Keresés

Részletes keresés

Ivadék Creative Commons License 2003.08.06 0 0 53
Nem csak Mária Terézia volt "forradalmár". Albert Einsteinről nem rég olvastam egy cikket ami arról szólt, hogy ő a kemény sado-mazo szexet kedvelte. A partnereit rendszeressen verte ettöl élvezett el igazán. Mind már mondottam elink sem voltak jobbak a Deákné vásznánál.
Bigcic Creative Commons License 2003.08.05 0 0 52
Mária Terézia lovak iránti vonzalmáról sose fogjuk megtudni az igazságot.
Viszont ha mégis igaz, akkor ezek a romantikus légyottok izgalmasak lehettek.
(A kimaradt lovászfiú számára.)

Tényleg, Jolán, a kiáltványodban animál is szóba jöhet?
Vagy egy szolid gruppennél meghúzod a határt?

neumann_jolan Creative Commons License 2003.08.03 0 0 51
"én is hallottam valahol már" ez pont elég az alapos gyanúra, de a biztostól távol van: Terézia kefélt-e lovakkal, vagy nem. Inkább a lovászfiúkkal nem?


Ivadék Creative Commons License 2003.08.01 0 0 50
Sajnos konkrét irományokkal nem tudom alátámasztani a pletykát,de valószínüleh nem kamu mert már több helyen hallottam róla. Jólán vidd tovább a forradalmat.Én támogatlak. MI volt eddig a legforradalmibb dolog amit csináltál az ágyban(vagy nem ágyban)?
neumann_jolan Creative Commons License 2003.08.01 0 0 49
Hi!

Ha a pletykákon kívül van valami irodalom, vagy bizonyíték akkor az hol található?

(Ugy látom annyi a forradalmamnak. Nekem kell megfogalmazni a reformpontokat.)

Ivadék Creative Commons License 2003.07.30 0 0 48
lovagoljon , most örülsz hogy hibáztam :)
neumann_jolan Creative Commons License 2003.07.30 0 0 47
Azt
szereti legjobban a vágy, amit nem szabad, de az emberek nem élik meg az életet a maga valóságában mert a szokások és konvenciók (törvények) rabjai.
Ki van szolgáltatva a topik. Nem illik a szokásba.
fvs Creative Commons License 2003.07.30 0 0 46
"logoljon" :))
F
Előzmény: Ivadék (45)
Ivadék Creative Commons License 2003.07.30 0 0 45
Egy a lényeg, tapadjon a bélyeg. Elődein sem voltak jobbak a Deákné vásznánál, pl.:Mária Teréziáról azt sugtogták előszeretettel járt a lovardába és nem éppen azért, hogy logoljon egy jót.
neumann_jolan Creative Commons License 2003.07.30 0 0 44
Ez van: szabályozott rendszeben kell élnünk!Ha valakinek az izéjével játszadozik az ember, azt csinál amit akar. Modhatjuk "rendőrállamnak" is kis világot, amelyet nem tűrnek gondosz felföldiek.

Gondolkozom úgy néha, éjszakákon:
Ami történt, egy kész modern regény.
A hősnő már régen túl van az álmon,
A hős pedig - tán nem is hős szegény.
S miként az öreg Dumas rég megírta:
Kaméliára pénz is kell elég,
Szükség volta Deus ex machinára
S megjött a Mentor, gazdag és derék.

Enyém aztán a regény többi része,
A tragikum komikummal vegyes...
De ez már csak egy balga szív regénye,
Foglalkozni evvel nem érdemes.
A mámorban akartam elfeledni
Egy mámoros, bolondos, bús regét -
Ugye, jó tárgy vón’ egy modern regénynek?
Perverzitás, mi lenne más egyéb?!...

