Keresés

Részletes keresés

hiper fizikus Creative Commons License 2019.01.14 0 0 32

Sziasztok 

Elrontod vele a természetes szépségedet, csak kérdés, hogy akarad-e ? Ott hagy a fiúd, elválik tőled a férjed . Ronda leszel tőle .

mrpotencia Creative Commons License 2018.09.22 0 0 31

hello

ki mit tud a mellfeszesítő gépről? ubreast. vki próbálta már?

https://www.mrpotencia.hu/noknek/mellfeszesito

krém? bogyó ? cseppek vagy gép? ez itt a kérdés?

Cristinaa Creative Commons License 2018.04.23 0 0 30

Nekem a pueraria mirifica hatott, kb 1 kosárméretet nőtt tőle a mellem és szép telt lett, úgyhogy örülök. Nem tapasztaltam semmilyen mellékhatást, viszont a hatása nem tart örökké, kb két hónapig. Utána fokozatosan visszaáll olyanra, amilyen előtte volt. Nekem megéri hogy időről időre szedjem, például a bikiniszezonra.

Törölt nick Creative Commons License 2017.03.22 0 0 29

A múlt hónapban kezdtem méhpempőt, virágport és vitaminokat szedni, egészen más okból- Egészség és hangulatjavulás reményében. Ez meg is történt. Nem várt mellékhatása a karcsúsodó derekam és a Megnövekedett Kebelpár...- Azóta csak ikrekként emlegetve ;) Gyanítom hogy a méhpempőnek tudható be, ami ha jól olvastam hormont nem tartalmaz, de tartalmaz olyan savakat és egyebeket (egészen egyedülálló módon) amik azt építik a szervezetben, amiből hiány van. Többek között hormonokat is.  Mellékhatást és fájdalmat nem tapasztaltam. Az íze is egyedülálló, nem a jajdefini kategóriából. Az ára sem olcsó, mindenesetre a párom nagyon örül neki :) És ha ez így orvosolhat egy tipikus női problémát, gyanítom hogy a férfiak hajhullására is hatással lehet. Ezt a jövő hónapban kezdjük tesztelni :D (3 hónapos kúrákat javasolnak, azt is mondják hogy a méhészeti termékek fokozzák egymás hatását, és mélyebben érdeklődőknek az "apiterápiára" kell rákeresni)

 U.i.: Ráadásul afrodiziákum...

Eszter37 Creative Commons License 2016.02.29 0 0 26

 

 

Kedves Ismeretlen!

 

Vagy még ezen az oldalon?

Szeretnék kérdezni valamit.....

 

Eszter

Előzmény: Na(o)me (24)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.07 0 0 25
semmilyen szar bogyót ne használjatok mellnővesztésre, mert fitoösztrogén van benne, ami azért gáz, mert a szervezet valódi ösztogénként azonosítja miközben a saját termelést visszafogja így felborul a hormonháztartás. Az ázsiai mellnővesztésnek meg aza trükkje, hogy a melleket erőteljesen masszírozzák és az emiatt pangó nyirok a szövetekbe kilépve látszólagos méretnővekedést okoz - mint a vízes láb - de a "trauma" után visszaáll az eredeti méret, viszont kétségeim vannak afelől, hogy ennek gyimakolásnak örül-e a mellszövet.
Na(o)me Creative Commons License 2009.09.25 0 0 24

sziasztok!

 

A következőket azért írom le, hogy ha van mód segíthessek azon nőtársaimon, akik nincsenek megelégedve a mellükkel, de sem műtét alá nem akarják vetni magukat, sem méregdrága gyógyszerekre nincs pénzük.

 

Volt egy időszakom amikor rengeteget fogytam a mellemből. Sehogyan sem tudtam um "visszahízni", és egy év után eléggé elkeseredtem. Itt olvastam a King of Kings for women kapszuláról, amely a DM és Rossmann üzletekben kapható. Elkezdtem szedni nyár közepén és nemcsak kigömbölyödtek a melleim hanem kb egy számot is nőttek.

 

Én a kezdetekben 2x2 kapszulát szedtem egy hétig, és bár semmilyen ismert mellékhatása nincs a gyógyszernek, én szédültem és nyomott voltam, de ez elmúlt, amikor csökkentettem az adagot, 2x1-re és mivel nyár közepe volt ezért persze lehet hogy a nagy meleg miatt volt.

