Keresés

Részletes keresés

alfredoo Creative Commons License 2003.07.24 0 0 346
beszart az index?
Előzmény: alfredoo (345)
alfredoo Creative Commons License 2003.07.23 0 0 345
hl

istenfajat. zsak meg a foltja... hitetlenke andersonja...

persze ez lehet hogy anno romeo es julia volt..

jut eszembe manapsag ez ugy van hogy

'julia es romeo'

Előzmény: Hitet Lenke (344)
Hitet Lenke Creative Commons License 2003.07.22 0 0 344
Mi lehet az Andesonnal? Csak nem ott ragadt valahol a középkorban?
ciszko Creative Commons License 2003.07.22 0 0 343
a felebarát andogrün
Előzmény: rinpoce (342)
rinpoce Creative Commons License 2003.07.22 0 0 342
Felebarátnökkel is lehet itt találkozni.. :-))
Előzmény: alfredoo (341)
alfredoo Creative Commons License 2003.07.22 0 0 341
re

felebaratnokkel???

Előzmény: rinpoce (340)
rinpoce Creative Commons License 2003.07.22 0 0 340
Ugy látom, ha istennel nem is, felebarátokkal találkoztatok.. :-))))
ciszko Creative Commons License 2003.07.22 0 0 339
akkor jó, mert éppen ideje van ennek is
majd Te is kritizálsz
Előzmény: NICE (338)
NICE Creative Commons License 2003.07.22 0 0 338
miert kell kritizalnod a valaszaimat? errol meg nem hallottam.
Előzmény: ciszko (337)
ciszko Creative Commons License 2003.07.22 0 0 337
ez a válasz, hogy nem rossz ez egy földhöz ragadt válasz.
Ennek a gondolatnak több igazságtartalma van mint hinnéd. Csak valóban...egy másik sikon...okosodsz.
Előzmény: NICE (336)
NICE Creative Commons License 2003.07.22 0 0 336
hm. elgondolkodtato. idaig senki sem beszelt az illatokrol spiritualis sikon. de nem rossz.
Előzmény: ciszko (335)
ciszko Creative Commons License 2003.07.22 0 0 335
a természettől kapott illat és változásai nagy titkokat hordoznak. Elárulják azt ki hordozza azokat. A gonosz, a jó, a fényes ily módon nyilvánul meg. A száj hazug, szemmel is lehet hazudni: de illattal soha. Ezt ingyen adom, és jól jegyezd meg.
Előzmény: NICE (334)
NICE Creative Commons License 2003.07.22 0 0 334
tok mindegy no, kislany vagy diszno.... mindennek van szaga sot illata. nemigaz?

a kislany megszolitas a mesek vilagaba visz vissza. aranyos.
es amugy akkor mi van? (nincs is igazad!!)

lelked rajta!
kirol mit arul el az illata? hogy 2 napja nem mosdott?

Előzmény: ciszko (333)
ciszko Creative Commons License 2003.07.22 0 0 333
a zen nyelve csodákra képes
elóőször döntsük el, hogy ki a NŐ, mielőtt az orromra kitérnénk

ok=okay :) kislány!

1. a gépet el ne hagyd
2. nem éplek vele
3. nagyot kell terpeszteni, egyébként a nagy terpesz sokmindenre jó
4. a bammm kimondása közben kell a szájak szélével buggyantani, ha az utcán teszed, megnéznek, még akkor isch ha kellően csúnya vagy

Engedtessék meg, hogy az illatoddal kapcsolatban kinyilvánitsam az önálló és szabad ítélkezés jogát

Előzmény: NICE (332)
NICE Creative Commons License 2003.07.22 0 0 332
igen a zen nyelve is eljott:

"ha nagy az orrod
mindenbe belevered."

ez most ok vagy kovetkezmeny?

3. nem tudok, mert akkor itt kell hagynom a gepet, es porog az ora.
5. de finom a husuk
6. nagy, de nem kell, rajta ulnod
7. ;O)
8. szivesen buggyantanek, de mashol...
Ps. szerintem nincs jo illatom.

