Keresés

Részletes keresés

vebmailer Creative Commons License 2005.11.11 0 0 26

Mivel én is zenész vagyok, szeretném terjeszteni a legális letöltéseket.

 

Egy minimális összegért korlátlanul tölthetsz le MP3-akat és filmeket LEGÁLISAN!

 

Miért érdemes csatlakozni?

 

- Az oldalon több mint 14 millió MP3 van minden stílusban!
Biztos hogy megtalálod bármit keresel, az egyik legnagyobb MP3 és film gyûjtemény a neten.

 

- 250-szer gyorsabb a letöltés mint a Kazaa-n

 

- Egy minimális összegért korlátlanul tölthetsz le zenéket és filmeket LEGÁLISAN!

 

Az elõfizetés Egy évre 17.88 dollár (3600 Ft)
Két évre 23.46 dollár (4900 Ft)
Korlátlan idõre 39.95 dollár (8250 Ft)

 

Ha megnézed ez kb egy-két bolti CD ára.

 

Ezért a minimális összegért több mint 14 millió zene között válogathatsz különbözõ stílusokban. (pop, rock hip-hop, r&b, klasszikus, jazz, techno, blues, keresztény, country, heavy metal, dance, latin, world music, metal, hard rock stb.)

 

A regisztrációhoz szükséges egy internetes bankkártya
amivel fizetni tudsz (pl OTP Webkártya vagy dombornyomású VISA kártya)

Ide kattintva eléred az oldalt:

 

http://bodzsar.mp3center.hop.clickbank.net/

Kali003 Creative Commons License 2004.11.22 0 0 25

Sziasztok!

Remélem tud valaki segíteni! Nem lehet rákattintani a P2P Search-re a Kazaa-ban nem világít a kis ablak és a Traffic sem. Már újra telepítettem de semmi. :( Segítsetek!

vesevedo Creative Commons License 2004.10.23 0 0 24
Az első lépések megvoltak...

Kazaa Lite K++ felhasználó vagyok.
A bajom csak az, hogy az összes mp3 ami lejön 32kiló per szekundumos...
Amikor rákeresek 192-t ír ki, letöltöm és lesz belőle 32kilós (normál fájlméret mellett) és 25 perc hosszú!

mit kéne másképp csinálni????
Valami rosszul van beállítva?

Tud valaki segíteni?!

vv
A birka Creative Commons License 2004.01.17 0 0 23
nemtom
Előzmény: ilvesz (22)
ilvesz Creative Commons License 2003.12.07 0 0 22
Előzmény: e_dora (19)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.07 0 0 21
soulseek. jegyeztem. köszönöm. :)
Előzmény: e_dora (19)
e_dora Creative Commons License 2003.12.06 0 0 20
az "A" itt nem verzio, hanem hatarozott nevmas :)
Előzmény: e_dora (19)
e_dora Creative Commons License 2003.12.06 0 0 19
a KazaaLite A NEM-spyware.. es nem korlatozza a talalt mp3ak minoseget, lehet vele 192, 320k-st is talalni, nincs reklam se, stb. Mindenkepp azt hasznald, ha muszaj, bar zenehez a soulseek jobb, mashoz meg a DC++, emule, stb., a kazaa elég elavult cucc, bar kommersz popular dolgokhoz gyors es egyszeru :)
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.05 0 0 18
a kazi más, ott bár romlik vmit a Q, azért még hallgatható a cucc, míg az elcseszett mp3 totál használhatatlan, csak terheli a rendszert. a másik gondolatoddal mélységesen egyetértek. nem véletlen, h a hiteles (main stream-et elvető) zenekarok egyre gyakrabban választják a magánkiadást.

on
a kazaalite nem spyware?
(para start!)

Előzmény: lilah11 (17)
lilah11 Creative Commons License 2003.12.05 0 0 17
többnyire én is. de ilyen alapona magnó kazettákat sem szabadott volna másolni már 20 évvel ezelőtt. még fizetnék is, ha normális szeződések lennének, és az előadó komoly részesedést kapna, nem a lemezgyárak nagyarcú néphülyítéséhez kellene baleknak lennem.
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.04 0 0 16
én kifejezetten valószínűnek tartom, h a kiadok szemetelik tele a hálót, praktikusan még megjelenés előtt. Ezzel azt érik el, h akkor a legnehezebb jó mp3-t letölteni, amikor az újdonság, tehát a legértékesebb. Idővel egyre többen veszik meg és grabbelik be, de mire kellő arányban lesz jól a hálón, kikerül a fókuszból.
ügyes. :(

(kill billel próbálkoztam, megjelenéskor vagy 60-70% volt szar, most simán lejön az egész)

ezért, ha nem vagyok naon lusta (de :) , akkor letörlöm a zajos cuccost, csak hogy ne adjam tovább.

Előzmény: lilah11 (14)
lilah11 Creative Commons License 2003.11.26 0 0 15
kazalite = kazaa lite, ha valakit zavar
Előzmény: lilah11 (14)
lilah11 Creative Commons License 2003.11.26 0 0 14
el tudom képzelni, hogy a kiadó rongálja meg a számokat, de emiatt biztos nem fogok cd-t venni, söt!
nálam úgy 10% lehet a tönkretett mp3-ak aránya.

a kazalite-ben be lehet állítani fixen 1000-re a participation level-t (kazalite options: constant pl 1,000.) hogy mennyit segít, azt nem tudom, én jó esetben a számok egynegyedét bírom letölteni.

