Keresés

Részletes keresés

fatilabeckham Creative Commons License 2005.01.29 0 0 204
Egy online liga esetleg?
fatilabeckham Creative Commons License 2005.01.29 0 0 203

Hello!

 

Velem együtt 4-en:))

Előzmény: Austin_Powers (199)
Kcsita Creative Commons License 2005.01.29 0 0 202

"Ki az a Horváth Miklós sporttárs? Biztosan valami kitalált személy :))"

 

Lehet, de én is nagyot néztem. Lehet, hogy a Puhl Sanyi elintézte?: :DD

Kcsita Creative Commons License 2005.01.29 0 0 201

Köszönöm :). De, Te is tudod, hoggy ez egy minőségi munka. Mármint a beszámoló.

 

- Emailben válaszolok neked! :).

 

- Hajrá, újra akkor :).

 

- jelenleg fut még a Napoli, a Barça és a Plymouth.

 

- Dán kapitány is vagyok, egyben :).

Előzmény: Austin_Powers (200)
Austin_Powers Creative Commons License 2005.01.29 0 0 200

Remek beszámoló, minden részlet benne van! Gratula az eredményekhez is!

 

Ki az a Horváth Miklós sporttárs? Biztosan valami kitalált személy :))

Úgy látom az MVV előszerettel vásárolt nyugdíjas sztárokat.

 

2 jó hír:

 

- túl vagyok minden vizsgán, szerencsére sikerrel (te hogy álssz? +beszélhetjük ezeket e-mailben)

- Noybee nevű topictársnak hála ismét megvan a CM 01/02, úgyhogy most, vizsgáim végeztével már bele is vetettem magam. Eredmények később :))

Előzmény: Kcsita (197)
Austin_Powers Creative Commons License 2005.01.29 0 0 199
Akkor már min. 3-an vagyunk :))
Előzmény: thomasfox (198)
thomasfox Creative Commons License 2005.01.29 0 0 198

örulok hogy rajtam kivul más is nyomja a cm3-as sorozatát...

 

?)

 

 

Előzmény: Kcsita (197)
Kcsita Creative Commons License 2005.01.29 0 0 197

Sziasztok!

 

Hosszú idő után újra egy terjedelmes beszámolóval térek vissza. Most ezúttal a PSV Eindhovennel játszottam. A 2006/07-es szezont fejeztem be. Először elmondom, hogy kik jöttek hozzám és kik mentek el.

 

- Jöttek:

  • Cafú (AS Roma) Szabad
  • Jaap Stam (Lazio) Bos
  • Fernando Torres (Atl. Madrid) Bos
  • C.Seedorf (Arsenal) 8,5 M DM
  • Éwerthon (Corinthias) Bos
  • G. Georgatos (Inter) Bos
  • Téli átigazolás:
  • Ulrik Laursen (Dundee) 3,4 M DM
  • Maxi López (River Plate) 1,3 M DM

Összesen: 13, 25 M DM költöttem új játékosokra.

 

- Elmentek:

  • Kasper Bogelund (Ultrecht) Bos
  • Edson Rolando Silva Sousa (Boavista) 9 M DM
  • Godwin Attram (NAC) 6,5 M DM
  • Jan Wuytens 2006.07. 07. (MVV) 2,7 M DM
  • Gabriel Batistuta 2006. 09. 29. (MVV) 200 T DM
  • Alessandro Birindelli 2006. 10. 15. (MVV)  1,2 M DM
  • Henrik Larsson 2006.11.05 (MVV) 220 T DM
  • Adriano 2006. 10. 27. (Sao Paulo) 19, 25 M DM
  • Téli távozás:
  • Lopes (Sao Paulo) 7, 75 M DM
  • Lisztes Krisztián (De Graafschap) 6, 75 M DM 
  • A szezon végén távoztak:
  • Johan Vogel (Sturm Graz) 16, 5 M DM
  • Dennis Rommendahl (Chelsea) 35 M DM

Összesen 105 M DM jött be az eladásokból, ez igen! :).