A történethez hozzátartozik, hogy bár gyönyörűek lettek a melleim, mind a mai napig van hogy feszülnek és van hogy fáj is.

 

A King of Kings for women kapszula összetevői: szójalecitin (200mg), növényi poliszaharidok (200mg), zselatin.

leírása: a King of Kings kapszula többféle távol-keleti gyógynövény poiliszaharid-kivonatot tartalmaz, amely roboráló, szellemi és fizikai teljesítményt támogató hatású. A lecitin hozzájárul a sejthártyák stabilitásához, ezáltal a megfelelő sejtműködéshez. Összetevői szükségesek az agy és az idegrendszer optimális működéséhez.

A női problémákra is szokták ajánlani a bio-boltokban, mert mérsékli a menstruációs görcsöket.

 

Én személy szerint napi 2x1 kapszuéát ajánlok.

 

Mindenki saját felelősségre szedje!

Péter - Masszőr Creative Commons License 2008.05.22 0 0 23
Sziasztok Lányok!

A mell ápolása és növesztése nagyon nagy türelmet kíván, ha nem szikével csinálják. A szájon át szedett hókusz-pókuszokkal vigyázni kell!A mell bőrének táplálása az első feladat. Nagyon sok kozmetikum kapható, de keverhettek magatok is. A második a mell izom tréning, amitől a mell is telítettebb lesz, hisz a mell álomány alatt helyezkedik el. A harmadik pedig a mell maszírozása a keringés javítás és növelés céljából. Negyedik A megfelelő testtartás, domborítás. kSzakember segítségével meg lehet tanulni anélkül, hogy kárt tennénk a emlő állományban. 1 kosár mérettel nagyobb méret garantált.nem véletlen, hogy garanciát mernek erre válalni, hisz ez bizonyítottan így van. Tehát: visszafizetik a kezelések árát, ha nem növekedne a mell egy kosár mérettel. Természetesen mindenben együtt kell működni a nőnek, a cél eléréséhez!

 

Edina_91 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 18

Szia!

Nem találtam a guglival ezt az oldalt, pedig érdekelne a téma. Bár sztem csak a műtét a megoldás. Ezek a kapszulák és krémek milyen hatást ígérnek? És mekkora kitartás kell hozzájuk? Félek hogy csak becsapás az egész...

Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.13 0 0 17
Sziasztok!
Mivel csak nemrég regisztráltam nem nyithatok új topikot, de érdekelne a mellnövelés téma. És nem csak ez, hanem egyáltalán szépülni szeretnék, de szike és fájdalom nélkül.
Nagyon sok jót olvastam a Beauty Breast mellnövelő kapszuláról és a mellfeszesítő krémről és már meg is rendeltem, de azt is olvastam, hogy az ilyen termékek használatához kitartás kell, ami nekem NINCS! Esetleg van még valaki, aki éppen mellnöveléssel foglalkozik és szívesen megosztaná a tapasztalatait, illetve bátorítanánk, lelkesítenénk egymást?
Aki nem ismeri a terméket, az itt olvashat róla:
www.kr-prettyland.com
Találtam már fórumot, ami erről szól, de ott már összeszokott társaság van, régebb óta növelnek, nem igazán fogadtak be.
KN 410BP Creative Commons License 2007.09.14 0 0 16
hello.ma erkezett meg a nn add bust mellnoveszto tabim van vlkinek tapasztalata vele?vagy ilyen keszitmenyekrol...
Icácska3 Creative Commons License 2003.11.24 0 0 15
Egészen érdekes dolgokat lehet olvasni az oldalon. Az meg még érdekesebb lenne, ha megtudhatnánk valamit a gyakorlatokról. ... És hogy utánna ezeket a gyakorlatokat egy életen keresztül végezni kell vagy nem? Mert a bady-soknak is lecsúsznak az izmaik, ha abba hagyják a gyakorlatokat.
Előzmény: topp (14)
topp Creative Commons License 2003.09.25 0 0 14
Ugyan nem thai, de mellnövesztést ígér? torna:
http://velvet.hu/v-nemciki/v-pletyka/cicitorna/
billboy Creative Commons License 2003.08.14 0 0 13
Kedves kowwi!
Köszönöm neked, megnevettettél!!!
Előzmény: kowwi (8)
Icácska3 Creative Commons License 2003.08.13 0 0 12
:)
Előzmény: shit4sale (11)
shit4sale Creative Commons License 2003.08.13 0 0 11
és a fantások nem pereltek?

egyébként "kerekecske-dombocska" mantra mellett óramutató irányban történő körkörös masszírozás napjában háromszor.

