Keresés

Részletes keresés

Centi the real Creative Commons License 2006.07.28 0 0 360

Alapvetően az ajtó kiképzésében más a beépíthető, a hőcserélő nagyjából azonos.

Szellőzési igénye azonos a két fajtának, a beépítendő szekrényt kell szellőzőrácsokkal (alul-felül, esetleg ventillátor beépítése)ellátni...

A nem beépíthetőnél ha íves az ajtó akkor nem is lehet úgy beépíteni, hogy bútorajtó legyen előtte, és azzal együtt mozogjon.  Az összes beépíthetőnek sík ajtaja van...

 

Cm

Előzmény: kataboci (358)
MrsCroft Creative Commons License 2006.07.28 0 0 359

Szerintem a hűtéssel van a gond a nem beépíthető dolgok esetében.

Ugye a hűtőnek hátúl van a hőcserélője (vagy minek nevezik) és ott azért nem árt ha szellőzik.

A mikro esetében meg felül szokott lenni a szellőző amire még pakolni sem szabad, nemhogy beépíteni.

Előzmény: kataboci (358)
kataboci Creative Commons License 2006.07.28 0 0 358

Sziasztok!

Én is segítséget szeretnék kérni tőletek. A topicban visszaolvasgatva nem találtam infót arról, hogy egy nem beépíthető hűtőt hogyan lehet beépíteni a bútorba? Mi a hátránya a nem beépíthető hűtő beépítésének a beépíthetővel szemben?

Várom az észrevételeket!

Üdv

Kata

Jamie25 Creative Commons License 2006.07.26 0 0 357
Fiókgögővel tudsz olyat csinálni ami becsúszik a munkapult alá és alig foglal el helyet. Nem kell foglalkozni a lehajtogatással, használat után csak betolod a pult alá ezt a lapot. Olyan mintegy számítógépasztal munkalapja gyakorlatilag. Szerintem ez lenne az ideális egy kisebb térbe. Le- és felhajthatót tudsz venni az IKEA-ban pl. azt falra is lehet szerelni, kapsz hozzá olyan széket is amit szintén a falra lehet akasztani összecsukva a használat után.
Előzmény: IV.B (356)
IV.B Creative Commons License 2006.07.24 0 0 356
Sziasztok!

Az lenne a problémám hogy étkezőpultot szeretnék a konyhámba.
A konyha szélessége 180cm ügyebár ebböl a pult 60cm,tehát egy keskeny
sáv marad csak.Erre kéne valami mobil le-föl hajtható asztalka megoldást
találni.Olyan is érdekelne hogy van egy fix egyszemélynek elegendő pult,és
mellé lehetne hajtani még kétszemélynyi felületet.Erre várnám a megoldásokat.
Előre is köszönöm.
Jamie25 Creative Commons License 2006.07.24 0 0 355

mammamija: igen, még burkolás előtt ragasztottam le az aljzathoz a falak első elemeit, majd utána burkolás. Ha már kész a hidegburkolatod szerintem az sem gond, mert minden további nélkül az Ytong gyári ragasztója megfogja a kerámián is. Ha bombabiztos megoldást akarsz, akkor pedig fúrd ki az Ytongot+burkolatot és dübellel fogasd hozzá a legelsőt, tuti hogy nem fog mozdulni! Legvégső esetben az Ytongok helyét vágd ki kis sarokköszörűvel a járólapból, de szerintem ez felesleges, az első megoldás bőven megteszi.