 

A terv: A bajnokságot,a  holland kupát és én kimondom a BL-t megnyerni! Ennek fényében erősítettem meg a csapatott, sőt frissitettem is. A tatikám a támadó 4-3-3-as felállás volt. Tehát a két szélső fel nyílazva végig a az ellenfél tizenhatosig. A három középpályás szintén felnyílazva. Íme a kezdőcsapatom: Babos - Sorin, Hofland, Stam, Cafú - Ricardo Quaresma, Van Bommel, Seedorf - Reyes, Kezman, Fernando Torres.

 

A szezon elején lejátszottam a holland szuper kupát, ahol a Feyenoord ellen volt. A végeredmény 2-1 lett, nekünk! 4/1!

 

A bajnokságban így szerepeltünk: 1. 34 23 7 4 90-38 76pont.

  • Hazai pályán: 1. 17 13 3 1 49-15 42p
  • Idegenben: 1. 17 10 4 3 41-23 34p

Gólkirály lett hollandiábam a fiatal Fernando Torres 22 góljával. A hetedik helyen végzet Matejan Kezman 16 góljával. A Gólpassz király lett, az első helyen, az egykori játékosom Björn Becker 12-vel, a harmadik helyen szintén egy egykori játékosom, Gakhokidze 11-el, kilencedik helyen végzett a fiatal portugál Ricardo Quaresma 10 asszittal, és az idén hazatérő Seedorf 8 asszittal a tizennegyedik helyen végzett.

 

4/2! 

 

A Holland kupa döntőjében a De Graafschap ellen 2-1-re megnyertük!

 

4/3!

 

A nemzetközi kupában, pontosabban a BL-ben is megkezdődőtt a nagy csata! Az első szakasz B csoportjába kerültünk, íme az ellenfeleink: a Celtic, a PAO, és a PSG. Az eredmények:

PSV - Celtic 6-0

PAO - PSV 2-3

PSV- PSG 1-1

PSG - PSV 1-0

Celtic - PSV 3-1

PSV - PAO 3-0

PSG- Celtic 1-2.

Ezen a mérkőzésen, ha nyer a PSG, akkor ők jutnak tovább. A 82.percig 1-1 állás volt. De jött Kanu és minket jutatott tovább! Ezt a mázlit! :).

 

Az első szakasz, B csoportjának végeredménye:

1. Celtic 6 4 1 1 10-10 13p

2. PSV 6 3 1 2 14-7 10p

3. PSG 6 2 1 3 10-8 7p

4. PAO 6 1 1 4 4-13 4p

 

A második szakasz B csoportjának a tagjai: a Lazio (a BL címvédője), a AS Roma, a Hamburg és a PSV. Íme az eredmények:

PSV - Lazio 2-1, itt 32 percen át emberhátrányban játszottunk, de végül megnyertük  a meccset!

HSV - PSV 2-2, itt már 0-2-re is vezettünk, de végül az eredmény 2-2 lett.

Roma - PSV 2-0

PSV - Roma 1-1

Lazio - PSV 3-0

PSV - HSV 2-1

 

A második szakasz B csoportjának végeredménye:

1. Roma 6 4 1 1 11-7 13p

2. PSV 6 2 2 2 7-10 8p

3. HSV 6 2 1 3 10-10 7p

4. Lazio 6 2 0 4 9-10 6p

 

A negyeddöntőben a német Borussia Dortmunddal játszottunk. Az első mérkőzésen itthon Eindhovenben óriási meccsen 3-3-as végeredmény született.

Hát a viszavágón nem lesz egyszerű, de megpróbáljuk a lehetetlent, nyerni ott. Dortmundban óriási mérkőzés volt, ahol a 90-dik percig 2-2-es eredmény állt, ami azt jelenti, hogy idegenbeli gólokkal a németet jutnának tovább, de a csapatom nem adta fel és végül meg lett a gyümölcse. Konkrétan: A 90.percben szabadrúgással jöttünk. Reyes beadja Van Bommel továbbfejeli Stamnak, aki leveszi a labdát, nehézkesen fordult de éles szöggel kemény a felső sarok felé bombázza  alabdát, de a Dortmundi Chiotis hatlmasat véd és ki üti a labdát szögletre. Rommendahl beadja Maxi López Boy fölé emelkedik és bebólintja  alabdát a hálóba!!! Ezzel a PSV továbbjutt! Óriási mámor kezdődőtt Dortmundban! Hihettelen!!!! Összesítésben 6-5 arányban mi mentünk tovább a németek ellen!

