Keresés

Részletes keresés

murray Creative Commons License 2003.09.24 0 0 59
itt vagytok még??
benn vagyok a lomonoszov kráter pályán a sector E kapu elött vagyok és nincs tovább.
mi van itt??
narancsbukta Creative Commons License 2003.09.11 0 0 58
hat az nem tul izgis, de azert nem rossz. Jo az, hogy kulonbozo dolgokat kell csinalni, nem baj, ha nem jon be mindenkinek minden :)))))
Előzmény: murray (57)
murray Creative Commons License 2003.09.10 0 0 57
Capri: mindjárt küldök mentést!
válaszd ki ami kell.
most a Marson vagyok vmi nagy ruhában beöltözve, meg kell védenem a kaput, de alig jön vki aztán hirtelen meg annyi nekem...és tegnap ennél a résznél életében elöször megfagyott a gáma és kidobott a desktopra!
ez a rész is elég gyengének tünik!
a zenéje viszont...nagyon jó!
narancsbukta Creative Commons License 2003.09.09 0 0 56
hat vegignyomtam, es le a kalappal.
jo jatek volt, tiszteletem azoknak akik csinaltak.
no meg a vege se samli :))))))))
murray Creative Commons License 2003.09.09 0 0 55
nem megy?
a kabirt kinyirtad már??
jóvan holnap küldök mentést, a mars elejétöl!
CapriFun Creative Commons License 2003.09.08 0 0 54
ez nem megy... küldenél egy mentés a következő pályára?
Előzmény: murray (53)
murray Creative Commons License 2003.09.08 0 0 53
pedig Capri, asszem át kell férned, ugrálgassál meg ilyenek!
ha egyáltalán nem tudsz visszamenni csak ez lehet a megoldás! van ott ferde palló meg ezeket is használd
CapriFun Creative Commons License 2003.09.08 0 0 52
próbáltam, de sehogysem férek át a résen... pedif mindent megpróbáltam...
Előzmény: murray (51)
murray Creative Commons License 2003.09.08 0 0 51
az orosz űrállomásnál ahol kimásztál a felszinre van egy beomlott rész a falonn ott kell vhol átügyeskedni magad!
tegnap egész nap evvel a gámával jáccottam hát ez a romok közti ugrálgatás-guggolás már kezd fárasztani! a half-life volt ilyen emléxem...
a marsi pálya nagyon szép, nekem teccik!
az orosz pálya végén van egy rész ahol ki kell nyírni a Kabirt, hát az nem eccerü!
lézerágyúk védik, én sniperrel szedtem le!
bújj el vhova és ha rálátsz a kabirra, szedd le!

CapriFun Creative Commons License 2003.09.07 0 0 50
én meg elakadtam a orosz ürállomáson... felmásztam a felszínre, ahonnan nem tudok kijutni az épületből. Pedig innen már a mars-ra vezetne az út... esetleg valaki emlákszik itt valami buktatóra?
murray Creative Commons License 2003.09.05 0 0 49
ja, bár már a lézernél tartanék....ma éjjel nekiállok ennek a kapu unlock-nak! totál elbaffa a játékélményt ez a sok értelmetlen keresgélés...
narancsbukta Creative Commons License 2003.09.05 0 0 48
na megvan a megoldas...
minden lehetovel lottem azt a lezerajtot a marsi depon, de semmi. mondom bedobok egy granatot is... es lass csodat :))))))))))))))
szoval aki odajut, jobbra es balra egy-egy granatot be a vezetekekhez, aztan leall a lezer.
CapriFun Creative Commons License 2003.09.04 0 0 47
fogalmam sincs. már majdnem feladtam, amikor egy pár nap kihagyás utána elsőre meglett az ajtó :)
Előzmény: murray (46)
murray Creative Commons License 2003.09.04 0 0 46
én nem emléxel melik ajtón??
az ellenfél újratermelödés ismerös..
CapriFun Creative Commons License 2003.09.04 0 0 45
itt akadtam el én is, de nem segített senki. Egyszercsak bementem egy ajtón, és ott volt egy gomb... pedig elötte jó fél órát rohangáltam, és próbáltam az ajtókat, az ellenfelek meg újrateremnek...
Előzmény: murray (44)
murray Creative Commons License 2003.09.04 0 0 44
Skacok, az alkatrészt megtaláltam bele is raktanm erre most assongya hogy "unlock and open the gate"
jó de hol a kapu??
illetve a kaput tom hol van de hol tudom feloldani??
már ezerszer végignéztem mindent!
csitem van a játékhoz, de csak egézség+páncál+fegyver csitem van!
ilyen "ajton átmenő" csit kellene
narancsbukta Creative Commons License 2003.09.03 0 0 43
haaat, azert nem kene ennyire enigmasra csinalni a jatekot.
na gyere, meglatom, neked sikerul-e megtalalni, mert nekem nem :(((
Előzmény: CapriFun (42)
CapriFun Creative Commons License 2003.09.03 0 0 42
még nem járok ott, de sietek! :) nehogy letörölöd, én is így voltam e teherautós pályán, de csak összejött!
Előzmény: narancsbukta (40)
CapriFun Creative Commons License 2003.09.03 0 0 41
Lesz egy storage feliratu épület (kis, piros betükkel kiírva, ugyanúgy mint a garázson a garage felirat), abban lesz.
Előzmény: murray (36)
narancsbukta Creative Commons License 2003.09.03 0 0 40
pleaseeee, segitsen mar valaki, nem tom mi a gaz.
a marsi depoban nem talalom az utat a command centerbe, mert elalja az utamat egy lezersugaras ajto. mar vagy 4 napja koszalok abban a nehany folyosoban, es mindent vagy 20x kiprobaltam :((((((((((((((((((((((((