 

 

 

Előzmény: mammamija (345)
Jesu Creative Commons License 2006.07.23 0 0 354
Ugyanekkora méret: én készre csináltattam a vázat, fiókokat, amihez vettünk előlapokat egy olyan helyen, ahol ezt viszonteladóknak árulják, egy ismerős nevére (kedvezmény). Az egész megállt HDF előlapokkal ~80E Ft-ból. Ha sima élzárt bútorlap frontot veszünk hozzá, akkor 40-50E se lett vna. Ne hagyd magad megvezetni.
Előzmény: Törölt nick (351)
t3v3d3s Creative Commons License 2006.07.21 0 0 353
atyám, aranyból készítené a vasalatokat, vagy mi?
bár... az egyik szomszédom konyhabútora rövidebb, alacsonyabb is, mint az enyém, pozdorjából van (enyém lenni tömör fenyő), mégis kétszer annyiba jött, mint az enyém. szóval inkább nem is csodálkoztam.
Előzmény: Törölt nick (351)
vwaircult Creative Commons License 2006.07.20 -1 0 352

Próbáld meg az Ébent is!

http://www.ebenbutor.hu

Előzmény: Törölt nick (351)
Axióma Creative Commons License 2006.07.19 0 0 350
Konkretan nem tudom milyenek, de a sconto is nagyon nyomatta egy idoben a konyhait akcioba.
Előzmény: tündérlala (349)
tündérlala Creative Commons License 2006.07.19 0 0 349

AZ általad leírt méreteket szerintem megkapod az olcsó készbútor üzletekben is. (Ikea, RS bútor, stb.). Az RS-ben egy komplett konyhát kapsz 49900 Ft-ért. :)

www.rs.hu

Előzmény: Törölt nick (346)
mammamija Creative Commons License 2006.07.19 0 0 348
A VIII.kerben a Baross utcában van sok konyhabútorkészítő - olcsón dolgoznak.
Előzmény: Törölt nick (346)
r_bendegúz Creative Commons License 2006.07.19 0 0 347

Zöldövezeti,

- ingyenes hirdetési újság (abban általában a környékbeli boltok hirdetnek) http://www.bppiac.hu/

- netes apróhirdetések elad rovata, hátha akad alkalmatos

- az Ikea Fynd részlegén szétszerelt, kicsit megviselt kiállítási példány (mázli kérdése)

- http://szalai.shp.hu/hpc/ws_member.php?azonosito=szalai&tcskod=SZALAI1108228858&alcsoport=konyha&title=konyha

r_b.

Előzmény: Törölt nick (346)
mammamija Creative Commons License 2006.07.17 0 0 345
JAmie25!

Kérdésem lenne! Amúgy nagyon tetszik a konyhád! Az ytong téglákat a már kész burkolatra tetted, vagy utána burkoltál????
Nálam sajnos a burkolat már megvan - ezért nem tudom ez esetben mi a megoldás???
Előzmény: Jamie25 (321)
t3v3d3s Creative Commons License 2006.07.17 0 0 344
alulról L-alakú vassal :-)
a téglába nem fogjátok beleverni a lábatokat?
Előzmény: Heaven (343)
Heaven Creative Commons License 2006.07.17 0 0 343
Téglából falaztunk fel egy 110cm magas falat, aminek a tetjére akarom rárakni a munkalapot.
Mivel rögzítsem?
Előzmény: t3v3d3s (342)
t3v3d3s Creative Commons License 2006.07.17 0 0 342
alulról L-alakú vassal vagy vmi falikarral? vagy ez alatta van ez a tégla?
Előzmény: Heaven (340)
vorosvar Creative Commons License 2006.07.17 0 0 341
Pelgrim kerámialap+elektromos sütő kombómat a múlt héten 4000-ért kötötték be. Igaz, a szerelő a csak a falu másik végéről jött ki.
Előzmény: Törölt nick (335)
Heaven Creative Commons License 2006.07.17 0 0 340
Bárpultot szeretnék csinálni.

Kérdésem, hogy a meglévő tégla falra mivel rögzítsem a 28mm vastag munkalapot?
Ragasztni lehet?
burning_red Creative Commons License 2006.07.15 0 0 339

Szia!

 

A mostani konyhamegrendelőmnek Zanussi elekromos főzőlapot és sütőt kötöttek be 10ezerért....2500 volt a kiszállás,többi munkadíj.