 

Az elődöntőben a német Schalke 04-el játszottunk. Megint itthon kezdtünk. A végeredmény 4-1-lett! :). Visszavágón a Schalke otthonában is nyertünk 2-1-re és 6-2 arányban bejutottunk a BL döntőjébe!  2005 után, amikor megnyertük, újra  aBL döntőjjébe érkeztünk.

 

 

A Döntő:

Juventus - PSV 1-2 (0-0, 1-1)

2007. Május 23. Kopenhága, Parker Stadion 41625 néző

Jv: Horvath Miklós

 

Juventus (4-4-2): Buffon - Coco, Cannavaro, Stovini, Zenoni - Jorgensen, Del Piero, verón, Zambrotta - Trezeguet, Sand

 

PSV (4-3-3): Babos - Sorin, Hofland, Stam, Cafú - Ricardo Quaresma, van Bommel, Seedorf - Reyes, Kezman, Fernando Torres

 

Csere:

63.perc: Jorgensen helyett Tacchinardi

67.perc: Cafú helyett Ooijer

68.perc: Sand Cpriati

 

A gólok története:

0-1, a 69.percben megszerezte a vezetést a PSV! Reyes kapura lövése után a védők kivágják a labdát a szélre, de Ricardo Quaresma megszerzi, majd beadja az ötösre Fernando Torres fejel Buffon elüti, de Kezman reagál a leggyorsabban, és belövi a ziccert! :).

1-1. a 80.percben kiegyenlített a Juve! Zambrotta előretör, majd átíveli a hosszúra a jobboldalról ráfejel Tacchinardi Babos óriási védéssel hárítja a fejest, és szögleltre üti a labdát. Del piero kis szöglettel próbálkozik, kitűnöen veszi át Zenoni, majd leviszi egészen a vonalig, majd a jobb szélső helyéről beadja a tizenhatishoz Verón megszerzi a kapus elől és kiegyenlít a Juventus!

1-2, a 97.percben Seedorf góljával BL győztes lett a PSV! Ricardo Quaresma előrehozza a labdát, majd a labdát beküldi a tizenhatoson belülre, ahol Reyes fejel Buffon nem tudja megfogni a labdát, de Seedorf a második hullámban érkezik és belövi a labdát a hálóba, ezzel a 2005 után a PSV megnyeri a BL-t!

 

Egy kis statisztika:

- Összes lövés: 5 - 15

- szögletek: 2 - 5

- szabálytalanságok: 6 - 6

- lesek: 1 - 10

- labdatartás: 52% - 48% 

 

4/4! :))

 

Óriási ünneplés kezdte meg Kopenhágában és Eindhovenben. Amit kitűztem céltként, azt meg is valósítottuk! Megvagyok elégedve :).

 

Néhány játékosomat szeretném megmutatni, hogy miket produkáltak ebben a szezonban:

 

- Fernando Torres:

 

 

- Mateja Kezman:

 

 

- Ricardo Quaresma:

 

- C. Seedorf:

 

- Van Bommel (a CSAPAT legjobbja, szerintem...):

 

Ami még kimaradt a CM topikból az átlagos teljesítmény:

 

 

 

Hát, ennyi. Kedves Austin barátom, jó olvastás kivánok neked, és ehhez mit szólsz?:).

