Keresés

Részletes keresés

masztiff Creative Commons License 2003.08.19 0 0 27
Nem Neked ment, ne haragudj.
Előzmény: Zemanek (25)
masztiff Creative Commons License 2003.08.19 0 0 26
Sziasztok, sok kutyas van a vilagon, sajnos en szegyellem magam, mert nekem is nagyon nagy gondot jelent, hogy kulfoldon melozom, es a kutyussal anyamek foglalkoznak, pedig azelott 4 evig kikepzoskedtem, ez a hobbym, csak ugye azert valamibol elni is kell. Ha otthon vagyok, megprobalok a leheto legtobbet Vele lenni, ez altalaban hetvegente van, de megis igy is elhanyagolom. Sajna a melom olyan, hogy sok mindent fel kell adnom, de majd csak valtozik, az a nyamvadt penz kell, hogy tudjam fizetni adossagaim... De ilyet meg nem hallottam, amit irtal, hogy a baratnod nem engedi, hogy felvidd a kutyust, kis kutya bepisil, ez ilyen egyszeru! Ha valaki szeret Veled akar lenni, tok mind1 hogy hol. Ergo menjetek egyutt kutyust setaltatni, akkor ne reggel, este. Ocsem, hogy milyen gondjuk van embereknek. Ha meg nem jo a kapcsolatod, az mas miatt van, de ez a forum nem errol szol. Ha a baratnod baratkent kezel, kezeld Te is ugy, es allj odebb, ez a legbolcsebb.
Előzmény: Zemanek (25)
Zemanek Creative Commons License 2003.08.19 0 0 25
Nekem nagy szerncsém van, majdnem mindenki szereti a kutyáimat a házban, egy-két ember van aki féltőlük de az sem szól semmit csak megkér, hogy amíg elmegymelletem fogjam meg őket és ennyi.
Annyira szeretik őket a házben, hogy az alattunk lakónak annyira megtetszettek, hogy ugyan ilyen fajtát vett és másik két lakó pedig a most született kölykökből szeretne venni.
A barátommal sincs gond hisz a kutysuliban ismertem meg, úgy hogy ő is olyan kutya mániás mint én, neki 3 kutyija van nekem kettő, jövőre költözünk össze és akkor még szeretnénk párat, minket a kutyák hoztak össze.
Bár valószínűleg ha akarnék sem találnék még egy ilyen pasit: szeret engem, szereti a kutyáim és nem zavarja ha hétvégén kiállításra megyünk és nem bulizni. Más pasi aki nem kutyás ettől biztos agybajt kapna. Nem?
bogyogabi Creative Commons License 2003.08.19 0 0 24
Király vagy! :)
Előzmény: riki86 (23)
riki86 Creative Commons License 2003.08.19 0 0 23
Ezt meg már tárgyald ki a filozófia fórumon! :-DDD
Előzmény: Törölt nick (21)
bogyogabi Creative Commons License 2003.08.19 0 0 22
Ehez már nem tudok mit hozzátenni. A Te dolgod.
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.18 0 0 21
Szeretni és Szerelemet érezni kulon dolog. Szeretni szeret...
Előzmény: bogyogabi (20)
bogyogabi Creative Commons License 2003.08.18 0 0 20
Viszont azt el tudod dönteni, hogy jól érzed-e magad egy kapcsolatban, és hogy mindent amire vágysz érzelmileg megkapsz- e tőle. Vagy csak az állandó csalódás jellemzi a kapcsolatotokat. És vajon össze illetek-e? Boldog vagy? Teljes a kapcsolatotok, vagy eléggé hiányos egy-két dologban.
Én ezekre gondoltam.
Ja, és nem támadtál be azért mert azt írtam, hogy nem szeret! Tehát Te is érzed ezt, vagy tévednék?
Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.18 0 0 19
"Hogy tudsz olyan emberhez ragaszkodni aki nem szeret téged?"

Az érzelmek nem igazán irányithatoak..

Előzmény: bogyogabi (18)
bogyogabi Creative Commons License 2003.08.18 0 0 18
Szia!
Igazad van. Úgyis ki van nyúlva a nyaka a sok leskelődéstől! Most pl. leskelődött a postaládámon befelé.Hogy szúrná ki a szemét az a sok újság!! Egyébként az én kutyám 8 hetes spániel kislány (Lola).Teljesen nyugott, és most még csak alszik meg eszik. Nem is ugatott még! Sírni meg nem sír, de az a NYAMVADT nem tud alludni tőle.

