Keresés

Részletes keresés

rali Creative Commons License 2003.08.31 0 0 16
Az antivírus centrum topicban ott a részletes leírás, nézd meg.
Előzmény: elefantkillah (15)
elefantkillah Creative Commons License 2003.08.31 0 0 15
hello !

le tudná valaki írni, hogy mi a faszt kell csinálnom, hogy letakarodjon ez a szar a gépemről?
kaptam már linkeket, de azok nem műxenek, a nortont rányomom, de nm talál semmit, viszont néha bejelez, hogy törölne egykét falat vírusos filét, mondom jó, de ettől még mindig ki akarna kapcsolódni. szóval mit kell honnan letöltenem, és mit kell vele csinálnom?

ja és remélem az a kis geci aki ezt csinálta teknősbéka koráig a sitten fog rohadni, szarok rá, hogy milyen okos.

thx
thx
mega thx

rali Creative Commons License 2003.08.29 0 0 14
Nem ér egy sapka szart se.
Előzmény: NICK (12)
SumQuiSum Creative Commons License 2003.08.29 0 0 13
Lefuttattam. Nem talált semmit. Rá 10 másodpercre bejelzett a NAV, hogy talált :)
Előzmény: NICK (12)
NICK Creative Commons License 2003.08.19 0 0 12
Innen letölthető a hatékony és gyors ellenszer:
Klikk ide!
pint Creative Commons License 2003.08.16 0 0 11
"A féreg sikere nagy részben annak köszönhető, hogy a Windows felhasználók nem töltötték le azt a hibajavítást, amely már július óta elérhető."

Az anyjuk csipáját köszönhető annak! Annak köszönhető, hogy a MS lukas szart sóz ránk. Majd még én leszek a hibás, mert nem dolgozom minden nap azon, hogy javítsam az ő hülyeségüket!

Előzmény: Vad (2)
Andreas Creative Commons License 2003.08.16 0 0 10
Hát igen, mást nem is nagyon tudnak csinálni. De mi van ha a következő változat www.microsoft.com-ra megy rá?
Előzmény: NemA (9)
NemA Creative Commons License 2003.08.16 0 0 9
Microsoft renames Windowsupdate.com website

Sean Sundwall, a spokesman for Microsoft said: "One strategy for cushioning the blow was to extinguish Windowsupdate.com. We have no plans to ever restore that to be an active site."

According to Microsoft, consumers can update their computers by visting the web address http://windowsupdate.microsoft.com or the main Microsoft website page at http://www.microsoft.com where information is available on downloading patches as well as advice on setting up firewall protection.

http://www.sophos.com/virusinfo/articles/windowsupdate.html

Szoval szimplan odebballnak.

Előzmény: Andreas (6)
Andreas Creative Commons License 2003.08.16 0 0 8
Te nem a windowsupdate.microsoft.com címről töltöttél? (Start menü teteje) Mert a vírus nem azt támadja hanem a www.windowsupdate.com-ot (itt elszúrta a készítő, mert szinte mindenki az előbbit használja)
Előzmény: _kEn_ (7)
_kEn_ Creative Commons License 2003.08.16 0 0 7
en egy oraja frissitettem az irodai gepeket es ment csont nelkul meg lassu se volt
Előzmény: Andreas (6)
Andreas Creative Commons License 2003.08.16 0 0 6
Már látszik a féreg hatása. A www.windowsupdate.com cím már nem elérhető, bár szerintem inkább lekapcsolták.
Arra vagyok kiváncsi hogy vissza tudja szerezni a MS a windowsupdate.com-ot? Mert ez a féreg állítólag mától mindennap bombázni fogja a címet és a terjedési módszerének köszönhetően mindig bőven lesz fertőzött gép..
gerof Creative Commons License 2003.08.15 0 0 5
Ezzel a vírussal, ugye az a baj, hogy mindig visszaszámlálással kikapcsolja a gépet, és sok csóró blaszter-beteg képtelen letölteni a progit+ a vírusfrissítést.
Akkor is kikapcsol, ha nem vagy a hálón.

Van megoldás!
A megjelenő visszaszámláló ablak felső peremét csípd meg, és húzd arrébb, de EL NE ENGEDD, mert akkor azonnal kikapcsol a géped.
Ez idő alatt letöltheted az 1.2 MB-os progit a Windows-ról, csak ott sokat kell mászkálni, amíg megkapod.
Ezért jobb, ha egy jó géppel leszeded, és floppival telepíted.
A vírus leszedésének menetét részletesen olvashatod a www.f-prot.com -on.

A művelet 10 percig tart, és teljesen fertőtleníti a géped.
Legalább is nekem bejött.

Előzmény: micu (4)
micu Creative Commons License 2003.08.15 0 0 4
Megint a linuxosak jártak jól :-))))
Előzmény: keyborg (-)
nyamvi Creative Commons License 2003.08.15 0 0 3
A patch-fájlokat is felraktad?
Én is kaptam a kedveskéből, de most - ne kiabáljam el - leírtottam, és bezártam a lyukakat.
Előzmény: keyborg (-)
Vad Creative Commons License 2003.08.15 0 0 2
"A féreg sikere nagy részben annak köszönhető, hogy a Windows felhasználók nem töltötték le azt a hibajavítást, amely már július óta elérhető."

Lehet, hogy többet kéne járni a wigwamba:
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9012409&uq=37359

és esetleg ott nyitni ezt a topikot

Előzmény: keyborg (-)
Vad Creative Commons License 2003.08.15 0 0 1
Akkor tedd fel ide gyorsan az ellenszert, mielőtt megfexünk

windó család

Előzmény: keyborg (-)
ioio Creative Commons License 2003.08.15 0 0 0
vigyázom, bár nekem eddig 0 ilyen esetem volt.
Előzmény: keyborg (-)
keyborg Creative Commons License 2003.08.15 0 0 topiknyitó
Vigyázatok!!!

Rendkívül veszélyes én is elkaptam és sok ismerősöm. Teljesen gajra teszi a Windows-t. Letöltöttem az ellenszert, de a gépem még így sem tér rendesen magához.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!