Ivadék Creative Commons License 2003.07.30 0 0 43
Azt akarod mondani Jolán,hogy tegyem közkincsé élek ahogy élek, ahogy Faludy Gyuri bácsi mondta: "Kedvemre játszadozom fiúkkal és lányokkal"
fvs Creative Commons License 2003.07.30 0 0 42
T. Moderátorok!
Épp most töröltétek ki az egyik (már akinek)szexuális jellegű hozzászólásomat. Ha a többivel is ez történik, sose lesz forradalom. :(
F
Előzmény: bgrbftby (41)
bgrbftby Creative Commons License 2003.07.30 0 0 41
Felhívjuk a t. topicnyitó nick (férfi) gazdájának és játszótársainak figyelmét, hogy amennyiben villámgyorsan valódi HUSZ-témára találnak, a topic marad jelenlegi helyén. Ellenkező esetben áttesszük azt az erre a célra (ökörködés) fenntartott részlegbe, a Metakazamatába.
neumann_jolan Creative Commons License 2003.07.29 0 0 39
Ivadék:
A te génjeidben nem a megszokott szabályzatrendszer van beégetve. Le van tojva az, hogy mindenki "fikáz" mindenkit. Tegye az ember azt amit tennie kell.
"Félek mindenkitől, beteg
s fáradt vagyok;
kívánlak így is, meglehet,
de a hitem rég elhagyott.
Hogy minden irtózó gyanakvást
elcsitíthass, már nem tudok mást:
mutasd meg a teljes alázat
és áldozat
örömét és hogy a világnak
kedvemért ellentéte vagy."
Ivadék Creative Commons License 2003.07.29 0 0 37
Jolánkám, milyen forradmi dolgot írkatnék, őszintén ide valamit, lassan kizárt dolog lesz, mindenki fikázik mindenkit.
manclub Creative Commons License 2003.07.29 0 0 36
Hello Jolan!
Ha szetnél egy Klubban dolgozni, akkor dobj meg egy levéllel!
Vénülö Hidegzuhany Creative Commons License 2003.07.28 0 0 35
Minek lázadni, ha szerinted mindennek megvan a maga helye? Ha egyszer a pénisznek szerintednem az anusban van a helye, viszont kellő érzések útján mégis odakerülhet, akkor ezek az érzések abnormálisak, hiszen eltéritik a péniszt a maga predesztinált helyéről, ahol persze a predesztinált funkciója csak a gyermeknemzés lenne?

Egyébként vénülő kecske révén én már beérem azzal, ha csak egy ponton vagyok képes felállni....

Előzmény: neumann_jolan (34)
neumann_jolan Creative Commons License 2003.07.28 0 0 34
Kedves Vénülő!
Látom olvasgattad a múltamat: csak az kaphat meg análisan, aki nagyon szeretni és kívánni fog, és viszont is. Ahhoz, hogy nyalhass, jóban kellene lennünk, de te még egy 10 pontos ideológiát sem állítasz fel...

Ivadék:
Nagyot sóhajtottam! Valaki nincs ellenem! Valami forradalmi megfogalmaznál ide?

fvs:
Ne izélj :))

fvs Creative Commons License 2003.07.28 0 0 33
Elég tájékozottnak tűnsz... :)
F
Előzmény: Vénülö Hidegzuhany (32)
Vénülö Hidegzuhany Creative Commons License 2003.07.28 0 0 32
Ha Jolánon múlik, megmaradnak a gátlásaid. Elutasít, ha análisan megkívánod, kurvákhoz küld, ha meg akarod nyalni a sót...a többi majd kiderül.
Előzmény: Ivadék (31)
Ivadék Creative Commons License 2003.07.28 0 0 31
Emberek, emberek, nem értem mi ez a nagy cécó?!
Kit bántott Jolán? Szerintem senkit ha csak nem egypár konzervatív, kispolgári csökevényt. Esetleg sérti valakinek a fülét az amit mond, vagy ahogy mondja? Nem tesz semmit. Én veled vagyok Jolán.Bár tudom ezzel máris kívívtam magamnak a buzi,homokos,meleg jelzőket. Valahogy nem érdekel, azt hiszem ha mindenki így gondolkodna vagyis,hogy nem játszaná meg magát, talán ez emberek boldogabbak lennének. Bár tudom naív vagyok, hogy legyen valaki őszinte egy ilyen társadalomban, ahol senki nem vállalhatja magát anélkül, hogy meg ne köpdössék( marihuána tüntetés, meleg felvonulás). De komolyan kinek árt ezzel valaki. Szerinztem a választ mindenki tudja: senkinek. Egyszerűen csak könyebb másokra hárítani a saját gátlásainkat mint megbékélni vele és feloldani azokat. Egyébként nem tagadom én is "forradalmár vagyok". Akinek nem teteszik hm....mehet a Só Hivatalba!
Vénülö Hidegzuhany Creative Commons License 2003.07.28 0 0 30
Nem értem mit sajnálsz? Azt, hogy a www....csak egy weblap?
Előzmény: neumann_jolan (29)
neumann_jolan Creative Commons License 2003.07.28 0 0 29
Vénülő!