Szerintem ha van más gond is a lánnyal (már pedig van ), nem ő az igazi! Akkor meg mit kinlódsz vele? Hogy tudsz olyan emberhez ragaszkodni aki nem szeret téged? Mert én ezt látom. Bocsi, ha megbántottalak.

Előzmény: riki86 (10)
Beuska Creative Commons License 2003.08.18 0 0 17
Iffy@töksimánmegoldmindent.hu

:))))

Előzmény: Lord Iffy (16)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.08.18 0 0 16
akkor jöjjön ő hozzátok a nagykutyával.
ha ez is macerás, inkább hagy ott a csajt.;O))
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.17 0 0 15
De van. Az anyukám...de az ő türelme eléggé véges és nem elég egy kiskutyushoz......
Előzmény: AliceCsodaországban (14)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.08.17 0 0 14
Nyugi öreg, a kiskutya néhány hét alatt szocializálódik, addig bírd ki valahogyan. Alkalmankint nincs valaki, akire rábízthatnád?
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.17 0 0 13
Egyszerre válaszolok.

Nem csak ez a gond a kapcsolatban természetesen...de ez rátesz egy lapáttal...méghozzá feloldhatatlan...
Az ő kutyája sem született szobatisztán, de nem kívánhatom, hogy a lakásuk oroszlán szagú legyen...főleg ha egy kiskutya uj lakást ismer meg...

Amugy nem kell bérházban beleegyezést kérni, az még régen volt...mi pl tuti nem kértünk...de nem is hinném, hogy zavarná őket, ugyanis a kicsi vizslám nem ugatos :DDD

Előzmény: DIAVOLO (12)
DIAVOLO Creative Commons License 2003.08.17 0 0 12
Üdv.!
Én is 78-as vagyok bár én eggyütt élek a Zsuval(ő a barátnőm)de ez nem volt mindig így, mikor főiskolára járt elég messzire autom nekem sem volt meg meloztam is mégis kibirta a kapcsolatunk.Szerintem egy szobatisztaságra nevelésre nem mehet rá egy kapcsolat probálj erröl vele beszélni.
Előzmény: Törölt nick (3)
DIAVOLO Creative Commons License 2003.08.17 0 0 11
Szia!
Mindenhol vannak hülyék nálunk is van 1 bolond nő (szomszédunk) szerintünk fél a kutyátol (elég veszéjes is egy három és félhonapos mopsz) mert miota megvan nem szol hozzánk ez még a jobbik eset ő legalább nem pattog.
Előzmény: bogyogabi (9)
riki86 Creative Commons License 2003.08.17 0 0 10
Rá kell lépni a nyakára! :-DDD
Előzmény: bogyogabi (9)
bogyogabi Creative Commons License 2003.08.17 0 0 9
Most néztem meg egy szegedi tájékoztatót, ami azt írja, hogy a közvetlen (alattam, mellettem, fölöttem) lakók 2/3-ának kell beleeggyeznie. Ez pont megvan. :) De a biztonság kedvéért aláírást fogok gyűjteni, felkészülvén a csatára. :)
Ez a nyanya különösen hülye, mondhatni ritka példány.Tenyésztése nem ajánlott. :)
Előzmény: riki86 (8)
riki86 Creative Commons License 2003.08.17 0 0 8
Érdeklődj a helyi önkormányzatnál, ha mégis kell a szomszédok beleegyezése, akkor is elég szvsz a közvetlen falszomszédoké. Olyan nincs, hogy egy x számú társasházban minden lakó beleegyezzen. Mindenhol laknak hülye, rosszindulatú emberek. :-(((
Előzmény: bogyogabi (7)
bogyogabi Creative Commons License 2003.08.17 0 0 7
Köszi, de én Csongrád megyében lakom, és erre vonatkozót nem találtam. De majd keresek valamit.
Bár a házban lakók örülnek a picinek, csak van egy hülye,szemét... alattam lakó nyanya, aki mindenbe beleköt. nagyon durva dolgokat csinál! Már úgy vagyok vele, hogy inkább elköltözöm, mert lassan már nem lehet még levegőt se vennem a lakásomban, mert arra is felébred.
Előzmény: riki86 (6)
riki86 Creative Commons License 2003.08.17 0 0 6
Ez kerületenként, ill. településekként változó.
Itt keresgélhetsz , hátha megtalálod, ami téged érint
Előzmény: bogyogabi (5)
bogyogabi Creative Commons License 2003.08.17 0 0 5
Van egy kérdésem:
Az ő kutyája szobatisztán született????!!!!
Milyen állatbarát ő ha nem engedi , hogy felvidd a picit?
Ha fontos vagy neki, akkor boldog ha te is az vagy.
Én soha nem tennék ilyet a barátommal!

