Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.29 0 0 15
Lesznek képek!!! Tavaly kezdet komolyabban foglalkoztatni a téma, és ekkor kezdtem körülnézni kicsi országunkba sikertelenül! Gondoltam csinálok valami hasonlót, hát ehhez kerestem alanyt, és találtam valamit, ami nekem jó lesz. De részleteket, majd ha lesznek képek, de még nem fotó érett a dolog. Az biztos nem lesz olyan pöpec verda mint a tied. Ez inkább olyan replika-öszvér lesz, de odafigyelek a részletekre.
Előzmény: Mad Max (14)
Mad Max Creative Commons License 2010.06.28 0 0 14
Képeket :) Mibe is vágtál bele?

Addig is egy magyar Mad Max verda azaz az enyém :) V8 igaz csak 4,4 :)

Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.28 0 0 13
Hát én belevágtam egy hasonlóba!:))
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.23 0 0 12
1974-es Ford Falcon XB sedan/INTERCEPTOR/. Nagyon kezd tetszeni ez a verda. Mostanában hozzám került egy "MAD MAX1" DVD, és mivel mindig tetszett a film felvezetése a sárga-piros-kék összeállítású rendőrjárművekkel, így nagyon nagy élmény volt újralátni ezeket a gépeket. Az jár az eszembe, hogy vajon lehetne egy ilyen, vagy ehhez hasonló replikát építeni. Mivel valószínű, hogy Ford Falcon nem lehet fellelni hazánkban, így az jutott eszembe, hogy talán egy Ford Taunus sedánból lehetne, valami hasonlót összerakni. Manapság nagy divat régi buszokat, Csepeleket, tűzoltóautókat, a semmiből újjáépíteni, magán embereknek. Talán egy személyautó is menne, mondjuk hasonlóan nézne ki mind az eredeti, de az élmény nem maradna el.
dante py Creative Commons License 2009.01.12 0 0 11

Sziasztok.

 

Ha esetleg valakit érdekel,  (régebbi tipusú) Ford sportkormány agy olcsón, az irjon. /5000-/

dante.art@totalcar.hu

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.11 0 0 10
Ez aztán a vas micsoda formaterv,meg teljesítmén,látszik ezekbe még volt anyag,nem holmi műanyag szar!!!!!!
German Capri Creative Commons License 2005.12.30 0 0 9
Ez viszont még eladó!!700 lovas keréken leadott pacival!!!!!!!!!!!!!Természetesen FORD motorral!!!!
German Capri Creative Commons License 2005.12.30 0 0 8
Ez meg már elkelt!Gyönyörű darab!!!!!!!!!!!
German Capri Creative Commons License 2005.12.30 0 0 7
Naszóval az ára 2000usa dollár,v.3000ausztrál dollár!Egy igazi rendőrverda!!!!!!!!!!!!
German Capri Creative Commons License 2005.12.30 0 0 6
USA dollárért!
German Capri Creative Commons License 2005.12.27 0 0 5
ez meg egy japó srác replikája!Nem gyenge a fekete rém!
German Capri Creative Commons License 2005.12.27 0 0 4
Erről van itt szó kéremszépen:))
Traktorovics Traktorov Creative Commons License 2003.07.30 0 0 3
Uno: Mad Max fekete interceptorját dobták ki, a sárga útját nem tudja senki. Minden replikatulaj a saját ótóját tartja az igazinak.(www.madmaxmovies.com)

Due: Nem maga a sárga interceptor kéne, hanem csak egy olyan típusú Ford. Az nem lehetetlen. Szériajármű volt.

Nézd meg, van a weblapon elég sok érdekesség, persze csak ha érdekel.

Előzmény: Törölt nick (1)
Herbie_ Creative Commons License 2003.07.29 0 0 2
Ha a google-ban rákeres, hogy "1974 Ford Falcon XB for sale" akkor akad bőven link, 18-20-25k dolcsiért mennek, amikbe éppen belepillantottam.
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.29 0 0 1
Egy érdekesség:
Mad Max autóját a forgatás után kidobták a szemétbe... egy fanatikus újította fel, azóta vmi múzeumban van Hörbi, és KITT mellett.

Ilyen kocsit nem tudsz szerezni, felejtsd el.

Előzmény: Traktorovics Traktorov (-)
RS Zombie Creative Commons License 2003.07.29 0 0 0
Nem lehet 0 az ára ;-)
Előzmény: Traktorovics Traktorov (-)
Traktorovics Traktorov Creative Commons License 2003.07.29 0 0 topiknyitó
Tudna valaki felvilágosítással szolgálni, hogy mennyibe kerülhet egy ausztrál 1974 Ford Falcon XB sedan és hogy honnan lehetne beszerezni a legkönnyebben? Ez volt Madmax híres sárga üldözőjárműve.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!