Keresés

Részletes keresés

doodoo Creative Commons License 2003.10.18 0 0 11
Szia csinpu!

Ha hozzánk kihozatod az ADSL-t, vagy Chellot, vagy bármilyen kábeles netet, akkor Neked fizetek havi 23000Ft-ot... :)

Oda jó ez a technika, ahová nem lehet ADSL-t kötni. És bármennyire is civilizált ez az ország, nem csak Városok és Községek vannak, hanem külterületek is, ahol (bármilyen furcsa, de) laknak Emberek, akik Netezni szeretnének :)

A "kimenőt" nyilván nem gyorsítja, hacsak nem bérelsz egy sávot egy műholdon és veszel egy földi sugárzóantennát :)

Ahol tehát nincs igazi szélessávú alternatíva, ott ez az egyetlen "lehetőség"... gyakorlatilag nem kerül nagyon sokkal többe, mint egy Chello+UPC elöfizu - hiszen még TVzni is lehet egy SkyDSL csomag HW részével :)

Előzmény: csinpu (1)
csinpu Creative Commons License 2003.07.16 0 0 10
Jah, én oktondi! :-)))
Vegyél nekem is :-)
Előzmény: GombocArtur (9)
GombocArtur Creative Commons License 2003.07.16 0 0 9
Oda azért kell csak menni, hogy vegyek kötelet... :DDD
Előzmény: csinpu (7)
V-Man Creative Commons License 2003.07.16 0 0 8
na, közben más fórumokban olvasgatva megtudtam, hogy bár megy vodafone-nal, de mivel ugyanúgy jönnek a fogadott bájtok a vodával is, ezzel a 200MB-os korlát alatt nem lehet tartani, részemről tárgytalan...
Előzmény: V-Man (-)
csinpu Creative Commons License 2003.07.15 0 0 7
Jó éjt! Aztán vigyázz magadra!!! :-)))
(nem a boltban, ott csak a pénztárcádra kell vigyázz) :-)
Előzmény: GombocArtur (6)
GombocArtur Creative Commons License 2003.07.15 0 0 6
Sajnos a kötél csak azután tanácsként, ha nem tud az ember elmenni az országból. Jajj, megyek is lassan aludni, holnap be kell néznem egy hegymászóboltba :)
Előzmény: csinpu (4)
csinpu Creative Commons License 2003.07.15 0 0 5
szkáj déeszel
Előzmény: GombocArtur (3)
csinpu Creative Commons License 2003.07.15 0 0 4
Hát, mondasz valamit :-(((
Okosabbat nem tucc tanácsolni? :-(((
Pl. hogy kössem föl magam....stb :-)
Előzmény: GombocArtur (2)
GombocArtur Creative Commons License 2003.07.15 0 0 3
Amúgy hogy kell ezt ejteni? szkáj díeszel vagy ski déesel? :)
GombocArtur Creative Commons License 2003.07.15 0 0 2
Költözz ki a barátn?dhöz :)
Előzmény: csinpu (1)
csinpu Creative Commons License 2003.07.15 0 0 1
Sziasztok!
Felháborító szélhámozása a MATÁVNAK! Ma telefonon részletesen érdeklődtem tőlük.
Cca 14000 ft-ért ajánlja azt, hogy gyorsabban tölthetsz le, de már a kimenőidet nem gyorsítja... Azon kívűl ugye olyan helyekre is ajánlja, ahová az axelero még nem juttatta el az ADSL-jét (miért nem,kérdem én???) A MATÁV felkínálja a sky DSL-t, miért is? A nagy semmiért. Ugyanis ugyanúgy kell fizetni az Axeleronak az eddigi internetes csomagodat, ha a 100 óra nem elég, akkor ugyanúgy mennek a percdíjaid...Eddig (ahol telefonos ISDN volt csak, mert se kábel, se ADSL, eddig ott fizettél pl. 9000 Ft-ot 100 órás hobbiért, plussz busás telefondíjat, ha azon felülneteztél.
Most fizeted UGYANEZT, plusz 14000 Ft/hó, tehát havi 9000+14000= 23000 Ft + telefon többletpercdíj!!!! Hát hülyék ezek? Kinek éri meg? És még kösd le magad 1-2 évre ilyen magas összeggel? Ja, és ezen felül ruházz be, 5000-10000 Ft 'belépést'+ Ha van megfelelőparabola antennád és beltéri egységed, akkor is ami beépítendő az alsó hangon 20-30000 Ft. Mindezt miért??? Hogy valamivel gyorsabb legyen a letöltésem...Így a 9000 -ből lesz szép lassan akár 29000 is...SZÖRNYŰ! Ezzel is bennünket büntet a MATÁV, akiknek önhibáján kívül nincs kábelnetje, ADSL-je...Fizessünk mégtöbbet ugyanazért a szolgáltatásért! Közben meg itt kopogtatnak az EU-ban már elterjedt olcsó rádiós és 'konnektoros' áramnetes internetezés...A németországi barátnőm havi 2500 Ft-ért netezik, amíg én majdnem20-30 ezerért...! POFÁTLANOK!
bakibaby Creative Commons License 2003.07.15 0 0 0
0 letoltesi sebesseget lehet vele elerni...

bb

V-Man Creative Commons License 2003.07.15 0 0 topiknyitó
valakinek valami tapasztalat róla?
vodafone gprs-sel működik? és ha igen, mekkora letöltési sebességet lehet elérni vele? thx

(bocs, ha már van ilyen topik, kerestem, de nem találtam)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!