Előzmény: ciszko (331)
ciszko Creative Commons License 2003.07.22 0 0 331
lassan a zen nyelve is eljött
3. Ez a WC-s pont? hát menj...én is szoritok
5. disznók röfögése nem hallik az égig
6. van fogalmad mekkora az a kerék (ugye itt az van)
7. bízd rám, hol szaglászom. nem csak a nőknek(sic.) van szimata
8. igen, csak határozottan kell kimondani, úgy is mondhatnám...gyorsan kell átbuggyantani az ajkak között!
sok sikert.
PS: a Te illatodat isch ÉRZEM bammm(tudod, határozuottan buggyantani)
Előzmény: NICE (330)
NICE Creative Commons License 2003.07.22 0 0 330
3. barcsak ott lehetnek most
5. azok mindig
6. nincs igazad.
7. nem isteni szozat, csak mondjuk megszivlelendo merfoldko... az nem jo? szagolgass a nocsoportodon belul, hatha megerzed. a cimet is.
8. a bamm szilardit?
Előzmény: ciszko (329)
ciszko Creative Commons License 2003.07.22 0 0 329
1. ok
2. ok
3. az akarat a WC-be vezet
4. olvasd el a Graalt
5. jól röfögnek a disznók
6. arra Te Én kicsik vagyunk, hogy a kerékre hassunk
7. az én bölcsességem vajon kinek isteni szózat, ha tudod add meg a címét, csak persze nő legyen...
8. hangutánzó:bammm én eztz használom erre a célra
Előzmény: NICE (328)
NICE Creative Commons License 2003.07.22 0 0 328
1. felelj meg a megbizodnak
2. aki eleget kialtozott rajott, hogy a felelembol fakadt. a nyuszisag itt mar elvesztette jelentosseget, felesleges targyalni.
3.megfelelo szinten minden akarat a megvalosulashoz vezet. a belso hang es a sziv a legszentebb hang es ut amit az ember valaha is felfedezhet.
4. fiatal vagyok, de nem verrel taplalkozom.
5. a gyongyeim egy resze meg erik, de ha van nem tagadom meg senkitol, meg ha ez a karomra is lesz idovel.
6. ha tudom, hogy ezt a kerek ugy is foroghat ahogy en akarom miert ne probalnek meg hatni ra?
7. masok bolcsessegei ugyanugy lehetnek Isten bolcsessegei is, amire esetleg meg magad is idovel ratalalhatsz. nem minden bolcsesseg csak homok a logobo tuzre....
nem talaltam hangutanzo szot az eszmek szilarditasara. segitsetek...:D
Előzmény: ciszko (325)
rinpoce Creative Commons License 2003.07.21 0 0 327
A mosolyt nem láttad? imádom ezeket a bammokat meg zuttyokat, ezen filoztam... Meg máson is de az nem nyilvános...
Előzmény: ciszko (326)
ciszko Creative Commons License 2003.07.21 0 0 326
ahhh....éreztem, hogy figyelsz, de csendben vagy. mivégre?
Előzmény: rinpoce (322)
ciszko Creative Commons License 2003.07.21 0 0 325
1. tudom, hogy a csendességgel többre lehet menni, de valaki felbiztatott hogy ugassak...
2. a kiáltozásban nincs önzés, csak hangos. más kérdés, hogy minek?3. legyen a nyusziság más téma, de melyik más téma legyen a nyusziság?
3. akit a szive vezet és a belső hang, az nem akar semmit, ilyen kettősségeket le kell vetkőzni, az akarat, amúgy az intuició gyilkosa
4. mint mondottam volt Te fiatal vagy, egyelőre facsard a citromot, a sivatagban a kés éle is oltja a szomjat
5. kétlem, hogy a gyöngyeidet idő előtt szórni kéne, a kagylónak is kell idő, mig a homokszem köré valódi gyögyöt épit
6. azért forog a kerék az idők végezetéig, hogy engedj a póruljárás lehetőségének, majd helyrehozod, ha ráunsz. aki azt mondja fennhangon, hohy nem akarok póruljárni, az biztosan pórul jár, mer nagyon nem akarja/b>
7. mások életbölcsességei haszontalan lomok az egyéniségnek, amit fel kell épiteni
Zuttty.
Előzmény: NICE (323)
NICE Creative Commons License 2003.07.21 0 0 324
bocs, tuleltem.