Sajnálom, de hátha http://megdughatsz.uw.hu már nehogy félreértsd, ez csak egy weblap!

JLan

Vénülö Hidegzuhany Creative Commons License 2003.07.28 0 0 28
Egy vén kecske már nem tűz ki kiáltványt a sóbánya falára. Csak egyszerűen élvezi a nyelvén a sót és nem érti, hogy a fiatal gidáknak mi szükségük sóbálványra, amit csak tíz pont ismeretében lehet megnyalni, viszont a nyalás sósabb a 10 ponttól sem lesz...
Előzmény: neumann_jolan (27)
neumann_jolan Creative Commons License 2003.07.28 0 0 27
Te Vénülő!

Ha már ennyire penge vagy, próbálj meg azonosulni egy 21 éves lázadó, csajjal, és vagy 10 pontban fogalmazd meg az ideológiát, amit kisugározni próbálok.

Na?

neumann_jolan Creative Commons License 2003.07.28 0 0 25
(Megvolt a reggeli futás, torna)
Katinka:
A törvények azért vannak, hogy egy általános rend legyen. A szexuális forradalom és szabadság törvénybe ütköző részeit, nem tárgyalhatom.
Az tény, hogy minden híres ember (!!!) előbb vagy utóbb ütközésbe kerül a törvénnyel.

Egy nem hires, miért ne tehetné meg. Mondjuk első nekifutásra, addig a határig, amely még szabadságvesztéssel nem sújtható.

Pl garázdálkodás az Inde fórumon :))

fvs Creative Commons License 2003.07.28 0 0 24
Köszi a kritikát, megértem ha nem jön be. A The Hun-t pedig még csak nem is ismerem. Tehát nem "onnan lett leszedve" a cucc. :(
Egyébként pedig, ha van ötleted segíts Te is, javasolj galériákat, videokat, forradalmi stuffot a lapra! :)
F
Előzmény: Free Style (22)
Katinka 1984 Creative Commons License 2003.07.28 0 0 23
Ha unalmas az oldal, annak az az oka, hogy senki sem szólt hozzá érdemben a Jolán által felvetett témához. Egy topic kialakulásához idő kell, mert az első hetekben a kötekedők és a kritikusok jelennek meg, aztán ha ők már elfáradtak, jöhet az érdemi vita.

Jolán, azt írod, mindenkinek a vágyai és az ösztönei szerint kell élnie. Meg tudod fogalmazni, hogy hol a határ? Ha semmiféle határ nincs, akkor az valószínűleg büntetőjogi kategória, hiszen nem vagyok tekintettel a másik szabadságára, nyugalmára, erkölcsére, vágyaira, ösztöneire..., csak a saját akaratom érvényesül.

Free Style Creative Commons License 2003.07.28 0 0 22
elég unalmas oldal
a lányok képei, videók a The Hun-ról leszedve
a The Hun sokkal érdekesebb, nagyobb is rajta a választék
Előzmény: fvs (14)
neumann_jolan Creative Commons License 2003.07.28 0 0 21
Kedves Brutálmaci!

Te milyen szórakozató vagy, és a szókincsed, az páratlan.
Csak így tovább.

brutalJLan

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!