Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004.06.08 0 0 14
És a fő kérdésem: miért is kell azért plusz pénzt fizetnem ha a kerékpáromat az arra kijelölt járműben szállítom????

egyszeru: mert helyet foglal.

Előzmény: hiszi a piszi (-)
Biovadász Creative Commons License 2004.06.08 0 0 13
"A bérletem elméletileg korlátlan számu utazásra szolgál, nem?? Akkor vonják le abból azt a plusz jegy árat..."

Ebben az esetben utazzunk tizen az én bérletemmel, mert ugyebár korlátlan utazásra szól és a másik 9 ember jegyének árát vonják le abból. :)

Előzmény: Törölt nick (6)
hiszi a piszi Creative Commons License 2004.06.08 0 0 12
Igazad van. Vonják le abból!
Előzmény: Törölt nick (6)
BPO-700 Creative Commons License 2003.12.24 0 0 11
Minden kedves topic olvasónak!

Szeretetteljes, boldog és békés karácsonyi ünnepeket,
és a 2004. évre kívánok boldogabb és sikeresebb évet, mint amilyen 2003-as év volt!

BPO-700

kombi Creative Commons License 2003.12.14 0 0 10
Az igaz, de ugye a HÉV-en azért lehet bicajt is vinni- igaz egy vonaljegy áráért.
Előzmény: BPO-700 (9)
BPO-700 Creative Commons License 2003.12.14 0 0 9
Néha bringával gyorsabban eljutok az A ponttól a B pontig, mint BKV-val!

(Leszámítva a HÉV-et és a metrót!!!)

vrobee Creative Commons License 2003.07.27 0 0 8
oda legfeljebb libegovel...
Előzmény: oldskool (7)
oldskool Creative Commons License 2003.07.27 0 0 7
fogassal a jánoshegyre?
nagggggggyon hárdkór!
:-)))))

Törölt nick Creative Commons License 2003.07.27 0 0 6
A bérletem elméletileg korlátlan számu utazásra szolgál, nem?? Akkor vonják le abból azt a plusz jegy árat...

JQA...

Általában akkor nincs ellenőr, amikor full tele van hardcore-os DH-s arcokkal...:))

Üdv
Adept

_DNS_ Creative Commons License 2003.07.27 0 0 5
Mi is sokszor megyünk fogassal, és szerintünk se jó ez a rendszer.
Ha meg jön az ellenőr akkor fogod magad és leszállsz.
sz Creative Commons License 2003.07.27 0 0 4
a havi 1500 elfogadható lenne, bár ennyi erővel egyszerűbb lenne a diák/nyugdíjas bérlethez kötni (az most 1515)...

nekem sajna nincs bicóm itt pesten, nem tudnám sehol tárolni :(

Előzmény: vrobee (3)
vrobee Creative Commons License 2003.07.27 0 0 3
A problema engem is erint neha - en meg ellenkezo iranyban jarok... Irtal mar a BKV-nak? En meg nem, de lehetne...

Mennyit lehetne szerinted elkerni erte, hogy meg is vegyek (vegyuk), es meg is erje a BKV-nak? Szerintem ugy 1000-1500 korul. Csak az a baj, hogy nem fogjak belatni, hogy ez nekik megeri. :-(

Előzmény: hiszi a piszi (2)
hiszi a piszi Creative Commons License 2003.07.18 0 0 2
Ezt teszem. A hegyre dolgozni járok, pusztán azért használom a Fogaskerekűt, hogy ne megizzadva, csatakosan érjek be. Egyébként meg nem csak rólam van szó. És nem csak a BKV-ról....
Előzmény: Biovadász (1)
Biovadász Creative Commons License 2003.07.17 0 0 1
Tolj ki velük, legközelebb ülj rá a bringára és tekerj. Még a saját bérleted árát is megspórolod. :)
Előzmény: hiszi a piszi (-)
Lokator Creative Commons License 2003.07.17 0 0 0
miért, miért? sajnos nem 0 ilyen miért van. Nekem az aktuális az, hogy miért kell több mint 27000 forintot egy nyomorult autóátírásért.
Előzmény: hiszi a piszi (-)
hiszi a piszi Creative Commons License 2003.07.17 0 0 topiknyitó
Az elmúlt időszakban többször is megbüntettek a Fogaskerekűn. Érvényes bérlettel rendelkezem, a bringámnak viszont nem volt jegye. Nem is lesz. Miért nem lehet valami bringásbérletet forgalombahozni? Miért kell minden egyes alkalommal 125 Ft-os jegyet lyukasztani? Miért kell -csak azért mert biciklivel járok- esetenként havi sokezer forintot erre költeni? Miért nem tud a BKV (és társai) a kor megváltozott igényeihez időben alkalmazkodni? Miért kell végighallgatnom az ellenőrtől a rendőrön át az ügyintézőkig, hogy ez a szabály, úgyhogy nekem szavam nem lehet, különben sem az ő dolga? Miért nincs egy olyan fórum ahol az emberek monopolhelyzetben lévő vállatatoktól elszenvedett sérelmeit meghallgatnák és arra érdemben lépnének? Miért engedhetnek meg ezek mindent maguknak? És a fő kérdésem: miért is kell azért plusz pénzt fizetnem ha a kerékpáromat az arra kijelölt járműben szállítom????
P., otyautas

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!