Keresés

Részletes keresés

masszőrpár Creative Commons License 2003.07.27 0 0 6
Aki azt hiszi, hogy nekem ebből anyagi hasznom származik, az nagyon téved.
Csupán arról van szó, hogy valaki akit énis nagyon szeretek, sokáig szenvedett a fehér foltoktól. Hála ennek a készítménynek, elmult. Én annyira örültem vele együtt, hogy úgy éreztem, másokkal is megosztom, a krém nevét, használatát amit saját maga is jól kezelhet, ha betartja a szabályokat.
Esetleg erkölcsi elismerés az, ami juthat nekem. Elég furcsa, hogy ezt vannak akik irígylik.
Csokis Creative Commons License 2003.07.27 0 0 5
Azért ez vasárnap nem ennyire vicces! :-)
Előzmény: Suppiluliumas (4)
Suppiluliumas Creative Commons License 2003.07.27 0 0 4
:)))
Előzmény: Csokis (3)
Csokis Creative Commons License 2003.07.27 0 0 3
Ja kérem, én ötkor keltem. Fél nyolcra már a tojásos lecsó reggelin is túl voltam, nemhogy az ébredezésen, meg a kávén. :o)
Előzmény: Suppiluliumas (2)
Suppiluliumas Creative Commons License 2003.07.27 0 0 2
Hát nem lemaradtam? Ráadásul nem is 0 másodperccel...
Előzmény: Csokis (0)
Suppiluliumas Creative Commons License 2003.07.27 0 0 1
Úristen!! 0 alakú pigmentfoltjaim vannak!
Előzmény: masszőrpár (-)
Csokis Creative Commons License 2003.07.27 0 0 0
Ugyanott fantasztikus reklámhatású foltocskák, mind garantáltan 0 alakú, olcsón!
Előzmény: masszőrpár (-)
masszőrpár Creative Commons License 2003.07.27 0 0 topiknyitó
Megérkezett a csoda. Gondolom, hogy sokunknak gondot jelent, ha a napozástól fehér (pigmenthiány),vagy a környezetétől sokkal barnább (tulzott pigmentáció töri meg a bőrünk egyenletes barnulását. Mivel sokan fordultak hozzánk, mint masszőrökhöz, álandóan figyeltük a megjelenő kozmetikumokat, s a LOREÁL SUBLIME BRONZE pumpás barnító krémmel több kuncsaftot kezeltünk az utasítás szerint. Az eredmény csodálatos!!! Azok akik eddig nem mertek fürdőruhára vetkőzni, vagy nudizni, illetve állandóan takargatniuk kellet egyes bőr felületeiket, mostmár nyugodtan pucérkodhatnak, hiszen teljesen egyenletes barna a bőrük. A Sublime bronze fantaztikusan simává, selymessé, puhává, és a legfontossabb egyenletesen barnává varázsolja a bőrt. Nagyon lényeges, hogy jól, alaposan és egyenletesen a bőrbe masszírozzuk, mert ha nem még foltosabbak leszünk. Ezt úgy lehet elérni, hogy mindig megszámoljuk, hogy egy bizonyos bőr felületre hány pumpa nyomás krémet viszünk fel. Ez a fantaztikus hatás, a krémben található festéknek köszönhető, ami kb. 2 hét mulva kopikcsak le, még ha strandolunk is.
További kérdésekre is szivesen válaszolunk. Örömmel olvasnánk más lehetőséget a Bőr hasonló ápolásáról!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!