 

Üdv: Balázs

Kcsita Creative Commons License 2004.12.30 0 0 196

Befejeztem az első szezonomat a Stoke Citynél. Rövid leszek és tömör: FELJUTOTTUNK AZ ELSŐ OSZTÁLYBA! :). Óriási szezonon vagyunk túl. Majd fogok írni, a szokásomhoz illően egy rendesen, részletes beszámolót, képekkel együtt. :). Voltak nagy igazolásaim és persze voltak nagy csalódásaim. Menny és pokol. Ez volt a két véglet nálunk. De, amit már mondtam, hogy én feljuttaom a csapatott, ezt megcsináltam. Nem volt egyszerű munka, de annál gyümölcsösebb lett a vége. Lehet, hogy még holnap már megírom a beszámolót, de az is lehet, hogy csak februárban lesz meg, mert vizsgázom januárban. Egy szó, mint száz, SIKERÜLT! Wow, de boldog vagyok. :).

 

Csak még, annyit hogy nagyon sok gólt rúgtunk a szezonban... lesz, majd nagy döbbenés :).

 

No, Üdv Nektek! :).

 

Hajrá Stoke City! :).

Kcsita Creative Commons License 2004.12.23 0 0 195

Hát szervusz Barátom! :)

 

Celticel, már én is játszottam, igaz a 0102-vel :). Ha érdekel téged, akkor be írok neked, egy-két érdekességet, én meddig jutottam el a csapattal.

 

Ma újra az angol labdarúgásban dolgozok, a Stoke Citynél. Harmadosztályú és volt pénz vásárlásra! :). Majd, le fogom írni, hogy végül kiket tudtam leigazolni. A cél: a klub részéről a rájátszásba bekerülni, nálam pedig a feljutás :). De elmondok egy-két nevet, ami engem meglepett: Teddy Lucic, Wink Jonk, Des Walker, Daniel Amokachi (!). Na ehhez mit szólsz? Az angol harmadosztályba eljöttek focizni. Döbbenetes!

 

24 csapat van, az hány mérkőzés is? 48 talán? + a rájátszások is vannak+ F.A kupa és a Liga kupa is van. Bizony, kell majd rotálni a csapatott :). De, addig is Hajrá Stoke! :).

 

Nottingham-i feeling van rajtam :).

Előzmény: Austin_Powers (193)
Austin_Powers Creative Commons License 2004.12.22 0 0 194
végre...
Austin_Powers Creative Commons License 2004.12.22 0 0 193

Szervusz barátom!

 

 

Ma még nem írok bővebbet, mert még inkább csak ismerkedek a játékkal, bár tervezema 01/02 visszaszerzését. Az az örök kedvenc :)

 

Elsőként el fogom olvasni a hozzászlásokat itt, nagyon rég nem láttam... Játszani csak dec 29-30 körül fogok, mert holnap elutazom.

 

Néhány tapasztalat a CM 03/04-ről: A Celticet választottam. A csapat korántsincs úgy eleresztve anyagilag, mint gondoltam. Csak 1,5 millió font  van vásárlásokra, pedig a klub nincs eladósodva, és az eladott bérletek + prmiumok + meccsjegyek miatt vagy 25 millió a bevételem fél év alatt, míg a kiadás csak 7-8 millió.

Játékost ezért nem vettem (a fiatal, ismeretlen tehetségetet még nem ismerem). 4-4-2 a taktikám, 3 támadó és egy védekező szellemű középpályással. A felállásom:

 

Larsson - Hartson

 

Guppy - Lambert - Petrov - Agathe

 

Crainly - Valgaeren - Balde - McNamara

 

Hedman

(ezt a csapatot a kapus kivételével a 01/02-vel is össze lehet hozni)

 

B csapat:

Sutton - Maloney

 

Thomson - Lennon - Miller - Smith

 

Ulrik Laursen - Kennedy - Mjällby - 0

 

Marshall/Douglas

 

Legjobban Larsson és Crainly teljesítenek. A 21 éves balhátvéd alapember lett a válogatottban, és 8-asnál is jobb az átlaga! Az 1983-as születésű Maloney is nagyon jó, mindig színt visz a csapat játékába, amint lehetőséghez jut. Őt szánom majd Larsson utódjának. Rajtuk kívül még Agathe-ot és a két középhátvédet emelném még ki.

