Keresés

Részletes keresés

Ja-Je Creative Commons License 2003.09.01 0 0 6
5
Előzmény: ControlDenied (4)
Ja-Je Creative Commons License 2003.09.01 0 0 5
En nagyon nem szeretek borotvalkozni, de baratnomre valo tekintettel, heti 3 alkalommal /neha 2/ lenyirbalom.Vegulis minimalis borosta mindig van rajtam, de azt mondja, ez direkt teccccik neki....

Meg piszkal, hogyha borotvalkozom, utanna hasznaljam az arcszeszem, mert azt O annyira imadja:-))))))

ControlDenied Creative Commons License 2003.09.01 0 0 4
Bocs, de négyen (Romantique nélkül).
Előzmény: prézlimájer (3)


prézlimájer Creative Commons License 2003.08.31 0 0 3
Má hárman hozzászóltak. Ez komoly siker.
Előzmény: Romantique (2)
Romantique Creative Commons License 2003.08.31 0 0 2
Komoly sikert aratott a topikom, nagyon örülök!
zotyo Creative Commons License 2003.08.26 0 0 1
Ha együtt alszunk én is meg szoktam kérdezni, hogy este borotválkozzak vagy reggel. Változó, hogy milyen választ kapok, de ha borostás vagyok nekem van lelkiismeretfurdalásom. Nem szeretem smirglizni a bőrét.
shadman77 Creative Commons License 2003.08.26 0 0 0
B0r0stásan, arcvízzel :)
Előzmény: Romantique (-)
Romantique Creative Commons License 2003.08.26 0 0 topiknyitó
Nem, nem, ezúttal nem a punciról van szó. Hanem arról, hogy tegnap este az én egyetlenem hozzámbújt, rendesen megraktuk egymást, majd a következő váratlan kérdést intézte hozzám: „Mit szeretsz jobban? Ha este megborotválkozom, vagy ha borostásan fekszem le?”

Namármost, nem tudtam azonnal válaszolni. Ha borostás, az néha nagyon izgató, különösen akkor, amikor …, de igaz, néha meg-megszúr, vagy néha csiklandoz, akkor is, amikor ez már elvonja a figyelmem mástól. Ha viszont sima, az nem jelent semmilyen plusz zavaró tényezőt, legfeljebb az arcvíz. A jó arcvíz illatát szeretem, de leginkább az utcán, a munkahelyen, szóval szociális környezetben, a szerelem óráiban jobban kedvelem párom saját testének illatát. Viszont, ha megborotválkozik, az egy szép gesztus arról, hogy odafigyel rám.

Egy szó mint száz, egészen meghökkentem magamon, hogy nem is tudtam azonnal válaszolni a kérdésre.

Ti mit válaszolnátok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!