|
|
|
|
Rianna
2004.12.31
|
|
0 0
85
|
De olvastam... de azért az egy ölég nagy hegy:))
Mondjuk tényleg turizmus lett belőle, bár én nem vágnék neki. Fizikai kondim nem tesz rá alkalmassá, meg nem bírom a hideget...
Viszont csodálom azokat, akik meg tudják tenni! :)) |
Előzmény: Snakeins (84)
|
Rianna
2004.11.07
|
|
0 0
77
|
Szia Rali!
Nem hiszem, hogy bejön Hamsternek, igen pille súlycsoportba tartozik...:))
Olyan nincs, aminek csak a processzora 10-20 kilós? |
Előzmény: rali (76)
|
Snakeins
2004.10.13
|
|
0 0
68
|
Szia Rianna!
Tényleg ritkán vagy mostanában!
Nagyon el vagy havazva? |
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|