Előzmény: NICE (323)
NICE Creative Commons License 2003.07.21 0 0 323
ciszko te is tudod, hogy csendesseggel tobbet lehet nyerni, mint onzo kialtozassal. a nyuszisag az mas tema.
azt hiszem tudom mit akarok, a szivem vezet, a hang belulrol, es az pedig nyugalomra int nem pedig esznelkuli citromfacsarasra. volt abbol elozo eletemben eleg, meg mindig egek tole. a gyongyokbol is van eleg. te is tudod kinek adsz belole es kinek nem. erzed. nem igaz? en is, mert nem akarok megint poruljarni. es ez mar az a masik eletbolcsesseg. de tultem.
Előzmény: ciszko (321)
rinpoce Creative Commons License 2003.07.21 0 0 322
:-) Tudod, ha uszni akarsz, bele kell ugornod a mély vizbe! Azt nem lehet, hogy a parton a kibicek elmagyarázzák, hogy hogyan kell uszni.. Már mindent tudsz ahhoz, hogy ussz! VAlahogy mindig akad, aki odapillant, ha rosszul veszed a levegöt... :-))
Előzmény: NICE (320)
ciszko Creative Commons License 2003.07.21 0 0 321
minden attól függ hová akarsz jutni...én nem szólhatok bele, de nem hallottad még mit nyernek az erőszakosak...a nyuszik meg semmit. Mellesleg ha arra kell valaki, hogy simogasson, akkor meg tessék megszerezni...ez a dolgod...meg kell csinálni magadat. Ez qrva nehéz...aztán ha bolond vagy tőlem szétszórhatod a gyögyöket...hát ne őrizd öntö módon, majd rájössz, hogy hülyét csinálsz magadból, de ez már egy másik életbölcsesség.
Előzmény: NICE (319)
NICE Creative Commons License 2003.07.21 0 0 320
abban a hitben jottem megint ide, hogy tologatjuk egymast kicsit elorebb, de helyette batorito simogatasokkal aldotok. ilyenkor a nyakamratekeredik az erzelem, es lelassulok. ne csinaljatok ezt. ez az ellensegem.
Előzmény: rinpoce (317)
NICE Creative Commons License 2003.07.21 0 0 319
ertem az altalad leirtak lenyeget, de ez mar ugy erzem nem divik nalam. legalabbis nem az onzoseg. ez volt az egyetlen dolog,amit mindig is elvetettem. nekem hozzasimulas kell inkabb, nem pedig izgato lazadas... oke, a ket dolog pokolian nyirja egymast, de az elso fele fog a merleg nyelve elbillenni. igy kell lennie. a vegzet asszonya pedig csak egy dobogos osztonleny.
Előzmény: ciszko (318)
ciszko Creative Commons License 2003.07.21 0 0 318
nem ezt gondolom, mert akkor nem írnék Neked - hiszen totál felesleges lenne.
Ha megnézed kikkel személyeskedem egy dolgot azonnal fel fogsz ismerni, azért akihez nem szólok azért a magam módján fohászkodom.
Nem gondolom tehát, hogy lepkefajsúlyú vagy. Nem, vaskosodsz szépen és ezt jó érzékelni...magadtól vagy más vezetése által, jó úton haladsz...sétálj, lazíts, és legyél végtelenül önző. ha az érdekeidről van szó, melyek a beteljesüléshez viszenek, nincs obcenitás, ez érdektelen fogalommá vállik, aztán gondoskodj az utánpótlásról, ne akarj még tanitani, legyél önző, és dobd el a kifacsart citromokat, vagy ajándékozd el mint a kutyákat, mert más még élvezkedni fog rajtuk. Amikor aztán bölcsebb leszel, válassz valakit, hosszabb időkre és használd ki inaszakadtáig...ilyen a végzet asszonya, ő ragyog miközben pusztít, de ettől válik naggyá, mert ragadozó...a kérődzők prédák.
Előzmény: NICE (315)
rinpoce Creative Commons License 2003.07.21 0 0 317
Nem kell elkapkodni a dolgokat! Mire én a választásig eljutottam, kiüritettem néhány pokolbéli és néhány mennybéli edényt.. Ez utobbi mintha kevesebb lett volna.. ÉLJÉL! A többi jön magátol...
Előzmény: NICE (315)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!