Keresés

Részletes keresés

sunrise85 Creative Commons License 2008.05.19 0 0 9

Sziasztok!

 

Kicsit eltérnék a témától, de lényeg, hogy Fövenyessel kapcsolatban lenne egy két kérdésem.

Nagyon a szivemhez nőtt a hely, gyerekkorom ota szinte minden nyáron egy heteket ott töltök.Amiért a legjobban szeretem, hogy amilyen kicsi falu, egyszerüen minden van ott.Rendezett szabadstrand, a strandon jó kaja:) ,hajózási lehetőség, disco,mozi stb...

A kert mozi, mellett van az MTA üdülője, ahol minden nyáron volt a szállás, persze családtagon keresztül intézve.Ezekből a faházakból mára már csak 2 maradt az akadémia tulajdonában, a többi sorsárol nem tud valaki valamit?

Főként azért érdekelne a dolog, mert idén nyáron is szeretnék lemenni egy hétre, barátokkal/barátnővel, és az a 2ház már előre ki lett osztva.Esetleg nem ismer valaki ott valakit, aki kiadná valamelyik házat?

Néztem még a kempinget, de a képek alapján annál egy kicsit nagyobb lenne az igény.

Az ezüstnyár üdülöt találtam meg a neten, ami meg nem tudom miért, de elég drága pl egy füredi apartmanhoz képest. --> 16.000Ft 2fő/éj

Szóval ha valaki tudna adni valami szállásinfot azt nagyon megköszönném!

 

Amit még észrevettem, negativum sajnos, hogy egyre kevesebb ember nyaral ott évente, talán egy kicsit fel kellene pörgetni a helyet az illetékes embereknek.Bár sokaknak meg ez pozitivum is lehet:)

 

 

Merlot Creative Commons License 2008.04.06 0 0 8
Én ott töltöm már 21 éve, és még mindig jó. :))
Előzmény: Mapecho2 (7)
Mapecho2 Creative Commons License 2008.03.20 0 0 7
2007 nyarát volt osztálytársaimmal Balatonudvarin töltöttem. Jó volt ;)
Sipőc! Creative Commons License 2005.01.29 0 0 6
Én mán kaptam prospektust a Balatonról Apukámtól, és színes érdekes.
Merlot Creative Commons License 2005.01.28 0 0 5
Ügyes...  :-ppp
Előzmény: kuff (4)
kuff Creative Commons License 2005.01.18 0 0 4

akit esetleg érint, idén 2005 ismét megnyilik az alsóörsi exdunaferr ifjúsági üdülő! :)

Ha vkit érdekel konkrétan, email.

 

üdv,

kuf

Előzmény: Merlot (3)
Merlot Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3

Húúú, de lessüllyedt ez a topik! Látszik, hoyg télire jár az idő.

 

Viszont a nyárnak szóló jó hír: a minap felújították az udvari strand fövenyét, azaz több uszálynyi selymes homokot terítettek el a strand vizében. Vége a szürke iszapos időszaknak! :)

kuff Creative Commons License 2003.10.07 0 0 2
feri60,

elnezest,hogy csak most valaszolok, bar honapok teltek el..

KOszi az infot, vegulis sikerult megoldani, a tabor tulajdonosa belement,hogy bekossenek hozza egy isdn vonalat, igy azon erte el a netet a tabor!
A kabeltv azert nem lett volna jo megoldas, mert a kemping Fovenyes teruleten van, jopar km-re Balatonudvaritol, csak a pontos cime Balatonudvari-fovenyes!

megegyszer koszonom a segitseged!

Előzmény: feri60 (1)
feri60 Creative Commons License 2003.07.13 0 0 1
Szia kuff!

Keresd az Udvari polgármesteri hivatalt (87-449-266), ott megadják neked annak a vállalkozónak a nevét, aki mostanában szervezi a faluban a kábeltv hálózatot. Talán ő tud segíteni Neked.
Ne legyenek illúzióid, szvsz pillanatnyilag a falu minden energiáját leköti a csatorna kiépítése.
Ha jól tudom, már nem ördöngősség arrafelé telefonvonalhoz jutni - néhány éve nagyon propagálták -, kérdés, hogy egy tábor idejére megéri-e?
Elég halott az ötlet :((

Üdv: Feri

Előzmény: kuff (-)
vlui Creative Commons License 2003.07.11 0 0 0
Szerintem egy internetes tábor szervezésekor a legfontosabb, hogy oda kellene szervezni, ahol van rendes internet kapcsolat.:) Talán egy iskola, vagy kollégium jobb lenne.

Ha a hegy nem megy Mohamedhez, akkor Mohamednek kell a hegyhez mennie.

Konkrétan nem tudok segíteni.

kuff Creative Commons License 2003.07.11 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Egy nem mindennapi kérdésem, kérésem lenne!
Aug végén egy számítástechnikai tábort szervezünk Balatonudvari - Fövenyesen (tihany után nem sokkal).

Kinek milyen ötlete lenne az ottani internet elérésre? A táborban van ugyan 1db telefonvonal, de a vezetőség nem szívesen válna meg tőle.

Bármilyen ötlet, megoldás érdekel és köszi,h meghallgattatok:)

Szabolcs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!