Keresés

Részletes keresés

Czaba Creative Commons License 2010.09.15 0 0 10
1. sor

3. sor
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.04 0 0 9
nos, elmentunk megnezni alakast..egy vagyont kernek erte es "felujitott" jelzot is eleg sajatosan hasznalta a tulaj. eg egy jo 1.5 millionkba benne lenne ha megvennenk 13ert es ennyink nincs..ugyhogy vagy lemondunk rola vagy mondtuk a tulajnak ha meg tavasszal meglesz visszaterhetunk, hatha addig sikerul oszehotnunk az arat.
egyekent a kornyek, akilatas, a park a letesitmenyek...szuper..kisgyerekes-kiskuytas szulok alma..komolyan..nagyon sajnaltam, hoyg tul draga nekunk..nem baj, nem adjuk fel a keresest:)
koszi hogy irtal
Előzmény: bupé (8)
bupé Creative Commons License 2003.10.04 0 0 8
Polly
Én is érdeklődtem a környékről. Szintén kisgyerekes vagyok. Aki ott lakott dicsérte, bár kétségtelenül van egy kis igazi 80-as évekbeli lakótelepi hangulata. Ami még zavaró lehet, hogy a fejünk felett ereszkednek a repülők Ferihegyre. Ez persze széliránytól is függ.
Előzmény: Törölt nick (6)
bupé Creative Commons License 2003.10.04 0 0 7
Hi all
Bocsánat 1 kicsit le voltam maradva, nem figyeltem.
Oké HR, részben igaz.
DE. Ha a hévtől egy kicsit távol is van, városközelben nem nagyon építenek kizárólagos kertes társasházat. Igéret van, hogy az építkezés befejezése után a terepet rendezi az Önk. is, a hajléktalanokat majd elűzzűk, szemben a hőkőzpont (forgalom ergo nulla), Husztinak ez már a zsákutcás része.
Amit tavaly nyáron láttál alaprajzot annak már a fele sem igaz. Többször át lett tervezve.
Az ingatlanforgalmazók elég faramucik, de melyik építkezésnél nem azok? Éppen ezért keresem a jövendő szomszédaimat, hogy az építtető a trükkjeit minél kevesebbszer tudhassa eljátszani.
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.23 0 0 6
nos...leendo kisgyerekeskent ezek a suli-bolcsi ovi dolgok megnyeroek..a hangzavar mar kevesbe es uszni is imadok..ugyhogy megnezzuk magunknak, hatha jo lesz...a beton meg..kozel ahajogyari sziget..ott lehet setalgatni..majd megirom a tapasztalataimat
koszi
szia
Előzmény: Honey74 (5)
Honey74 Creative Commons License 2003.09.23 0 0 5
Hát...
Az Apát utcában emlékeim szerint 10 emeletesek vannak.Szerény véleményem szerint szörnyű a környék.A házsor előtt spar,iskola,óvoda,bölcsi.A bölcsi nagyon jó.Uszoda is kb.5 percre.
Hévvel a végállomás 15 perc,autóval reggel gáz.
Októberben nyit az Auchan tőle kb. 5 percre.
Én Békásmegyeren nőttem fel,szerintem semmivel se rosszabb,sőt!
Emberek dettó uazok,Kaszáson mindenhol beton,Békáson legalább ott a Duna.

H.

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.23 0 0 4
koszi hoyg irtal!!
a lakas 55 nm es az apat utcaban van..nem tudom 1 emeletesek vannak-e ott..egy ekkro a lakasert mennyit szokas kerni?
polly
Előzmény: Honey74 (3)
Honey74 Creative Commons License 2003.09.23 0 0 3
Hát szerintem 13 millió sok érte,bár nem tudom a felújítás mit takar.Ha 10 emeletes házban van ? 51nm2-es?Azoknak nagyon ross a beosztása,pakolni nem lehet sehova,a konyha irtó pici,a szobák is.
Ennyi pénzért Békáson már nagyobb lakásokat kapsz,felújítva,és hidd el a környék se rosszabb.
A www.oicentrum.hu oldalon elég sok hirdetés van.

H.

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.23 0 0 2
szia
koszi az infokat. mi nem atarsashazba, hanem ezen alalkotelepne egy panellakast megyunk megnezni vasarnap. 13 milliot kernek erte, 1+2 fel szoba, harmadk emelet, telejs felujitas.milyenek itt a lakasarak, a kozelekedes? errol tudsz vmi kokretat?
koszi
pollly
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.22 0 0 1
Nagyon Gáz Géza az építő is meg a környék is.
Tavaly nyáron jártunk benn az építő cég Hegedűs Gyula utcai irodájában.
Akkor azt állította, hogy 40%-át már eladta a lakásoknak.)
Volt egy két használható alaprajzú lakás.

De amikor kimentünk...

Kezdjük ott, hogy a társasház egyik oldalról a kaszásdűlői 10 emeletes házaktól van 10-20 méterre, másik oldalról az elcseszett Alba-elemekből készült egykoron mozgássérülteknek szánt sorházak, harmadik oldalról a préri, szutyok ipari raktárakkal.

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.22 0 0 0
sziasztok
tudtok vmit errol lakoteleprol? nem kifejezetten tarsashaz erdekelne hanem a kornyek. milyen? kozelkedes? emberek? parkos resz? ti szerettek itt lakni?
koszi
bupé Creative Commons License 2003.08.22 0 0 topiknyitó
Hi all
Keresem lakótársaimat, akik szintén belevágtak a Kaszásdűlő északi részén most épülő 44 lakásos társasházba.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!