 

burning_red

Előzmény: Törölt nick (335)
remote access Creative Commons License 2006.07.14 0 0 338

Három éve karácsony előtt egy kombi Gorenjét 4000-ért helyezett üzembe a szerelő. Azt is úgy, hogy megbeszéltem vele, hogy én flexivel bekötöm, üzembehelyezem. Ő meg az ünnepek után tudott csak jönni, aláírt, pecsételt, műszerrel a kötéseket végigszaglászta. Környékemen kettő szerződöttje van a kereskedőnek, a másik cég egy kft lökte a süket dumát, szorzott, osztott és 12 ezerért vállalta volna.

Szerintem meg kell kérdezni telefonon mennyiért kegyeskednek egy ilyen munkát megcsinálni.

Előzmény: Törölt nick (335)
toragn Creative Commons License 2006.07.13 0 0 337

Hello mephysto!

Már megint kérdésekkel, kéréssel zargatlak. Láttam a konyhádat nagyon pöpec. A fal, amire a konyhabútor került főfal vagy gipszkarton? Nálunk gipszkarton falra kerülne a bútor és félek, hogy nebírja ki a felsőszekrényeket. Megtudnád adni esetleg az asztalos számát?

Előre is köszönöm a választ

Előzmény: mephysto (244)
vwaircult Creative Commons License 2006.07.13 -1 0 336

Eladó Kedvezményes konyhabútor

 

Alapanyag:Tömör Juharfa

Mérete: 225x230

Eladási ár: 850.000 Ft

Szerelés: 85.000 Ft

 

KEDVEZMÉNYES ÁR:

550.000 Ft szerelve,szállítva

továbbá ajándék:

kamravasalatok

mosogató

Bosch sütő és főzőlap szett akció: 180.000 Ft

 

Tel: 0612027057

 

 

Nyurga Nyúl Creative Commons License 2006.07.12 0 0 334
Köszönöm!! A Corian honlapját már nézegettem, de még "nem mertem" telefonálni az árak miatt. Szuper, hogy a topicban pont ezt tárgyalták ki, még1x köszi! :-)
Előzmény: t3v3d3s (333)
t3v3d3s Creative Commons License 2006.07.11 0 0 333
a lakberendezősben kérdeztem egyszer én is, a kulcsszó: Koril (az eredeti a Corian nevű). Bűndrága, ha tudod, a gránit mennyibe jön, lehet róla fogalmad, de öntött mosogató van hozzá stb. A lakber topikban ha rákeresel, ott is van pár info.

http://www.koril.hu/
a website nem túl nívós, de nézd a képeket (a legelső néhány pl.).

Meg is néztem, 7154. hsz-től felfelé itt:
http://torzsasztal.hu/Article/showArticle?t=9069214
Előzmény: Nyurga Nyúl (332)
Nyurga Nyúl Creative Commons License 2006.07.11 0 0 332
Sziasztok! :-)
Átolvastam a topicot, de nem találtam választ, pedig többször felmerült a téma: van-e olyan konyhapult, aminek az egyik szélén van felső perem, vagy milyen más megoldás lenne még, ha nem csempézett pultban gondolkodom, hogy ne a munkapult szélét keretező háromszög alakú lezárót kelljen használnom?
Jamie25 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 331

Van belőle olyan aminek kilátszik az eleje! Ki is van állítva az áruházban Budaörsön ha jól emlékszem.

 

Előzmény: konaking (330)
konaking Creative Commons License 2006.06.30 0 0 330
Köszi, ez is jól néz ki, csak úgy nézem, hogy ez teljesen be van építve, vagyis az eleje az nem látszik.    

Előzmény: Jamie25 (329)
Jamie25 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 329
Előzmény: konaking (328)
konaking Creative Commons License 2006.06.30 0 0 328
Nagyon szép, konyha, hasonlót tervezek én is. Ilyen mosogatót és csaptelepet és fűszertartókat hol lehet venni? Jöhetnek még fotók a kevésbé kedvenc konyháidról is.  

Előzmény: tündérlala (322)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!