Keresés

Részletes keresés

mirasorvino Creative Commons License 2003.08.30 0 0 6
először is ide nem szabad írnunk, csak a másik agárba, mermár kikaptam. mekkora az a magyar-whippet keverék? gondolom a magyar, a mama volt.
Előzmény: Meggyes (5)
Meggyes Creative Commons License 2003.08.29 0 0 5
En egy magyar agarral es egy magyar-whippet keverekkel lakom egy udvarban (plusz egy tacsko, plusz az en ket kutyam). Neha birom oket utalni, de amugy nagy arcok :)))))))
Előzmény: mirasorvino (-)
nextdoor Creative Commons License 2003.08.29 0 0 4
Nekünk nem van, de a szomszéd utcában volt kettő, de a Böbe már nem van meg, sajnos, a másik, aki még van, az meg utálja az én kutyámat, úgyhogy így távolról szeretem, ez számít?
Előzmény: mirasorvino (3)
mirasorvino Creative Commons License 2003.08.29 0 0 3
igenis főnök. köszönömfőnök. csak ne báncson. mostazeccer.
Előzmény: Lord Iffy (2)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.08.29 0 0 2
pffff...pffff...:O)))))
ha törölteted a t.szerk fórum moderálás topikjában, előhalászom neked a régit.
bár nagy tolongásra ne számits.:O))
Előzmény: mirasorvino (1)
mirasorvino Creative Commons License 2003.08.29 0 0 1
jóvanna. köpjé is le azonnal. hát nem kerestem. püffneki. vagy nem sokat. most muszájhogy öngyilkos legyek, vagy még talán most a zeccer átcsúszik ?
Előzmény: Lord Iffy (0)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.08.29 0 0 0
mérnincs keresőtök?
lehet hogy nem kéne ennyi felesleges topikot átnézni ha egy kicsit keresgetnél nyitás elött.
legalább két agaras topik van már!

Előzmény: mirasorvino (-)
mirasorvino Creative Commons License 2003.08.29 0 0 topiknyitó
lehet, hogy nem néztem végig az összes régi meg mostani topicokat, de nem látok agarasokat itt. nekem whippetem van, és angol meg magyar agarasokat is ismerek, és hihetetlenül bírom ezeket a fajtákat. különös, érdekes jellemű kutyák. volt és van másfajta kutyám is, tehát van összehasonlítás. és az agarak magasan győztek. de mér nem tartanak agarat a népek ??????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!