Keresés

Részletes keresés

GOLAZ111 Creative Commons License 2019.06.19 0 0 11

a harmadik tortenet pedig akkor zajlott, amikor nagyi eleteben eloszor ult repulore. elotte azonban annyi pallert sutott es rombolt be, hogy beszorult a repulogep ajtajanal. utana is csak ugy fert el, hogy vegig fejenallva utazott. 

amikor a legikiserok kerdeztek, kinke, mit hozhatnak, a nagyi persze pallert kert. kihoztak 11-et. azonban csak 7 volt budos, igy nagyi visszakuldte mind. (viszont ugy megtetszett neki a paller, mint etel, hogy attol a naptol kezdve csak pallert sutott. elotte ilyet sose tett.) 

szoval repulunk a repulon, mire egy masik nyanya odajott a nagyimhoz: 

- hello, nagyi, mi ez a budosseg korulotted? 
- hoztam magammal egy kis hazai pallert - igy a nagyi. 
- de miert kell azt budosre sutni? - kerdezi a tensasszony. 
- mert budos vagy! - boffent egy obloset a nagyi. 

utana hazamentunk.

GOLAZ111 Creative Commons License 2019.06.19 0 0 10

nem tudom, mi ezen a vicces. talan nevetseges a nagyim? nagyi - tajekoztatlak - egyaltalan nem rohejes, hanem CSUCSSZUPER. egyszer peldaul elmentunk a romaniai vidamparkba. nagyi elkezdett pallereket sutni. igen am, de az egyik katasztrofalisan buzos lett. utana hazamentunk. nagyi feje viszont otthon beszorult a hazi majomketrecunkbe. de ot ez sem tantoritotta el. SZAZ heten at igy rombolta a pallereket. egy nap azonban meggondolta magat: 

- kisunokam, te fingottal? - kerdezte. 
- nem, hanem MAGA! - valaszoltam. 

utana meg megettunk KET szilvalekvaros pallert, de akkor mar telleg vege lett a tortenetnek. szoval ezek utan merd mondani, hogy mokas a nagyim! az en nagyim, es en ezert szeretem! (meg azert, mert valoszinuleg oroklok tole egy paller-keszito szakacskonyvet. BOCSANATOT KIVANTAM!)

GOLAZ111 Creative Commons License 2019.06.19 0 0 9

errol egy tortenet jut eszembe. asszem a nagyival tortent. egy reggel egy kurva magas hegy tetejen alltunk, amikor nagyi azt mondta: menjunk le. hazamentunk, es naggyer elkezdett pallereket sutni. a paller nagyon finom. EGYSZER viszont budos volt. tegnap. 

szoval tegnap epp pallert majszolok, amikor elembukfencezik a nagyi: 

- kisunokam, maga hulye? 
- igen. 

utana hazamentunk. nagyi epp otthon volt. pallereket nyomatott. megettem egyet, erre a nagyi ugy BEKREPALT, hogy lehidaltam. utana nagyi megproszalta, hogy muxik-e a Linux. rulez volt. utana viszont fosasi roham tort ra, es vege lett. nem volt vallatka. 

hat, asszem ennyi is eleg, hogy lassatok: az en nagyim a legjobb fej nagyi a vilagon. na jo, TÖKKOLOPI nagyi jobb fej nala. de csak EGGYEL.

GOLAZ111 Creative Commons License 2019.06.19 0 0 8

Bakafánt Románia  2001.08.30    0 0 2103errol meg HAROM tortenet jut eszembe. az egyik NAGY. 

tegnap epp a nagyinal ebedeltunk. a menu PALLER volt. egyet megettem, utana olyan rokazasi kenyszer tort ram, hogy HAROM HETIG a retyoban rendezkedtem be uj eletre. nagyi ugyanis allandoan meg akar fingatni, neha fosatni is. SIKERULT. utana hazamentunk vacsorazni. 

a manu paller volt - otthon is. jo volt. 

hat, ilyen az en nagyim. szeretnivalo kis allatka!

Előzmény: KingaLany (2101)

rali Creative Commons License 2003.07.20 0 0 7
Meggondoltam,támasszad csak be oda is.
Előzmény: patuha (6)
patuha Creative Commons License 2003.07.19 0 0 6
Oké!
Előzmény: rali (5)
rali Creative Commons License 2003.07.19 0 0 5
Az lenne - ne tedd.
Előzmény: patuha (4)
patuha Creative Commons License 2003.07.19 0 0 4
Én is ebben bízom.Vajon aljasság lenne oda belinkelni?
Előzmény: rali (3)
rali Creative Commons License 2003.07.18 0 0 3
Remélem,észreveszi.és akkor...
Előzmény: patuha (2)
patuha Creative Commons License 2003.07.18 0 0 2
Ezért nyitottam a topikust:-)))))Direkt.
Előzmény: rali (1)
rali Creative Commons License 2003.07.18 0 0 1
Vazze,nem te vagy az.ez a cím a kingalányé - elvitathatatlanul.
Előzmény: patuha (-)
Idióta Creative Commons License 2003.07.18 0 0 0
Hát persze,hogy idióta vagy te álat.
Nembaj legalább nullázhatok.És mégis NULLA topic!
patuha Creative Commons License 2003.07.18 0 0 topiknyitó
32 hozzászólás(csak hogy topikust nyithassak),hülyeség netovábbja,idiotizmus.Ráadásul NULLA topikus.Vagyis 1.Mostmá mindegy.Francba nem is itt kell nullázni.Naugye,hogy idióta vagyok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!