Vajon miért utálják egymást a baloldal és az egyház?
Nyilván a kommunizmus alatti időkben kezdődött.
De mi is történt a kommunizmus alatt?
Miért üldözték az egyházat, a hívőket?
Ez a kommunista ideológiából fakadt?
Valaki homályostson fel! köszike
u.i.: vajon most is utálja a baloldal az egyházat?
És viszont?