lassan ott vagyok, hogy torlom le a jatekot :(((((((((((((((((

narancsbukta Creative Commons License 2003.09.03 0 0 39
a feeling az a marsi repteren van, amikor semmid sincs (marmint nulla fegyver), futni kell az orok elol, es gozod sincs hogy hol vagy, merre jarsz, mit kell tenni, hol a kijarat, nincs elsosegelydoboz sehol se, mindenhonnan ujabb orok ugranak elo, es cefetul lonek rad, mikozben a halalraremult titkarnok sipitoznak az irodakban, hogy "itt van, erre van!!!" :))))))))))
Realisztikus elmeny volt mentes nelkul megcsinalni, el tudom kepzelni, milyen lehet egy ilyen menekules eloben, amikor vaktaban szaladgalsz bele a vilagba... :))))))
Előzmény: CapriFun (35)
narancsbukta Creative Commons License 2003.09.03 0 0 38
a ketszintes alatt azt ertem, hogy amelyiknel a lepcso van...
Előzmény: narancsbukta (37)
narancsbukta Creative Commons License 2003.09.03 0 0 37
van egy ketszintes epulet, annak a belsejeben van egy polcon. Ha megtalaltad, akkor kijelzi. (remelem jol emlekszem)
Senki nem jart meg a marsi depoban? hogyan kapcsolhatom ki a lezerkaput???????
Előzmény: murray (36)
murray Creative Commons License 2003.09.03 0 0 36
köszi Capri segitett!:-))
most én is az orosz pályán vagyok, megvan a teherautó, és asszongya a manual hogy keressek meg vmi alkatrészt a kocsihoz! jó de mit?? már mindent csavart végignéztem semmire sem jön fel a kis négyzet mint az ajtóknál szal ajót zárva vissza nem lehet menni a garázsból sehova , nemtom mi van!
CapriFun Creative Commons License 2003.09.02 0 0 35
akkor hol marad a feeling? :)))))

Egyébként tele van a játék ilyen apró buktatókkal. Végre sikerült továbbjutnom! Most épp be kell jutnom egy bázisra, de körbe kerítés...

Előzmény: narancsbukta (34)
narancsbukta Creative Commons License 2003.09.02 0 0 34
megteszi a geppityu is... nem kell granat :))))
Előzmény: murray (32)
CapriFun Creative Commons License 2003.09.02 0 0 33
szemből nem látszik, én is a másik oldalról vettem észre... remélem segített.

Valaki nem tud segíteni az orosh/havas pályán? Megvan a teherautó, már csak a kaput kellene kinyitnom, de napok óta csak rohangálok és nem találok semmit!

Előzmény: murray (32)
murray Creative Commons License 2003.09.02 0 0 32
köszi hazamegyek gyorsan megnézem!!
szóval gránát a rácsos ajtó mögé? deszkát nem láttam de majd nézem!
CapriFun Creative Commons License 2003.09.02 0 0 31
Volt ott egy rácsos ajtó, ami egy deszkával volt hátulról kitámasztva, azért nem nyílt. Mögé egy gránát, és máris nyitható volt. Egy jó 20 percet rohangáltam ott én is...
Előzmény: murray (30)
murray Creative Commons License 2003.09.02 0 0 30
skacok segijjen már vki mer kezdek ideges lenni!
Harbour pálya bemegyek mindenkit le, megnyomok egy main gate gombot asszongya hogy nyissak vagy zárjak el valami gazcsapot! ok de hol a francba?? sehol nincs a rácsos ajtó zárva totál semmi ötletem! mi van ilyenkor???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!