Keresés

Részletes keresés

Balthazar Creative Commons License 2003.08.15 0 0 6
mennyi?
Előzmény: lullacry (5)
lullacry Creative Commons License 2003.08.14 0 0 5
Hell!
Tudom,hogy nem ez a megfelelő fórum,de azért ide is beírom,hátha tud valaki segíteni:
Szóval lenne egy eladó 39-es,kék Shellys acélbetétes bakancsom,ami párszor volt használva,azaz még vadiúj állapotban van.
Remélem érdekel valakit!Plíz,szabadítsatok meg tőle!Sürgős!
Köszi,bye
Alhazred Creative Commons License 2003.08.08 0 0 4
hát szvsz a huligensznek a legnagyobb gondot az jelentette, h a szléjör jáccott a nagyszinpadon.

bár a két csapat rajongótábora nem fedi annyira 1mást:-))

Törölt nick Creative Commons License 2003.08.08 0 0 3
Lecsa-Punk,

Te végiggondolod mikor beülsz a moziba hogy mennyire melegszik a vetítőgép? Vagy egy étterembe bírja-e a sütő a terhelést? Vagy hogy viseli szegény In-Kal-os a napsütést?
Őszintén én leszarom. Ők azért vannak hogy olyan körülményeket teremtsenek amelyekben én a lehetőségekhez képest kellemes komfort szinten érzem magam a pénzemért.

Előzmény: Lecsa-Punk (2)
Lecsa-Punk Creative Commons License 2003.08.07 0 0 2
hmm megprobaltad vegig gondolni azt hogy a sziget mekkora plusz fogyasztot jelent?

gondolom nem, de ha sikarul akkor majd rajosz hogy miert voltak problemak ... (egyebkent nagyszinpadon kivul mindenhol kuzkodtek ezzel)

Előzmény: Törölt nick (-)
hc Creative Commons License 2003.08.07 0 0 1
Jogos a háborgásotok, de azért gondoljatok bele, hogy egy közepes város áramellátását kell ideiglenesen kiépíteni a Szigeten. Ennek felborulásához elég egy hibás csatlakozás, a szolgáltató hibája, esetleg egy kontaktos cucc a fellépő bandánál. De volt már példa arra is, hogy a közönség egyik finnyás tagját zavarta a keverőpult és a szinpad közötti kábel és lazán elvágta...
Azért azt higgyétek el, hogy nem a kedvenceitekkel, vagy veletek akartak kib...ni, de az is biztos, hogy bosszantó!

Balthazar Creative Commons License 2003.08.06 0 0 0
Pontosan!

Én a helyükben a második szakadásnál levonultam volna a szinpadról. :)

Clawfingerrel is ez volt, csak ott 10x ennyi ember előtt.

Ebből tanulhattak volna és lett volna rá pár délelőttjük, hogy kábaleket dugdossanak meg alakítsanak valamit, hogy ez ne forduljon elő többet.

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.06 0 0 topiknyitó
Tisztelt szervezők,

Gratulálok a HammerWorld színpad technikai támogatásához. Ennél jobban nehéz lett volna elrontani szegény Hooligansék koncertetjét.
Ahogy hallottam nem ez volt a héten az első eset hogy áram hiányában a hangosítás időről időre elment.

Miattuk mentünk ki hétfőn és a 3500 hufos jegyért cserébe egy órás küzdelmet láttunk a hangosítással.

Kis Endi segge hűen tükrözte a párezer néző véleményét a szervezésről.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!