Keresés

Részletes keresés

bluesjam Creative Commons License 2018.12.20 0 0 64

Sziasztok...eladó egy vadiúj,amerikai BULLETINI VC. harmonikamikrofon,eredeti Switchcraft adapterrel együtt,így jack-jack kábellel simán használható....dögös chicago-blues sound!...az egyik legjobb herflimikrofon.....ár 84000,- érdeklődni: Horváth Tibor, 06209308580

 

http://www.blowsmeaway.com/bulletini.html

korabi Creative Commons License 2018.12.19 0 0 63

Szia!! Sikerült megtanulni játszani a szájharmónikán ?  Megtanítanál engem ?  Köszönöm ha segítesz.

zoltn88 Creative Commons License 2018.07.07 0 0 62

Szép napot! Érdeklődnék, hogy Keszthely vonzáskörében van-e valaki, esetleg tanít-e valaki?

toji11 Creative Commons License 2013.06.26 0 0 61

Sziasztok 

Meg szeretnék tanulni szájharmónikázni! Mindenféle zenei előképzettség nélkül vágnék neki ! az lenne a kérdésem hogy milyen szájharmónikát vegyek és hogy ez autodidakta módón elsajátitható -e ugy h az ember mondjuk 1 tábortűz mellet élvezhetően  játszon? :) 

 

guitar girl Creative Commons License 2007.06.22 0 0 60

Üdv Mindenkinek!

Lenne egy kérésem. Ha valakinek van magyar nyelvű szájharmónika tananyagja ,az legyen szíves küldje el a hfancsika0702@freemail.hu   e-mail címre.Előre is nagyon szépen köszönöm. 

 

                                                                                                        Fanni

pasty Creative Commons License 2007.05.17 0 0 59

szájharmonika alapokat itt megtalálod: www.herflidalok.n1.hu

P

 

Előzmény: gfranky (55)
benítez Creative Commons License 2006.07.19 0 0 58
A könyvtárból. ---bocs
Előzmény: wering (39)
benítez Creative Commons License 2006.07.19 0 0 57

Szia.

Lehet tudok adni szájharmónika cuccot.

Beszélhetnénk róla a címem:mo.bence@gmal.com.

Előzmény: wi' cin sapa (56)
wi' cin sapa Creative Commons License 2006.06.17 0 0 56

sziasztok

légyszi, ha valakinek van szájharmonikához tisztessges anyaga, küldje el!!

köszi!

gfranky Creative Commons License 2006.05.25 0 0 55

Hellosztok. Egy hatalmas/kicsi kérésem lenne, miaszerint akinek van vmi tananyaga  szájharmonikához, lehetőleg magyar, az küldje el nekem a guf@freemail.hu címre legyen olyan szíves. most vettem egy herflit, és szeretnék rajta játszani is tudni,nem csak össze vissza fújni szívni :D...előre is köszi.

Feri

viandr Creative Commons License 2006.01.09 0 0 54
nah, sikerült.
Előzmény: florg (52)
viandr Creative Commons License 2006.01.08 0 0 53

A T-Online által üzemeltetett domain névhez itt nem regisztrálhat felhasználót! Bővebbet a Segítség-ben olvashat.
A jelszónak kisbetűt, nagybetűt, számot tartalmazó minimum 6, maximum 10 hosszú karaktersorozatnak kell lennie!
A T-Online által üzemeltetett domain névhez itt nem regisztrálhat felhasználót! Bővebbet a Segítség-ben olvashat.
A jelszónak kisbetűt, nagybetűt, számot tartalmazó minimum 6, maximum 10 hosszú karaktersorozatnak kell lennie!
 

 

Nekem ezt írta ki, miután rákattintottam a regisztráció után, hogy OK.

florg Creative Commons License 2006.01.08 0 0 52
Az az. Ott regelsz, aztán azzal lépsz be. Merthogy az origo a téonlányé, és egységesítenek.
Előzmény: viandr (51)
viandr Creative Commons License 2006.01.08 0 0 51
Hát, nekem nem sikerült. Rányomtam a regisztrációra, de frankón kiderült, hogy ott a T-Onlinra lehet regelni, viszont máshol nem volt olyan menüpont, hogy regisztráció.
Előzmény: florg (50)
florg Creative Commons License 2006.01.08 0 0 50
Nem egyszerű, de megéri, minden herflis átment oda innen, amikor halódott a zindex, vagyunk ott szép számmal. Én is csak azért járok erre néha, mert benne hagytam a kedvencekben. Valami emailcím kell hozzá, aztán az funkcionál jelszóként is, vagy hogy, nem tudom, régen csináltam, de ne add föl, többeknek sikerült. :)
Előzmény: viandr (49)
viandr Creative Commons License 2006.01.08 0 0 49

ja, és hogy a túróba tudok ott regisztrálni?

