Keresés

Részletes keresés

lolka_bolka Creative Commons License 2003.07.11 0 0 4
miko volt nalunk kommunizmus, valoszinuleg az en tortenelmi ismereteim hianyosak, biztos azon az oran nem voltam ott.

Lolka

Előzmény: jerke (-)
Fidél Creative Commons License 2003.07.11 0 0 3
Azért utálták a kommnisták az egyházat, mert szerintük az rábólintott a kizsákmányolásra, ők meg nem.
Előzmény: jerke (-)
jerke Creative Commons License 2003.07.11 0 0 2
"0.
érdekes kérdés."

Tippem van: A 0 billentyűdről mr biztos lekopott a 0.
Ez egy számomra érdekes kérdés, ha neked nem az, nem gond, olvass érdekesebb topicot.

Előzmény: MGperY (0)
vühógyit traktor Creative Commons License 2003.07.11 0 0 1
Azért utálja a baloldal az egyházat, mert a papok nem dolgoznak, ugyanakkor a szájuk nagy, ők akarnak dirigálni.
MGperY Creative Commons License 2003.07.11 0 0 0
0.
érdekes kérdés.
Előzmény: jerke (-)
jerke Creative Commons License 2003.07.11 0 0 topiknyitó
Vajon miért utálják egymást a baloldal és az egyház?
Nyilván a kommunizmus alatti időkben kezdődött.
De mi is történt a kommunizmus alatt?
Miért üldözték az egyházat, a hívőket?
Ez a kommunista ideológiából fakadt?

Valaki homályostson fel! köszike

u.i.: vajon most is utálja a baloldal az egyházat?
És viszont?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!