Keresés

Részletes keresés

Mago Creative Commons License 2003.08.18 0 0 3
Köszi!
Az elektromágnes szk?
Az mi? A mágnes elektromágnes vagymi?
Előzmény: noidea (2)
noidea Creative Commons License 2003.08.18 0 0 2
SZVSZ ne vegyél szalagfékest, nagyon rossz tekerni.

A mágnesfékes annál jobban fékez, minél gyorsabban tekered. A szalagos (a súrlódás miatt) kis sebességen ragad be a lagerősebben, nagyon kényelmetlen tekerni. A mágneses eleve a karakterisztikája miatt sokkal jobban esik az izomnak, jobban hasonlít a valódi terhelésre is.

Előzmény: Mago (-)
Mago Creative Commons License 2003.08.18 0 0 1
Egyéb?
Előzmény: Ficium (0)
Ficium Creative Commons License 2003.08.18 0 0 0
A lényeg: a mágnesféknek NULLA zaja van, így kényelmesebb tévénézés közben nyomatni.
Előzmény: Mago (-)
Mago Creative Commons License 2003.08.18 0 0 topiknyitó
Mennyivel, miben jobb egy mágnesfékes egy szalagfékes szobakerékpárnál?
Kopik a szalag s ha igen mennyire? Milyen időközönként kell cserélni és cirka mennyibe kerül? Szóval megéri a mágnesfékes felár?
Előre is köszi, ha valaki tud segíteni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!