Jut eszembe, tud valaki arról a tövényről valamit, hogy a szomszédok beleeggyezése kell ,ha bérházban akarok tartani egy kutyát?
Én úgy tudom, hogy 97' óta ez a törvény nem él, de lehet, hogy rosszul tudom.

Előzmény: Törölt nick (3)
bogyogabi Creative Commons License 2003.08.17 0 0 4
Igazat adok riki86-nak. Egy kutyiban soha nem fogsz csalódni! Ő élete végéig hűséges lesz hozzád!!!!
Ha a lány ezért megsértődik, tényleg nem ér annyit! És ne feledd egy kutyával rengeteg új ismerősre tehetsz szert! Van olyan, hogy az ember a kutyájának köszönheti a szerelmét is!Egy biztos, ha már megvan a kutyid, akkor ne hagyd cserbe egy lány miatt!!Felelőséggel tartozol érte!
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.17 0 0 3
78as vagyok...
Felelotlenseg lett volna...nem...en kitartok amellett, hogy imádom a kutyum...es sok öröm van benne, persze bosszuság is...de hát pici még :D És igen ha emiatt romlik meg akkor tényleg nem o volt az igazi...
Előzmény: riki86 (2)
riki86 Creative Commons License 2003.08.17 0 0 2
Én nem tudom, hány éves vagy és hogy ezt a kérdést komolyan tetted-e fel, mindenesetre, ha a barátnőd már jópár éve kutyás, akkor meg fogja érteni, hogy miért hanyagolod őt egy kölyök kutya miatt. Ha emiatt mégis tönkremegy a kapcsolatod, akkor nem ő volt az igazi és valószínűleg csak erre fogja rá. Akkor viszont nincs mit sajnálni ezen a kapcsolaton, ha ennek ellenére sajnálod, akkor viszont felelőtlenség volt most beszerezned egy kölyköt, hiszen mindenki tudja mivel jár egy kölyökkutya felnevelése.
Kérdésed komolyságára visszatérve úgy gondolom, hogy van még időd megtalálni az igazit, ha mégsem ő lett volna az. A barátnődben bármikor csalódhatsz, a kutyádban viszont soha! :o)
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.17 0 0 1
Szia!

Én is igy gondoltam és tényleg tud segiteni..na de korán reggel hogy sétáltassuk együtt a kutyát amikor ő kb 1 órára lakik tölünk? Sajna auto még nincs, nemsokára lesz csak jogsi.
Na meg a kutyus nem szobatiszta ergo nem vihetem fel hozzájuk...

Előzmény: bogyogabi (0)
bogyogabi Creative Commons License 2003.08.17 0 0 0
Szia!
Gratulálok a picihez!
Nem értem mi lehet a gond. Miért ne lehetne együtt sétáltatni a két kutyit? Nekem is van egy 2 hónapos kutyim és úgy vettem észre, hogy az idősebb kutyák szivesen barátkoznak vele. Sőt, jót tesz a picinek ha van mellette egy idősebb , tapasztaltabb kutya, aki ha kell meg is védi.
Azért mert van egy pici akivel foglalkozni kell még nem kell a barátoktól elzárkóznod! Nagyon sok kellemes időt tölthettek együtt mindannyian. Főleg így nyáron! Lehet menni erdőbe, vízpartra, stb.. A hosszú séták meg tudnak romantikusak is lenni. :) A vizslák nagyon szeretik a vizet.
Szerintem tök jó, hogy van egy kutyás társad. Sokat segíthet a pici nevelésében, mivel ő már tapasztaltabb ebben gondolom.
Én inkább örülnék a helyedben!
Szia
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.17 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Tudom buta a témacím, de végülis fedi a valóságot. Van egy édes cuki kicsi vizslaszukám...bnőmnek egy 7 éves vizslaszukája. ÉS ugyebár mivel kicsi a kutyu sokat kell vele lenni, nem lehet csak ugy estére otthonhagyni stb. De akkor mi lesz a kapcsolatommal? Bnőmnek is kell reggel sétáltatnia a kutyát, nekem is...ergo együtt alvás kizárva? Tudom nehéz a kérdést megérteni...de hátha van valami javaslat. Összeköltözés még kizárt...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!