Nem igazán sikerült.

Előzmény: florg (45)
viandr Creative Commons License 2006.01.08 0 0 48

Helló!

Én még új vagyok ezen a fórumon. Szeretnék megtanúlni szájharmónikázni, de nem igazán tudom, hogy hogy kezdjem el. Lehet valami kottát szerezni? Előlre is köszi a választ.

Üdv. András

viandr Creative Commons License 2006.01.08 0 0 47
ok
Előzmény: florg (45)
viandr Creative Commons License 2006.01.08 0 0 46
Nekem pont egy olyan van. Az jó fajta?
Előzmény: JaraK (21)
florg Creative Commons License 2006.01.08 0 0 45
Még mindig itt vagyunk: http://forum.origo.hu/forum?act=show&fid=67952
Előzmény: viandr (44)
viandr Creative Commons License 2006.01.08 0 0 44

Helló!

Én még új vagyok ezen a fórumon. Szeretnék megtanúlni szájharmónikázni, de nem igazán tudom, hogy hogy kezdjem el. Lehet valami kottát szerezni? Előlre is köszi a választ.

Üdv. András

florg Creative Commons License 2004.06.11 0 0 43
Gyertek át az origós fórumra!

http://forum.origo.hu/forum?act=show&fid=67952

illyesjanos!

Írj mailt, ha tudok, segítek.

Előzmény: illyesjanos (42)
illyesjanos Creative Commons License 2004.06.02 0 0 42
Szia !

Ki tud segiteni hol találok szájharmonika tanárt teljesen kezdő számára ?? Név, telefon. Milyen árak vannak ?

Előzmény: guszty (41)
guszty Creative Commons License 2004.04.21 0 0 41
Helló!

Én ajánlom mindenkinek az alábbi kiadványokat:

Szájharmónika iskola és album (Neumann kiadó,890 FT) Kapható a Music Hello-nál www.musichello.hu
-------------------------------------------------
Herflisuli Nagyon Jó!!(4000ft)+cd melléklet.A cd-n található egyik népdalt felteszem a www.herfli.atw.hu címre bemutatás céljából!

Kapható az Eldorádó hangszerboltokban. www.eldoradomusic.hu

MarQczy Creative Commons License 2004.04.13 0 0 40
Ide is nézzetek be:

http://forum.origo.hu/forum?act=show&fid=67952

wering Creative Commons License 2004.04.11 0 0 39
Halihaliho!
szeretnék megtanulni szharmonikázni (milyen meglepő). olvastam, hogy vannak könyvek, és azt szeretném kérdezni, nem tudja-e véletlenül valaki, hogy hol szerezhetnék be egyet, mert egyelőre sehol sem találtam.
légyszi legalább valami internetcimeket adjatok, ahol utána nézhetnék a dolognak!
köszi
wering
sasi99 Creative Commons License 2004.04.01 0 0 38
Sikerült valakinek elérnie Papavert? Nekem nem nagyon... Vagy, ha nézi még a fórumot, jelezze már.
Előzmény: pirx_kapitany (37)
pirx_kapitany Creative Commons License 2004.03.31 0 0 37
Szia Tamás!

Én egy teljesen kezdő szájharmonikás vagyok és a
hajlított hangokkal bajban vagyok.
Kérlek, ha tudsz írj néhány jótanácsot a hajlítás technikájáról és néhány gykorló feladatot.
Előre is köszönöm!

Üdv:
Bakos Péter

Előzmény: bettom (29)
bóbitalány Creative Commons License 2004.02.14 0 0 36
Harl!

Én az internetes letöltésben nem reménykednék - egy idő után kiderül, hogy az ingyenesnek hirdetett kottákért tulajdonképpen fizetni kell, amit meg személy szerint találtam, nem valami bíztató - mondjuk nincs megadva ritmus vagy hibásak a jelölések. De van könyvem - Herfli Suli, a kisfiús-borítós. Nálam okosabb bácsik azt mondták nekem, hogy az kezdetnek teljesen jó, uutána meg keressek tanárt. Én most ezen az úton haladok, eddig kevés sikerrel és nagyon sopk mérgelődéssel.
Ha éredekel a könyv, szívesen adok másolatot!Elküldöm postán/ha Budapesti vagy, akkor még akár személyesen is odaadhatom. Írj, ha érdekel!

bobita_blues@yahoo.co.uk

harl Creative Commons License 2004.02.11 0 0 35
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Nemrég kaptam egy Lee Oskar típusú szájharmónikát, de nem tudok rajta játszani. Tudtok címeket mondani, ahonnan lehetne leszedni tabokat??(Olyat, ami úgy kezdődik, hogy ezt fújd meg..) Előre is köszi Harl.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!