 

Egy jobbhátvédet mindenképp igazolni akarok, mert Mcnamara sérülése, eltiltása esetén nincs megfelelő pótlás. Guppy 35 lesz a szezon végén, már jelezte, hogy visszavonul, így oda is kell valaki.

Januárban tartok, és nyáron ingyen fog érkezni két skót: Cameron és Parker (ha jól emlékszem, de ez nem 100%) a Wolverhamptonból. Cameron rutinos támadó középpályás, míg a másik csatárként és jobbszélsőként bevethető, 23 éves.

 

Ricardo Carvalho sajnos nemet mondott az ajánlatomra, de akkor is kell egy kiemelkedő képességű védő, és nem árt, ha a jobb oldalon is bevethető, nem csak középen. Középpályára hoznám még a Motherwell 21 éves játékosát Pearsont is - őt a Celtic a valós életben épp 2004 januárjában vette meg.

 

Hazai porondon jó vagyok, menetelek a kupákban, a ligában pedig 18 meccsen csak 6 gólt kaptam, és egyszer kaptam ki. 12 pont előnyöm van a Rangers előtt. 2 kört is kellett játszanom a BL selejtezők során. A Szpartak Moszkvát, majd az Olympiakoszt kaptam. Mindkétszer nyertem otthon, és 1-1-et játszottam idegenben.

 

A BL csoportban csak 4 pontot szereztem, így utolsó lettem a csoportban... Sokkal gyengébb teljesítményt nyújtottak a kulcsemberek, mint mondjuk a Rangers elleni derbiken...

 

Na, egyelőre ennyit, majd folytatom!   

 

Austin_Powers Creative Commons License 2004.12.22 0 0 192
basszus, a hozzászólásom 2/3-át nem teszi be...
Austin_Powers Creative Commons License 2004.12.22 0 0 191

Na, egyelőre ennyit, majd folytatom!   

Előzmény: Austin_Powers (190)
Austin_Powers Creative Commons License 2004.12.22 0 0 190

Szervusz barátom!

 

 

Ma még nem írok bővebbet, mert még inkább csak ismerkedek a játékkal, bár tervezema 01/02 visszaszerzését. Az az örök kedvenc :)

 

Elsőként el fogom olvasni a hozzászlásokat itt, nagyon rég nem láttam... Játszani csak dec 29-30 körül fogok, mert holnap elutazom.

 

Néhány tapasztalat a CM 03/04-ről: A Celticet választottam. A csapat korántsincs úgy eleresztve anyagilag, mint gondoltam. Csak 1,5 millió font  van vásárlásokra, pedig a klub nincs eladósodva, és az eladott bérletek + prmiumok + meccsjegyek miatt vagy 25 millió a bevételem fél év alatt, míg a kiadás csak 7-8 millió.

Játékost ezért nem vettem (a fiatal, ismeretlen tehetségetet még nem ismerem). 4-4-2 a taktikám, 3 támadó és egy védekező szellemű középpályással. A felállásom:

 

 

 

Larsson - Hartson

 

Guppy - Lambert - Petrov - Agathe

 

Crainly - Valgaeren - Balde - McNamara

Na, egyelőre ennyit, majd folytatom!   

Előzmény: Austin_Powers (189)
Austin_Powers Creative Commons License 2004.12.22 0 0 189

Szervusz barátom!

 

 

Ma még nem írok bővebbet, mert még inkább csak ismerkedek a játékkal, bár tervezema 01/02 visszaszerzését. Az az örök kedvenc :)

 

Elsőként el fogom olvasni a hozzászlásokat itt, nagyon rég nem láttam... Játszani csak dec 29-30 körül fogok, mert holnap elutazom.

 

Néhány tapasztalat a CM 03/04-ről: A Celticet választottam. A csapat korántsincs úgy eleresztve anyagilag, mint gondoltam. Csak 1,5 millió font  van vásárlásokra, pedig a klub nincs eladósodva, és az eladott bérletek + prmiumok + meccsjegyek miatt vagy 25 millió a bevételem fél év alatt, míg a kiadás csak 7-8 millió.

