Keresés

Részletes keresés

ciszko Creative Commons License 2003.07.17 0 0 21
Tisztelt moderátorok!
Abszolute nem értek egyet azzal, hogy a topicot áthelyeztétek...én abban a társságban akartam a tárgyról beszélgetni, ott vannak immár személyes ismerőseim is. Ennek a topicnak ott a helye!
ciszko Creative Commons License 2003.07.17 0 0 20
Igen sejtelmes vagy HL.
Előzmény: Hitet Lenke (15)
luyo57 Creative Commons License 2003.07.17 0 0 19
épp ezért nem érdemes sosem nem? :)
Előzmény: req999 (17)


luyo57 Creative Commons License 2003.07.17 0 0 18
Lenke,
tökéletesen egyetértek veled, veszélyes üzem, és akkorát lehet vele esni, mint a szegény baszk bringás a LeTour-on..
(mily érdekes, hogy félpontnyira nem egyezünk általában, s most mégis :-) )
Előzmény: Hitet Lenke (15)
req999 Creative Commons License 2003.07.17 0 0 17
Na de pont ezért érdemes minél hamarabb találkozni, nem?
Előzmény: luyo57 (14)
req999 Creative Commons License 2003.07.17 0 0 16
Kösszöm a szép hangszórót! Véleményem szerint épp annyi előnye és hátránya van a szellemei úton való első közeledésnek, mint a "hagyományos" közeledésnek. Akármi lehet. Talán a legjobb ha együtt megy ez az egész, mert hiába okos egy nő, ha bűnronda és olyan az ágyban, akár egy döglött fadarab szobra. Egy nő "egy kicsit angyal legyen, egy kicsit démon, egy kicsit csalfa legyen, egy kicsit hű, egy kicsit formás legyen, egy kicsit vékony, egy kicsit okos legyen, és gyönyörű..." és persze kedves és rafinált és izgalmas és... És talán az a lényeg, hogy együtt többnek érezzük magunkat, mint két, egymást jól megértő ember. Ha ezek közül valamelyik hiányzik, máris léket kapott a hajó, és csak idő kérdése, mikor süllyed el.
Előzmény: ciszko (12)
Hitet Lenke Creative Commons License 2003.07.17 0 0 15
Ciszkó!

Erre neked illene tudni a helyes választ :)

Szvsz az internet alkalmas az ismerkedésre, amiből lehet ismeretség, barátság, szerelem, de hogy melyik az csak a személyes találkozás után derül ki.
Az biztos, hogy veszélyes üzem. Csak betüket látsz, majdnemhogy azt vetitessz bele amit akarsz. És ha valamilyen okból nagyon akarsz, akkor mindent elsöprő, soha nem látott szerelmet generálsz magadban egy olyan ismeretlen iránt, akivet ha pl. egy társaságban találkozol, meglehet szóba sem állsz olyannyira ellenszenves.

Mint tudjuk a szerelem többnyire arról szól, hogy vágyképeinket a másikra vetítjük. Az életben ezt többnyire csak azzal tudjuk megtenni, aki legalább valamennyire valójában is fedi az animus/anima képünket. A neten szinte bárkire. Akár egy tudtunkon kivül velünk azonos neműre is.

