékoztató Iroda (16)
ex_lx Creative Commons License 2004.07.30 0 0 19
"Nem erre vannak ezek a fidesznyikek szocializálva, - olyan ez, mintha a rókáról feltételeznéd, hogy holnaptól füvet eszik és az idösebb tyukokat átkísérgeti a zebrán"

Az MSzMP-ből is milyen derék szociáldemokrata, européer párt lett, pedig ki gondolta volna még a '88-as fehérterror idején, nemde?
Előzmény: PuPu (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!