Előzmény: Pittyke (13)
Pittyke Creative Commons License 2003.11.23 0 0 13
a) Akitől töltenél, az éppen nem onlájn...
b) alacsony a "participation level"ed (nekem KazaaLite van, ott így hívják)
c) ...

megoldás:
a) várakozol
b) tovább keresel
c)...



a "zajos" zenékhez: hallottam valami olyasmit, hogy a kiadók direkt ilyen számokkal szórják tele a fájlcserélő hálózatokat, hátha megunja a delikvens a használhatatlanságot és megveszi a lemezt. Hogy mi igaz ebből, nem tudom...
Előzmény: Shimoda (12)
Shimoda Creative Commons License 2003.11.21 0 0 12
Sziasztok!
A következő probléma merült fel a Kazaa-ban: le akarok tölteni valamit, és az esetek nagy részében a "traffic" ablakban, a "status" mezőben az áll, hogy: "More sources needed". És persze nem történik semmi. Mi lehet a probléma?

Shimoda

Krémtúró Creative Commons License 2003.10.24 0 0 11
Sziasztok!
Én is ugyanezzel a problémával találkoztam mint az elöttem szóló.
Ha valaki tudja miért van ez, válaszolhatna!
Köszönöm.
perzekutor Creative Commons License 2003.10.21 0 0 10
Hi syrius!
Én is hasonlót tapasztaltam, de nálam nem egyveleg volt a többi számból, hanem sipolás, egyik csatorna elnémúl aztán megint szól pár másodpercig..szóval élvezhetetlen, valami elcseszte a file-t. Szerintem a grabbelés ellen védheti valami a cd-t és az jól elcseszi az egészet, persze nem biztos, hogy így van. De akkor miért van meg annyi usernek a hibás mp3? Miért nem törli a share könyvtárból ha hallja, hogy hibás? Jó kérdések...
Úgy vettem észre, hogy csak a közelmúltban kiadott zenék ilyenek. Hosszas keresgélés után sikerült találnom hibátlan fájlokat is, de nagyon keservesen ment. Végül is ránézésre már látszik hogy jó e vagy sem.
pl.: 128kb/s egy 4 perces szám kb 4MB. Itt viszont 3.5 MB körüli. A pontos arányszámot nem tudom, de aki már tett ezt azt mp3-al annak rögtön szemet szúr, hogy az időtartamhoz képest túl kicsi a file mérete. Ez mondjuk csak abban segít, hogy nem állok neki letölteni. Azokkal a fájlokkal érdemes próbálkozni amelyikhez nem ír bitrate -et. A wma fájlok ilyenek de van mp3 is aminél nem látszik a bitrate a kereső ablakban. Nekem legalább is 80%-ban bejött és a hibátlan fájlt sikerült letöltenem. Persze hagyni kell a keresőt, hogy kutasson vagy 10 percig. Több találat nagyobb esély hogy közte van a hibátlan file.
Előzmény: syrius (9)
syrius Creative Commons License 2003.09.22 0 0 9
Le akartam tölteni az új STING albumot - szigorúan a vásárlás előtti próbaként - és bár lejöttek a számok, szinte mind éppen elkezdődött, majd átment egy (elég idegesítő) egyvelegbe a többi számból. Ez valami új (vagy csak nekem új) védekezés a letöltések ellen? Egyébként nem rossz ötlet a lemez megjelenése előtt telehinteni ilyenekkel a netet, aztán győzd megtalálni az eredetit.
Polihisztor Creative Commons License 2003.09.17 0 0 8
Ha ez vigasztal, én tegnap óta vagyok ugyanígy.
Esetleg valamelyik guru adhatna egy jó tanácsot ...
Előzmény: mrscruff (7)
mrscruff Creative Commons License 2003.09.01 0 0 7
Ennek örülök!

Bár sajna ettől még nálam a helyzet ugyanaz....:(

Előzmény: Leadfoot (6)
Leadfoot Creative Commons License 2003.09.01 0 0 6
Jelen! :-)

Nekem a féreg meg az irtása nem okozott semmiféle galibát.

Előzmény: mrscruff (5)
mrscruff Creative Commons License 2003.09.01 0 0 5
Van itt valaki???
Előzmény: mrscruff (4)
mrscruff Creative Commons License 2003.09.01 0 0 4
Ja...előtte írtottam a windows leállító férget a fixblast.exe-vel, és attól kezdve nem is indul el. Kipróbáltam több régi kazaaval is, azokkal sem...

mi a rák? :(

Előzmény: emeseemese (-)
mrscruff Creative Commons License 2003.09.01 0 0 3
Nekem sem indul :(
Előzmény: Leadfoot (2)
Leadfoot Creative Commons License 2003.08.30 0 0 2
Nem most raktad föl a 2.5-öt? Nekem akkor csinált ilyt. Visszaraktam a 2.1-et a francba, most jó...
Előzmény: emeseemese (-)
trancelot Creative Commons License 2003.08.30 0 0 1
Szerintem telepísd újra a gépedet, mert a beállításokkal lehet valami gubanc.
y191 Creative Commons License 2003.08.29 0 0 0
Eddig 0 ilyen hibám volt, de nálam müködik a Kazaa.
emeseemese Creative Commons License 2003.08.23 0 0 topiknyitó
Sziasztok,

Tegnap este óta a kazaa nem indul, a "program szabálytalan müveletet hajtott végre, stb" üzenettel leáll. Letöröltem, újra telepítettem, akkor is ezt csinálja. Help, ha tud valaki valamit erre!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!