Előzmény: Icácska3 (5)
Icácska3 Creative Commons License 2003.08.12 0 0 10
Köszi!
Ez tényleg csak infó jellegű, viszont egy új mozgalomról tudósít. Hátha hamarosan ideér. Én hiszek a "kelet"-nek, vagy inkább azt mondanám, hogy bízok bennük....
köszi: Icácska
Előzmény: topp (9)
topp Creative Commons License 2003.08.11 0 0 9
huh, ez durva volt :))

Viszont itt a cikk, mondjuk nem sokat lehet belole megtudni. Biztos van jobb is!
http://www.xxxshop.hu/index.php?show=1111

Előzmény: kowwi (8)
kowwi Creative Commons License 2003.08.11 0 0 8
A mellnövesztés titkát én az alábbi viccből ismerem.

Feleség a férjhez: - Te, apukám, nem olvastál valami jó módszerről, hogyan növesszem meg a mellem ?
Mire a férj: - Dörzsölgesd WC papirral drágám !
Feleség. - Miért, az használ ?
Férj. - A seggednél úgy látom bevált !

:-)))

topp Creative Commons License 2003.08.11 0 0 7
a playboynak szerintem nincs magyar weboldala, de az Origo-n szoktak lenni az eppen aktualis szambol cikkek, talan keress arrafele.

Addig is:
A keblek védelmében
A mell formáján - a plasztikai beavatkozástól eltekintve - nemigen lehet változtatni. De azért, hogy feszes és szép maradjon, tehetünk egyet s mást.
Teljes cikk: http://www.xxxshop.hu/index.php?show=1014

Icácska3 Creative Commons License 2003.08.11 0 0 6
Látom, hogy itt nem nagyon megy ez a dolog. Tudom lehetnék türelmesebb is...
Addig is valaki nem tudná megadni a Playboy honlap címét?
köszi: Icácska
Icácska3 Creative Commons License 2003.08.11 0 0 5
Ha a kólás üveg nyitást nem is láttam, de azt igen, amikor a puncikájába kólát szívott fel egy üvegből és ugyanannyi sárga lé jött vissza belőle. Ez biztosan egy trükk, de azóta sem jöttem rá, hogyan kell csinálni, bár még nem próbálkoztam vele:)
Témánál maradva: még mindig a mellnövesztés a kérdés....
Icácska
Előzmény: Biovadász (4)
Biovadász Creative Commons License 2003.08.11 0 0 4
Ha esetleg valaki annyira elmerül a spéci thai módszerekben, hogy a mellnövesztés mellett az intim részes kólásüveg nyitást is megtanulja, az mindenképpen írjon. :)
Icácska3 Creative Commons License 2003.08.11 0 0 3
:)
Előzmény: BadMoon (0)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.11 0 0 2
Én is olvastam! Éjfélkor árokparton szedett sással kell dörzsölni napjában háromszor. Némelyeknél kellékhatásként mellkisebbedést okoz.
Előzmény: Icácska3 (-)
Timna Creative Commons License 2003.08.11 0 0 1
hát, a thai nőknek kb 0 mellméretük van, nem hiszem hogy hatékony a módszer :D
Előzmény: Icácska3 (-)
BadMoon Creative Commons License 2003.08.11 0 0 0
oo -> OO
Icácska3 Creative Commons License 2003.08.11 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Keresek egy cikket ami talán tavaly jelent meg a Payboy-ban. Nem olvastam a cikket, de úgy hallottam, hogy arról szól, hogy a thai hölgyek fellázadtak a mellplasztikák ellen és kifejlesztettek egy gyakorlatsort amivel a mellek nagyságát lényegesen növelni lehet.
Szóval akinek meg van a köz érdekében másolja már ide be.
Köszi: Icácska

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!