Játékost ezért nem vettem (a fiatal, ismeretlen tehetségetet még nem ismerem). 4-4-2 a taktikám, 3 támadó és egy védekező szellemű középpályással. A felállásom:

 

 

 

Larsson - Hartson

 

Guppy - Lambert - Petrov - Agathe

 

Crainly - Valgaeren - Balde - McNamara

Na, egyelőre ennyit, majd folytatom!    (írtam, hogy nem írok bővebbet... ahhoz képest :))

 

Előzmény: Kcsita (186)
NoY Creative Commons License 2004.09.13 0 0 188
NoY Creative Commons License 2004.09.10 0 0 187
nem olyan nagy dolog, a Barçával lehet tarolni, ömlik a pénz a kasszába...
Előzmény: Kcsita (186)
Kcsita Creative Commons License 2004.09.10 0 0 186
Nem semmi! :). Érdekes én zsirnórban 6-szor nyertem meg a bajnoskágot, akkor a tatikám ez volt, hogy 4-4-2 gyémánt felállásal. De BL-t egyszer sem tudtam megnyerni :). Aztán elrepült a mentésem :). De lehet visszaolvasni, hogy milyen kis csapatom volt :).
Előzmény: NoY (185)
NoY Creative Commons License 2004.09.10 0 0 185
az ötödik évben vagyok, eddig négy bajnoki cím, 2 spanyol kupa, 1 bl, 1 európai szuperkupa, 1 világkupa, 4 spanyol szuperkupa

a keretem, a teljesség igénye nélkül

kapusok: Saja, Esteban

védők: Nesta, Puyol, Tobros, Unai, Litos, Lúcio

Kpálya: Gattuso, Vieira, Kewell, Rosicky, Tiko, Mendieta, Etxeberria

Csatárok: Raúl (!!!), Luque, Tristán, Saviola

és általában a

3-2-3-2-t játszom

3 védő középen, 2 dm, egy aml és amr, egy irányító, és a két csatár.
Előzmény: Kcsita (184)
Kcsita Creative Commons License 2004.09.10 0 0 184

Az szép! :)

 

Kicsir észletesen:

- mellyik évben vagy?

- milyen tatikával játszol?

- kik a játékosaid?

 

Az én Barçás mentéseimet olvashatod a topik legelején, vagy már olvastad?:).

 

Egyébként gratulálok! :). Én most Nottingha-zek és Palmeiras-szok :).

Előzmény: NoY (183)
NoY Creative Commons License 2004.09.10 0 0 183
ehun e' :D
Előzmény: NoY (182)
NoY Creative Commons License 2004.09.10 0 0 182
na jó!

tolok egy tabellát, az nem tart soká' ;)

NoY Creative Commons License 2004.09.10 0 0 181
lusta vagyok :P
Előzmény: Kcsita (180)
Kcsita Creative Commons License 2004.09.10 0 0 180
Ne legyél ál-szerény! :). Írj bátran!
Előzmény: NoY (179)
NoY Creative Commons License 2004.09.10 0 0 179
háát, nem szeretek dicsekedni :)
Előzmény: Kcsita (178)
Kcsita Creative Commons License 2004.09.08 0 0 178

Csak nyugodtan! :).

 

Más.

 

Ha van kedved írj beszámolót ide! :).

Előzmény: NoY (177)
NoY Creative Commons License 2004.09.08 0 0 177
azért még keresem, nem adtam fel :P


Forca...!
Előzmény: Kcsita (176)
Kcsita Creative Commons License 2004.09.07 0 0 176
Szerintem, sehogy :).
Előzmény: NoY (175)
NoY Creative Commons License 2004.09.07 0 0 175
benyomom ide is, hátha errefelé jobban tudjátok a választ:
Szevasztok!

Elérhető valahogy, hogy a Barca és a Barca B is egyazon osztályban
szerepeljen ?

CM 01/02. Editorral, vagy akárhogy, fontos lenne, előre is köszönöm... ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!