Előzmény: ciszko (-)
luyo57 Creative Commons License 2003.07.17 0 0 14
Úgy, hogy ha felülsz annak, hogy egy netkapcsolat lehet realban is ugyanaz, akkor ráb** .. :-)
Csak önös érdeked miatt jó, ha tartózkodsz tőle.
Előzmény: req999 (11)
luyo57 Creative Commons License 2003.07.17 0 0 13
Volt egy kollégám, az azt mondta egyszer: ennek a nőnek belső értékei vannak.. Elviszem a szűcshöz fordítsa ki.. :-)
Előzmény: ciszko (12)
ciszko Creative Commons License 2003.07.17 0 0 12
jó válasz, nyertél egy pár hangszórót.
Ha találsz egy belső értékekben eminens nőt, kár lenne kihagyni. Lehet többre jutsz vele mint egy bombázóval, akit nem győzöl fenntartani. Szerintem vannak előnyei a szellemi úton való első közelítésnek. Talán több, mint meglátni valakit testben.
Előzmény: req999 (8)
req999 Creative Commons License 2003.07.17 0 0 11
Önnön érdek miatt? Ezt hogy érted?
Előzmény: luyo57 (9)
req999 Creative Commons License 2003.07.17 0 0 10
Ja igen, indoklás. Az interneten, telefonon, messengeren keresztül nem derül ki, hogy kibírhatatlanul idiótán vigyorog-e, hogy büdös-e, hogy mennyire prűd az ágyban, hogy sunyi-e a tekintete stb. Szóval meg kell nézni. Még az is lehet, hogy rólam derül ki számára, hogy egy utolsó tirpák állat vagyok.
Előzmény: req999 (8)
luyo57 Creative Commons License 2003.07.17 0 0 9
Késztethet, persze. Nem is erről beszélek. Hanemhogy szerintem tilos. Önnön érdek miatt.
Előzmény: ciszko (5)
req999 Creative Commons License 2003.07.17 0 0 8
Igyekeznék minél közelebbi időpontra találkozót egyeztetni vele. Persze csak akkor, ha egyébként volna reális esélye egy számomra megfelelő kapcsolat létrejöttének. Ha az illető például Svédországban él én meg Albániában, nem sok teteje van találkozni meg vágyakozni. De persze az ember kalandor is lehet, meg eszébe juthat, hogy talán már holnap meghal és ezért nyugodtan élhet a mának, ráadásul a jelenben érvényes dolgok megváltoztathatók kellő elszántsággal, motivációval (és nem is lehet rossz átköltözni Svédországba)... Szóval ha hangyapénisznyi esélyt látnék arra, hogy jól járhatok, megpróbálkoznék egy személyes találkozóval. Minél hamarabb.
Előzmény: ciszko (6)
luyo57 Creative Commons License 2003.07.17 0 0 7
semmit .
de komolyan
életveszélyes lenne.
Előzmény: ciszko (5)
ciszko Creative Commons License 2003.07.17 0 0 6
req999, mondjuk beszélsz vele telefonon is, vagy a messengeren? És akkor még vonzóbbnak találod....akkor mi van? Mit lépsz?
Előzmény: req999 (3)
ciszko Creative Commons License 2003.07.17 0 0 5
Még egy személyes találkozásra sem késztethet? Mondjuk kezdetben, írogattok, aztán fényképet cseréltek....és egyszer eszetekbe jut egy személyes találkozót megbeszélni. Akkor mit teszel luyo57?
Előzmény: luyo57 (4)
luyo57 Creative Commons License 2003.07.16 0 0 4
semeddig. ha normálisak.
Előzmény: ciszko (-)
req999 Creative Commons License 2003.07.16 0 0 3
Akármeddig elvihet. Az internet csak egy a rengeteg kommunikációs lehetőség közül. Marhaság lenne kizárólag erre építeni, de olyan nagy a világ, hogy akármi is történhet benne. Én is jártam úgy, hogy hamarabb szerettem bele egy lányba, mint ahogy találkoztunk volna. Más kérdés, hogy ő tényleg olyan kis aranyos szőke volt, amilyennek írta magát. :] Mert az internet nagyon veszélyes is lehet:

Előzmény: ciszko (-)
Biga Cubensis Creative Commons License 2003.07.16 0 0 2
Persze, én is email révén ismertem meg a feleségemet. Van egy ilyesmi topic is a huszban, csak ott a chatelésről van szó.
Előzmény: ciszko (-)
ciszko Creative Commons License 2003.07.16 0 0 1
rossz válasz pauler (ne idétlenkedj)
Előzmény: pauler (0)
pauler Creative Commons License 2003.07.16 0 0 0
ha van rajta billentyűzet, és a szemében visszatükröződik a monitor.....
Előzmény: ciszko (-)
ciszko Creative Commons License 2003.07.16 0 0 topiknyitó
Vajon egy férfi és egy nő között meddig visz el a virtuális kapcsolat? Ha azt mondjuk szerelem, és vonzalom csak a fizikai világban létezik, tévedünk-e? Vagy a megismerésre való törekvés, a felek teljes feltárulkozása írások által, majd magánlevelezés útján, vállhat-e mindent elsöprő érzelmi viharrá, mi találkozáshoz vezet, és igaz szerelmet generál?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!